Figueira Champions Classic

Figueira Champions Classic 2024
10 Feb 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Remco Evenepoel BEL Soudal - Quick Step 24-016
2 BEL Vito Braet BEL Intermarché - Circus - Wanty 23-100
3 ITA Simone Velasco ITA Astana Qazaqstan 28-070
4 NED Lars Boven NED Alpecin - Deceuninck 22-181
5 DUI Marius Mayrhofer DUI Tudor Pro Cycling Team 23-145
6 ZWI Marc Hirschi ZWI UAE Team Emirates 25-170
7 NED Marijn van den Berg NED EF Education - Easypost 24-206
8 ITA Cristian Scaroni ITA Astana Qazaqstan 26-117
9 POR Ruben Antonio Almeida Guerreiro POR Movistar 29-219
10 SPA Pelayo Sanchez Mayo SPA Movistar 23-320
11 DEN Mikkel Frölich Honore DEN EF Education - Easypost 27-020
12 SPA Eduard Prades Reverter SPA Caja Rural - Seguros RGA 36-185
13 URU Guillermo Thomas Silva Coussan URU Caja Rural - Seguros RGA 22-042
14 SPA Gotzon Martin Sanz SPA Euskaltel - Euskadi 27-361
15 POR Antonio Morgado POR UAE Team Emirates 20-013
16 SPA Pablo Castrillo SPA Equipo Kern Pharma 23-039
17 DUI Florian Stork DUI Tudor Pro Cycling Team 26-289
18 SPA Ivan Romeo Abad SPA Movistar 20-178
19 SPA Mikel Landa Meana SPA Soudal - Quick Step 34-059
20 BEL Quinten Hermans BEL Alpecin - Deceuninck 28-196
21 ITA Nicola Conci ITA Alpecin - Deceuninck 27-036
22 BEL Laurenz Rex BEL Intermarché - Circus - Wanty 24-057
23 ITA Filippo Baroncini ITA UAE Team Emirates 23-168
24 BEL Jenthe Biermans BEL Arkéa - B&B Hotels 28-103
25 ITA Andrea Bagioli ITA Lidl - Trek 24-324
26 KAZ Yevgeniy Fedorov KAZ Astana Qazaqstan 23-360
27 SPA Xabier Isasa Larranaga SPA Euskaltel - Euskadi 22-170
28 SPA Iker Mintegui Claver SPA Euskaltel - Euskadi 21-087
29 NED Rick Pluimers NED Tudor Pro Cycling Team 23-065
30 CZE Mathias Vacek CZE Lidl - Trek 21-243
31 SPA Ibon Ruiz Sedano SPA Equipo Kern Pharma 25-011
32 CZE Pavel Bittner CZE DSM - Firmenich PostNL 21-104
33 SPA Carlos Canal SPA Movistar 22-227
34 BEL Rune Herregodts BEL Intermarché - Circus - Wanty 25-198
35 NED Sam Oomen NED Lidl - Trek 28-179
36 DEN Michael Valgren Andersen DEN EF Education - Easypost 32-003
37 MEX Isaac Del Toro Romero MEX UAE Team Emirates 20-075
38 GBR James Shaw GBR EF Education - Easypost 27-242
39 SPA Urko Berrade Fernandez SPA Equipo Kern Pharma 26-074
40 SPA Mikel Bizkarra Etxegibel SPA Euskaltel - Euskadi 34-173
41 NED Mike Teunissen NED Intermarché - Circus - Wanty 31-169
42 BEL Tim Rex BEL 19-305
43 NOR Martin Tjotta NOR
44 BEL Ramses Debruyne BEL 21-163
45 BEL Jimmy Janssens BEL Alpecin - Deceuninck 34-256
46 ITA Simone Gualdi ITA
47 GBR James Knox GBR Soudal - Quick Step 28-098
48 FRA Anthony Delaplace FRA Arkéa - B&B Hotels 34-152
49 SPA Jorge Gutierrez Gonzalez SPA Equipo Kern Pharma 21-140
50 SPA Gorka Sorarrain Agirrezabala SPA Caja Rural - Seguros RGA 27-265
51 FRA Léandre Lozouet FRA
52 SPA Jaume Guardeño Roma SPA Caja Rural - Seguros RGA 20-355
53 POR Luis Gabriel Silva Gomes POR 29-279
54 DUI John Degenkolb DUI DSM - Firmenich PostNL 35-034
55 SPA Sergio Garcia Gonzalez SPA 24-244
56 JPN Yuhi Todome JPN EF Education - Easypost 21-237
57 NED Casper van Uden NED DSM - Firmenich PostNL 22-203
58 GBR Callum Johnston GBR Caja Rural - Seguros RGA 25-101
59 POR Goncalo Duarte Amado POR 30-001
