Baan: Hong Kong

Baan: Hong Kong 2021 | Madison
15 May 2021
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DUI Moritz Malcharek DUI Rad-Net - Rose Team 23-290
1 DUI Theo Reinhardt DUI Rad-Net - Rose Team 30-240
2 OOS Andreas Graf OOS 35-281
2 OOS Andreas Müller OOS 41-172
3 JPN Eiya Hashimoto JPN Team Bridgestone Cycling 27-151
3 JPN Shunsuke Imamura JPN Team Bridgestone Cycling 23-090
Baan: Hong Kong 2021
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
13.05 Team Pursuit Marco Mathis
13.05 Team Pursuit Domenic Weinstein
13.05 Team Pursuit Felix Gross
13.05 Team Pursuit Theo Reinhardt
13.05 Team Pursuit Leon Rohde
13.05 Team Sprint Shinji Nakano
13.05 Team Sprint Yuta Obara
13.05 Team Sprint Tomohiro Fukya
14.05 1 km Time Trial Felix Gross
14.05 Scratch Yauheni Karaliok
14.05 Elimination Race Eiya Hashimoto
14.05 4 km Pursuit Ashton Lambie
15.05 Keirin Muhammad Fadhil Mohd Zonis
15.05 Madison Moritz Malcharek
15.05 Madison Theo Reinhardt
16.05 Sprint Yudai Nitta
16.05 Omnium Eiya Hashimoto
Startlijst Baan: Hong Kong 2021
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Andreas Graf OOS 07 Aug 1985 2
Andreas Müller OOS 25 Nov 1979 2
Ashton Lambie USA 12 Dec 1990 2
Erik Martorell Haga SPA 25 Jun 1998 1
Marco Mathis DUI 07 Apr 1994 1
Matias Gunnar Malmberg DEN 31 Aug 2000 1
Eiya Hashimoto JPN 15 Dec 1993 Team Bridgestone Cycling 1
Kazushige Kuboki JPN 06 Jun 1989 Team Bridgestone Cycling 1
Naoki Kojima JPN 01 Nov 2000 Team Bridgestone Cycling 1
Shunsuke Imamura JPN 14 Feb 1998 Team Bridgestone Cycling 1
Yauheni Karaliok BLR 09 Jun 1996 Minsk Cycling Club 1
Domenic Weinstein DUI 27 Aug 1994 Rad-Net - Rose Team 2
Felix Gross DUI 04 Sep 1998 Rad-Net - Rose Team 2
Leon Rohde DUI 10 May 1995 Rad-Net - Rose Team 2
Moritz Malcharek DUI 29 Jul 1997 Rad-Net - Rose Team 1
Theo Reinhardt DUI 17 Sep 1990 Rad-Net - Rose Team 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1 km Time Trial
2021 14.05 CDN DUI Felix Gross MAS Muhammad Fadhil Mohd Zonis SPA Juan Peralta
4 km Pursuit
2021 14.05 CDN USA Ashton Lambie DUI Domenic Weinstein DUI Leon Rohde
Driedaagse
2019 10.03 3D BEL Kenny De Ketele
NED Yoeri Havik
OOS Andreas Graf
OOS Andreas Müller
USA Adrian Hegyvary
USA Daniel Holloway
Elimination Race
2024 15.03 CDN GBR William Perrett BEL Jules Hesters AUS Graeme Frislie
2021 14.05 CDN JPN Eiya Hashimoto SPA Erik Martorell Haga DUI Moritz Malcharek
Keirin
2024 16.03 CDN JPN Kaiya Ota AUS Matthew Glaetzer NZL Sam Dakin
2021 15.05 CDN MAS Muhammad Fadhil Mohd Zonis JPN Yuta Wakimoto JPN Yudai Nitta
2019 26.01 CDM NED Theo Bos JPN Tomoyuki Kawabata KOR Je Seok Oh
2019 30.11 CDM NZL Callum Saunders GBR Jason Kenny NED Matthijs Buchli
2016 16.01 CDM NED Matthijs Buchli CDN Hugo Barrette KOR Chaebin Im
Madison
2024 17.03 CDN NZL Aaron Gate
NZL Campbell Stewart
SPA Albert Torres Barcelo
SPA Sebastian Mora Vedri
JPN Eiya Hashimoto
JPN Kazushige Kuboki
2021 15.05 CDN DUI Moritz Malcharek
DUI Theo Reinhardt
OOS Andreas Graf
OOS Andreas Müller
JPN Eiya Hashimoto
JPN Shunsuke Imamura
2019 27.01 CDM NZL Campbell Stewart
NZL Thomas (Tom) Sexton
AUS Kelland O'Brien
AUS Samuel Welsford
FRA Benjamin Thomas
FRA Florian Maître
2019 01.12 CDM DUI Roger Kluge
DUI Theo Reinhardt
NZL Campbell Stewart
NZL Thomas (Tom) Sexton
GBR Fred Wright
GBR Mark Stewart
Omnium
2024 16.03 CDN NZL Aaron Gate FRA Oscar Nilsson Julien JPN Naoki Kojima
2021 16.05 CDN JPN Eiya Hashimoto BLR Yauheni Karaliok DEN Matias Gunnar Malmberg
2019 26.01 CDM AUS Cameron Meyer FRA Benjamin Thomas NZL Campbell Stewart
2019 30.11 CDM NZL Campbell Stewart DUI Roger Kluge ZWI Théry Schir
Scratch
2021 14.05 CDN BLR Yauheni Karaliok DUI Moritz Malcharek JPN Kazushige Kuboki
2019 26.01 CDM CHN Liang Guo USA Adrian Hegyvary FRA Clément Davy
2019 01.12 CDM NED Roy Eefting GRE Christos Volikakis NZL Corbin Strong
Sprint
2024 17.03 CDN JPN Kaiya Ota AUS Matthew Richardson TRI Nicholas Paul
2021 16.05 CDN JPN Yudai Nitta JPN Yuta Wakimoto JPN Tomohiro Fukaya
2019 27.01 CDM AUS Thomas Clarke AUS James Brister CHN Chao Xu
2019 01.12 CDM NED Harrie Lavreysen NED Jeffrey Hoogland JPN Tomohiro Fukaya
Team Pursuit
2024 15.03 CDN DEN Frederik Rodenberg Madsen
DEN Lasse Norman Hansen
DEN Robin Juel Skivild
DEN Tobias Aagaard Hansen
JPN Eiya Hashimoto
JPN Kazushige Kuboki
JPN Naoki Kojima
JPN Shoi Matsuda
NZL Keegan Hornblow
NZL Campbell Stewart
NZL George Brian Jackson
NZL Thomas (Tom) Sexton
2021 13.05 CDN DUI Domenic Weinstein
DUI Felix Gross
DUI Leon Rohde
DUI Marco Mathis
DUI Theo Reinhardt
DEN Robin Skivild
DEN William Levy
DEN Tobias Hansen
DEN Matias Gunnar Malmberg
JPN Eiya Hashimoto
JPN Kazushige Kuboki
JPN Naoki Kojima
JPN Shunsuke Imamura
2019 25.01 CDM ITA Davide Plebani
ITA Filippo Ganna
ITA Francesco Lamon
ITA Liam Bertazzo
ITA Michele Scartezzini
USA Colby Lange
USA Daniel Summerhill
USA Eric Young
USA Gavin Hoover
USA Ashton Lambie
AUS Godfrey Slattery
AUS Conor Leahy
AUS Jarrad Drizners
AUS Lucas Plapp
AUS Samuel Welsford
2019 29.11 CDM DUI Domenic Weinstein
DUI Felix Gross
DUI Leon Rohde
DUI Theo Reinhardt
NZL Campbell Stewart
NZL Corbin Strong
NZL Dylan Kennett
NZL Nick Kergozou de la Boessière
NZL Thomas (Tom) Sexton
ZWI Alex Vogel
ZWI Cyrille Thiery
ZWI Théry Schir
ZWI Valere Thiebaud
2016 16.01 CDM AUS Rohan Wight
AUS Alexander Porter
AUS Miles Scotson
AUS Samuel Welsford
DEN Casper Phillip Pedersen
DEN Frederik Rodenberg Madsen
DEN Niklas Larsen
DEN Rasmus Lund Pedersen
GBR Germain Burton
GBR Kian Emadi
GBR Christopher Latham
GBR Mark Cavendish
GBR Oliver Wood
Team Sprint
2024 15.03 CDN AUS Leigh Hoffman
AUS Thomas Cornish
AUS Matthew Glaetzer
AUS Matthew Richardson
JPN Kaiya Ota
JPN Yoshitaku Nagasako
JPN Yuta Obara
CHN Yu Zhou
CHN Qi Liu
CHN Shuai Guo
2021 13.05 CDN JPN Tomohiro Fukya
JPN Yuta Obara
JPN Shinji Nakano
SPA Juan Peralta
SPA Alejandro Martinez Chorro
SPA Ekain Jimenez Elizondo
UKR Vladyslav Denysenko
UKR Bohdan Danylchuk
UKR Yehor Korobov
2019 25.01 CDM AUS Thomas Clarke
AUS James Brister
AUS Matthew Richardson
JPN Kazuki Amagai
JPN Tomohiro Fukaya
JPN Yudai Nitta
POL Patryk Rajkowski
POL Mateusz Milek
POL Maciej Bielecki
2019 29.11 CDM NED Harrie Lavreysen
NED Jeffrey Hoogland
NED Roy van den Berg
DUI Eric Engler
DUI Timo Bichler
DUI Stefan Bötticher
FRA Grégory Bauge
FRA Michaël D'Almeida
FRA Rayan Helal
2016 16.01 CDM GBR Matthew Crampton
GBR Callum Skinner
GBR Jason Kenny
GBR Philip Hindes
POL Mateusz Lipa
POL Maciej Bielecki
POL Kamil Kuczynski
RUS Nikita Shurshin
RUS Pavel Yakushevskiy
RUS Denis Dmitriev
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Theo Reinhardt DUI 2019 - 2021
3 Campbell Stewart NZL 2019 - 2024
3 Felix Gross DUI 2019 - 2021
2 Aaron Gate NZL 2024 - 2024
2 Matthew Richardson AUS 2019 - 2024
2 Eiya Hashimoto JPN 2021 - 2021
2 Domenic Weinstein DUI 2019 - 2021
2 Leon Rohde DUI 2019 - 2021
2 Harrie Lavreysen NED 2019 - 2019
1 Frederik Rodenberg Madsen DEN 2024 - 2024
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Campbell Stewart NZL 2019 - 2024
6 Eiya Hashimoto JPN 2021 - 2024
4 Kazushige Kuboki JPN 2021 - 2024
4 Thomas (Tom) Sexton NZL 2019 - 2024
4 Theo Reinhardt DUI 2019 - 2021
3 Matthew Richardson AUS 2019 - 2024
3 Naoki Kojima JPN 2021 - 2024
3 Domenic Weinstein DUI 2019 - 2021
3 Felix Gross DUI 2019 - 2021
3 Leon Rohde DUI 2019 - 2021
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Campbell Stewart NZL 2019 - 2024
6 Eiya Hashimoto JPN 2021 - 2024
4 Kazushige Kuboki JPN 2021 - 2024
4 Thomas (Tom) Sexton NZL 2019 - 2024
4 Theo Reinhardt DUI 2019 - 2021
3 Matthew Richardson AUS 2019 - 2024
3 Naoki Kojima JPN 2021 - 2024
3 Domenic Weinstein DUI 2019 - 2021
3 Felix Gross DUI 2019 - 2021
3 Leon Rohde DUI 2019 - 2021
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-248 Alexander Porter AUS 2016
19-283 Matthew Richardson AUS 2019
19-363 Samuel Welsford AUS 2016
20-069 Thomas (Tom) Sexton NZL 2019
20-260 Campbell Stewart NZL 2019
21-082 Roy van den Berg NED 2019
21-086 Felix Gross DUI 2019
21-202 Campbell Stewart NZL 2019
21-363 Miles Scotson AUS 2016
22-005 Tobias Aagaard Hansen DEN 2024
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-157 Theo Bos NED 2019
33-299 Roger Kluge DUI 2019
33-278 Kenny De Ketele BEL 2019
33-112 Aaron Gate NZL 2024
33-111 Aaron Gate NZL 2024
32-033 Lasse Norman Hansen DEN 2024
31-204 Matthew Glaetzer AUS 2024
31-015 Cameron Meyer AUS 2019
30-240 Theo Reinhardt DUI 2021
30-238 Theo Reinhardt DUI 2021
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Campbell Stewart NZL 2019 - 2024
2 Eiya Hashimoto JPN 2021 - 2024
2 Frederik Rodenberg Madsen DEN 2016 - 2024
2 Kazushige Kuboki JPN 2021 - 2024
2 Matthew Richardson AUS 2019 - 2024
2 Naoki Kojima JPN 2021 - 2024
2 Thomas (Tom) Sexton NZL 2019 - 2024
2 Ashton Lambie USA 2019 - 2021
2 Andreas Müller OOS 2019 - 2021
2 Andreas Graf OOS 2019 - 2021
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-191 Rasmus Lund Pedersen DEN 2016
17-359 Frederik Rodenberg Madsen DEN 2016
18-031 Lucas Plapp AUS 2019
18-300 Niklas Larsen DEN 2016
19-213 Corbin Strong NZL 2019
19-239 Jarrad Drizners AUS 2019
19-248 Alexander Porter AUS 2016
19-283 Matthew Richardson AUS 2019
19-284 Conor Leahy AUS 2019
19-301 Colby Lange USA 2019
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-172 Andreas Müller OOS 2021
39-105 Andreas Müller OOS 2019
36-027 Sebastian Mora Vedri SPA 2024
35-281 Andreas Graf OOS 2021
35-157 Theo Bos NED 2019
35-054 Adrian Hegyvary USA 2019
34-302 Grégory Bauge FRA 2019
34-284 Kazushige Kuboki JPN 2024
33-326 Albert Torres Barcelo SPA 2024
33-299 Roger Kluge DUI 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar