Tour of Antalya

Tour of Antalya 2024 | Rit 3
10 Feb 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Davide Piganzoli ITA Team Polti - Kometa 21-217
2 ITA Alessandro Pinarello ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 20-213
3 ITA Edoardo Zambanini ITA Bahrain - Victorious 22-295
4 UKR Anatoliy Budyak UKR 28-134
5 DEN Simon Dalby DEN 21-012
6 ZWI Matteo Badilatti ZWI Q36.5 Pro Cycling Team 31-195
7 ZWI Sébastien Reichenbach ZWI Tudor Pro Cycling Team 34-258
8 DUI Anton Schiffer DUI 24-162
9 AUS Alex Bogna AUS 22-030
10 POR Frederico Jose Oliveira Figueiredo POR 32-200
11 ITA Valerio Conti ITA Corratec 30-317
12 NOR Adne Holter NOR Uno-X Mobility 23-217
13 ITA Giulio Pellizarri ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 20-081
14 ITA Walter Calzoni ITA Q36.5 Pro Cycling Team 22-186
15 GBR Paul Double GBR Team Polti - Kometa 27-230
16 BEL Gianni Marchand BEL 33-254
17 NED Hartthijs de Vries NED TDT - Unibet 27-214
18 GBR Finlay Pickering GBR Bahrain - Victorious 21-014
19 ITA Matteo Scalco ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 19-230
20 ITA Alessandro Fancellu ITA Q36.5 Pro Cycling Team 23-292
DNF TUR Ahmet Maral TUR 20-330
DNF UZB Davirjan Babdurakhmanov UZB 19-187
DNF TUR Dogukan Arikan TUR 22-158
DNF TUR Furkan Akçam TUR 20-336
DNF TUR Mehmet Kanat TUR
DNF MAS Mohamed Harrif Saleh MAS 35-148
DNF MAS Muhammad Shamir Aiman Abul Halim MAS 23-292
DNF TUR Serdar Gedik TUR
DNF RUS Stepan Mariamidze RUS
DNF BEL Timothy Dupont BEL 36-101
DNF TUR Zeki Kaygisiz TUR 25-293
Startlijst Tour of Antalya 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
"Willie" Willem Jakobus Smit ZAF 29 Dec 1992 1
Ahmet Maral TUR 17 Mar 2003 1
Aivaras Mikutis LTU 16 Sep 2002 1
Alex Bogna AUS 11 Jan 2002 1
Ali Egin TUR 03 May 2003 1
Aljaz Turk SLO 23 Dec 2004 1
Anatoliy Budyak UKR 29 Sep 1995 2
Antoine Berlin MON 02 Aug 1989 1
Anton Schiffer DUI 01 Sep 1999 1
Anze Skok SLO 15 Sep 2000 1
Batuhan Özgür TUR 01 Feb 1998 1
Behzodbek Rakhimbaev UZB 07 Mar 2002 1
Binyan Ma CHN 25 Jan 1999 1
Burak Abay TUR 01 Jan 1996 2
Changsheng Sun CHN 30 Nov 2002 1
Colin Stüssi ZWI 04 Jun 1993 1
Daiki Magosaki JPN 18 Jul 1996 1
Daniel Arnes NOR 06 Jun 2000 1
Davirjan Babdurakhmanov UZB 07 Aug 2004 1
Djordje Djuric SRB 21 Jun 2000 1
Dmitriy Bocharov UZB 06 Jun 2002 1
Dogukan Arikan TUR 05 Sep 2001 1
Dominik Amann OOS 12 Feb 1999 1
Drew Morey AUS 27 Nov 1996 1
Duarte Marcelino Domingues POR 29 Feb 2004 1
Emir Uzun TUR 19 May 2002 1
Emre Yuca TUR 03 Jul 2004 1
Felix Stehli ZWI 18 Oct 2000 1
Feritcam Samli TUR 29 Jan 1994 1
Frederico Jose Oliveira Figueiredo POR 25 Jul 1991 1
Furkan Akçam TUR 11 Mar 2003 1
Genki Yamamoto JPN 19 Nov 1991 1
Gianni Marchand BEL 01 Jun 1990 1
Guillermo Garcia Janeiro SPA 24 Dec 1999 1
Henri Johannes Appelbaum DUI 30 Oct 2004 1
Jaka Spoljar SLO 04 Mar 2003 1
Jon Knolle DUI 11 Sep 1999 1
Jonathan Malte Rottmann DUI 03 May 2004 1
José Sousa POR 16 Jul 1999 1
Julian Borresch DUI 19 Mar 2002 1
Julien Trarieux FRA 19 Aug 1992 1
Koki Shirakawa JPN 15 May 1997 1
Konstantin Elli UZB 11 Sep 2000 1
Lennart Voege DUI 05 Feb 2000 1
Léo Bouvier FRA 14 Feb 1998 2
Lucas De Rossi FRA 16 Aug 1995 1
Luis Carlos Nunes Mendonça POR 16 Jan 1986 1
Lukas Meiler DUI 14 Feb 1995 1
Manuel Oioli ITA 17 May 2003 1
Marceli Boguslawski POL 07 Sep 1997 1
Martin Solhaug Hansen NOR 11 May 2003 1
Mathias Bregnhöj DEN 11 Nov 1995 1
Mauro Verwilt BEL 11 Jun 2000 1
Max Stedman GBR 22 Mar 1996 1
Metkel Eyob ERI 04 Sep 1993 2
Mohamed Harrif Saleh MAS 15 Sep 1988 1
Muhamad Nur Aiman Mohd Zariff MAS 01 Oct 1997 1
Muhammad Shamir Aiman Abul Halim MAS 24 Apr 2000 1
Muhammet Eyup Karagöbek TUR 06 Oct 1989 1
Musa Mikayilzade AZE 16 Jun 1998 1
Mustafa Tekin TUR 06 Jan 2003 1
Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 05 Jan 1991 1
Nur Aiman Rosli MAS 22 Mar 1999 1
Paul Wright NZL 03 Feb 1998 1
Philip Meiser DUI 20 Feb 1992 1
Pirmin Eisenbarth DUI 10 Jul 1995 1
Raymond Kreder NED 26 Nov 1989 1
Reinardt Janse van Rensburg ZAF 03 Feb 1989 1
Samandar Janikulov UZB 27 Nov 2004 1
Samet Bulut TUR 18 Aug 2002 1
Sebastian Niehues DUI 27 Jul 1999 1
Serdar Depe TUR 20 Feb 1998 1
Simon Dalby DEN 29 Jan 2003 1
Tahir Bugra Yigit TUR 30 Sep 2001 1
Thomas Joseph BEL 06 Dec 1996 1
Thomas Lebas FRA 14 Dec 1985 1
Tilen Finkst SLO 06 Jul 1997 1
Timothy Dupont BEL 01 Nov 1987 1
Tomoya Koyama JPN 18 Jul 1998 1
Torsten Demeyere BEL 17 Apr 1998 1
Xianjing Lyu CHN 02 Feb 1998 1
Yago Aguirre Subijana SPA 30 Aug 2004 1
Yusuke Hatanaka JPN 21 Jun 1985 1
Zeki Kaygisiz TUR 23 Apr 1998 1
Zhe Yie Kee MAS 18 Jan 2003 1
Fabio Van Den Bossche BEL 21 Sep 2000 Alpecin - Deceuninck 1
Henri Uhlig DUI 01 Aug 2001 Alpecin - Deceuninck 1
Jensen Plowright AUS 14 May 2000 Alpecin - Deceuninck 1
Ramon Sinkeldam NED 09 Feb 1989 Alpecin - Deceuninck 1
Senne Leysen BEL 18 Mar 1996 Alpecin - Deceuninck 1
Ahmed Madan BHR 25 Aug 2000 Bahrain - Victorious 1
Alberto Bruttomesso ITA 30 Oct 2003 Bahrain - Victorious 1
Cameron Scott AUS 04 Jan 1998 Bahrain - Victorious 1
Chih Hao Sergio Tu TPE 24 Feb 1997 Bahrain - Victorious 1
Edoardo Zambanini ITA 21 Apr 2001 Bahrain - Victorious 1
Finlay Pickering GBR 27 Jan 2003 Bahrain - Victorious 1
Matevz Govekar SLO 17 Apr 2000 Bahrain - Victorious 1
Alessandro Fancellu ITA 24 Apr 2000 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Cyrus Monk AUS 07 Nov 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Kamil Malecki POL 02 Jan 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Matteo Badilatti ZWI 30 Jul 1992 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Szymon Sajnok POL 24 Aug 1997 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Walter Calzoni ITA 08 Aug 2001 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Axel Huens FRA 05 Sep 2001 TDT - Unibet 1
Cedrik Bakke Christophersen NOR 11 Dec 2001 TDT - Unibet 1
Charles Paige GBR 07 Jul 2001 TDT - Unibet 1
Hartthijs de Vries NED 11 Jul 1996 TDT - Unibet 1
Jelle Johannink NED 29 Mar 1996 TDT - Unibet 1
Martijn Budding NED 31 Aug 1995 TDT - Unibet 1
Owen Geleijn NED 14 Jan 2001 TDT - Unibet 1
Andrea Garosio ITA 12 Jun 1993 Team Polti - Kometa 1
Davide De Cassan ITA 04 Jan 2002 Team Polti - Kometa 1
Davide Piganzoli ITA 08 Jul 2002 Team Polti - Kometa 1
Erik Fetter HUN 05 Apr 2000 Team Polti - Kometa 1
Giovanni Lonardi ITA 09 Nov 1996 Team Polti - Kometa 3
Mirco Maestri ITA 26 Oct 1991 Team Polti - Kometa 1
Paul Double GBR 25 Jun 1996 Team Polti - Kometa 1
Alessandro Monaco ITA 04 Feb 1998 Corratec 1
Jakub Mareczko ITA 30 Apr 1994 Corratec 3
Kristian Sbaragli ITA 08 May 1990 Corratec 1
Marco Murgano ITA 29 Mar 1998 Corratec 1
Samuele Zambelli ITA 02 Apr 1998 Corratec 1
Simone Olivero ITA 29 Apr 2001 Corratec 1
Valerio Conti ITA 30 Mar 1993 Corratec 1
Alessandro Perracchione ITA 09 Feb 2005 Team Novo Nordisk 1
Antonio Polga ITA 26 Mar 1999 Team Novo Nordisk 1
Doriand Percrule FRA 21 May 1999 Team Novo Nordisk 1
Filippo Ridolfo ITA 08 Nov 2001 Team Novo Nordisk 1
Hamish Beadle NZL 02 Apr 1998 Team Novo Nordisk 2
Matyas Kopecky CZE 19 Jan 2003 Team Novo Nordisk 1
Peter Kusztor HUN 27 Dec 1984 Team Novo Nordisk 1
Kenneth Van Rooy BEL 08 Oct 1993 Bingoal - WB 1
Loïc Vliegen BEL 20 Dec 1993 Bingoal - WB 1
Louis Blouwe BEL 19 Nov 1999 Bingoal - WB 1
Louka Matthys BEL 31 Dec 1999 Bingoal - WB 1
Luca Van Boven BEL 06 Jan 2000 Bingoal - WB 1
Marco Tizza ITA 06 Feb 1992 Bingoal - WB 1
Alessandro Pinarello ITA 12 Jul 2003 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Enrico Zanoncello ITA 02 Aug 1997 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 2
Giulio Pellizarri ITA 21 Nov 2003 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Lorenzo Conforti ITA 22 May 2004 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Matteo Scalco ITA 25 Jun 2004 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Mattia Pinazzi ITA 04 Apr 2001 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Vicente Rodrigo Rojas Naranjo CHI 30 Apr 2002 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Adne Holter NOR 08 Jul 2000 Uno-X Mobility 2
Marcus Sander Hansen DEN 25 Aug 2000 Uno-X Mobility 1
Sindre Kulset NOR 07 Jul 1998 Uno-X Mobility 1
Aloïs Charrin FRA 08 Sep 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Hannes Wilksch DUI 30 Oct 2001 Tudor Pro Cycling Team 1
Roland Thalmann ZWI 05 Aug 1993 Tudor Pro Cycling Team 1
Sébastien Reichenbach ZWI 28 May 1989 Tudor Pro Cycling Team 1
Simon Pellaud ZWI 06 Nov 1992 Tudor Pro Cycling Team 1
Tom Böhli ZWI 17 Jan 1994 Tudor Pro Cycling Team 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Davide Piganzoli ITA 2024 - 2024
1 Jacob Hindsgaul Madsen DEN 2022 - 2022
1 Szymon Rekita POL 2019 - 2019
1 Artem Ovechkin RUS 2018 - 2018
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
1 Alessandro Pinarello ITA 2024 - 2024
1 Edoardo Zambanini ITA 2024 - 2024
1 Davide Piganzoli ITA 2024 - 2024
1 Luc Wirtgen LUX 2022 - 2022
1 Jacob Hindsgaul Madsen DEN 2022 - 2022
1 Alessandro Fedeli ITA 2022 - 2022
1 Szymon Rekita POL 2019 - 2019
1 Attila Valter HUN 2019 - 2019
1 Giovanni Lonardi ITA 2019 - 2019
1 Cristian Raileanu MDA 2018 - 2018
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Adne Holter NOR 2022 - 2024
2 Anatoliy Budyak UKR 2022 - 2024
2 Giovanni Lonardi ITA 2019 - 2024
2 Metkel Eyob ERI 2022 - 2024
1 "Willie" Willem Jakobus Smit ZAF 2024 - 2024
1 Alessandro Fancellu ITA 2024 - 2024
1 Alberto Bruttomesso ITA 2024 - 2024
1 Aivaras Mikutis LTU 2024 - 2024
1 Ahmed Madan BHR 2024 - 2024
1 Alex Bogna AUS 2024 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-214 Jacob Hindsgaul Madsen DEN 2022
21-218 Davide Piganzoli ITA 2024
25-050 Szymon Rekita POL 2019
31-229 Artem Ovechkin RUS 2018
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-229 Artem Ovechkin RUS 2018
25-050 Szymon Rekita POL 2019
21-218 Davide Piganzoli ITA 2024
21-214 Jacob Hindsgaul Madsen DEN 2022
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Giovanni Lonardi ITA 2019 - 2024
3 Jakub Mareczko ITA 2018 - 2024
2 Adne Holter NOR 2022 - 2024
2 Anatoliy Budyak UKR 2022 - 2024
2 Burak Abay TUR 2022 - 2024
2 Enrico Zanoncello ITA 2022 - 2024
2 Hamish Beadle NZL 2022 - 2024
2 Léo Bouvier FRA 2022 - 2024
2 Metkel Eyob ERI 2022 - 2024
2 Dusan Rajovic SRB 2019 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-002 Alessandro Perracchione ITA 2024
19-050 Aljaz Turk SLO 2024
19-076 Samandar Janikulov UZB 2024
19-104 Henri Johannes Appelbaum DUI 2024
19-165 Yago Aguirre Subijana SPA 2024
19-187 Davirjan Babdurakhmanov UZB 2024
19-223 Emre Yuca TUR 2024
19-230 Matteo Scalco ITA 2024
19-237 Tim Torn Teutenberg DUI 2022
19-265 Lorenzo Conforti ITA 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-046 Peter Kusztor HUN 2024
38-360 Ruben Plaza Molina SPA 2019
38-235 Yusuke Hatanaka JPN 2024
38-059 Thomas Lebas FRA 2024
38-026 Luis Carlos Nunes Mendonça POR 2024
36-101 Timothy Dupont BEL 2024
35-149 Mohamed Harrif Saleh MAS 2024
35-008 Reinardt Janse van Rensburg ZAF 2024
35-002 Ramon Sinkeldam NED 2024
34-259 Sébastien Reichenbach ZWI 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Matteo Moschetti ITA 2018 - 2018
1 Matevz Govekar SLO 2024 - 2024
1 Davide Piganzoli ITA 2024 - 2024
1 Hartthijs de Vries NED 2024 - 2024
1 Timothy Dupont BEL 2024 - 2024
1 Dusan Rajovic SRB 2022 - 2022
1 Jakub Mareczko ITA 2022 - 2022
1 Jacob Hindsgaul Madsen DEN 2022 - 2022
1 Matteo Malucelli ITA 2022 - 2022
1 Mathieu van der Poel NED 2019 - 2019
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-192 Matteo Moschetti ITA 2018
21-195 Matteo Moschetti ITA 2018
21-213 Jacob Hindsgaul Madsen DEN 2022
21-217 Davide Piganzoli ITA 2024
23-098 Bas van der Kooij NED 2019
23-298 Matevz Govekar SLO 2024
24-033 Mathieu van der Poel NED 2019
24-084 Dusan Rajovic SRB 2022
24-341 Wim Kleiman NED 2018
25-049 Szymon Rekita POL 2019
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-099 Timothy Dupont BEL 2024
31-228 Artem Ovechkin RUS 2018
28-162 Roy Jans BEL 2019
28-113 Matteo Malucelli ITA 2022
27-289 Jakub Mareczko ITA 2022
27-215 Hartthijs de Vries NED 2024
25-049 Szymon Rekita POL 2019
24-341 Wim Kleiman NED 2018
24-084 Dusan Rajovic SRB 2022
24-033 Mathieu van der Poel NED 2019
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Matteo Moschetti ITA 2018
1 Matevz Govekar SLO 2024
1 Davide Piganzoli ITA 2024
1 Hartthijs de Vries NED 2024
1 Timothy Dupont BEL 2024
1 Dusan Rajovic SRB 2022
1 Jakub Mareczko ITA 2022
1 Jacob Hindsgaul Madsen DEN 2022
1 Matteo Malucelli ITA 2022
1 Mathieu van der Poel NED 2019
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
2 Davide Piganzoli ITA 2024 - 2024
2 Jacob Hindsgaul Madsen DEN 2022 - 2022
2 Szymon Rekita POL 2019 - 2019
2 Artem Ovechkin RUS 2018 - 2018
1 Timothy Dupont BEL 2024 - 2024
1 Giovanni Lonardi ITA 2024 - 2024
1 Matteo Malucelli ITA 2022 - 2022
1 Dusan Rajovic SRB 2022 - 2022
1 Bas van der Kooij NED 2019 - 2019
1 Mathieu van der Poel NED 2019 - 2019
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-192 Matteo Moschetti ITA 2018
21-213 Jacob Hindsgaul Madsen DEN 2022
21-217 Davide Piganzoli ITA 2024
23-098 Bas van der Kooij NED 2019
24-033 Mathieu van der Poel NED 2019
24-084 Dusan Rajovic SRB 2022
24-341 Wim Kleiman NED 2018
25-049 Szymon Rekita POL 2019
27-092 Giovanni Lonardi ITA 2024
28-113 Matteo Malucelli ITA 2022
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-099 Timothy Dupont BEL 2024
31-229 Artem Ovechkin RUS 2018
28-113 Matteo Malucelli ITA 2022
27-092 Giovanni Lonardi ITA 2024
25-050 Szymon Rekita POL 2019
24-341 Wim Kleiman NED 2018
24-084 Dusan Rajovic SRB 2022
24-033 Mathieu van der Poel NED 2019
23-098 Bas van der Kooij NED 2019
21-218 Davide Piganzoli ITA 2024