60 POR Rui Carvalho POR 28-288
61 POR Helder Gonçalves POR 23-239
62 SPA Julen Arriolabengoa Beitia SPA Caja Rural - Seguros RGA 22-359
63 SPA Asier Etxeberria Zafra SPA Euskaltel - Euskadi 25-206
64 ZWI Stefan Bissegger ZWI EF Education - Easypost 25-150
65 NED Martijn Tusveld NED DSM - Firmenich PostNL 30-154
66 POR Rui Felipe Alves Oliveira POR UAE Team Emirates 27-158
67 GBR Max Walker GBR 22-213
68 BEL Edward Theuns BEL Lidl - Trek 32-286
69 BEL Xandro Meurisse BEL Alpecin - Deceuninck 32-010
70 LUX Mats Wenzel LUX 21-053
71 POR Pedro Silva POR 22-218
72 POR Rafael Reis POR 31-210
73 ZWI Johan Jacobs (ZWI) ZWI Movistar 26-346
74 KAZ Anton Kuzmin KAZ Astana Qazaqstan 27-082
75 POR Ivo Pinheiro POR 25-185
76 SPA Jose Felix Parra Cuerda SPA Equipo Kern Pharma 27-025
77 ITA Vincenzo Albanese ITA Arkéa - B&B Hotels 27-090
78 ITA Samuele Battistella ITA Astana Qazaqstan 25-088
79 ITA Mattia Cattaneo ITA Soudal - Quick Step 33-108
80 LUX Arthur Kluckers LUX Tudor Pro Cycling Team 23-332
81 LUX Michel Ries LUX Arkéa - B&B Hotels 25-336
82 POR Tiago Antunes POR 26-307
83 LUX Luc Wirtgen LUX Tudor Pro Cycling Team 25-218
84 SPA Txomin Juaristi SPA Euskaltel - Euskadi 28-196
85 POR Pedro Pinto POR 23-097
86 ZWE Lucas Eriksson ZWE Tudor Pro Cycling Team 27-306
87 BEL Pieter Serry BEL Soudal - Quick Step 35-081
88 POR Luis Fernandes POR 36-070
89 BEL Stan Van Tricht BEL Alpecin - Deceuninck 24-143
90 POR André Carvalho POR 26-102
91 RUS Alexander Grigoriev RUS 31-326
92 RUS Viacheslav Ivanov RUS
93 POR Diogo Narciso POR 22-083
94 ZWI Nils Aebersold ZWI
95 POR Francisco Guerreiro POR 23-147
96 CHI Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 42-107
97 VEN Francisco Joel Penuela Sandoval VEN 23-009
98 RUS Artem Nych RUS 28-326
99 SPA David Dominguez Vilchez SPA
100 ITA Simone Petilli ITA Intermarché - Circus - Wanty 30-282
101 SPA Ibai Azurmendi Sagastibeltza SPA Euskaltel - Euskadi 27-244
102 USA Owen Cole USA
103 POR Hugo Rafael Andrade Nunes POR 27-085
104 ARG Tomas Contte ARG 25-193
Figueira Champions Classic 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
10.02 Eindstand Remco Evenepoel
Startlijst Figueira Champions Classic 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexander Grigoriev RUS 21 Mar 1992 1
André Carvalho POR 31 Oct 1997 1
Artem Nych RUS 21 Mar 1995 1
Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 26 Oct 1981 1
Diogo Narciso POR 19 Nov 2001 1
Francisco Guerreiro POR 16 Sep 2000 1
Francisco Joel Penuela Sandoval VEN 01 Feb 2001 1
Goncalo Duarte Amado POR 09 Feb 1994 1
Helder Gonçalves POR 16 Jun 2000 1
Hugo Rafael Andrade Nunes POR 17 Nov 1996 1
Ivo Pinheiro POR 09 Aug 1998 1
Luis Fernandes POR 02 Dec 1987 1
Luis Gabriel Silva Gomes POR 07 May 1994 1
Mats Wenzel LUX 19 Dec 2002 1
Max Walker GBR 12 Jul 2001 1
Pedro Pinto POR 05 Nov 2000 1
Pedro Silva POR 07 Jul 2001 1
Rafael Reis POR 15 Jul 1992 1
Ramses Debruyne BEL 31 Aug 2002 1
Rui Carvalho POR 28 Apr 1995 1
Sergio Garcia Gonzalez SPA 11 Jun 1999 1
Tiago Antunes POR 09 Apr 1997 1
Tim Rex BEL 11 Apr 2004 1
Tomas Contte ARG 01 Aug 1998 1
Jimmy Janssens BEL 30 May 1989 Alpecin - Deceuninck 1
Lars Boven NED 13 Aug 2001 Alpecin - Deceuninck 1
