Baan: Cambridge

Baan: Cambridge 2019 | Team Pursuit
18 Jan 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 NZL Campbell Stewart NZL 20-251
1 NZL Jordan Kerby NZL 26-156
1 NZL Nick Kergozou de la Boessière NZL 22-264
1 NZL Regan Gough NZL 22-104
1 NZL Thomas (Tom) Sexton NZL 20-060
2 CDN Adam Jamieson CDN 22-341
2 CDN Aidan Caves CDN
2 CDN Derek Gee CDN 21-168
2 CDN Jay Lamoureux CDN
2 CDN Vincent de Haitre CDN
3 ZWI Claudio Imhof ZWI 28-114
3 ZWI Cyrille Thiery ZWI 28-113
3 ZWI Frank Pasche ZWI
3 ZWI Lukas Ruegg ZWI
3 ZWI Stefan Bissegger ZWI 20-127
Startlijst Baan: Cambridge 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adam Jamieson CDN 12 Feb 1996 1
Adrian Hegyvary USA 15 Jan 1984 1
Cyrille Thiery ZWI 27 Sep 1990 1
Daniel Holloway USA 21 May 1987 1
Derek Gee CDN 03 Aug 1997 1
Grégory Bauge FRA 31 Jan 1985 1
Liam Bertazzo ITA 17 Feb 1992 1
Michaël D'Almeida FRA 03 Sep 1987 1
Nathan Hart AUS 04 Mar 1993 2
Quentin Lafargue FRA 17 Nov 1990 1
Raman Tsishkou BLR 02 Dec 1994 1
Roy Pieters NED 12 Jun 1989 1
Sébastien Vigier FRA 18 Apr 1997 1
Théry Schir ZWI 18 Feb 1993 1
Thomas (Tom) Sexton NZL 19 Nov 1998 1
Yoeri Havik NED 19 Feb 1991 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
Keirin
2019 19.01 CDM NZL Edward Dawkins FRA Quentin Lafargue JPN Yudai Nitta
2019 07.12 CDM MAS Mohd Azizulhasni Awang RUS Shane Perkins AUS Matthew Glaetzer
2015 05.12 CDM DUI Joachim Eilers DUI Maximilian Levy USA Matthew Baranoski
Madison
2019 19.01 CDM NZL Aaron Gate
NZL Campbell Stewart
NED Roy Pieters
NED Yoeri Havik
USA Adrian Hegyvary
USA Daniel Holloway
2019 08.12 CDM NZL Aaron Gate
NZL Campbell Stewart
AUS Cameron Meyer
AUS Kelland O'Brien
ITA Francesco Lamon
ITA Michele Scartezzini
Omnium
2019 20.01 CDM ZWI Claudio Imhof BLR Raman Tsishkou ITA Liam Bertazzo
2019 07.12 CDM NZL Campbell Stewart AUS Cameron Meyer KAZ Artyom Zakharov
2015 06.12 CDM DEN Lasse Norman Hansen GBR Christopher Latham AUS Glenn O'Shea
Scratch
2019 19.01 CDM GRE Christos Volikakis ZWI Théry Schir OOS Stefan Matzner
2019 08.12 CDM UKR Roman Gladysh NED Roy Eefting GRE Christos Volikakis
Sprint
2019 20.01 CDM AUS Nathan Hart POL Mateusz Rudyk FRA Sébastien Vigier
2019 08.12 CDM POL Mateusz Rudyk JPN Tomohiro Fukaya JPN Yudai Nitta
2015 06.12 CDM AUS Matthew Glaetzer DUI Max Niederlag DUI Maximilian Levy
Team Pursuit
2019 18.01 CDM NZL Campbell Stewart
NZL Jordan Kerby
NZL Nick Kergozou de la Boessière
NZL Regan Gough
NZL Thomas (Tom) Sexton
CDN Vincent de Haitre
CDN Jay Lamoureux
CDN Aidan Caves
CDN Derek Gee
CDN Adam Jamieson
ZWI Frank Pasche
ZWI Lukas Ruegg
ZWI Claudio Imhof
ZWI Cyrille Thiery
ZWI Stefan Bissegger
2019 06.12 CDM ZWI Lukas Ruegg
ZWI Claudio Imhof
ZWI Mauro Schmid
ZWI Robin Froidevaux
ZWI Stefan Bissegger
AUS Alexander Porter
AUS Cameron Scott
AUS Kelland O'Brien
AUS Leigh Howard
AUS Samuel Welsford
NZL Aaron Gate
NZL Dylan Kennett
NZL Jordan Kerby
NZL Nick Kergozou de la Boessière
NZL Regan Gough
2015 05.12 CDM AUS Alexander Edmondson
AUS Glenn O'Shea
AUS Jack Bobridge
AUS Luke Davison
AUS Michael Hepburn
AUS Mitchell Mulhern
NZL Pieter Bulling
NZL Alex Frame
NZL Cameron Karwowski
NZL Nick Kergozou de la Boessière
NZL Regan Gough
DUI Kersten Thiele
DUI Leif Lampater
DUI Maximilian Beyer
DUI Theo Reinhardt
Team Sprint
2019 18.01 CDM NZL Edward Dawkins
NZL Ethan Mitchell
NZL Sam Webster
AUS Thomas Clarke
AUS Jacob Schmid
AUS Nathan Hart
FRA Grégory Bauge
FRA Michaël D'Almeida
FRA Quentin Lafargue
FRA Sébastien Vigier
2019 06.12 CDM JPN Yudai Nitta
JPN Kazuki Amagai
JPN Tomohiro Fukaya
POL Maciej Bielecki
POL Patryk Rajkowski
POL Krzysztof Maksel
POL Mateusz Rudyk
NZL Edward Dawkins
NZL Ethan Mitchell
NZL Sam Webster
2015 05.12 CDM DUI Max Niederlag
DUI Joachim Eilers
DUI René Enders
NZL Edward Dawkins
NZL Ethan Mitchell
NZL Sam Webster
AUS Peter Lewis
AUS Jacob Schmid
AUS Matthew Glaetzer
AUS Nathan Hart
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Campbell Stewart NZL 2019 - 2019
2 Edward Dawkins NZL 2019 - 2019
2 Claudio Imhof ZWI 2019 - 2019
2 Aaron Gate NZL 2019 - 2019
2 Joachim Eilers DUI 2015 - 2015
1 Jordan Kerby NZL 2019 - 2019
1 Christos Volikakis GRE 2019 - 2019
1 Ethan Mitchell NZL 2019 - 2019
1 Mateusz Rudyk POL 2019 - 2019
1 Mauro Schmid ZWI 2019 - 2019
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Campbell Stewart NZL 2019 - 2019
4 Edward Dawkins NZL 2015 - 2019
3 Aaron Gate NZL 2019 - 2019
3 Claudio Imhof ZWI 2019 - 2019
3 Ethan Mitchell NZL 2015 - 2019
3 Mateusz Rudyk POL 2019 - 2019
3 Matthew Glaetzer AUS 2015 - 2019
3 Nathan Hart AUS 2015 - 2019
3 Nick Kergozou de la Boessière NZL 2015 - 2019
3 Regan Gough NZL 2015 - 2019
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Campbell Stewart NZL 2019 - 2019
4 Edward Dawkins NZL 2015 - 2019
3 Aaron Gate NZL 2019 - 2019
3 Claudio Imhof ZWI 2019 - 2019
3 Ethan Mitchell NZL 2015 - 2019
3 Mateusz Rudyk POL 2019 - 2019
3 Matthew Glaetzer AUS 2015 - 2019
3 Nathan Hart AUS 2015 - 2019
3 Nick Kergozou de la Boessière NZL 2015 - 2019
3 Regan Gough NZL 2015 - 2019
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-002 Mauro Schmid ZWI 2019
20-060 Thomas (Tom) Sexton NZL 2019
20-251 Campbell Stewart NZL 2019
20-252 Campbell Stewart NZL 2019
21-050 Robin Froidevaux ZWI 2019
21-084 Stefan Bissegger ZWI 2019
21-209 Campbell Stewart NZL 2019
21-210 Campbell Stewart NZL 2019
21-348 Alexander Edmondson AUS 2015
22-104 Regan Gough NZL 2019
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-337 Mohd Azizulhasni Awang MAS 2019
30-300 Christos Volikakis GRE 2019
29-192 Edward Dawkins NZL 2019
29-191 Edward Dawkins NZL 2019
29-071 Claudio Imhof ZWI 2019
29-012 Aaron Gate NZL 2019
28-295 René Enders DUI 2015
28-116 Claudio Imhof ZWI 2019
28-054 Aaron Gate NZL 2019
27-333 Ethan Mitchell NZL 2019
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Edward Dawkins NZL 2015 - 2019
2 Ethan Mitchell NZL 2015 - 2019
2 Matthew Glaetzer AUS 2015 - 2019
2 Nathan Hart AUS 2015 - 2019
2 Nick Kergozou de la Boessière NZL 2015 - 2019
2 Regan Gough NZL 2015 - 2019
2 Sam Webster NZL 2015 - 2019
1 Adrian Hegyvary USA 2019 - 2019
1 Adam Jamieson CDN 2019 - 2019
1 Aaron Gate NZL 2019 - 2019
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-060 Regan Gough NZL 2015
19-220 Nick Kergozou de la Boessière NZL 2015
20-002 Mauro Schmid ZWI 2019
20-060 Thomas (Tom) Sexton NZL 2019
20-127 Stefan Bissegger ZWI 2019
20-251 Campbell Stewart NZL 2019
21-050 Robin Froidevaux ZWI 2019
21-168 Derek Gee CDN 2019
21-198 Kelland O'Brien AUS 2019
21-275 Sébastien Vigier FRA 2019
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-004 Adrian Hegyvary USA 2019
33-352 Grégory Bauge FRA 2019
32-348 Leif Lampater DUI 2015
32-342 Shane Perkins RUS 2019
31-337 Mohd Azizulhasni Awang MAS 2019
31-332 Cameron Meyer AUS 2019
31-258 Christos Volikakis GRE 2019
31-243 Daniel Holloway USA 2019
31-137 Michaël D'Almeida FRA 2019
30-148 Edward Dawkins NZL 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar