Volta ao Algarve

Startlijst Volta ao Algarve 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Abner Gonzalez Rivera PUR 09 Oct 2000 1
Afonso Eulalio POR 30 Sep 2001 1
Afonso Silva POR 22 Mar 2000 1
Alexander Grigoriev RUS 21 Mar 1992 1
Alexandre Montez POR 06 Jan 2002 1
André Carvalho POR 31 Oct 1997 1
Antonio Ferreira POR 03 Apr 2000 2
Bruno Duarte Ferreira Silva POR 17 May 1988 1
Carlos Miguel Leite Salguiero POR 09 Jun 1999 1
Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 26 Oct 1981 1
César Andre Lima Fonte POR 10 Dec 1986 1
Cesar Martingil POR 10 Jan 1995 2
Daniel Viegas POR 05 Jan 1998 1
Diogo Garcez Barbosa POR 13 Jun 2000 1
Diogo Henrique Pinto Oliveira POR 03 Dec 2004 1
Diogo Narciso POR 19 Nov 2001 1
Duarte Marcelino Domingues POR 29 Feb 2004 1
Duarte Pereira Mixao POR 18 Sep 2002 1
Emanuel Fieber Duarte POR 24 Jan 1997 2
Fabio Costa POR 04 Jul 1999 1
Favio Oliveira POR 25 Oct 1994 1
Francisco Guerreiro POR 16 Sep 2000 1
Francisco Joaquim Brito Campos POR 10 Oct 1997 1
Francisco Joel Penuela Sandoval VEN 01 Feb 2001 1
Francisco Morais POR 27 Aug 1998 1
François Vie FRA 02 Apr 2002 1
Frederico Jose Oliveira Figueiredo POR 25 Jul 1991 5
German Nicolas Tivani Perez ARG 31 Oct 1995 1
Gonçalo Carvalho POR 03 Dec 1997 1
Gonçalo Leaça POR 29 Oct 1997 1
Helder Gonçalves POR 16 Jun 2000 1
Henrique Madeira Casimiro POR 22 Apr 1986 1
Hugo Rafael Andrade Nunes POR 17 Nov 1996 1
Ivo Pinheiro POR 09 Aug 1998 1
Joao Matias POR 26 May 1991 2
Joao Silva Martins POR 27 Mar 2004 1
Joaquim Ricardo Soares Silva POR 19 Mar 1992 3
Jose Pedro Isquiero Bicho POR 04 Jan 2004 1
Keegan Swirbul USA 02 Sep 1995 1
Leangel Ruben Linarez Meneses VEN 07 Aug 1997 2
Luis Carlos Nunes Mendonça POR 16 Jan 1986 3
Luis Fernandes POR 02 Dec 1987 2
Luis Gabriel Silva Gomes POR 07 May 1994 1
Max Walker GBR 12 Jul 2001 1
Noah Maria Voets Sousa Campos POR 19 Aug 2004 1
Oliver Rees GBR 16 Mar 2001 1
Oscar Cabedo Carda SPA 12 Nov 1994 1
Pedro Silva POR 07 Jul 2001 1
Rafael Reis POR 15 Jul 1992 2
Raul Rota Rus SPA 18 Nov 1999 1
Rodrigo Caixas POR 06 Nov 2000 1
Ruben Miguel Dias Simao POR 08 Oct 2000 1
Rui Carvalho POR 28 Apr 1995 1
Santiago Mesa Pietralunga COL 11 Nov 1997 1
Sergio Garcia Gonzalez SPA 11 Jun 1999 1
Tiago Manuel Ferreira Leal POR 22 Oct 1999 1
Tomas Contte ARG 01 Aug 1998 1
Edward Planckaert BEL 01 Feb 1995 Alpecin - Deceuninck 1
Lars Boven NED 13 Aug 2001 Alpecin - Deceuninck 1
Luca Vergallito ITA 14 Sep 1997 Alpecin - Deceuninck 1
Quinten Hermans BEL 29 Jul 1995 Alpecin - Deceuninck 1
Stan Van Tricht BEL 20 Sep 1999 Alpecin - Deceuninck 1
Tobias Bayer OOS 17 Nov 1999 Alpecin - Deceuninck 2
Xandro Meurisse BEL 31 Jan 1992 Alpecin - Deceuninck 4
Arnaud Démare FRA 26 Aug 1991 Arkéa - B&B Hotels 4
Daniel McLay GBR 03 Jan 1992 Arkéa - B&B Hotels 1
Donavan Vincent Grondin FRA 26 Sep 2000 Arkéa - B&B Hotels 1
Florian Sénéchal FRA 10 Jul 1993 Arkéa - B&B Hotels 1
Jenthe Biermans BEL 30 Oct 1995 Arkéa - B&B Hotels 1
Thibault Guernalec FRA 31 Jul 1997 Arkéa - B&B Hotels 3
Anton Kuzmin KAZ 20 Nov 1996 Astana Qazaqstan 1
Cristian Scaroni ITA 16 Oct 1997 Astana Qazaqstan 1
Igor Chzhan KAZ 02 Oct 1999 Astana Qazaqstan 1
Samuele Battistella ITA 14 Nov 1998 Astana Qazaqstan 2
Simone Velasco ITA 02 Dec 1995 Astana Qazaqstan 1
Yevgeniy Fedorov KAZ 16 Feb 2000 Astana Qazaqstan 1
Bob Jungels LUX 22 Sep 1992 BORA - Hansgrohe 1
Daniel Felipe Martinez Poveda COL 25 Apr 1996 BORA - Hansgrohe 3
Jordi Meeus BEL 01 Jul 1998 BORA - Hansgrohe 3
Marco Haller OOS 01 Apr 1991 BORA - Hansgrohe 1
Maximilian Schachmann DUI 09 Jan 1994 BORA - Hansgrohe 2
Sergio Andres Higuita Garcia COL 01 Aug 1997 BORA - Hansgrohe 3
Bram Welten NED 29 Mar 1997 DSM - Firmenich PostNL 1
Casper van Uden NED 22 Jul 2001 DSM - Firmenich PostNL 1
Gijs Leemreize NED 23 Oct 1999 DSM - Firmenich PostNL 1
John Degenkolb DUI 07 Jan 1989 DSM - Firmenich PostNL 5
Martijn Tusveld NED 09 Sep 1993 DSM - Firmenich PostNL 2
Niklas Märkl DUI 03 Mar 1999 DSM - Firmenich PostNL 1
Pavel Bittner CZE 29 Oct 2002 DSM - Firmenich PostNL 2
Ben Healy IRL 11 Sep 2000 EF Education - Easypost 1
James Shaw GBR 13 Jun 1996 EF Education - Easypost 1
Marijn van den Berg NED 19 Jul 1999 EF Education - Easypost 2
Michael Valgren Andersen DEN 07 Feb 1992 EF Education - Easypost 2
Mikkel Frölich Honore DEN 21 Jan 1997 EF Education - Easypost 1
Rui Alberto Costa Faria POR 05 Oct 1986 EF Education - Easypost 7
Stefan Bissegger ZWI 13 Sep 1998 EF Education - Easypost 2
Clément Russo FRA 20 Jan 1995 Groupama - FDJ 2
Enzo Paleni FRA 30 May 2002 Groupama - FDJ 1
Lewis Askey GBR 04 May 2001 Groupama - FDJ 2
Marc Sarreau FRA 10 Jun 1993 Groupama - FDJ 2
Olivier Le Gac FRA 27 Aug 1993 Groupama - FDJ 3
Stefan Küng ZWI 16 Nov 1993 Groupama - FDJ 6
Valentin Madouas FRA 12 Jul 1996 Groupama - FDJ 2
Adrien Petit FRA 26 Sep 1990 Intermarché - Circus - Wanty 1
Gerben Thijssen BEL 21 Jun 1998 Intermarché - Circus - Wanty 1
Hugo Page FRA 24 Jul 2001 Intermarché - Circus - Wanty 1
Laurenz Rex BEL 15 Dec 1999 Intermarché - Circus - Wanty 1
Mike Teunissen NED 25 Aug 1992 Intermarché - Circus - Wanty 3
Rune Herregodts BEL 27 Jul 1998 Intermarché - Circus - Wanty 2
Vito Braet BEL 02 Nov 2000 Intermarché - Circus - Wanty 1
Filippo Ganna ITA 25 Jul 1996 INEOS Grenadiers 2
Geraint Thomas GBR 25 May 1986 INEOS Grenadiers 5
Kim Alexander Heiduk DUI 03 Mar 2000 INEOS Grenadiers 1
Luke Rowe GBR 10 Mar 1990 INEOS Grenadiers 1
Magnus Sheffield USA 19 Apr 2002 INEOS Grenadiers 1
Thomas Pidcock GBR 30 Jul 1999 INEOS Grenadiers 3
Thymen Arensman NED 04 Dec 1999 INEOS Grenadiers 2
Andrea Bagioli ITA 23 Mar 1999 Lidl - Trek 1
Daan Hoole NED 22 Feb 1999 Lidl - Trek 2
Edward Theuns BEL 30 Apr 1991 Lidl - Trek 4
Jasper Stuyven BEL 17 Apr 1992 Lidl - Trek 2
Mathias Vacek CZE 12 Jun 2002 Lidl - Trek 2
Sam Oomen NED 15 Aug 1995 Lidl - Trek 2
Tao Geoghegan Hart GBR 30 Mar 1995 Lidl - Trek 2
James Knox GBR 04 Nov 1995 Soudal - Quick Step 1
Louis Vervaeke BEL 06 Oct 1993 Soudal - Quick Step 1
Mattia Cattaneo ITA 25 Oct 1990 Soudal - Quick Step 1
Mikel Landa Meana SPA 13 Dec 1989 Soudal - Quick Step 1
Pieter Serry BEL 21 Nov 1988 Soudal - Quick Step 1
Remco Evenepoel BEL 25 Jan 2000 Soudal - Quick Step 3
Warre Vangheluwe BEL 23 Jul 2001 Soudal - Quick Step 1
Jan Tratnik SLO 23 Feb 1990 Visma | Lease A Bike 1
Julien Vermote (1989) BEL 26 Jul 1989 Visma | Lease A Bike 1
Milan Vader NED 18 Feb 1996 Visma | Lease A Bike 2
Per Strand Hagenes NOR 10 Jul 2003 Visma | Lease A Bike 1
Sepp Kuss USA 13 Sep 1994 Visma | Lease A Bike 1
Tiesj Benoot BEL 11 Mar 1994 Visma | Lease A Bike 2
Wout Van Aert BEL 15 Sep 1994 Visma | Lease A Bike 1
Antonio Morgado POR 28 Jan 2004 UAE Team Emirates 1
Filippo Baroncini ITA 26 Aug 2000 UAE Team Emirates 1
Isaac Del Toro Romero MEX 27 Nov 2003 UAE Team Emirates 1
Jan Christen ZWI 26 Jun 2004 UAE Team Emirates 1
Marc Hirschi ZWI 24 Aug 1998 UAE Team Emirates 2
Nils Politt DUI 06 Mar 1994 UAE Team Emirates 6
Rui Felipe Alves Oliveira POR 05 Sep 1996 UAE Team Emirates 4
Daniel Babor CZE 22 Oct 1999 Caja Rural - Seguros RGA 1
Eduard Prades Reverter SPA 09 Aug 1987 Caja Rural - Seguros RGA 2
Gorka Sorarrain Agirrezabala SPA 21 May 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jaume Guardeño Roma SPA 20 Feb 2003 Caja Rural - Seguros RGA 1
Julen Arriolabengoa Beitia SPA 16 Feb 2001 Caja Rural - Seguros RGA 1
Michal Schlegel CZE 31 May 1995 Caja Rural - Seguros RGA 1
Tomas Barta CZE 28 Apr 1999 Caja Rural - Seguros RGA 1
Andreas Leknessund NOR 21 May 1999 Uno-X Mobility 2
Erik Nordsaeter Resell NOR 28 Sep 1996 Uno-X Mobility 1
Jonas Abrahamsen NOR 20 Sep 1995 Uno-X Mobility 1
Magnus Cort Nielsen DEN 16 Jan 1993 Uno-X Mobility 2
Markus Hoelgaard NOR 04 Oct 1994 Uno-X Mobility 1
Martin Bugge Urianstad NOR 06 Feb 1999 Uno-X Mobility 1
Rasmus Fossum Tiller NOR 28 Jul 1996 Uno-X Mobility 1
Arthur Kluckers LUX 15 Mar 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Luc Wirtgen LUX 07 Jul 1998 Tudor Pro Cycling Team 1
Lucas Eriksson ZWE 10 Apr 1996 Tudor Pro Cycling Team 1
Marius Mayrhofer DUI 18 Sep 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Matteo Trentin ITA 02 Aug 1989 Tudor Pro Cycling Team 4
Robin Froidevaux ZWI 17 Oct 1998 Tudor Pro Cycling Team 1
Yannis Voisard ZWI 26 Jul 1998 Tudor Pro Cycling Team 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 18.02 2.PS BEL Remco Evenepoel COL Daniel Felipe Martinez Poveda SLO Jan Tratnik
2023 19.02 2.PS COL Daniel Felipe Martinez Poveda ITA Filippo Ganna BEL Ilan Van Wilder
2022 20.02 2.PS BEL Remco Evenepoel USA Brandon McNulty COL Daniel Felipe Martinez Poveda
2021 09.05 2.PS POR Joao Pero Lourenço Rodrigues GBR Ethan Hayter DEN Kasper Asgreen
2020 23.02 2.PS BEL Remco Evenepoel DUI Maximilian Schachmann COL Miguel Angel Lopez Moreno
2019 24.02 2.HC SLO Tadej Pogacar DEN Sören Kragh Andersen NED Wout Poels
2018 18.02 2.HC POL Michal Kwiatkowski GBR Geraint Thomas USA Tejay Van Garderen
2017 19.02 2.HC SLO Primoz Roglic POL Michal Kwiatkowski FRA Tony Gallopin
2016 21.02 2.1 GBR Geraint Thomas SPA Jon Izagirre Insausti SPA Alberto Contador Velasco
2015 22.02 2.1 GBR Geraint Thomas POL Michal Kwiatkowski POR Tiago Machado
2014 23.02 2.1 POL Michal Kwiatkowski SPA Alberto Contador Velasco POR Rui Alberto Costa Faria
2013 17.02 2.1 DUI Tony Martin POL Michal Kwiatkowski NED Lieuwe Westra
2012 19.02 2.1 AUS Richie Porte DUI Tony Martin GBR Bradley Wiggins
2011 20.02 2.1 DUI Tony Martin USA Tejay Van Garderen NED Lieuwe Westra
2010 21.02 2.1 SPA Alberto Contador Velasco SPA Luis Leon Sanchez Gil POR Tiago Machado
2009 22.02 2.1 SPA Alberto Contador Velasco FRA Sylvain Chavanel SPA Ruben Plaza Molina
2008 24.02 2.1 BEL Stijn Devolder FRA Sylvain Chavanel LTU Tomas Vaitkus
2007 25.02 2.1 ITA Alessandro Petacchi OOS René Haselbacher LTU Tomas Vaitkus
2006 19.02 2.1 POR João Paulo Cabreira Costa BEL Gert Steegmans NED Robert Gesink
2005 20.02 2.1 POR Hugo Rafael Madeira Sabido AUS Stuart O'Grady SPA Jose Luis Rubiera Vigil
2004 22.02 2.3 USA Floyd Landis COL Victor Hugo Pena Grisales POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira
2003 23.02 2.3 DEN Claus Michael Möller COL Victor Hugo Pena Grisales POR Pedro Cardoso
2002 13.02 2.3 POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira ZWI Alex Zülle USA George Hincapie
2001 15.02 2.4 ITA Andrea Ferrigato POR José Bento Carvalho Azevedo SPA Melcior Mauri Prat
2000 12.03 2.4 ZWI Alex Zülle POR José Bento Carvalho Azevedo RUS Andrei Zintchenko
1999 14.03 2.5 SPA Melcior Mauri Prat POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira SPA David Plaza Romero
1998 15.03 2.5 CZE Tomas Konecny DUI Grischa Niermann SPA Jose Luis Rebollo Aguado
1997 20.04 Nat POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira BRA Cassio Freitas de Paiva POR Luis Miguel Sarreira
1996 . POR Alberto Amaral Amorim
1995 25.04 Nat BRA Cassio Freitas de Paiva POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR Joaquim Adrego Andrade Pereira
1994 . POR Victor Manuel Gamito Gomes POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira COL Federico Munoz Fernandez
1993 . BRA Cassio Freitas de Paiva
1992 . POR Joaquim Augusto Gomes Oliveira
1991 . POR Joaquim Adrego Andrade Pereira
1990 . POR Fernando Carvalho Oliveira
1989 . POR Fernando Carvalho Oliveira
1988 . POR Joaquim Augusto Gomes Oliveira
1987 . POR Manuel Antonio Cunha Tavares POR Antonio Joaquim Pinto de Castro POR Joaquim Alberto Salgado Dias
1986 . POR Manuel Antonio Cunha Tavares POR Marco Antonio Chagas Martins POR Antonio Joaquim Pinto de Castro
1985 . POR Eduardo Manuel Correia Resende POR Marco Antonio Chagas Martins
1984 . POR Belmiro Silva POR Benedito Ferreira POR Manuel Antonio Cunha Tavares
1983 . POR Adelino Teixeira POR Belmiro Silva POR Eduardo Manuel Correia Resende
1982 . POR Alexandre Manuel Rua Costa POR Fernando Fernandes Sousa POR Marco Antonio Chagas Martins
1981 . POR Belmiro Silva POR Adelino Teixeira POR Luis Vargues
1980 . POR Firmino Bernardino POR Luis Vargues POR Alexandre Manuel Rua Costa
1979 . POR Firmino Bernardino POR Joaquim Andrade POR Adelino Teixeira
1978 . POR Joaquim Andrade POR Fernando Fernandes Sousa POR Adelino Teixeira
1977 . POR Belmiro Silva
1961 26.03 POR Antonio Pisco POR José Manuel Marques POR Vitor Tenazinha
1947 . POR Serafim Paulo POR Jose Baptista POR Manuel Palmeira
1936 . POR Joaquim Fernandes POR Cabrita Mealha POR Ildefonso Rodrigues
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2024
2 Michal Kwiatkowski POL 2014 - 2018
2 Geraint Thomas GBR 2015 - 2016
2 Tony Martin DUI 2011 - 2013
2 Alberto Contador Velasco SPA 2009 - 2010
2 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1997 - 2002
1 Daniel Felipe Martinez Poveda COL 2023 - 2023
1 Joao Pero Lourenço Rodrigues POR 2021 - 2021
1 Tadej Pogacar SLO 2019 - 2019
1 Primoz Roglic SLO 2017 - 2017
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1994 - 2004
5 Michal Kwiatkowski POL 2013 - 2018
4 Alberto Contador Velasco SPA 2009 - 2016
4 Belmiro Silva POR 1977 - 1984
4 Adelino Teixeira POR 1978 - 1983
3 Daniel Felipe Martinez Poveda COL 2022 - 2024
3 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2024
3 Geraint Thomas GBR 2015 - 2018
3 Tony Martin DUI 2011 - 2013
3 Cassio Freitas de Paiva BRA 1993 - 1997
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Michal Kwiatkowski POL 2013 - 2020
6 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1994 - 2004
5 Geraint Thomas GBR 2015 - 2024
4 Stefan Küng ZWI 2019 - 2024
4 Alberto Contador Velasco SPA 2009 - 2016
4 Belmiro Silva POR 1977 - 1984
4 Adelino Teixeira POR 1978 - 1983
3 Daniel Felipe Martinez Poveda COL 2022 - 2024
3 Olivier Le Gac FRA 2020 - 2024
3 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-029 Remco Evenepoel BEL 2020
20-156 Tadej Pogacar SLO 2019
22-026 Remco Evenepoel BEL 2022
22-073 Antonio Pisco POR 1961
22-110 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1997
23-266 Michal Kwiatkowski POL 2014
23-283 João Paulo Cabreira Costa POR 2006
24-024 Remco Evenepoel BEL 2024
24-155 Tomas Konecny CZE 1998
25-068 Hugo Rafael Madeira Sabido POR 2005
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-143 Claus Michael Möller DEN 2003
33-053 Alessandro Petacchi ITA 2007
32-340 Melcior Mauri Prat SPA 1999
31-250 Alex Zülle ZWI 2000
31-167 Andrea Ferrigato ITA 2001
29-272 Geraint Thomas GBR 2016
29-237 Cassio Freitas de Paiva BRA 1995
28-273 Geraint Thomas GBR 2015
28-179 Stijn Devolder BEL 2008
28-131 Floyd Landis USA 2004
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Rui Alberto Costa Faria POR 2008 - 2024
7 Tony Martin DUI 2011 - 2017
7 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1994 - 2004
6 Nils Politt DUI 2019 - 2024
6 Stefan Küng ZWI 2018 - 2024
6 Michal Kwiatkowski POL 2013 - 2020
5 Frederico Jose Oliveira Figueiredo POR 2019 - 2024
5 Geraint Thomas GBR 2015 - 2024
5 John Degenkolb DUI 2011 - 2024
5 André Greipel DUI 2010 - 2017
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-076 Diogo Henrique Pinto Oliveira POR 2024
19-152 Vitor Tenazinha POR 1961
19-183 Noah Maria Voets Sousa Campos POR 2024
19-234 Jan Christen ZWI 2024
19-260 Madis Mihkels EST 2023
19-264 Robert Gesink NED 2006
19-284 Ilan Van Wilder BEL 2020
19-328 Joao Silva Martins POR 2024
19-355 Duarte Marcelino Domingues POR 2024
20-018 Antonio Morgado POR 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-115 Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 2024
40-047 Alessandro Petacchi ITA 2014
39-198 Alejandro Manuel Marque Porto SPA 2021
38-123 Alejandro Manuel Marque Porto SPA 2020
38-033 Luis Carlos Nunes Mendonça POR 2024
37-342 Stephen Cummings GBR 2019
37-306 Daniel Navarro Garcia SPA 2021
37-302 Henrique Madeira Casimiro POR 2024
37-269 Geraint Thomas GBR 2024
37-228 Erik Zabel DUI 2008
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
14 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1995 - 2004
5 Bernhard Eisel OOS 2005 - 2008
4 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2024
4 Fabio Jakobsen NED 2019 - 2022
4 Michal Kwiatkowski POL 2014 - 2018
4 André Greipel DUI 2010 - 2017
4 Alberto Contador Velasco SPA 2009 - 2016
3 Dylan Groenewegen NED 2018 - 2019
3 Tony Martin DUI 2011 - 2015
3 Alessandro Petacchi ITA 2007 - 2007
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-026 Remco Evenepoel BEL 2020
20-029 Remco Evenepoel BEL 2020
20-111 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1995
20-113 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1995
20-153 Tadej Pogacar SLO 2019
21-358 Guillaume Auger FRA 1998
22-025 Remco Evenepoel BEL 2022
22-041 John Degenkolb DUI 2011
22-105 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1997
22-106 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1997
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-225 Alexander Kristoff NOR 2023
34-338 Fabian Cancellara ZWI 2016
34-217 André Greipel DUI 2017
34-142 Claus Michael Möller DEN 2003
33-220 Alex Zülle ZWI 2002
33-168 Tom Steels BEL 2005
33-077 Alberto Contador Velasco SPA 2016
33-075 Zdenek Stybar CZE 2019
33-053 Alessandro Petacchi ITA 2007
33-052 Alessandro Petacchi ITA 2007
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
13 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1997 - 2004
8 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2024
8 Geraint Thomas GBR 2015 - 2018
6 Angel Edo Alsina SPA 2000 - 2003
5 Michal Kwiatkowski POL 2014 - 2018
5 Alberto Contador Velasco SPA 2009 - 2010
4 Tadej Pogacar SLO 2019 - 2019
4 Tony Martin DUI 2011 - 2016
4 Bernhard Eisel OOS 2005 - 2007
3 Daniel Felipe Martinez Poveda COL 2023 - 2024
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-026 Remco Evenepoel BEL 2020
20-153 Tadej Pogacar SLO 2019
22-025 Remco Evenepoel BEL 2022
22-105 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1997
22-173 Fabio Jakobsen NED 2019
22-180 Fernando Gaviria Rendon COL 2017
22-230 Ethan Hayter GBR 2021
23-172 Fabio Jakobsen NED 2020
23-203 Thomas Pidcock GBR 2023
23-263 Michal Kwiatkowski POL 2014
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-225 Alexander Kristoff NOR 2023
34-143 Claus Michael Möller DEN 2003
33-221 Alex Zülle ZWI 2002
33-168 Tom Steels BEL 2005
33-053 Alessandro Petacchi ITA 2007
32-340 Melcior Mauri Prat SPA 1999
32-201 Angel Edo Alsina SPA 2003
32-193 Thorsten Wilhems DUI 2002
32-174 Endrio Leoni ITA 2001
32-086 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2016