Nicola Conci ITA 05 Jan 1997 Alpecin - Deceuninck 2
Quinten Hermans BEL 29 Jul 1995 Alpecin - Deceuninck 2
Stan Van Tricht BEL 20 Sep 1999 Alpecin - Deceuninck 2
Xandro Meurisse BEL 31 Jan 1992 Alpecin - Deceuninck 1
Anthony Delaplace FRA 11 Sep 1989 Arkéa - B&B Hotels 1
Jenthe Biermans BEL 30 Oct 1995 Arkéa - B&B Hotels 1
Michel Ries LUX 11 Mar 1998 Arkéa - B&B Hotels 1
Vincenzo Albanese ITA 12 Nov 1996 Arkéa - B&B Hotels 1
Anton Kuzmin KAZ 20 Nov 1996 Astana Qazaqstan 1
Cristian Scaroni ITA 16 Oct 1997 Astana Qazaqstan 1
Samuele Battistella ITA 14 Nov 1998 Astana Qazaqstan 1
Simone Velasco ITA 02 Dec 1995 Astana Qazaqstan 1
Yevgeniy Fedorov KAZ 16 Feb 2000 Astana Qazaqstan 1
Casper van Uden NED 22 Jul 2001 DSM - Firmenich PostNL 2
John Degenkolb DUI 07 Jan 1989 DSM - Firmenich PostNL 1
Martijn Tusveld NED 09 Sep 1993 DSM - Firmenich PostNL 1
Pavel Bittner CZE 29 Oct 2002 DSM - Firmenich PostNL 1
James Shaw GBR 13 Jun 1996 EF Education - Easypost 1
Marijn van den Berg NED 19 Jul 1999 EF Education - Easypost 2
Michael Valgren Andersen DEN 07 Feb 1992 EF Education - Easypost 1
Mikkel Frölich Honore DEN 21 Jan 1997 EF Education - Easypost 1
Stefan Bissegger ZWI 13 Sep 1998 EF Education - Easypost 1
Yuhi Todome JPN 18 Jun 2002 EF Education - Easypost 1
Laurenz Rex BEL 15 Dec 1999 Intermarché - Circus - Wanty 1
Mike Teunissen NED 25 Aug 1992 Intermarché - Circus - Wanty 1
Rune Herregodts BEL 27 Jul 1998 Intermarché - Circus - Wanty 2
Simone Petilli ITA 04 May 1993 Intermarché - Circus - Wanty 1
Vito Braet BEL 02 Nov 2000 Intermarché - Circus - Wanty 1
Andrea Bagioli ITA 23 Mar 1999 Lidl - Trek 1
Edward Theuns BEL 30 Apr 1991 Lidl - Trek 2
Mathias Vacek CZE 12 Jun 2002 Lidl - Trek 2
Sam Oomen NED 15 Aug 1995 Lidl - Trek 1
Carlos Canal SPA 28 Jun 2001 Movistar 1
Ivan Romeo Abad SPA 16 Aug 2003 Movistar 1
Johan Jacobs (ZWI) ZWI 01 Mar 1997 Movistar 1
Pelayo Sanchez Mayo SPA 27 Mar 2000 Movistar 1
Ruben Antonio Almeida Guerreiro POR 06 Jul 1994 Movistar 1
James Knox GBR 04 Nov 1995 Soudal - Quick Step 1
Mattia Cattaneo ITA 25 Oct 1990 Soudal - Quick Step 1
Mikel Landa Meana SPA 13 Dec 1989 Soudal - Quick Step 1
Pieter Serry BEL 21 Nov 1988 Soudal - Quick Step 1
Remco Evenepoel BEL 25 Jan 2000 Soudal - Quick Step 1
Antonio Morgado POR 28 Jan 2004 UAE Team Emirates 1
Filippo Baroncini ITA 26 Aug 2000 UAE Team Emirates 1
Isaac Del Toro Romero MEX 27 Nov 2003 UAE Team Emirates 1
Marc Hirschi ZWI 24 Aug 1998 UAE Team Emirates 1
Rui Felipe Alves Oliveira POR 05 Sep 1996 UAE Team Emirates 1
Ibon Ruiz Sedano SPA 30 Jan 1999 Equipo Kern Pharma 1
Jorge Gutierrez Gonzalez SPA 23 Sep 2002 Equipo Kern Pharma 1
Jose Felix Parra Cuerda SPA 16 Jan 1997 Equipo Kern Pharma 1
Pablo Castrillo SPA 02 Jan 2001 Equipo Kern Pharma 1
Urko Berrade Fernandez SPA 28 Nov 1997 Equipo Kern Pharma 1
Callum Johnston GBR 01 Nov 1998 Caja Rural - Seguros RGA 1
Eduard Prades Reverter SPA 09 Aug 1987 Caja Rural - Seguros RGA 2
Gorka Sorarrain Agirrezabala SPA 21 May 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Guillermo Thomas Silva Coussan URU 30 Dec 2001 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jaume Guardeño Roma SPA 20 Feb 2003 Caja Rural - Seguros RGA 1
Julen Arriolabengoa Beitia SPA 16 Feb 2001 Caja Rural - Seguros RGA 1
Asier Etxeberria Zafra SPA 19 Jul 1998 Euskaltel - Euskadi 1
Gotzon Martin Sanz SPA 15 Feb 1996 Euskaltel - Euskadi 1
Ibai Azurmendi Sagastibeltza SPA 11 Jun 1996 Euskaltel - Euskadi 1
Iker Mintegui Claver SPA 15 Nov 2002 Euskaltel - Euskadi 1
Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 21 Aug 1989 Euskaltel - Euskadi 1
Txomin Juaristi SPA 29 Jul 1995 Euskaltel - Euskadi 1
Xabier Isasa Larranaga SPA 24 Aug 2001 Euskaltel - Euskadi 1
Arthur Kluckers LUX 15 Mar 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Florian Stork DUI 27 Apr 1997 Tudor Pro Cycling Team 1
Luc Wirtgen LUX 07 Jul 1998 Tudor Pro Cycling Team 1
Lucas Eriksson ZWE 10 Apr 1996 Tudor Pro Cycling Team 1
Marius Mayrhofer DUI 18 Sep 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Rick Pluimers NED 07 Dec 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Erelijst
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Remco Evenepoel BEL 2024 - 2024
1 Casper Phillip Pedersen DEN 2023 - 2023
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
1 Remco Evenepoel BEL 2024 - 2024
1 Vito Braet BEL 2024 - 2024
1 Simone Velasco ITA 2024 - 2024
1 Rune Herregodts BEL 2023 - 2023
1 Marijn van den Berg NED 2023 - 2023
1 Casper Phillip Pedersen DEN 2023 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Casper van Uden NED 2023 - 2024
2 Eduard Prades Reverter SPA 2023 - 2024
2 Edward Theuns BEL 2023 - 2024
2 Marijn van den Berg NED 2023 - 2024
2 Mathias Vacek CZE 2023 - 2024
2 Nicola Conci ITA 2023 - 2024
2 Quinten Hermans BEL 2023 - 2024
2 Rune Herregodts BEL 2023 - 2024
2 Stan Van Tricht BEL 2023 - 2024
1 Carlos Canal SPA 2024 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
24-016 Remco Evenepoel BEL 2024
26-334 Casper Phillip Pedersen DEN 2023
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
26-334 Casper Phillip Pedersen DEN 2023
24-016 Remco Evenepoel BEL 2024
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Casper van Uden NED 2023 - 2024
2 Eduard Prades Reverter SPA 2023 - 2024
2 Edward Theuns BEL 2023 - 2024
2 Marijn van den Berg NED 2023 - 2024
2 Mathias Vacek CZE 2023 - 2024
2 Nicola Conci ITA 2023 - 2024
2 Quinten Hermans BEL 2023 - 2024
2 Rune Herregodts BEL 2023 - 2024
2 Stan Van Tricht BEL 2023 - 2024
1 Carlos Canal SPA 2024 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-305 Tim Rex BEL 2024
20-013 Antonio Morgado POR 2024
20-075 Isaac Del Toro Romero MEX 2024
20-178 Ivan Romeo Abad SPA 2024
20-245 Mathias Vacek CZE 2023
20-355 Jaume Guardeño Roma SPA 2024
21-053 Mats Wenzel LUX 2024
21-087 Iker Mintegui Claver SPA 2024
21-104 Pavel Bittner CZE 2024
21-140 Jorge Gutierrez Gonzalez SPA 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-107 Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 2024
36-185 Eduard Prades Reverter SPA 2024
36-130 Rui Alberto Costa Faria POR 2023
36-070 Luis Fernandes POR 2024
35-187 Eduard Prades Reverter SPA 2023
35-081 Pieter Serry BEL 2024
35-034 John Degenkolb DUI 2024
34-256 Jimmy Janssens BEL 2024
34-173 Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 2024
34-152 Anthony Delaplace FRA 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar