Baan: Milton

Baan: Milton 2017 | Team Pursuit
03 Dec 2017
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 NZL Campbell Stewart NZL 19-205
1 NZL Harrison Waine NZL
1 NZL Jared Gray NZL
1 NZL Nick Kergozou de la Boessière NZL 21-218
1 NZL Thomas (Tom) Sexton NZL 19-014
2 CDN Adam Jamieson CDN 21-295
2 CDN Bayley Simpson CDN
2 CDN Derek Gee CDN 20-122
2 CDN Jay Lamoureux CDN
2 CDN Michael Foley CDN 18-325
3 ZWI Gaël Suter ZWI
3 ZWI Gino Mäder ZWI 20-333
3 ZWI Lukas Ruegg ZWI
3 ZWI Nico Selenati ZWI 21-126
3 ZWI Robin Froidevaux ZWI 19-047
Startlijst Baan: Milton 2017
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adam Jamieson CDN 12 Feb 1996 1
Callum Skinner GBR 20 Aug 1992 1
Campbell Stewart NZL 12 May 1998 1
Derek Gee CDN 03 Aug 1997 1
Edward Dawkins NZL 11 Jul 1989 1
Ethan Mitchell NZL 19 Feb 1991 1
Gino Mäder ZWI 04 Jan 1997 1
Harrie Lavreysen NED 14 Mar 1997 1
Jack Carlin GBR 23 Apr 1997 1
Jeffrey Hoogland NED 16 Mar 1993 1
Joachim Eilers DUI 02 Apr 1990 1
Mark Stewart GBR 25 Aug 1995 1
Michael Foley CDN 12 Jan 1999 1
Nick Kergozou de la Boessière NZL 29 Apr 1996 1
Nico Selenati ZWI 30 Jul 1996 1
Niklas Larsen DEN 22 Mar 1997 1
Oliver Wood GBR 26 Nov 1995 1
Pavel Kelemen CZE 28 May 1991 1
Philip Hindes GBR 22 Sep 1992 1
Robin Froidevaux ZWI 17 Oct 1998 1
Sam Webster NZL 16 Jul 1991 1
Thomas (Tom) Sexton NZL 19 Nov 1998 1
Kenny De Ketele BEL 05 Jun 1985 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Lindsay De Vylder BEL 30 May 1995 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1 km Time Trial
2022 13.05 CDN CHN Chenxi Xue NZL Nick Kergozou de la Boessière COL Santiago Ramirez Morales
4 km Pursuit
2022 14.05 CDN DUI Nicolas Heinrich DUI Tobias Buck-Gramcko AUS James Moriarty
Elimination Race
2023 21.04 CDN NED Matthijs Buchli AUS Blake Agnoletto SPA Erik Martorell Haga
2022 13.05 CDN BEL Jules Hesters NED Yoeri Havik USA Gavin Hoover
Keirin
2023 22.04 CDN AUS Matthew Richardson DUI Maximilian Dornbach TRI Nicholas Paul
2022 14.05 CDN COL Kevin Santiago Quintero Chavarro AUS Matthew Richardson DUI Stefan Bötticher
2020 25.01 CDM DUI Joachim Eilers COL Kevin Santiago Quintero Chavarro POL Rafal Sarnecki
2018 27.10 CDM GBR Jason Kenny CDN Hugo Barrette NED Matthijs Buchli
2017 02.12 CDM NED Harrie Lavreysen GBR Lewis Oliva DUI Joachim Eilers
Madison
2023 23.04 CDN POR Iuri Leitao
POR Ivo Emanuel Alves Oliveira
NED Vincent Hoppezak
NED Yoeri Havik
FRA Benjamin Thomas
FRA Thomas Boudat
2022 14.05 CDN NED Jan-Willem van Schip
NED Yoeri Havik
GBR Ethan Hayter
GBR Rhys Britton
DUI Theo Reinhardt
DUI Tim Torn Teutenberg
2020 26.01 CDM NED Jan-Willem van Schip
NED Yoeri Havik
GBR Ethan Hayter
GBR Oliver Wood
FRA Benjamin Thomas
FRA Donavan Vincent Grondin
2018 28.10 CDM DEN Casper Von Folsach
DEN Julius Johansen
GBR Mark Stewart
GBR Oliver Wood
USA Adrian Hegyvary
USA Daniel Holloway
2017 02.12 CDM BEL Kenny De Ketele
BEL Lindsay De Vylder
NZL Campbell Stewart
NZL Thomas (Tom) Sexton
GBR Mark Stewart
GBR Oliver Wood
Omnium
2023 22.04 CDN FRA Donavan Vincent Grondin DUI Tim Torn Teutenberg NED Jan-Willem van Schip
2022 15.05 CDN GBR Ethan Hayter USA Gavin Hoover NED Jan-Willem van Schip
2020 26.01 CDM NED Jan-Willem van Schip POL Daniel Staniszewski USA Gavin Hoover
2018 27.10 CDM FRA Benjamin Thomas GBR Mark Stewart NZL Campbell Stewart
2017 03.12 CDM DEN Niklas Larsen GBR Oliver Wood ZWI Gaël Suter
Points Race
2017 01.12 CDM DEN Niklas Larsen GBR Mark Stewart BEL Kenny De Ketele
Scratch
2022 13.05 CDN GBR Rhys Britton SPA Erik Martorell Haga ITA Mattia Pinazzi
2018 26.10 CDM UKR Vitaliy Hryniv GBR Oliver Wood GRE Christos Volikakis
Sprint
2023 23.04 CDN TRI Nicholas Paul POL Mateusz Rudyk AUS Matthew Richardson
2022 15.05 CDN AUS Matthew Richardson NED Jeffrey Hoogland GBR Jack Carlin
2020 26.01 CDM POL Mateusz Rudyk FRA Quentin Caleyron FRA Rayan Helal
2018 28.10 CDM AUS Matthew Glaetzer NED Harrie Lavreysen NED Jeffrey Hoogland
2017 03.12 CDM NED Jeffrey Hoogland NZL Ethan Mitchell GBR Jack Carlin
Team Pursuit
2023 21.04 CDN GBR Daniel Bigham
GBR Josh Charlton
GBR Michael Gill
GBR Oliver Wood
ITA Davide Boscaro
ITA Francesco Lamon
ITA Manlio Moro
ITA Mattia Pinazzi
ITA Michele Scartezzini
FRA Benjamin Thomas
FRA Donavan Vincent Grondin
FRA Thomas Boudat
FRA Valentin Tabellion
2022 12.05 CDN AUS Josh Duffy
AUS Conor Leahy
AUS Graeme Frislie
AUS James Moriarty
ITA Stefano Moro
ITA Carloalberto Giordani
ITA Davide Boscaro
ITA Davide Plebani
ITA Mattia Pinazzi
DUI Domenic Weinstein
DUI Leon Rohde
DUI Nicolas Heinrich
DUI Theo Reinhardt
DUI Tobias Buck-Gramcko
2020 24.01 CDM FRA Benjamin Thomas
FRA Corentin Ermenault
FRA Kévin Vauquelin
FRA Thomas Denis
FRA Valentin Tabellion
ITA Stefano Moro
ITA Carloalberto Giordani
ITA Davide Boscaro
ITA Gidas Umbri
ITA Giulio Masotto
CDN Amiel Flett-Brown
CDN Sean Richardson
CDN Chris Ernst
CDN Jackson Kinniburgh
CDN Evan Burtnik
2018 26.10 CDM DEN Casper Von Folsach
DEN Julius Johansen
DEN Lasse Norman Hansen
DEN Rasmus Lund Pedersen
GBR Jonathan Wale
GBR Daniel Bigham
GBR Harry Tanfield
GBR John Archibald
GBR Kian Emadi
GBR Edward Clancy
GBR Mark Stewart
GBR Oliver Wood
GBR Steven Burke
2017 03.12 CDM NZL Harrison Waine
NZL Jared Gray
NZL Campbell Stewart
NZL Nick Kergozou de la Boessière
NZL Thomas (Tom) Sexton
CDN Jay Lamoureux
CDN Bayley Simpson
CDN Derek Gee
CDN Michael Foley
CDN Adam Jamieson
ZWI Gaël Suter
ZWI Lukas Ruegg
ZWI Gino Mäder
ZWI Robin Froidevaux
ZWI Nico Selenati
Team Sprint
2023 21.04 CDN AUS Leigh Hoffman
AUS Matthew Glaetzer
AUS Matthew Richardson
CHN Chenxi Xue
CHN Qi Liu
CHN Shuai Guo
CHN Yu Zhou
GBR Harry Ledingham-Horn
GBR Hayden Norris
GBR Ed Lowe
2022 12.05 CDN NED Tijmen van Loon
NED Jeffrey Hoogland
NED Roy van den Berg
NED Sam Ligtlee
CHN Yu Zhou
CHN Qi Liu
CHN Yongjia Luo
DUI Marc Jurczyk
DUI Paul Schippert
DUI Stefan Bötticher
2020 24.01 CDM FRA Quentin Caleyron
FRA Florian Grengbo
FRA Quentin Lafargue
POL Maciej Bielecki
POL Rafal Sarnecki
POL Krzysztof Maksel
POL Mateusz Rudyk
CHN Yongjia Luo
CHN Miao Zhang
CHN Shuai Guo
2018 26.10 CDM NED Harrie Lavreysen
NED Jeffrey Hoogland
NED Nils van 't Hoenderdaal
NED Sam Ligtlee
NED Matthijs Buchli
NED Roy van den Berg
NED Theo Bos
GBR Ryan Owens
GBR Jason Kenny
GBR Philip Hindes
2017 02.12 CDM NZL Edward Dawkins
NZL Ethan Mitchell
NZL Sam Webster
GBR Joseph Truman
GBR Callum Skinner
GBR Jack Carlin
GBR Philip Hindes
CZE David Sojka
CZE Martin Cechman
CZE Pavel Kelemen
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Matthew Richardson AUS 2022 - 2023
3 Jan-Willem van Schip NED 2020 - 2022
3 Jeffrey Hoogland NED 2017 - 2022
2 Matthew Glaetzer AUS 2018 - 2023
2 Sam Ligtlee NED 2018 - 2022
2 Yoeri Havik NED 2020 - 2022
2 Benjamin Thomas FRA 2018 - 2020
2 Casper Von Folsach DEN 2018 - 2018
2 Harrie Lavreysen NED 2017 - 2018
2 Julius Johansen DEN 2018 - 2018
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Oliver Wood GBR 2017 - 2023
5 Benjamin Thomas FRA 2018 - 2023
5 Jan-Willem van Schip NED 2020 - 2023
5 Matthew Richardson AUS 2022 - 2023
5 Jeffrey Hoogland NED 2017 - 2022
5 Mark Stewart GBR 2017 - 2018
4 Yoeri Havik NED 2020 - 2023
3 Davide Boscaro ITA 2020 - 2023
3 Donavan Vincent Grondin FRA 2020 - 2023
3 Mateusz Rudyk POL 2020 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Oliver Wood GBR 2017 - 2023
5 Benjamin Thomas FRA 2018 - 2023
5 Jan-Willem van Schip NED 2020 - 2023
5 Matthew Richardson AUS 2022 - 2023
5 Jeffrey Hoogland NED 2017 - 2022
5 Mark Stewart GBR 2017 - 2018
4 Yoeri Havik NED 2020 - 2023
3 Davide Boscaro ITA 2020 - 2023
3 Donavan Vincent Grondin FRA 2020 - 2023
3 Mateusz Rudyk POL 2020 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-273 Kévin Vauquelin FRA 2020
19-014 Thomas (Tom) Sexton NZL 2017
19-043 Julius Johansen DEN 2018
19-045 Julius Johansen DEN 2018
19-154 Florian Grengbo FRA 2020
19-205 Campbell Stewart NZL 2017
20-070 Josh Charlton GBR 2023
20-109 Rasmus Lund Pedersen DEN 2018
20-163 Nicolas Heinrich DUI 2022
20-254 Niklas Larsen DEN 2017
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-180 Kenny De Ketele BEL 2017
31-202 Daniel Bigham GBR 2023
31-084 Yoeri Havik NED 2022
30-240 Matthew Glaetzer AUS 2023
30-219 Jason Kenny GBR 2018
30-129 Matthijs Buchli NED 2023
29-298 Joachim Eilers DUI 2020
29-068 Quentin Lafargue FRA 2020
29-057 Jeffrey Hoogland NED 2022
28-341 Yoeri Havik NED 2020
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Oliver Wood GBR 2017 - 2023
3 Benjamin Thomas FRA 2018 - 2023
3 Davide Boscaro ITA 2020 - 2023
3 Jan-Willem van Schip NED 2020 - 2023
3 Yoeri Havik NED 2020 - 2023
3 Jeffrey Hoogland NED 2017 - 2022
2 Daniel Bigham GBR 2018 - 2023
2 Donavan Vincent Grondin FRA 2020 - 2023
2 Erik Martorell Haga SPA 2022 - 2023
2 Mateusz Rudyk POL 2020 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-085 Gidas Umbri ITA 2020
18-273 Kévin Vauquelin FRA 2020
18-325 Michael Foley CDN 2017
19-013 Thomas (Tom) Sexton NZL 2017
19-043 Julius Johansen DEN 2018
19-047 Robin Froidevaux ZWI 2017
19-122 Donavan Vincent Grondin FRA 2020
19-154 Florian Grengbo FRA 2020
19-195 Davide Boscaro ITA 2020
19-204 Campbell Stewart NZL 2017
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-065 Theo Bos NED 2018
34-287 Adrian Hegyvary USA 2018
33-228 Edward Clancy GBR 2018
32-180 Kenny De Ketele BEL 2017
32-063 Yoeri Havik NED 2023
31-239 Theo Reinhardt DUI 2022
31-202 Daniel Bigham GBR 2023
31-160 Daniel Holloway USA 2018
31-102 Michele Scartezzini ITA 2023
31-084 Yoeri Havik NED 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar