G.P. Liberazione

G.P. Liberazione 1988
25 Apr 1988
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 Bernd Gröne DDR
2 ITA Mario Cipollini ITA
3 Dimitri Konyshev URS
4 ITA Roberto Pelliconi ITA
5 ITA Alessandro Baronti ITA
6 ITA Gabrielle Bezzi ITA
7 ITA Giovanni Scate ITA
8 ITA Stefano Della Santa ITA
9 ITA Roberto Gusmeroli ITA
10 ITA Massimo Donati ITA
G.P. Liberazione 1988
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
25.04 Eindstand Bernd Gröne
Startlijst G.P. Liberazione 1988
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alessandro Baronti ITA 04 Jun 1967 1
Bernd Gröne DDR 19 Feb 1963 1
Dimitri Konyshev URS 18 Feb 1966 1
Mario Cipollini ITA 22 Mar 1967 1
Massimo Donati ITA 18 Jan 1967 1
Roberto Gusmeroli ITA 18 Oct 1966 1
Roberto Pelliconi ITA 14 Nov 1962 1
Stefano Della Santa ITA 22 May 1967 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 25.04 1.2U ITA Davide Donati ITA Andrea Montoli ITA Federico Biagini
2023 25.04 1.2U ITA Alessandro Romele DEN Gustav Wang ITA Alessandro Pinarello
2022 25.04 1.2U DUI Henri Uhlig ITA Martin Marcellusi ITA Carlo Francesco Favretto
2021 25.04 1.2U ITA Michele Gazzoli ITA Nicolo Pencedano ITA Lorenzo Quartucci
2018 25.04 1.2U ITA Alessandro Fedeli SLO Ziga Jerman GBR Gabriel Cullaigh
2017 25.04 1.2U ITA Seid Lizde ITA Michel Piccot BLR Aliaksandr Riabushenko
2016 25.04 1.2U ITA Vincenzo Albanese KAZ Grigoriy Shtein ITA Francesco Castegnaro
2015 25.04 1.2U ARG Lucas Manuel Gaday Orozco ITA Simone Consonni ITA Francesco Castegnaro
2014 25.04 1.2U RUS Evgeny Shalunov ITA Simone Consonni ITA Liam Bertazzo
2013 25.04 1.2U BLR Ilia Koshevoy AUS Adam Phelan ITA Alberto Bettiol
2012 25.04 1.2U ITA Enrico Barbin ITA Andrea Fedi ITA Davide Villella
2011 25.04 1.2U ITA Matteo Trentin AUS Michael Hepburn ITA Sonny Colbrelli
2010 25.04 1.2U SLO Jan Tratnik AUS Michael Matthews ITA Edoardo Costanzi
2009 25.04 1.2U ITA Sacha Modolo AUS Michael Matthews ITA Francesco Lasca
2008 25.04 1.2U ITA Andrea Grendene ITA Nicola Galli ITA Marcello Pavarin
2007 25.04 1.2U ITA Manuele Boaro ITA Mauro Finetto AUS Simon Clarke
2006 25.04 1.2 AUS Matthew Harley Goss ITA Manuel Belletti ITA Cristiano Fumagalli
2005 25.04 1.2 AUS Christopher Sutton ITA Riccardo Riccò ITA Fabio Sabatini
2004 . ITA Daniele Colli
2003 . ITA David Garbelli
2002 . ITA Andrea Sanvido
2001 . ITA Alberto Loddo
2000 . ITA Lorenzo Bernucci
1999 25.04 1.6 ITA Marco Zanotti (1974) ITA Giorgio Bosisio DUI Matthias Kessler
1998 25.04 1.6 ITA Robert Savoldi ITA Filippo Perfetto ITA Eliseo Dal Re
1997 25.04 1.5 ITA Cristiano Citton DUI Thorsten Nitsche LAT Romans Vainsteins
1996 25.04 1.5 ITA Davide Casarotto ITA Davide Montanari ITA Gilberto Zattoni
1995 . ITA Paolo Valoti
1994 . DEN Alex Kjel Pedersen
1993 . ITA Alessandro Bertolini
1992 . GEO Vassili Davidenko
1991 . ITA Andrea Sologna
1990 . DUI Uwe Wnter
1989 . POL Joachim Halupczok
1988 25.04 Bernd Gröne ITA Mario Cipollini Dimitri Konyshev
1987 . Dimitri Konyshev
1986 . NED Marc van Orsouw
1985 . ITA Gianni Bugno
1984 . SPA Manuel Jorge Dominguez Diaz
1983 . ITA Claudio Golinelli
1982 . POL A. Seredjuk
1981 . I. Mitcheno
1980 . ITA Marco Cattaneo (1957)
1979 . ITA Walter Delle Case
1978 . DEN Henning Jörgensen
1977 . GBR Bob Downs
1976 . GBR Bill Nickson
1975 . ITA Palmiro Masciarelli
1974 . C. Bilic
1973 . I. Trifonov
1972 . Juri Osincev
1971 . ITA Giuseppe Maffeis
1970 . Rudolf Labus
1969 . ITA Pietro Mingardi
1968 . ITA Attilio Rota
1967 . ITA Carlo Galazzi
1966 . Jaroslav Kvapil
1965 . ITA Ferruccio Manza
1964 . ITA Carlo Storai
1963 . ITA Antonio Toniolo
1962 . ITA Antonio Toniolo
1961 . ITA Teodoro Cerbella
1960 . ITA Aurelio Bianchi
1959 . ITA Romeo Venturelli
1958 . ITA Remo Tamagni
1957 . ITA S. Morucci
1956 . ITA Aurelio Cestari
1955 . ITA Giancarlo Ceppi
1954 . ITA Cleto Maule
1953 . ITA Nazzareno Venturini
1952 . ITA Renzo Maurizi
1951 . ITA Vincenzo Zucconelli
1950 . ITA Donato Piazza
1949 . ITA Arnaldo Benfenati
1948 . ITA Bruno Fossa
1947 . ITA Spartaco Rosati
1946 . ITA G. Guglielmetti
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Antonio Toniolo ITA 1962 - 1963
1 Davide Donati ITA 2024 - 2024
1 Alessandro Romele ITA 2023 - 2023
1 Henri Uhlig DUI 2022 - 2022
1 Michele Gazzoli ITA 2021 - 2021
1 Alessandro Fedeli ITA 2018 - 2018
1 Seid Lizde ITA 2017 - 2017
1 Vincenzo Albanese ITA 2016 - 2016
1 Lucas Manuel Gaday Orozco ARG 2015 - 2015
1 Evgeny Shalunov RUS 2014 - 2014
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Simone Consonni ITA 2014 - 2015
2 Michael Matthews AUS 2009 - 2010
2 Dimitri Konyshev URS 1987 - 1988
2 Antonio Toniolo ITA 1962 - 1963
1 Andrea Montoli ITA 2024 - 2024
1 Davide Donati ITA 2024 - 2024
1 Federico Biagini ITA 2024 - 2024
1 Alessandro Romele ITA 2023 - 2023
1 Alessandro Pinarello ITA 2023 - 2023
1 Gustav Wang DEN 2023 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Alessandro Pinarello ITA 2023 - 2024
2 Marco Andreaus ITA 2023 - 2024
2 Kevin Bonaldo ITA 2021 - 2022
2 Simone Consonni ITA 2014 - 2015
2 Michael Matthews AUS 2009 - 2010
2 Dimitri Konyshev URS 1987 - 1988
2 Antonio Toniolo ITA 1962 - 1963
1 Andrea Montoli ITA 2024 - 2024
1 Cesar Macias Estrada MEX 2024 - 2024
1 Christian Bagatin ITA 2024 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Alessandro Pinarello ITA 2023 - 2024
2 Marco Andreaus ITA 2023 - 2024
2 Kevin Bonaldo ITA 2021 - 2022
2 Simone Consonni ITA 2014 - 2015
2 Michael Matthews AUS 2009 - 2010
2 Dimitri Konyshev URS 1987 - 1988
2 Antonio Toniolo ITA 1962 - 1963
1 Andrea Montoli ITA 2024 - 2024
1 Cesar Macias Estrada MEX 2024 - 2024
1 Christian Bagatin ITA 2024 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar