Istrian Spring Trophy

Istrian Spring Trophy 2024 | Rit 1
08 Mar 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Mattia Pinazzi ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 22-338
2 ITA Lorenzo Conforti ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 19-291
3 DEN Rasmus Söjberg Pedersen DEN 21-243
4 MEX Cesar Macias Estrada MEX 20-173
5 POL Bartosz Rudyk POL 25-172
6 POL Radoslaw Fratczak POL
7 SVK Lukas Kubis SVK 24-037
8 SLO Marcel Gladek SLO
9 HUN Barnabas Peak HUN 25-100
10 DEN Adam Holm Jörgensen DEN 21-188
Istrian Spring Trophy 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
07.03 Proloog Marcel Gladek Marcel Gradek Marcel Gradek
08.03 Rit 1 Mattia Pinazzi Mattia Pinazzi Marcel Gradek Vincent John
09.03 Rit 2 Noa Isidore Noa Isidore Noa Isidore Darren van Bekkum
10.03 Rit 3 Matej Zahalka Noa Isidore Noa Isidore Darren van Bekkum
10.03 Eindstand Noa Isidore Noa Isidore Darren van Bekkum
Startlijst Istrian Spring Trophy 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
"Willie" Willem Jakobus Smit ZAF 29 Dec 1992 1
Adam Holm Jörgensen DEN 01 Sep 2002 1
Albert Gathemann DUI 03 Nov 2001 1
Andrea Raccagni Noviero ITA 26 Jan 2004 1
Barnabas Peak HUN 29 Nov 1998 1
Bartosz Rudyk POL 18 Sep 1998 2
Benjamin Eckerstorfer OOS 12 Jan 2004 1
Cesar Macias Estrada MEX 17 Sep 2003 1
Darren van Bekkum NED 20 Mar 2002 2
Federico Savino ITA 10 Jul 2004 1
Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 28 Apr 1993 1
Karel Camrda (2001) CZE 08 Jun 2001 1
Lorenzo Masciarelli ITA 22 Oct 2003 1
Lukas Kubis SVK 31 Jan 2000 1
Marco Schrettl OOS 11 Sep 2003 1
Matej Zahalka CZE 04 Dec 1993 1
Mathys Rondel FRA 23 Sep 2003 1
Matthias Reutimann ZWI 15 Nov 1994 1
Maxence Place BEL 18 Jan 2004 1
Mihael Stajnar SLO 06 Oct 2000 1
Morten Aalling Nörtoft DEN 05 Sep 2002 1
Noa Isidore FRA 17 Sep 2004 1
Pietro Mattio ITA 27 Jun 2004 1
Piotr Pekala POL 04 Aug 1998 1
Rasmus Söjberg Pedersen DEN 09 Jul 2002 1
Robin Donze ZWI 06 Nov 2003 1
Senne Hulsmans BEL 22 Oct 2003 1
Thomas Pridal CZE 02 Feb 2004 1
Tilen Finkst SLO 06 Jul 1997 2
Tobias Nolde DUI 09 Dec 1998 1
Tom Donnenwirth FRA 19 Jan 1998 1
Vincent John DUI 13 Dec 2004 1
Marcel Camprubi SPA 15 Sep 2001 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Giulio Masotto ITA 14 May 1999 Corratec 1
Marco Murgano ITA 29 Mar 1998 Corratec 1
Giulio Pellizarri ITA 21 Nov 2003 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Lorenzo Conforti ITA 22 May 2004 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Matteo Scalco ITA 25 Jun 2004 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Mattia Pinazzi ITA 04 Apr 2001 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Matej Mugerli SLO 2013 - 2017
2 Markus Eibegger OOS 2012 - 2015
2 Robert Vrecer SLO 2010 - 2011
2 Borut Bozic SLO 2005 - 2006
1 Noa Isidore FRA 2024 - 2024
1 Tijmen Graat NED 2023 - 2023
1 Matthew Riccitello USA 2022 - 2022
1 Finn Fisher-Black NZL 2021 - 2021
1 Felix Gall OOS 2019 - 2019
1 Krister Hagen NOR 2018 - 2018
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Radoslav Rogina CRO 2003 - 2013
3 Matej Mugerli SLO 2013 - 2017
3 Borut Bozic SLO 2004 - 2006
2 Darren van Bekkum NED 2023 - 2024
2 Markus Eibegger OOS 2012 - 2015
2 Mitja Mahoric SLO 2009 - 2011
2 Robert Vrecer SLO 2010 - 2011
2 Hrvoje Miholjevic CRO 2005 - 2007
2 Jan Faltinek CZE 2005 - 2006
2 Jure Golcer SLO 2001 - 2002
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Radoslav Rogina CRO 2003 - 2013
3 Matej Mugerli SLO 2013 - 2017
3 Hrvoje Miholjevic CRO 2001 - 2007
3 Borut Bozic SLO 2004 - 2006
2 Darren van Bekkum NED 2023 - 2024
2 Adam Toupalik CZE 2021 - 2023
2 Jaka Primozic SLO 2021 - 2022
2 Markus Eibegger OOS 2012 - 2015
2 Mitja Mahoric SLO 2009 - 2011
2 Robert Vrecer SLO 2010 - 2011
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-083 Finn Fisher-Black NZL 2021
19-175 Noa Isidore FRA 2024
19-306 Edvald Boasson Hagen NOR 2007
20-008 Matthew Riccitello USA 2022
20-061 Tijmen Graat NED 2023
21-018 Felix Gall OOS 2019
21-059 Magnus Cort Nielsen DEN 2014
21-345 Pieter Weening NED 2003
22-054 Jure Zrimsek SLO 2004
24-224 Borut Bozic SLO 2005
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-268 Matej Mugerli SLO 2017
32-307 Mitja Mahoric SLO 2009
31-273 Matej Mugerli SLO 2013
30-346 Eddy Ratti ITA 2008
30-227 Olivier Pardini BEL 2016
30-163 Robert Vrecer SLO 2011
30-150 Markus Eibegger OOS 2015
29-164 Robert Vrecer SLO 2010
29-058 Krister Hagen NOR 2018
27-153 Markus Eibegger OOS 2012
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Radoslav Rogina CRO 2003 - 2013
4 Filippo Fortin ITA 2017 - 2022
4 Matej Mugerli SLO 2013 - 2017
4 Markus Eibegger OOS 2009 - 2016
4 Jure Zrimsek SLO 2003 - 2008
4 Bostjan Mervar SLO 2002 - 2006
3 Daniel Auer OOS 2017 - 2022
3 Jan Tratnik SLO 2010 - 2016
3 Jure Golcer SLO 2001 - 2016
3 Marko Kump SLO 2009 - 2015
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-157 André Steensen DEN 2006
18-171 Tadej Pogacar SLO 2017
18-177 Marius Mayrhofer DUI 2019
18-180 Felix Odebrecht DUI 2003
18-233 Danny van Poppel NED 2012
18-269 Simon Spilak SLO 2005
18-293 Ivar Slik NED 2012
18-312 Thibaud Gruel FRA 2023
18-312 Silvio Herklotz DUI 2013
18-316 Jan Polanc SLO 2011
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-243 Jure Golcer SLO 2016
36-048 Luke Roberts AUS 2013
35-337 Tadej Valjavec SLO 2013
35-268 Matej Mugerli SLO 2017
35-117 André Schulze DUI 2010
34-312 Mitja Mahoric SLO 2011
34-270 Matej Mugerli SLO 2016
34-181 Maciej Paterski POL 2021
34-022 Sebastian Mora Vedri SPA 2022
34-014 Radoslav Rogina CRO 2013
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Markus Eibegger OOS 2009 - 2016
4 Robert Vrecer SLO 2010 - 2011
3 Matej Mugerli SLO 2013 - 2017
3 Marko Kump SLO 2009 - 2015
3 Borut Bozic SLO 2004 - 2006
3 Bostjan Mervar SLO 2002 - 2005
3 Zoran Klemencic SLO 2001 - 2004
2 Alex Frame NZL 2017 - 2017
2 Magnus Cort Nielsen DEN 2014 - 2014
2 Mattia Gavazzi ITA 2007 - 2007
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-293 Ivar Slik NED 2012
19-039 Artem Shmidt USA 2023
19-174 Noa Isidore FRA 2024
19-181 Gerald Ciolek DUI 2006
19-198 Marc Hirschi ZWI 2018
19-210 Lars Boven NED 2021
19-302 Edvald Boasson Hagen NOR 2007
19-343 Gregor Mühlberger OOS 2014
20-011 Niklas Märkl DUI 2019
20-044 Nils Eekhoff NED 2018
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-048 Luke Roberts AUS 2013
35-267 Matej Mugerli SLO 2017
34-270 Matej Mugerli SLO 2016
32-258 Matej Marin SLO 2013
32-147 Patrik Sinkewitz DUI 2013
32-041 Jan Faltinek CZE 2006
32-039 Filippo Fortin ITA 2021
31-271 Matej Mugerli SLO 2013
31-176 Bostjan Mervar SLO 2005
31-147 Markus Eibegger OOS 2016
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
7 Robert Vrecer SLO 2010 - 2011
5 Matej Mugerli SLO 2013 - 2017
5 Markus Eibegger OOS 2012 - 2016
4 Borut Bozic SLO 2006 - 2006
3 Magnus Cort Nielsen DEN 2014 - 2014
2 Noa Isidore FRA 2024 - 2024
2 Tijmen Graat NED 2023 - 2023
2 Matthew Riccitello USA 2022 - 2022
2 Felix Gall OOS 2019 - 2019
2 Krister Hagen NOR 2018 - 2018
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-293 Ivar Slik NED 2012
19-039 Artem Shmidt USA 2023
19-083 Finn Fisher-Black NZL 2021
19-174 Noa Isidore FRA 2024
19-210 Lars Boven NED 2021
19-302 Edvald Boasson Hagen NOR 2007
19-343 Gregor Mühlberger OOS 2014
20-007 Matthew Riccitello USA 2022
20-011 Niklas Märkl DUI 2019
20-044 Nils Eekhoff NED 2018
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-048 Luke Roberts AUS 2013
35-268 Matej Mugerli SLO 2017
32-307 Mitja Mahoric SLO 2009
32-039 Filippo Fortin ITA 2021
31-273 Matej Mugerli SLO 2013
31-147 Markus Eibegger OOS 2016
30-346 Eddy Ratti ITA 2008
30-227 Olivier Pardini BEL 2016
30-163 Robert Vrecer SLO 2011
30-150 Markus Eibegger OOS 2015