G.P. Samyn (Fayt-le-Franc)

G.P. Samyn (Fayt-le-Franc) 2024
27 Feb 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Laurenz Rex BEL Intermarché - Circus - Wanty 24-074
2 POR Antonio Morgado POR UAE Team Emirates 20-030
3 BEL Jenthe Biermans BEL Arkéa - B&B Hotels 28-120
4 NOR Rasmus Fossum Tiller NOR Uno-X Mobility 27-214
5 BEL Timo Kielich BEL Alpecin - Deceuninck 24-206
6 BEL Jens Reynders BEL 25-278
7 FRA Alexandre Delettre FRA 26-125
8 NZL Laurence Pithie NZL Groupama - FDJ 21-225
9 BEL Amaury Capiot BEL Arkéa - B&B Hotels 30-247
10 BEL Vito Braet BEL Intermarché - Circus - Wanty 23-117
11 BEL Davide Bomboi BEL TDT - Unibet 23-337
12 FRA Hugo Hofstetter FRA Israel - Premier Tech 30-014
13 BEL Milan Menten BEL Lotto - Dstny 27-119
14 BEL Tom Van Asbroeck BEL Israel - Premier Tech 33-314
15 ZWI Fabio Christen ZWI Q36.5 Pro Cycling Team 21-243
16 FRA Théo Delacroix FRA 25-006
17 FRA Anthony Turgis FRA TotalEngergies 29-287
18 BEL Dries Van Gestel BEL TotalEngergies 29-150
19 FRA Emmanuel Morin FRA 28-351
20 NED Casper van Uden NED DSM - Firmenich PostNL 22-220
21 FRA Nathan Vandepitte FRA Bingoal - WB 23-334
22 IRL Rory Townsend IRL Q36.5 Pro Cycling Team 28-242
23 BEL Thimo Willems BEL 28-018
24 CDN Pier-André Côté CDN 26-309
25 POL Kamil Malecki POL Q36.5 Pro Cycling Team 28-056
26 FRA Axel Huens FRA TDT - Unibet 22-175
27 BEL Jelle Vermoote BEL Bingoal - WB 22-182
28 FRA Pierre Barbier FRA 26-155
29 BEL Stan Van Tricht BEL Alpecin - Deceuninck 24-160
30 NED Nils Eekhoff NED DSM - Firmenich PostNL 26-035
31 NOR Sören Waerenskjold NOR Uno-X Mobility 23-352
32 ITA Luca Mozzato ITA Arkéa - B&B Hotels 26-012
33 FRA Thomas Gachignard FRA TotalEngergies 23-194
34 BEL Kenneth Van Rooy BEL Bingoal - WB 30-142
35 DEN William Blume Levy DEN Uno-X Mobility 23-044
36 COL Alvaro Hodeg Chagui COL UAE Team Emirates 27-164
37 SPA Pau Miquel Delgado SPA Equipo Kern Pharma 23-191
38 BEL Edward Planckaert BEL Alpecin - Deceuninck 29-026
39 BEL Luca De Meester BEL Bingoal - WB 24-036
40 FRA Emilien Jeanniere FRA TotalEngergies 25-154
41 FRA Kévin Avoine FRA 26-105
42 BEL Kasper Saver BEL 23-093
43 NED Roel van Sintmaartensdijk NED Intermarché - Circus - Wanty 22-295
44 NED Huub Artz NED 21-289
45 AUS Jensen Plowright AUS Alpecin - Deceuninck 23-289
46 DUI John Degenkolb DUI DSM - Firmenich PostNL 35-051
47 BEL Timothy Dupont BEL 36-118
48 NED Pascal Eenkhoorn NED Lotto - Dstny 27-019
49 FRA Maxime Jarnet FRA 25-174
50 IRL Dillon Corkery IRL
51 SPA Francisco Galvan SPA Equipo Kern Pharma 26-088
52 GBR Noah Hobbs GBR 19-219
53 NED Frank van den Broek NED DSM - Firmenich PostNL 23-061
54 AUS Cyrus Monk AUS Q36.5 Pro Cycling Team 27-112
55 BEL Alec Segaert BEL Lotto - Dstny 21-042
56 POL Szymon Sajnok POL Q36.5 Pro Cycling Team 26-187
57 BEL Jonas Rickaert BEL Alpecin - Deceuninck 30-020
58 BEL Alex Colman BEL Team Flanders - Baloise 25-220
59 BEL Cériel Desal BEL Bingoal - WB 24-130
60 BEL Lionel Taminiaux BEL Lotto - Dstny 27-282
61 BEL Gibbe Staes BEL
62 FRA Romain Cardis FRA 31-199
63 FRA Mathis Le Berre FRA Arkéa - B&B Hotels 22-317
64 NED Rick Ottema NED 31-247
65 BEL Robbe Claeys BEL
66 FRA Donavan Vincent Grondin FRA Arkéa - B&B Hotels 23-154
67 NED David Dekker NED Arkéa - B&B Hotels 26-025
68 SPA Pau Marti Soriano SPA 19-095
69 DEN Nicklas Overgaard Pedersen DEN TDT - Unibet 30-208
70 NED Axel van der Tuuk NED 22-278
71 FRA Joris Delbove FRA 23-227
72 CZE Pavel Bittner CZE DSM - Firmenich PostNL 21-121
73 NOR Erik Nordsaeter Resell NOR Uno-X Mobility 27-152
74 DEN Rasmus Bögh Wallin DEN Uno-X Mobility 28-056
75 NED Bram Welten NED DSM - Firmenich PostNL 26-335
76 NED Victor Broex NED 24-027
77 DEN Sebastian Nielsen DEN TDT - Unibet 23-184
78 BEL Tim Rex BEL 19-322
79 BEL Dries De Pooter BEL Intermarché - Circus - Wanty 21-111
80 NED Jasper Haest NED 24-305
81 NED Stijn Daemen NED 24-217
82 FRA Rudy Barbier FRA 31-071
83 SPA Alex Jaime Fernandez SPA Equipo Kern Pharma 25-151
84 FRA Florian Dauphin FRA 24-327
85 NED Guillaume Visser NED 23-219
86 BEL Mauro Verwilt BEL 23-261
87 EST Madis Mihkels EST Intermarché - Circus - Wanty 20-272
88 BEL Thomas Joseph BEL 27-083
89 NZL Michael Vink NZL UAE Team Emirates 32-097
90 BEL Siebe Roesems BEL 22-264
91 FRA Quentin Bezza FRA 25-340
92 NED Danny van der Tuuk NED Equipo Kern Pharma 24-114
93 NED Martijn Budding NED TDT - Unibet 28-180
94 NED Jelle Johannink NED TDT - Unibet 27-335
95 BEL Yentl Vandevelde BEL Team Flanders - Baloise 23-119
96 BEL Victor Vercouillie BEL Team Flanders - Baloise 21-116
97 BEL Enrico Dhaeye BEL 23-025
98 SPA Inigo Elosegui SPA Equipo Kern Pharma 25-358
99 LUX Noé Ury LUX 20-134
100 FRA Valentin Tabellion FRA 24-341
101 NED Coen Vermeltfoort NED 35-322
102 ZAF Morne Van Niekerk ZAF 28-194
103 BEL Ward Van Hoof BEL Team Flanders - Baloise 24-315
104 ITA Matteo Moschetti ITA Q36.5 Pro Cycling Team 27-197
105 NED Peter Schulting NED 36-192
106 NED Marvin Peters NED 19-305
107 COL Jonathan Alexander Guatibonza Becerra COL 19-271
108 BEL Dylan Vandenstorme BEL Team Flanders - Baloise 21-314
109 NED Boris Romers NED
110 BEL Milan Lanhove BEL
111 FRA Lucas Boniface FRA TotalEngergies 23-126
112 FRA Jérémy Lecroq FRA 28-326
113 DUI Marc Clauss DUI 25-159
114 USA Viggo Moore USA 19-295
115 NED Roy Hoogendoorn NED 22-225
116 DUI Campo Schmitz DUI 22-257
G.P. Samyn (Fayt-le-Franc) 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
27.02 Eindstand Laurenz Rex
Startlijst G.P. Samyn (Fayt-le-Franc) 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexandre Delettre FRA 25 Oct 1997 1
Axel van der Tuuk NED 25 May 2001 1
Campo Schmitz DUI 15 Jun 2001 1
Coen Vermeltfoort NED 11 Apr 1988 1
Emmanuel Morin FRA 13 Mar 1995 1
Enrico Dhaeye BEL 02 Feb 2001 1
Florian Dauphin FRA 06 Apr 1999 1
Guillaume Visser NED 23 Jul 2000 1
Huub Artz NED 14 May 2002 1
Jasper Haest NED 28 Apr 1999 1
Jens Reynders BEL 25 May 1998 1
Jérémy Lecroq FRA 07 Apr 1995 1
Jonathan Alexander Guatibonza Becerra COL 01 Jun 2004 1
Joris Delbove FRA 15 Jul 2000 1
Kasper Saver BEL 26 Nov 2000 1
Kévin Avoine FRA 14 Nov 1997 1
Marc Clauss DUI 21 Sep 1998 1
Marvin Peters NED 28 Apr 2004 1
Mauro Verwilt BEL 11 Jun 2000 1
Maxime Jarnet FRA 06 Sep 1998 1
Morne Van Niekerk ZAF 17 Aug 1995 1
Noah Hobbs GBR 23 Jul 2004 1
Noé Ury LUX 16 Oct 2003 1
Pau Marti Soriano SPA 24 Nov 2004 1
Peter Schulting NED 19 Aug 1987 1
Pier-André Côté CDN 24 Apr 1997 1
Pierre Barbier FRA 25 Sep 1997 1
Quentin Bezza FRA 24 Mar 1998 1
Rick Ottema NED 25 Jun 1992 1
Romain Cardis FRA 12 Aug 1992 1
Roy Hoogendoorn NED 17 Jul 2001 1
Rudy Barbier FRA 18 Dec 1992 2
Siebe Roesems BEL 08 Jun 2001 1
Stijn Daemen NED 25 Jul 1999 1
Théo Delacroix FRA 21 Feb 1999 1
Thimo Willems BEL 09 Feb 1996 2
Thomas Joseph BEL 06 Dec 1996 1
Tim Rex BEL 11 Apr 2004 1
Timothy Dupont BEL 01 Nov 1987 3
Valentin Tabellion FRA 23 Mar 1999 1
Victor Broex NED 31 Jan 2000 1
Viggo Moore USA 08 May 2004 1
Edward Planckaert BEL 01 Feb 1995 Alpecin - Deceuninck 1
Jensen Plowright AUS 14 May 2000 Alpecin - Deceuninck 1
Jonas Rickaert BEL 07 Feb 1994 Alpecin - Deceuninck 1
Stan Van Tricht BEL 20 Sep 1999 Alpecin - Deceuninck 1
Timo Kielich BEL 05 Aug 1999 Alpecin - Deceuninck 1
Amaury Capiot BEL 25 Jun 1993 Arkéa - B&B Hotels 3
David Dekker NED 02 Feb 1998 Arkéa - B&B Hotels 2
Donavan Vincent Grondin FRA 26 Sep 2000 Arkéa - B&B Hotels 1
Jenthe Biermans BEL 30 Oct 1995 Arkéa - B&B Hotels 3
Luca Mozzato ITA 15 Feb 1998 Arkéa - B&B Hotels 3
Mathis Le Berre FRA 16 Apr 2001 Arkéa - B&B Hotels 1
Bram Welten NED 29 Mar 1997 DSM - Firmenich PostNL 1
Casper van Uden NED 22 Jul 2001 DSM - Firmenich PostNL 1
Frank van den Broek NED 28 Dec 2000 DSM - Firmenich PostNL 1
John Degenkolb DUI 07 Jan 1989 DSM - Firmenich PostNL 2
Nils Eekhoff NED 23 Jan 1998 DSM - Firmenich PostNL 1
Pavel Bittner CZE 29 Oct 2002 DSM - Firmenich PostNL 2
Laurence Pithie NZL 17 Jul 2002 Groupama - FDJ 1
Dries De Pooter BEL 08 Nov 2002 Intermarché - Circus - Wanty 1
Laurenz Rex BEL 15 Dec 1999 Intermarché - Circus - Wanty 1
Madis Mihkels EST 31 May 2003 Intermarché - Circus - Wanty 1
Roel van Sintmaartensdijk NED 08 May 2001 Intermarché - Circus - Wanty 1
Vito Braet BEL 02 Nov 2000 Intermarché - Circus - Wanty 2
Hugo Hofstetter FRA 13 Feb 1994 Israel - Premier Tech 5
Tom Van Asbroeck BEL 19 Apr 1990 Israel - Premier Tech 4
Anthony Turgis FRA 16 May 1994 TotalEngergies 1
Dries Van Gestel BEL 30 Sep 1994 TotalEngergies 4
Emilien Jeanniere FRA 26 Sep 1998 TotalEngergies 1
Lucas Boniface FRA 24 Oct 2000 TotalEngergies 1
Thomas Gachignard FRA 17 Aug 2000 TotalEngergies 1
Alvaro Hodeg Chagui COL 16 Sep 1996 UAE Team Emirates 1
Antonio Morgado POR 28 Jan 2004 UAE Team Emirates 1
Michael Vink NZL 22 Nov 1991 UAE Team Emirates 1
Alex Jaime Fernandez SPA 29 Sep 1998 Equipo Kern Pharma 1
Danny van der Tuuk NED 05 Nov 1999 Equipo Kern Pharma 1
Francisco Galvan SPA 01 Dec 1997 Equipo Kern Pharma 1
Inigo Elosegui SPA 06 Mar 1998 Equipo Kern Pharma 1
Pau Miquel Delgado SPA 20 Aug 2000 Equipo Kern Pharma 1
Cyrus Monk AUS 07 Nov 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Fabio Christen ZWI 29 Jun 2002 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Kamil Malecki POL 02 Jan 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Matteo Moschetti ITA 14 Aug 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Rory Townsend IRL 30 Jun 1995 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Szymon Sajnok POL 24 Aug 1997 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Axel Huens FRA 05 Sep 2001 TDT - Unibet 1
Davide Bomboi BEL 27 Mar 2000 TDT - Unibet 1
Jelle Johannink NED 29 Mar 1996 TDT - Unibet 1
Martijn Budding NED 31 Aug 1995 TDT - Unibet 1
Nicklas Overgaard Pedersen DEN 03 Aug 1993 TDT - Unibet 1
Sebastian Nielsen DEN 27 Aug 2000 TDT - Unibet 1
Alec Segaert BEL 16 Jan 2003 Lotto - Dstny 1
Lionel Taminiaux BEL 21 May 1996 Lotto - Dstny 2
Milan Menten BEL 31 Oct 1996 Lotto - Dstny 3
Pascal Eenkhoorn NED 08 Feb 1997 Lotto - Dstny 1
Alex Colman BEL 22 Jul 1998 Team Flanders - Baloise 1
Dylan Vandenstorme BEL 19 Apr 2002 Team Flanders - Baloise 1
Victor Vercouillie BEL 03 Nov 2002 Team Flanders - Baloise 1
Ward Van Hoof BEL 18 Apr 1999 Team Flanders - Baloise 2
Yentl Vandevelde BEL 31 Oct 2000 Team Flanders - Baloise 1
Cériel Desal BEL 20 Oct 1999 Bingoal - WB 1
Jelle Vermoote BEL 29 Aug 2001 Bingoal - WB 1
Kenneth Van Rooy BEL 08 Oct 1993 Bingoal - WB 1
Luca De Meester BEL 22 Jan 2000 Bingoal - WB 1
Nathan Vandepitte FRA 30 Mar 2000 Bingoal - WB 1
Erik Nordsaeter Resell NOR 28 Sep 1996 Uno-X Mobility 1
Rasmus Bögh Wallin DEN 02 Jan 1996 Uno-X Mobility 1
Rasmus Fossum Tiller NOR 28 Jul 1996 Uno-X Mobility 3
Sören Waerenskjold NOR 12 Mar 2000 Uno-X Mobility 1
William Blume Levy DEN 14 Jan 2001 Uno-X Mobility 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 27.02 1.1 BEL Laurenz Rex POR Antonio Morgado BEL Jenthe Biermans
2023 28.02 1.1 BEL Milan Menten FRA Hugo Hofstetter BEL Edward Theuns
2022 01.03 1.1 ITA Matteo Trentin FRA Hugo Hofstetter BEL Dries De Bondt
2021 02.03 1.1 BEL Tim Merlier NOR Rasmus Fossum Tiller ITA Andrea Pasqualon
2020 03.03 1.1 FRA Hugo Hofstetter BEL Aimé De Gendt NED David Dekker
2019 05.03 1.1 FRA Florian Sénéchal BEL Aimé De Gendt NED Niki Terpstra
2018 27.02 1.1 NED Niki Terpstra BEL Philippe Gilbert FRA Damien Gaudin
2017 01.03 1.1 BEL Guillaume Van Keirsbulck LUX Alex Kirsch BEL Iljo Keisse
2016 02.03 1.1 NED Niki Terpstra GBR Scott Thwaites FRA Florian Sénéchal
2015 04.03 1.1 BEL Kris Boeckmans BEL Gianni Meersman FRA Christophe Laporte
2014 05.03 1.1 BEL Maxime Vantomme RUS Aleksei Tsatevich FRA Nacer Bouhanni
2013 27.02 1.1 RUS Aleksei Tsatevich BEL Kris Boeckmans FRA Adrien Petit
2012 29.02 1.1 FRA Arnaud Démare BEL Kris Boeckmans FRA Adrien Petit
2011 02.03 1.1 DUI Dominik Klemme BEL Kévyn Ista DUI Robert Wagner
2010 03.03 1.1 BEL Jens Keukeleire BEL Grégory Joseph FRA Cédric Pineau
2009 04.03 1.1 BEL Wouter Weylandt FRA Rémi Cusin BEL Bjorn Leukemans
2008 05.03 1.1 BEL Philippe Gilbert BEL Kévyn Ista LAT Aleksejs Saramotins
2007 07.03 1.1 FRA Jimmy Casper BEL Philippe Gilbert NED Bastiaan Giling
2006 01.03 1.1 FRA Renaud Dion BEL Philippe Gilbert DEN Matti Breschel
2004 03.03 1.3 AUS Robbie McEwen BEL Ludovic Capelle NED Jans Koerts
2003 05.03 1.3 NED Stefan van Dijk BEL Gert Vanderaerden NED Jeroen Blijlevens
2002 06.03 1.5 ZWE Magnus Backstedt BEL Stijn Devolder NZL Gordon McCauley
2001 07.03 1.4 BEL Kris Gerits BEL Peter Farazijn NED Bert Hiemstra
2000 01.03 1.4 DEN Frank Höj GBR Roger Hammond NED Jan Boven
1999 03.03 BEL Thierry Marichal BEL Erwin Thijs NED John Talen
1998 . FRA Ludovic Auger BEL Mario Aerts BEL Tom Desmet
1997 . BEL Michel Van Haecke BEL Jo Planckaert BEL Kris Gerits
1996 . BEL Hans De Meester BEL Stéphane Hennebert BEL Ludo Dierckxsens
1995 01.03 BEL Johan Capiot BEL Johan Verstrepen BEL Nico Mattan
1994 . BEL Johan Capiot BEL Peter De Clercq BEL Ludo Dierckxsens
1993 . BEL Wilfried Nelissen BEL Johan Museeuw BEL Johan Capiot
1992 . BEL Johan Capiot BEL Eric Vanderaerden BEL Jean-Pierre Heynderickx
1991 . BEL Johnny Dauwe BEL Eric Vanderaerden BEL Hendrik Redant
1990 . BEL Hendrik Redant NED Frank Pirard NED Peter Pieters
1989 08.03 BEL Hendrik Redant BEL Jean-Marie Wampers BEL Jerry Cooman
1987 04.03 BEL Claude Criquielion BEL Patrick Onnockx BEL Edwig Van Hooydonck
1986 05.03 BEL Patrick Onnockx BEL Marc Sergeant BEL William Tackaert
1985 06.03 BEL Ronny Van Holen BEL Paul Haghedooren BEL Luc Meersman
1984 07.03 BEL Daniël Rossel BEL Ludwig Wijnants BEL Alain De Roo
1983 09.03 NED Jacques van Meer BEL Luc Colijn BEL Ludo De Keulenaer
1982 10.03 BEL Joseph Jacobs BEL Daniël Willems BEL Pol Verschuere
1981 04.03 BEL Pol Verschuere NED Adri van der Poel BEL Patrick Versluys
1980 05.03 BEL Gery Verlinden BEL Michel Pollentier BEL José De Cauwer
1979 07.03 NED Adri "Jos" Schipper BEL Roger Verschaeve BEL Ferdi Van Den Haute
1978 08.03 BEL Herman Vanspringel BEL Frank Hoste BEL Marc Demeyer
1977 09.03 FRA Michel Perin BEL Rudy Pevenage BEL François Van Vlierberghe
1976 25.03 BEL Dirk Baert BEL Jacques Martin BEL Ferdi Van Den Haute
1975 05.03 FRA Alain Santy BEL Ronald De Witte BEL Eric Leman
1974 06.03 BEL Andre Dierickx BEL Ferdinand Bracke BEL Gustaaf Van Roosbroeck
1973 01.07 BEL Louis Verreydt BEL Christian De Buysschere BEL Eric Wijckaert
1972 27.08 BEL Marc Demeyer BEL Gérard Hendrickx BEL Willy Van Neste
1971 10.05 BEL Julien Van Lint BEL Etienne Sonck BEL Ronny Van De Vijver
1970 03.07 BEL Ronny Van De Vijver BEL Jacques Zwaenepoel BEL Andre Dierickx
1969 03.08 BEL Herman Vrijders BEL Roger Kindt BEL Freddy Decloedt
1968 24.06 FRA José Samyn FRA Bernard Guyot BEL Victor Van Schil
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Niki Terpstra NED 2016 - 2018
2 Johan Capiot BEL 1992 - 1994
2 Hendrik Redant BEL 1989 - 1990
1 Laurenz Rex BEL 2024 - 2024
1 Milan Menten BEL 2023 - 2023
1 Matteo Trentin ITA 2022 - 2022
1 Tim Merlier BEL 2021 - 2021
1 Hugo Hofstetter FRA 2020 - 2020
1 Florian Sénéchal FRA 2019 - 2019
1 Guillaume Van Keirsbulck BEL 2017 - 2017
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Philippe Gilbert BEL 2006 - 2018
4 Johan Capiot BEL 1992 - 1995
3 Hugo Hofstetter FRA 2020 - 2023
3 Niki Terpstra NED 2016 - 2019
3 Kris Boeckmans BEL 2012 - 2015
3 Hendrik Redant BEL 1989 - 1991
2 Aimé De Gendt BEL 2019 - 2020
2 Florian Sénéchal FRA 2016 - 2019
2 Aleksei Tsatevich RUS 2013 - 2014
2 Adrien Petit FRA 2012 - 2013
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Hugo Hofstetter FRA 2020 - 2024
4 Dries Van Gestel BEL 2019 - 2024
4 Tom Van Asbroeck BEL 2019 - 2024
4 Philippe Gilbert BEL 2006 - 2018
4 Johan Capiot BEL 1992 - 1995
3 Amaury Capiot BEL 2021 - 2024
3 Jenthe Biermans BEL 2020 - 2024
3 Luca Mozzato ITA 2022 - 2024
3 Milan Menten BEL 2021 - 2024
3 Rasmus Fossum Tiller NOR 2021 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-187 Arnaud Démare FRA 2012
21-100 Jens Keukeleire BEL 2010
22-044 José Samyn FRA 1968
22-130 Marc Demeyer BEL 1972
22-218 Louis Verreydt BEL 1973
23-005 Herman Vrijders BEL 1969
23-227 Daniël Rossel BEL 1984
23-237 Aleksei Tsatevich RUS 2013
24-074 Laurenz Rex BEL 2024
24-122 Dominik Klemme DUI 2011
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-206 Herman Vanspringel BEL 1978
33-285 Niki Terpstra NED 2018
32-211 Matteo Trentin ITA 2022
31-289 Niki Terpstra NED 2016
31-253 Robbie McEwen AUS 2004
30-052 Claude Criquielion BEL 1987
29-293 Michel Perin FRA 1977
29-161 Kris Gerits BEL 2001
29-041 Joseph Jacobs BEL 1982
28-283 Jimmy Casper FRA 2007
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Hugo Hofstetter FRA 2020 - 2024
4 Dries Van Gestel BEL 2019 - 2024
4 Tom Van Asbroeck BEL 2019 - 2024
4 Philippe Gilbert BEL 2006 - 2018
4 Johan Capiot BEL 1992 - 1995
3 Amaury Capiot BEL 2021 - 2024
3 Jenthe Biermans BEL 2020 - 2024
3 Luca Mozzato ITA 2022 - 2024
3 Milan Menten BEL 2021 - 2024
3 Rasmus Fossum Tiller NOR 2021 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-095 Pau Marti Soriano SPA 2024
19-136 Olav Kooij NED 2021
19-219 Noah Hobbs GBR 2024
19-271 Jonathan Alexander Guatibonza Becerra COL 2024
19-295 Viggo Moore USA 2024
19-305 Marvin Peters NED 2024
19-322 Tim Rex BEL 2024
19-342 Stian Edvardsen-Fredheim NOR 2023
19-350 Arnaud De Lie BEL 2022
20-030 Antonio Morgado POR 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-192 Peter Schulting NED 2024
36-118 Timothy Dupont BEL 2024
35-322 Coen Vermeltfoort NED 2024
35-257 Adri van der Poel NED 1995
35-237 Philippe Gilbert BEL 2018
35-051 John Degenkolb DUI 2024
34-314 Stijn Vandenbergh BEL 2019
34-291 Niki Terpstra NED 2019
34-285 Ferdinand Bracke BEL 1974
34-206 Herman Vanspringel BEL 1978
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar