Baan: Minsk

Baan: Minsk 2019 | Points Race
01 Nov 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 GBR Mark Stewart GBR 24-068
2 SPA Sebastian Mora Vedri SPA Caja Rural - Seguros RGA 31-256
3 OOS Andreas Graf OOS 34-086
Startlijst Baan: Minsk 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Albert Torres Barcelo SPA 26 Apr 1990 1
Andreas Graf OOS 07 Aug 1985 1
Ashton Lambie USA 12 Dec 1990 1
Bryan Coquard FRA 25 Apr 1992 1
Corentin Ermenault FRA 27 Jan 1996 1
Davide Plebani ITA 24 Jul 1996 1
Denis Dmitriev RUS 23 Mar 1986 1
Eric Young USA 26 Feb 1989 1
Francesco Lamon ITA 05 Feb 1994 1
Frederik Rodenberg Madsen DEN 22 Jan 1998 1
Harrie Lavreysen NED 14 Mar 1997 1
Jack Carlin GBR 23 Apr 1997 1
Jason Kenny GBR 22 Mar 1988 1
Jeffrey Hoogland NED 16 Mar 1993 1
John Archibald GBR 14 Nov 1990 1
Julius Johansen DEN 13 Sep 1999 1
Mark Stewart GBR 25 Aug 1995 1
Matthew Walls GBR 20 Apr 1998 1
Matthijs Buchli NED 13 Dec 1992 2
Nils van 't Hoenderdaal NED 03 Oct 1993 1
Rasmus Lund Pedersen DEN 09 Jul 1998 1
Roy van den Berg NED 08 Sep 1998 2
Sam Ligtlee NED 12 Dec 1997 1
Theo Bos NED 22 Aug 1983 2
Thomas Denis FRA 18 Jul 1997 1
Valentin Tabellion FRA 23 Mar 1999 1
Yauheni Karaliok BLR 09 Jun 1996 2
Sebastian Mora Vedri SPA 19 Feb 1988 Caja Rural - Seguros RGA 1
Lasse Norman Hansen DEN 11 Feb 1992 Corendon - Circus 1
Elia Viviani ITA 07 Feb 1989 Deceuninck - Quick Step 1
Michael Mörköv Christensen DEN 30 Apr 1985 Deceuninck - Quick Step 1
Benjamin Thomas FRA 12 Sep 1995 Groupama - FDJ 1
Filippo Ganna ITA 25 Jul 1996 Team Sky / INEOS 1
Rui Felipe Alves Oliveira POR 05 Sep 1996 UAE Team Emirates 2
Simone Consonni ITA 12 Sep 1994 UAE Team Emirates 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
4 km Pursuit
2019 03.11 CDM ITA Filippo Ganna GBR John Archibald USA Ashton Lambie
2018 20.01 CDM GBR Charlie Tanfield POR Ivo Emanuel Alves Oliveira RUS Alexander Evtushenko
Keirin
2019 03.11 CDM NED Harrie Lavreysen RUS Denis Dmitriev JPN Koyu Matsui
2018 20.01 CDM NED Matthijs Buchli CDN Stefan Ritter GBR Lewis Oliva
Madison
2019 03.11 CDM DEN Lasse Norman Hansen
DEN Michael Mörköv Christensen
FRA Benjamin Thomas
FRA Bryan Coquard
SPA Albert Torres Barcelo
SPA Sebastian Mora Vedri
2018 20.01 CDM HKG Chun Wing Leung
HKG King Lok Cheung
NED Roy Pieters
NED Wim Stroetinga
POR Ivo Emanuel Alves Oliveira
POR Rui Felipe Alves Oliveira
Omnium
2019 02.11 CDM GBR Matthew Walls ITA Elia Viviani POR Rui Felipe Alves Oliveira
2018 21.01 CDM NED Jan-Willem van Schip POL Szymon Sajnok RUS Mamyr Stash
Points Race
2019 01.11 CDM GBR Mark Stewart SPA Sebastian Mora Vedri OOS Andreas Graf
2018 19.01 CDM NED Jan-Willem van Schip HKG King Lok Cheung POR Ivo Emanuel Alves Oliveira
Scratch
2019 02.11 CDM BLR Yauheni Karaliok SPA Sebastian Mora Vedri USA Eric Young
2018 21.01 CDM BLR Yauheni Karaliok POR Ivo Emanuel Alves Oliveira UKR Vitaliy Hryniv
Sprint
2019 01.11 CDM NED Harrie Lavreysen NED Jeffrey Hoogland NED Matthijs Buchli
2018 21.01 CDM NED Matthijs Buchli LTU Vasilijus Lendel NED Theo Bos
Team Pursuit
2019 01.11 CDM DEN Frederik Rodenberg Madsen
DEN Julius Johansen
DEN Lasse Norman Hansen
DEN Rasmus Lund Pedersen
FRA Benjamin Thomas
FRA Corentin Ermenault
FRA Thomas Denis
FRA Valentin Tabellion
ITA Davide Plebani
ITA Elia Viviani
ITA Filippo Ganna
ITA Francesco Lamon
ITA Simone Consonni
2018 21.01 CDM GBR Jonathan Wale
GBR Charlie Tanfield
GBR Daniel Bigham
GBR Harry Tanfield
GBR Jacob Tipper
RUS Dmitrii Sokolov
RUS Sergei Shilov
RUS Alexander Evtushenko
RUS Kirill Sveshnikov
RUS Mamyr Stash
RUS Gleb Syritsa
RUS Lev Gonov
RUS Dmitrii Mukhomediarov
RUS Ivan Smirnov
Team Sprint
2019 01.11 CDM NED Harrie Lavreysen
NED Jeffrey Hoogland
NED Nils van 't Hoenderdaal
NED Sam Ligtlee
GBR Ryan Owens
GBR Jack Carlin
GBR Jason Kenny
NED Matthijs Buchli
NED Roy van den Berg
NED Theo Bos
2018 20.01 CDM NED Matthijs Buchli
NED Roy van den Berg
NED Theo Bos
POL Krzysztof Maksel
POL Rafal Sarnecki
POL Kamil Kuczynski
POL Mateusz Rudyk
FRA Benjamin Edelin
FRA Michaël D'Almeida
FRA Quentin Lafargue
FRA Rayan Helal
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Harrie Lavreysen NED 2019 - 2019
3 Matthijs Buchli NED 2018 - 2018
2 Lasse Norman Hansen DEN 2019 - 2019
2 Yauheni Karaliok BLR 2018 - 2019
2 Charlie Tanfield GBR 2018 - 2018
2 Jan-Willem van Schip NED 2018 - 2018
1 Frederik Rodenberg Madsen DEN 2019 - 2019
1 Filippo Ganna ITA 2019 - 2019
1 Julius Johansen DEN 2019 - 2019
1 Jeffrey Hoogland NED 2019 - 2019
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Matthijs Buchli NED 2018 - 2019
4 Ivo Emanuel Alves Oliveira POR 2018 - 2018
3 Harrie Lavreysen NED 2019 - 2019
3 Sebastian Mora Vedri SPA 2019 - 2019
3 Theo Bos NED 2018 - 2019
2 Benjamin Thomas FRA 2019 - 2019
2 Elia Viviani ITA 2019 - 2019
2 Filippo Ganna ITA 2019 - 2019
2 Jeffrey Hoogland NED 2019 - 2019
2 Lasse Norman Hansen DEN 2019 - 2019
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Matthijs Buchli NED 2018 - 2019
4 Ivo Emanuel Alves Oliveira POR 2018 - 2018
3 Harrie Lavreysen NED 2019 - 2019
3 Sebastian Mora Vedri SPA 2019 - 2019
3 Theo Bos NED 2018 - 2019
2 Benjamin Thomas FRA 2019 - 2019
2 Elia Viviani ITA 2019 - 2019
2 Filippo Ganna ITA 2019 - 2019
2 Jeffrey Hoogland NED 2019 - 2019
2 Lasse Norman Hansen DEN 2019 - 2019
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-134 Roy van den Berg NED 2018
20-049 Julius Johansen DEN 2019
21-064 Charlie Tanfield GBR 2018
21-065 Charlie Tanfield GBR 2018
21-115 Rasmus Lund Pedersen DEN 2019
21-196 Matthew Walls GBR 2019
21-226 Yauheni Karaliok BLR 2018
21-283 Frederik Rodenberg Madsen DEN 2019
21-324 Sam Ligtlee NED 2019
22-232 Harrie Lavreysen NED 2019
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-187 Michael Mörköv Christensen DEN 2019
34-151 Theo Bos NED 2018
27-266 Lasse Norman Hansen DEN 2019
27-264 Lasse Norman Hansen DEN 2019
26-346 King Lok Cheung HKG 2018
26-230 Jeffrey Hoogland NED 2019
26-111 Daniel Bigham GBR 2018
26-050 Jacob Tipper GBR 2018
26-029 Nils van 't Hoenderdaal NED 2019
25-039 Matthijs Buchli NED 2018
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Matthijs Buchli NED 2018 - 2019
2 Roy van den Berg NED 2018 - 2019
2 Rui Felipe Alves Oliveira POR 2018 - 2019
2 Theo Bos NED 2018 - 2019
2 Yauheni Karaliok BLR 2018 - 2019
1 Albert Torres Barcelo SPA 2019 - 2019
1 Bryan Coquard FRA 2019 - 2019
1 Benjamin Thomas FRA 2019 - 2019
1 Ashton Lambie USA 2019 - 2019
1 Andreas Graf OOS 2019 - 2019
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-282 Gleb Syritsa RUS 2018
18-015 Lev Gonov RUS 2018
18-242 Dmitrii Mukhomediarov RUS 2018
18-364 Rayan Helal FRA 2018
19-007 Ivan Smirnov RUS 2018
19-134 Roy van den Berg NED 2018
20-049 Julius Johansen DEN 2019
20-150 Szymon Sajnok POL 2018
20-223 Valentin Tabellion FRA 2019
21-054 Roy van den Berg NED 2019
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-071 Theo Bos NED 2019
34-187 Michael Mörköv Christensen DEN 2019
34-152 Theo Bos NED 2018
34-086 Andreas Graf OOS 2019
33-225 Denis Dmitriev RUS 2019
32-242 Wim Stroetinga NED 2018
31-258 Sebastian Mora Vedri SPA 2019
31-224 Jason Kenny GBR 2019
30-268 Elia Viviani ITA 2019
30-249 Eric Young USA 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar