Baan: Glasgow

Baan: Glasgow 2019 | Madison
09 Nov 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Benjamin Thomas FRA Groupama - FDJ 24-058
1 FRA Donavan Vincent Grondin FRA 19-044
2 GBR Ethan Hayter GBR 21-052
2 GBR Oliver Wood GBR 23-349
3 AUS Leigh Howard AUS 30-022
3 AUS Samuel Welsford AUS 23-295
Startlijst Baan: Glasgow 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Corentin Ermenault FRA 27 Jan 1996 2
Denis Dmitriev RUS 23 Mar 1986 1
Donavan Vincent Grondin FRA 26 Sep 2000 1
Ethan Hayter GBR 18 Sep 1998 1
Felix English IRL 11 Oct 1992 1
Francesco Lamon ITA 05 Feb 1994 1
Frederik Rodenberg Madsen DEN 22 Jan 1998 1
Harrie Lavreysen NED 14 Mar 1997 1
Jack Carlin GBR 23 Apr 1997 2
Jason Kenny GBR 22 Mar 1988 1
Jeffrey Hoogland NED 16 Mar 1993 1
Julius Johansen DEN 13 Sep 1999 1
Leigh Howard AUS 18 Oct 1989 1
Liam Bertazzo ITA 17 Feb 1992 1
Mark Stewart GBR 25 Aug 1995 2
Maximilian Beyer DUI 28 Dec 1993 1
Maximilian Levy DUI 26 Jun 1987 1
Michaël D'Almeida FRA 03 Sep 1987 1
Michele Scartezzini ITA 10 Jan 1992 1
Nils van 't Hoenderdaal NED 03 Oct 1993 1
Oliver Wood GBR 26 Nov 1995 2
Rasmus Lund Pedersen DEN 09 Jul 1998 1
Sam Ligtlee NED 12 Dec 1997 1
Samuel Welsford AUS 19 Jan 1996 1
Sébastien Vigier FRA 18 Apr 1997 2
Thomas Denis FRA 18 Jul 1997 1
Valentin Tabellion FRA 23 Mar 1999 1
Sebastian Mora Vedri SPA 19 Feb 1988 Caja Rural - Seguros RGA 2
Lasse Norman Hansen DEN 11 Feb 1992 Corendon - Circus 1
Benjamin Thomas FRA 12 Sep 1995 Groupama - FDJ 2
Filippo Ganna ITA 25 Jul 1996 Team Sky / INEOS 1
Simone Consonni ITA 12 Sep 1994 UAE Team Emirates 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1 km Time Trial
2022 24.04 CDN COL Christian David Ortega Fontalvo FRA Melvin Landerneau SPA Alejandro Martinez Chorro
4 km Pursuit
2022 22.04 CDN FRA Corentin Ermenault DUI Nicolas Heinrich GBR Charlie Tanfield
2016 06.11 CDM FRA Sylvain Chavanel POL Daniel Staniszewski NED Dion Beukeboom
Elimination Race
2022 22.04 CDN ITA Elia Viviani NED Yoeri Havik DUI Tim Torn Teutenberg
Keirin
2022 23.04 CDN NED Harrie Lavreysen COL Kevin Santiago Quintero Chavarro AUS Matthew Richardson
2019 10.11 CDM FRA Sébastien Vigier DUI Maximilian Levy RUS Denis Dmitriev
2016 05.11 CDM CZE Tomas Babel LTU Vasilijus Lendel GBR Lewis Oliva
Madison
2022 23.04 CDN FRA Benjamin Thomas
FRA Thomas Boudat
JPN Kazushige Kuboki
JPN Shunsuke Imamura
ITA Michele Scartezzini
ITA Simone Consonni
2019 09.11 CDM FRA Benjamin Thomas
FRA Donavan Vincent Grondin
GBR Ethan Hayter
GBR Oliver Wood
AUS Leigh Howard
AUS Samuel Welsford
2016 06.11 CDM SPA Albert Torres Barcelo
SPA Sebastian Mora Vedri
AUS Callum Scotson
AUS Cameron Meyer
BEL Kenny De Ketele
BEL Moreno De Pauw
Omnium
2022 24.04 CDN GBR Oliver Wood SPA Sebastian Mora Vedri BEL Fabio Van Den Bossche
2019 10.11 CDM FRA Benjamin Thomas GBR Mark Stewart ITA Francesco Lamon
Points Race
2016 05.11 CDM AUS Cameron Meyer FRA Benjamin Thomas GBR Samuel Harrison
Scratch
2019 10.11 CDM IRL Felix English SPA Sebastian Mora Vedri DUI Maximilian Beyer
Sprint
2022 24.04 CDN NED Harrie Lavreysen AUS Matthew Richardson FRA Sebastien Vigier
2019 09.11 CDM NED Harrie Lavreysen NED Jeffrey Hoogland JPN Tomohiro Fukaya
2016 04.11 CDM POL Kamil Kuczynski RUS Pavel Yakushevskiy UKR Andriy Vynokurov
Team Pursuit
2022 21.04 CDN FRA Benjamin Thomas
FRA Corentin Ermenault
FRA Eddy Le Huitouze
FRA Thomas Denis
GBR Charlie Tanfield
GBR Ethan Vernon
GBR Oliver Wood
GBR Rhys Britton
DEN Carl-Frederik Bevort
DEN Rasmus Lund Pedersen
DEN Robin Juel Skivild
DEN Tobias Aagaard Hansen
2019 08.11 CDM DEN Frederik Rodenberg Madsen
DEN Julius Johansen
DEN Lasse Norman Hansen
DEN Rasmus Lund Pedersen
ITA Filippo Ganna
ITA Francesco Lamon
ITA Liam Bertazzo
ITA Michele Scartezzini
ITA Simone Consonni
FRA Benjamin Thomas
FRA Corentin Ermenault
FRA Thomas Denis
FRA Valentin Tabellion
2016 04.11 CDM GBR Kian Emadi
GBR Andrew Tennant
GBR Mark Stewart
GBR Matthew Bostock
GBR Oliver Wood
FRA Adrien Garel
FRA Benjamin Thomas
FRA Corentin Ermenault
FRA Sylvain Chavanel
CDN Bayley Simpson
CDN Ed Vael
CDN Jay Lamoureux
CDN Aidan Caves
CDN Adam Jamieson
Team Sprint
2022 21.04 CDN AUS Leigh Hoffman
AUS Thomas Cornish
AUS Matthew Richardson
FRA Florian Grengbo
FRA Rayan Helal
FRA Sebastien Vigier
NED Tijmen van Loon
NED Harrie Lavreysen
NED Roy van den Berg
NED Sam Ligtlee
2019 08.11 CDM NED Harrie Lavreysen
NED Jeffrey Hoogland
NED Nils van 't Hoenderdaal
NED Sam Ligtlee
GBR Ryan Owens
GBR Joseph Truman
GBR Jack Carlin
GBR Jason Kenny
FRA Melvin Landerneau
FRA Quentin Caleyron
FRA Michaël D'Almeida
FRA Sébastien Vigier
2016 06.11 CDM GBR Ryan Owens
GBR Joseph Truman
GBR Jack Carlin
FRA Benjamin Edelin
FRA Quentin Lafargue
FRA Sébastien Vigier
POL Patryk Rajkowski
POL Maciej Bielecki
POL Kamil Kuczynski
POL Mateusz Rudyk
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Harrie Lavreysen NED 2019 - 2022
4 Benjamin Thomas FRA 2019 - 2022
2 Corentin Ermenault FRA 2022 - 2022
2 Oliver Wood GBR 2016 - 2022
1 Elia Viviani ITA 2022 - 2022
1 Eddy Le Huitouze FRA 2022 - 2022
1 Matthew Richardson AUS 2022 - 2022
1 Thomas Boudat FRA 2022 - 2022
1 Thomas Denis FRA 2022 - 2022
1 Frederik Rodenberg Madsen DEN 2019 - 2019
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Benjamin Thomas FRA 2016 - 2022
5 Harrie Lavreysen NED 2019 - 2022
4 Corentin Ermenault FRA 2016 - 2022
4 Oliver Wood GBR 2016 - 2022
3 Matthew Richardson AUS 2022 - 2022
3 Sebastian Mora Vedri SPA 2016 - 2022
3 Sébastien Vigier FRA 2016 - 2019
2 Charlie Tanfield GBR 2022 - 2022
2 Michele Scartezzini ITA 2019 - 2022
2 Rasmus Lund Pedersen DEN 2019 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Benjamin Thomas FRA 2016 - 2022
5 Harrie Lavreysen NED 2019 - 2022
4 Corentin Ermenault FRA 2016 - 2022
4 Oliver Wood GBR 2016 - 2022
3 Matthew Richardson AUS 2022 - 2022
3 Sebastian Mora Vedri SPA 2016 - 2022
3 Sébastien Vigier FRA 2016 - 2019
2 Charlie Tanfield GBR 2022 - 2022
2 Michele Scartezzini ITA 2019 - 2022
2 Rasmus Lund Pedersen DEN 2019 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-018 Eddy Le Huitouze FRA 2022
19-044 Donavan Vincent Grondin FRA 2019
19-111 Matthew Bostock GBR 2016
19-197 Jack Carlin GBR 2016
20-056 Julius Johansen DEN 2019
20-344 Oliver Wood GBR 2016
21-071 Mark Stewart GBR 2016
21-122 Rasmus Lund Pedersen DEN 2019
21-290 Frederik Rodenberg Madsen DEN 2019
21-331 Sam Ligtlee NED 2019
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-129 Sylvain Chavanel FRA 2016
33-074 Elia Viviani ITA 2022
29-240 Andrew Tennant GBR 2016
28-299 Cameron Meyer AUS 2016
28-261 Sebastian Mora Vedri SPA 2016
28-058 Thomas Boudat FRA 2022
27-271 Lasse Norman Hansen DEN 2019
27-030 Felix English IRL 2019
26-237 Jeffrey Hoogland NED 2019
26-224 Benjamin Thomas FRA 2022
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Benjamin Thomas FRA 2016 - 2022
3 Corentin Ermenault FRA 2016 - 2022
3 Oliver Wood GBR 2016 - 2022
3 Sebastian Mora Vedri SPA 2016 - 2022
2 Harrie Lavreysen NED 2019 - 2022
2 Michele Scartezzini ITA 2019 - 2022
2 Rasmus Lund Pedersen DEN 2019 - 2022
2 Sam Ligtlee NED 2019 - 2022
2 Simone Consonni ITA 2019 - 2022
2 Thomas Denis FRA 2019 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-149 Carl-Frederik Bevort DEN 2022
19-018 Eddy Le Huitouze FRA 2022
19-044 Donavan Vincent Grondin FRA 2019
19-111 Matthew Bostock GBR 2016
19-185 Daniel Staniszewski POL 2016
19-197 Jack Carlin GBR 2016
19-202 Sébastien Vigier FRA 2016
19-307 Tim Torn Teutenberg DUI 2022
20-042 Tobias Aagaard Hansen DEN 2022
20-056 Julius Johansen DEN 2019
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-129 Sylvain Chavanel FRA 2016
34-065 Sebastian Mora Vedri SPA 2022
33-232 Denis Dmitriev RUS 2019
33-074 Elia Viviani ITA 2022
32-321 Kazushige Kuboki JPN 2022
32-137 Maximilian Levy DUI 2019
32-066 Michaël D'Almeida FRA 2019
31-265 Sebastian Mora Vedri SPA 2019
31-231 Jason Kenny GBR 2019
31-154 Kenny De Ketele BEL 2016
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar