Tour de Serbie

Tour de Serbie 2010 | Rit 3
16 Jun 2010
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DUI Tino Meier DUI 22-349
2 DUI Stefan Schäfer DUI 24-161
3 RUS Alexander Porsev RUS 24-115
Startlijst Tour de Serbie 2010
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexander Porsev RUS 21 Feb 1986 1
Aurélien Ribet FRA 30 Dec 1985 1
Davide D'Angelo ITA 20 Aug 1982 1
Esad Hasanovic SRB 24 Jan 1985 1
Kevin Pauwels BEL 12 Apr 1984 2
Luca Ascani ITA 29 Jun 1983 1
Matej Mugerli SLO 17 Jun 1981 1
Robert Vrecer SLO 08 Oct 1980 1
Stefan Schäfer DUI 06 Jan 1986 1
Tino Meier DUI 03 Jul 1987 1
Vladimir Koev BUL 31 Aug 1979 1
Christian Meier CDN 21 Feb 1985 Garmin - Transitions 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2022 17.09 2.2 ERI Dawit Yemane NED Adne van Engelen ITA Elia Carta
2021 12.09 2.2 FRA Jean Goubert BLR Yauheni Sobal FRA Tristan Delacroix
2020 03.09 2.2 SVK Martin Haring SPA Jaime Castrillo Zapater POL Emanuel Piaskowy
2019 02.08 2.2 ITA Enrico Salvador OOS Moran Vermeulen KAZ Alexandr Ovsiannikov
2018 10.06 2.2 ARG German Nicolas Tivani Perez BLR Yauheni Sobal MDA Cristian Raileanu
2017 18.06 2.2 GRE Charalampos Kastrantas ITA Luca Chirico BLR Anton Ivashkin
2016 19.06 2.2 SLO Matej Mugerli ITA Alex Turrin CRO Matija Kvasina
2015 21.06 2.2 RUS Ivan Savitsky RUS Sergei Pomoshnikov UKR Artem Topchanyuk
2014 21.06 2.2 POL Jaroslaw Kowalczyk OOS Clemens Fankhauser RUS Sergey Nikolaev
2013 16.06 2.2 SRB Ivan Stevic POL Piotr Kirpisza SVK Patrik Tybor
2012 17.06 2.2 DUI Stefan Schumacher RUS Sergey Rudaskov RUS Alexandr Prishpetnyy
2011 19.06 2.2 SRB Ivan Stevic DEN Michael Rasmussen FRA Matthieu Converset
2010 19.06 2.2 ITA Luca Ascani SLO Matej Mugerli SRB Esad Hasanovic
2009 21.06 2.2 ITA Davide Torosantucci SRB Zsolt Der BUL Ivailo Gabrovski
2008 22.06 2.2 CRO Matija Kvasina CRO Radoslav Rogina ITA Eddy Ratti
2007 24.06 2.2 SLO Matej Stare CRO Radoslav Rogina CRO Matija Kvasina
2006 18.06 2.2 BUL Ivailo Gabrovski RUS Yury Trofimov RUS Alexandre Khatuntsev
2005 19.06 2.2 CRO Matija Kvasina CRO Hrvoje Miholjevic RUS Yury Trofimov
2004 20.06 2.5 JPN Koji Fukushima SLO Matej Marin SRB Nebosja Jovanovic
2003 22.06 2.5 POL Jacek Walczak SLO Matej Marin RUS Oleg Joukov
2002 28.06 2.5 Aleksander Nikacevic ITA Simone Mori UKR Anatoliy Varvaruk
2001 06.06 2.5 Sasa Gajicic CRO Hrvoje Miholjevic SLO Matej Stare
1999 08.06 2.5 FIN Kjell Carlström SVK Ondrej Slobodnik SVK Milan Dvorscik
1998 09.06 2.5 SLO Robert Pintaric FRA Frédéric Gabriel DUI Holger Sievers
1996 28.06 2.5 Mikos Rnjakovic Aleksandar Milenkovic Mirko Brkovic
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Ivan Stevic SRB 2011 - 2013
2 Matija Kvasina CRO 2005 - 2008
1 Dawit Yemane ERI 2022 - 2022
1 Jean Goubert FRA 2021 - 2021
1 Martin Haring SVK 2020 - 2020
1 Enrico Salvador ITA 2019 - 2019
1 German Nicolas Tivani Perez ARG 2018 - 2018
1 Charalampos Kastrantas GRE 2017 - 2017
1 Matej Mugerli SLO 2016 - 2016
1 Ivan Savitsky RUS 2015 - 2015
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Matija Kvasina CRO 2005 - 2016
2 Yauheni Sobal BLR 2018 - 2021
2 Matej Mugerli SLO 2010 - 2016
2 Ivan Stevic SRB 2011 - 2013
2 Ivailo Gabrovski BUL 2006 - 2009
2 Radoslav Rogina CRO 2007 - 2008
2 Matej Stare SLO 2001 - 2007
2 Yury Trofimov RUS 2005 - 2006
2 Hrvoje Miholjevic CRO 2001 - 2005
2 Matej Marin SLO 2003 - 2004
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Matija Kvasina CRO 2005 - 2016
2 Yauheni Sobal BLR 2018 - 2021
2 Matej Mugerli SLO 2010 - 2016
2 Ivan Stevic SRB 2011 - 2013
2 Ivailo Gabrovski BUL 2006 - 2009
2 Radoslav Rogina CRO 2007 - 2008
2 Matej Stare SLO 2001 - 2007
2 Yury Trofimov RUS 2005 - 2006
2 Hrvoje Miholjevic CRO 2001 - 2005
2 Matej Marin SLO 2003 - 2004
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-223 German Nicolas Tivani Perez ARG 2018
22-233 Kjell Carlström FIN 1999
23-107 Ivan Savitsky RUS 2015
23-159 Sasa Gajicic YUG 2001
23-197 Matija Kvasina CRO 2005
24-009 Jacek Walczak POL 2003
24-122 Aleksander Nikacevic YUG 2002
24-245 Enrico Salvador ITA 2019
24-259 Dawit Yemane ERI 2022
25-059 Jaroslaw Kowalczyk POL 2014
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-002 Matej Mugerli SLO 2016
33-253 Martin Haring SVK 2020
33-096 Ivan Stevic SRB 2013
33-076 Robert Pintaric SLO 1998
32-069 Mikos Rnjakovic YUG 1996
31-099 Ivan Stevic SRB 2011
30-331 Stefan Schumacher DUI 2012
30-303 Koji Fukushima JPN 2004
29-124 Matej Stare SLO 2007
27-291 Ivailo Gabrovski BUL 2006
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Matej Marin SLO 2003 - 2012
5 Matija Kvasina CRO 2005 - 2016
5 Ivan Stevic SRB 2005 - 2015
5 Zsolt Der SRB 2006 - 2013
4 Ahmet Örken TUR 2013 - 2018
4 Mirko Brkovic YUG 1996 - 2003
3 Dusan Kalaba SRB 2019 - 2021
3 Yauheni Sobal BLR 2009 - 2021
3 Ivailo Gabrovski BUL 2006 - 2009
2 Jovan Divnic SRB 2021 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-182 Alexander Kamp Egested DEN 2012
18-262 Luka Ziherl SLO 2021
19-043 Daniel Arroyave COL 2019
19-118 Patrick Gamper OOS 2016
19-138 Jovan Divnic SRB 2021
19-188 Valery Valynin RUS 2006
19-195 Jaka Spoljar SLO 2022
19-297 Davide Bauce ITA 2019
19-364 Jaka Vovk SLO 2022
20-005 Jimmy Casper FRA 1998
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-355 Malcolm Elliott GBR 2003
40-218 Pavel Chumanov BUL 2009
40-158 Yauheni Sobal BLR 2021
37-344 Fortunato Baliani ITA 2012
37-121 Nathan Dahlberg NZL 2002
37-064 Yauheni Sobal BLR 2018
37-045 Mikos Rnjakovic YUG 2001
37-018 Michael Rasmussen DEN 2011
36-268 Jonathan Clarke AUS 2021
35-110 Mirko Brkovic YUG 2003
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Angelo Furlan ITA 2001 - 2011
4 Tilo Schüler DUI 2004 - 2005
3 Ahmet Örken TUR 2013 - 2017
3 Ivan Savitsky RUS 2015 - 2015
3 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2012 - 2012
3 Valentin Iglinskiy KAZ 2009 - 2009
3 Ivailo Gabrovski BUL 2006 - 2008
3 Radoslav Rogina CRO 2007 - 2008
3 Zsolt Der SRB 2006 - 2008
3 Sebastian Siedler DUI 2003 - 2003
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-118 Patrick Gamper OOS 2016
19-138 Jovan Divnic SRB 2021
20-083 Riccardo Bobbo ITA 2019
20-094 Ahmet Örken TUR 2013
20-096 Ahmet Örken TUR 2013
20-174 Michael Kolar SVK 2013
20-218 Aleksandar Aleksiev BUL 2013
20-227 Alexandre Khatuntsev RUS 2006
22-123 Liam Bertazzo ITA 2014
22-131 Gabor Kasa SRB 2011
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-344 Fortunato Baliani ITA 2012
37-121 Nathan Dahlberg NZL 2002
37-014 Michael Rasmussen DEN 2011
34-364 Matej Mugerli SLO 2016
34-047 Vadim Kravchenko KAZ 2003
33-361 Angelo Furlan ITA 2011
33-360 Angelo Furlan ITA 2011
33-357 Angelo Furlan ITA 2011
33-073 Robert Pintaric SLO 1998
33-070 Robert Pintaric SLO 1998
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
9 Ivan Stevic SRB 2011 - 2013
7 Robert Pintaric SLO 1998 - 1998
5 Enrico Salvador ITA 2019 - 2019
5 Davide Torosantucci ITA 2009 - 2009
5 Oleg Joukov RUS 2003 - 2003
4 Matej Mugerli SLO 2016 - 2016
4 Ivan Savitsky RUS 2015 - 2015
4 Stefan Schumacher DUI 2012 - 2012
4 Matija Kvasina CRO 2008 - 2008
4 Matej Stare SLO 2007 - 2007
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-218 Aleksandar Aleksiev BUL 2013
21-058 Anatoliy Pakhtusov UKR 2006
22-123 Liam Bertazzo ITA 2014
22-131 Gabor Kasa SRB 2011
22-221 German Nicolas Tivani Perez ARG 2018
22-354 Matej Marin SLO 2003
22-359 Juan Pablo Dotti ARG 2007
23-104 Ivan Savitsky RUS 2015
23-110 Henning Bommel DUI 2006
23-157 Sasa Gajicic YUG 2001
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-002 Matej Mugerli SLO 2016
33-357 Angelo Furlan ITA 2011
33-253 Martin Haring SVK 2020
33-096 Ivan Stevic SRB 2013
33-076 Robert Pintaric SLO 1998
32-093 Ivan Stevic SRB 2012
31-099 Ivan Stevic SRB 2011
31-039 Mitja Mahoric SLO 2007
30-331 Stefan Schumacher DUI 2012
30-130 Danilo Andrenacci ITA 2008