Baan: Glasgow

Baan: Glasgow 2016 | 4 km Pursuit
06 Nov 2016
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Sylvain Chavanel FRA Direct Energie 37-129
2 POL Daniel Staniszewski POL 19-185
3 NED Dion Beukeboom NED 27-277
Baan: Glasgow 2016
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
04.11 Team Pursuit Andrew Tennant
04.11 Team Pursuit Mark Stewart
04.11 Team Pursuit Kian Emadi
04.11 Team Pursuit Matthew Bostock
04.11 Team Pursuit Oliver Wood
04.11 Sprint Kamil Kuczynski
05.11 Keirin Tomas Babel
05.11 Points Race Cameron Meyer
06.11 Team Sprint Ryan Owens
06.11 Team Sprint Joseph Truman
06.11 Team Sprint Jack Carlin
06.11 4 km Pursuit Sylvain Chavanel
06.11 Madison Sebastian Mora Vedri
06.11 Madison Albert Torres Barcelo
Startlijst Baan: Glasgow 2016
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adam Jamieson CDN 12 Feb 1996 1
Adrien Garel FRA 12 Mar 1996 1
Albert Torres Barcelo SPA 26 Apr 1990 1
Andrew Tennant GBR 09 Mar 1987 1
Benjamin Thomas FRA 12 Sep 1995 1
Callum Scotson AUS 10 Aug 1996 1
Corentin Ermenault FRA 27 Jan 1996 1
Daniel Staniszewski POL 05 May 1997 1
Dion Beukeboom NED 02 Feb 1989 1
Jack Carlin GBR 23 Apr 1997 1
Mark Stewart GBR 25 Aug 1995 1
Mateusz Rudyk POL 20 Jul 1995 1
Matthew Bostock GBR 16 Jul 1997 1
Oliver Wood GBR 26 Nov 1995 1
Quentin Lafargue FRA 17 Nov 1990 1
Sebastian Mora Vedri SPA 19 Feb 1988 1
Sébastien Vigier FRA 18 Apr 1997 1
Cameron Meyer AUS 11 Jan 1988 Dimension Data 1
Sylvain Chavanel FRA 30 Jun 1979 Direct Energie 1
Kenny De Ketele BEL 05 Jun 1985 Topsport Vlaanderen - Baloise 1
Moreno De Pauw BEL 12 Aug 1991 Topsport Vlaanderen - Baloise 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1 km Time Trial
2022 24.04 CDN COL Christian David Ortega Fontalvo FRA Melvin Landerneau SPA Alejandro Martinez Chorro
4 km Pursuit
2022 22.04 CDN FRA Corentin Ermenault DUI Nicolas Heinrich GBR Charlie Tanfield
2016 06.11 CDM FRA Sylvain Chavanel POL Daniel Staniszewski NED Dion Beukeboom
Elimination Race
2022 22.04 CDN ITA Elia Viviani NED Yoeri Havik DUI Tim Torn Teutenberg
Keirin
2022 23.04 CDN NED Harrie Lavreysen COL Kevin Santiago Quintero Chavarro AUS Matthew Richardson
2019 10.11 CDM FRA Sébastien Vigier DUI Maximilian Levy RUS Denis Dmitriev
2016 05.11 CDM CZE Tomas Babel LTU Vasilijus Lendel GBR Lewis Oliva
Madison
2022 23.04 CDN FRA Benjamin Thomas
FRA Thomas Boudat
JPN Kazushige Kuboki
JPN Shunsuke Imamura
ITA Michele Scartezzini
ITA Simone Consonni
2019 09.11 CDM FRA Benjamin Thomas
FRA Donavan Vincent Grondin
GBR Ethan Hayter
GBR Oliver Wood
AUS Leigh Howard
AUS Samuel Welsford
2016 06.11 CDM SPA Albert Torres Barcelo
SPA Sebastian Mora Vedri
AUS Callum Scotson
AUS Cameron Meyer
BEL Kenny De Ketele
BEL Moreno De Pauw
Omnium
2022 24.04 CDN GBR Oliver Wood SPA Sebastian Mora Vedri BEL Fabio Van Den Bossche
2019 10.11 CDM FRA Benjamin Thomas GBR Mark Stewart ITA Francesco Lamon
Points Race
2016 05.11 CDM AUS Cameron Meyer FRA Benjamin Thomas GBR Samuel Harrison
Scratch
2019 10.11 CDM IRL Felix English SPA Sebastian Mora Vedri DUI Maximilian Beyer
Sprint
2022 24.04 CDN NED Harrie Lavreysen AUS Matthew Richardson FRA Sebastien Vigier
2019 09.11 CDM NED Harrie Lavreysen NED Jeffrey Hoogland JPN Tomohiro Fukaya
2016 04.11 CDM POL Kamil Kuczynski RUS Pavel Yakushevskiy UKR Andriy Vynokurov
Team Pursuit
2022 21.04 CDN FRA Benjamin Thomas
FRA Corentin Ermenault
FRA Eddy Le Huitouze
FRA Thomas Denis
GBR Charlie Tanfield
GBR Ethan Vernon
GBR Oliver Wood
GBR Rhys Britton
DEN Carl-Frederik Bevort
DEN Rasmus Lund Pedersen
DEN Robin Juel Skivild
DEN Tobias Aagaard Hansen
2019 08.11 CDM DEN Frederik Rodenberg Madsen
DEN Julius Johansen
DEN Lasse Norman Hansen
DEN Rasmus Lund Pedersen
ITA Filippo Ganna
ITA Francesco Lamon
ITA Liam Bertazzo
ITA Michele Scartezzini
ITA Simone Consonni
FRA Benjamin Thomas
FRA Corentin Ermenault
FRA Thomas Denis
FRA Valentin Tabellion
2016 04.11 CDM GBR Kian Emadi
GBR Andrew Tennant
GBR Mark Stewart
GBR Matthew Bostock
GBR Oliver Wood
FRA Adrien Garel
FRA Benjamin Thomas
FRA Corentin Ermenault
FRA Sylvain Chavanel
CDN Bayley Simpson
CDN Jay Lamoureux
CDN Aidan Caves
CDN Ed Vael
CDN Adam Jamieson
Team Sprint
2022 21.04 CDN AUS Leigh Hoffman
AUS Thomas Cornish
AUS Matthew Richardson
FRA Florian Grengbo
FRA Rayan Helal
FRA Sebastien Vigier
NED Tijmen van Loon
NED Harrie Lavreysen
NED Roy van den Berg
NED Sam Ligtlee
2019 08.11 CDM NED Harrie Lavreysen
NED Jeffrey Hoogland
NED Nils van 't Hoenderdaal
NED Sam Ligtlee
GBR Ryan Owens
GBR Joseph Truman
GBR Jack Carlin
GBR Jason Kenny
FRA Melvin Landerneau
FRA Quentin Caleyron
FRA Michaël D'Almeida
FRA Sébastien Vigier
2016 06.11 CDM GBR Joseph Truman
GBR Ryan Owens
GBR Jack Carlin
FRA Benjamin Edelin
FRA Quentin Lafargue
FRA Sébastien Vigier
POL Patryk Rajkowski
POL Maciej Bielecki
POL Kamil Kuczynski
POL Mateusz Rudyk
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Harrie Lavreysen NED 2019 - 2022
4 Benjamin Thomas FRA 2019 - 2022
2 Corentin Ermenault FRA 2022 - 2022
2 Oliver Wood GBR 2016 - 2022
1 Elia Viviani ITA 2022 - 2022
1 Eddy Le Huitouze FRA 2022 - 2022
1 Matthew Richardson AUS 2022 - 2022
1 Thomas Boudat FRA 2022 - 2022
1 Thomas Denis FRA 2022 - 2022
1 Frederik Rodenberg Madsen DEN 2019 - 2019
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Benjamin Thomas FRA 2016 - 2022
5 Harrie Lavreysen NED 2019 - 2022
4 Corentin Ermenault FRA 2016 - 2022
4 Oliver Wood GBR 2016 - 2022
3 Matthew Richardson AUS 2022 - 2022
3 Sebastian Mora Vedri SPA 2016 - 2022
3 Sébastien Vigier FRA 2016 - 2019
2 Charlie Tanfield GBR 2022 - 2022
2 Michele Scartezzini ITA 2019 - 2022
2 Rasmus Lund Pedersen DEN 2019 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Benjamin Thomas FRA 2016 - 2022
5 Harrie Lavreysen NED 2019 - 2022
4 Corentin Ermenault FRA 2016 - 2022
4 Oliver Wood GBR 2016 - 2022
3 Matthew Richardson AUS 2022 - 2022
3 Sebastian Mora Vedri SPA 2016 - 2022
3 Sébastien Vigier FRA 2016 - 2019
2 Charlie Tanfield GBR 2022 - 2022
2 Michele Scartezzini ITA 2019 - 2022
2 Rasmus Lund Pedersen DEN 2019 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-018 Eddy Le Huitouze FRA 2022
19-044 Donavan Vincent Grondin FRA 2019
19-111 Matthew Bostock GBR 2016
19-197 Jack Carlin GBR 2016
20-056 Julius Johansen DEN 2019
20-344 Oliver Wood GBR 2016
21-071 Mark Stewart GBR 2016
21-122 Rasmus Lund Pedersen DEN 2019
21-290 Frederik Rodenberg Madsen DEN 2019
21-331 Sam Ligtlee NED 2019
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-129 Sylvain Chavanel FRA 2016
33-074 Elia Viviani ITA 2022
29-240 Andrew Tennant GBR 2016
28-299 Cameron Meyer AUS 2016
28-261 Sebastian Mora Vedri SPA 2016
28-058 Thomas Boudat FRA 2022
27-271 Lasse Norman Hansen DEN 2019
27-030 Felix English IRL 2019
26-237 Jeffrey Hoogland NED 2019
26-224 Benjamin Thomas FRA 2022
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Benjamin Thomas FRA 2016 - 2022
3 Corentin Ermenault FRA 2016 - 2022
3 Oliver Wood GBR 2016 - 2022
3 Sebastian Mora Vedri SPA 2016 - 2022
2 Harrie Lavreysen NED 2019 - 2022
2 Michele Scartezzini ITA 2019 - 2022
2 Rasmus Lund Pedersen DEN 2019 - 2022
2 Sam Ligtlee NED 2019 - 2022
2 Simone Consonni ITA 2019 - 2022
2 Thomas Denis FRA 2019 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-149 Carl-Frederik Bevort DEN 2022
19-018 Eddy Le Huitouze FRA 2022
19-044 Donavan Vincent Grondin FRA 2019
19-111 Matthew Bostock GBR 2016
19-185 Daniel Staniszewski POL 2016
19-197 Jack Carlin GBR 2016
19-202 Sébastien Vigier FRA 2016
19-307 Tim Torn Teutenberg DUI 2022
20-042 Tobias Aagaard Hansen DEN 2022
20-056 Julius Johansen DEN 2019
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-129 Sylvain Chavanel FRA 2016
34-065 Sebastian Mora Vedri SPA 2022
33-232 Denis Dmitriev RUS 2019
33-074 Elia Viviani ITA 2022
32-321 Kazushige Kuboki JPN 2022
32-137 Maximilian Levy DUI 2019
32-066 Michaël D'Almeida FRA 2019
31-265 Sebastian Mora Vedri SPA 2019
31-231 Jason Kenny GBR 2019
31-154 Kenny De Ketele BEL 2016
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar