Nokere Koerse

Nokere Koerse 2024
13 Mar 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Tim Merlier BEL Soudal - Quick Step 31-135
2 NED Fabio Jakobsen NED DSM - Firmenich PostNL 27-195
3 BEL Jasper Philipsen BEL Alpecin - Deceuninck 26-011
4 DUI Pascal Ackermann DUI Israel - Premier Tech 30-056
5 ITA Simone Consonni ITA Lidl - Trek 29-182
6 BEL Tom Van Asbroeck BEL Israel - Premier Tech 33-329
7 NED Maikel Zijlaard NED Tudor Pro Cycling Team 24-286
8 BEL Milan Menten BEL Lotto - Dstny 27-134
9 FRA Hugo Hofstetter FRA Israel - Premier Tech 30-028
10 CZE Pavel Bittner CZE DSM - Firmenich PostNL 21-136
11 ITA Filippo Baroncini ITA UAE Team Emirates 23-200
12 BEL Piet Allegaert BEL Cofidis 29-053
13 GBR Lewis Askey GBR Groupama - FDJ 22-313
14 ZWI Fabio Christen ZWI Q36.5 Pro Cycling Team 21-258
15 NED Jelle Johannink NED TDT - Unibet 27-350
16 ZWI Stefan Küng ZWI Groupama - FDJ 30-118
17 BEL Aimé De Gendt BEL Cofidis 29-270
18 BEL Lorenz Van De Wynkele BEL 22-207
19 DUI Rick Zabel DUI Israel - Premier Tech 30-096
20 BEL Alec Segaert BEL Lotto - Dstny 21-057
21 ITA Giosue Epis ITA 22-009
22 BEL Thomas Joseph BEL 27-097
23 CZE Mathias Vacek CZE Lidl - Trek 21-274
24 FRA Enzo Paleni FRA Groupama - FDJ 21-288
25 ITA Elia Viviani ITA INEOS Grenadiers 35-034
26 USA Luke Lamperti USA Soudal - Quick Step 21-073
27 NED Pepijn Reinderink NED 21-313
28 BEL Bert Van Lerberghe BEL Soudal - Quick Step 31-166
29 FRA Florian Dauphin FRA 24-342
30 BEL Tim Wellens BEL UAE Team Emirates 32-308
31 NED David Dekker NED Arkéa - B&B Hotels 26-039
32 SPA Jon Aberasturi Izaga SPA Euskaltel - Euskadi 34-351
33 BEL Timothy Dupont BEL 36-133
34 DEN Sebastian Kolze Changizi DEN Tudor Pro Cycling Team 23-075
35 BEL Ward Van Hoof BEL Team Flanders - Baloise 24-330
36 NZL James Fouche NZL Euskaltel - Euskadi 25-356
37 BEL Joes Oosterlinck BEL
38 NED Roel van Sintmaartensdijk NED Intermarché - Circus - Wanty 22-309
39 DUI Tim Torn Teutenberg DUI 21-268
40 GBR Ben Swift GBR INEOS Grenadiers 36-129
41 IRL Rory Townsend IRL Q36.5 Pro Cycling Team 28-257
42 BEL Lars Vanden Heede BEL 18-361
43 GBR Joshua Giddings GBR 20-237
44 DEN William Blume Levy DEN Uno-X Mobility 23-059
45 DEN Nicklas Overgaard Pedersen DEN TDT - Unibet 30-222
46 BEL Elias Maris BEL Team Flanders - Baloise 24-160
47 BEL Christophe Noppe BEL Cofidis 29-105
48 BEL Baptiste Planckaert BEL Intermarché - Circus - Wanty 35-167
49 BEL Timo Kielich BEL Alpecin - Deceuninck 24-221
50 AUS Cyrus Monk AUS Q36.5 Pro Cycling Team 27-126
51 FRA Nathan Vandepitte FRA Bingoal - WB 23-349
52 BEL Sébastien Grignard BEL Lotto - Dstny 24-319
53 POL Kamil Malecki POL Q36.5 Pro Cycling Team 28-071
54 BEL Gibbe Staes BEL
55 NZL Kiaan Watts NZL 22-230
56 NED Johan Dorussen NED
57 SPA Xabier Isasa Larranaga SPA Euskaltel - Euskadi 22-202
58 POL Szymon Sajnok POL Q36.5 Pro Cycling Team 26-202
59 FRA Axel Huens FRA TDT - Unibet 22-189
60 FRA Eddy Le Huitouze FRA Groupama - FDJ 20-345
61 BEL Victor Hannes BEL 20-043
62 BEL Liam Slock BEL Lotto - Dstny 23-177
63 BEL Aaron Van Der Beken BEL Bingoal - WB 23-120
64 BEL Dylan Vandenstorme BEL Team Flanders - Baloise 21-329
65 DEN Andreas Nielsen Stokbro DEN TDT - Unibet 26-221
66 ZAF Travis Stedman ZAF 21-303
67 DEN Rasmus Bögh Wallin DEN Uno-X Mobility 28-071
68 BEL Abram Stockman BEL TDT - Unibet 27-226
69 USA Andrew August USA INEOS Grenadiers 18-152
70 NED Owen Geleijn NED TDT - Unibet 23-059
71 NOR Rasmus Fossum Tiller NOR Uno-X Mobility 27-229
72 NZL Michael Vink NZL UAE Team Emirates 32-112
73 POL Stanislaw Aniolkowski POL Cofidis 27-053
74 CZE Tomas Kopecky CZE TDT - Unibet 23-339
75 ITA Matteo Milan ITA 21-051
76 FRA Antoine Huby FRA Soudal - Quick Step 23-054
77 SPA Andoni Lopez de Abetxuko SPA Euskaltel - Euskadi 24-223
78 NED Oscar Riesebeek NED Alpecin - Deceuninck 31-081
79 BEL Ayco Bastiaens BEL Soudal - Quick Step 27-283
80 GBR Ethan Hayter GBR INEOS Grenadiers 25-177
81 NED Nils Eekhoff NED DSM - Firmenich PostNL 26-050
82 NED Bram Welten NED DSM - Firmenich PostNL 26-350
83 AUS Patrick Eddy AUS DSM - Firmenich PostNL 21-148
84 BEL Milan Fretin BEL Cofidis 22-360
85 EST Madis Mihkels EST Intermarché - Circus - Wanty 20-287
86 BEL Dries De Pooter BEL Intermarché - Circus - Wanty 21-125
87 BEL Otto Vergaerde BEL Lidl - Trek 29-242
88 BEL Gerben Thijssen BEL Intermarché - Circus - Wanty 25-266
89 DUI Michael Schwarzmann DUI Israel - Premier Tech 33-065
90 SPA Xabier Berasategi Garmendia SPA Euskaltel - Euskadi 23-339
91 BEL Jelle Vermoote BEL Bingoal - WB 22-197
92 COL Alvaro Hodeg Chagui COL UAE Team Emirates 27-179
93 COL Jonathan Alexander Guatibonza Becerra COL 19-285
94 FRA Marc Sarreau FRA Groupama - FDJ 30-276
95 ZWI Nils Brun ZWI Tudor Pro Cycling Team 23-273
96 DEN Louis Bendixen DEN Uno-X Mobility 28-264
97 ZWE Jacob Eriksson ZWE Tudor Pro Cycling Team 24-164
98 FRA Nolann Mahoudo FRA Cofidis 21-117
99 BEL Senne Leysen BEL Alpecin - Deceuninck 27-361
100 BEL Jonas Rickaert BEL Alpecin - Deceuninck 30-034
101 GBR Leo Hayter GBR INEOS Grenadiers 22-215
102 GBR Matthew Walls GBR Groupama - FDJ 25-328
103 FRA Alan Riou FRA Arkéa - B&B Hotels 26-345
104 ITA Matteo Moschetti ITA Q36.5 Pro Cycling Team 27-212
105 BEL Siebe Roesems BEL 22-278
106 EST Frank Aron Ragilo EST 19-357
107 LTU Aivaras Mikutis LTU 21-179
108 BEL Maxime De Poorter BEL 27-327
109 BEL Dimitri Peyskens BEL Bingoal - WB 32-108
110 BEL Robbe Claeys BEL
111 NOR Erland Jordbrekk Blikra NOR Uno-X Mobility 27-061
112 BEL Mauro Verwilt BEL 23-275
113 FRA Titouan Fontaine FRA
114 NED Lars Boven NED Alpecin - Deceuninck 22-212
115 AUS Cameron James Wurf AUS INEOS Grenadiers 40-223
116 DEN Niklas Larsen DEN Uno-X Mobility 26-357
117 BEL Victor Vercouillie BEL Team Flanders - Baloise 21-130
118 NED Boy van Poppel NED Intermarché - Circus - Wanty 36-055
119 BEL Yentl Vandevelde BEL Team Flanders - Baloise 23-134
120 BEL Alex Vandenbulcke BEL 22-109
Nokere Koerse 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
13.03 Eindstand Tim Merlier
Startlijst Nokere Koerse 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aivaras Mikutis LTU 16 Sep 2002 1
Alex Vandenbulcke BEL 25 Nov 2001 1
Florian Dauphin FRA 06 Apr 1999 1
Frank Aron Ragilo EST 22 Mar 2004 1
Giosue Epis ITA 04 Mar 2002 1
Jonathan Alexander Guatibonza Becerra COL 01 Jun 2004 1
Joshua Giddings GBR 20 Jul 2003 1
Kiaan Watts NZL 27 Jul 2001 1
Lars Vanden Heede BEL 18 Mar 2005 1
Lorenz Van De Wynkele BEL 19 Aug 2001 1
Matteo Milan ITA 22 Jan 2003 1
Mauro Verwilt BEL 11 Jun 2000 1
Maxime De Poorter BEL 21 Apr 1996 1
Pepijn Reinderink NED 04 May 2002 1
Siebe Roesems BEL 08 Jun 2001 1
Thomas Joseph BEL 06 Dec 1996 1
Tim Torn Teutenberg DUI 19 Jun 2002 1
Timothy Dupont BEL 01 Nov 1987 2
Travis Stedman ZAF 15 May 2002 1
Victor Hannes BEL 30 Jan 2004 1
Jasper Philipsen BEL 02 Mar 1998 Alpecin - Deceuninck 2
Jonas Rickaert BEL 07 Feb 1994 Alpecin - Deceuninck 1
Lars Boven NED 13 Aug 2001 Alpecin - Deceuninck 1
Oscar Riesebeek NED 23 Dec 1992 Alpecin - Deceuninck 1
Senne Leysen BEL 18 Mar 1996 Alpecin - Deceuninck 1
Timo Kielich BEL 05 Aug 1999 Alpecin - Deceuninck 2
Alan Riou FRA 02 Apr 1997 Arkéa - B&B Hotels 1
David Dekker NED 02 Feb 1998 Arkéa - B&B Hotels 1
Aimé De Gendt BEL 17 Jun 1994 Cofidis 1
Christophe Noppe BEL 29 Nov 1994 Cofidis 2
Milan Fretin BEL 19 Mar 2001 Cofidis 1
Nolann Mahoudo FRA 17 Nov 2002 Cofidis 1
Piet Allegaert BEL 20 Jan 1995 Cofidis 4
Stanislaw Aniolkowski POL 20 Jan 1997 Cofidis 1
Bram Welten NED 29 Mar 1997 DSM - Firmenich PostNL 4
Fabio Jakobsen NED 31 Aug 1996 DSM - Firmenich PostNL 2
Nils Eekhoff NED 23 Jan 1998 DSM - Firmenich PostNL 1
Patrick Eddy AUS 17 Oct 2002 DSM - Firmenich PostNL 1
Pavel Bittner CZE 29 Oct 2002 DSM - Firmenich PostNL 1
Eddy Le Huitouze FRA 03 Apr 2003 Groupama - FDJ 1
Enzo Paleni FRA 30 May 2002 Groupama - FDJ 1
Lewis Askey GBR 04 May 2001 Groupama - FDJ 3
Marc Sarreau FRA 10 Jun 1993 Groupama - FDJ 2
Matthew Walls GBR 20 Apr 1998 Groupama - FDJ 1
Stefan Küng ZWI 16 Nov 1993 Groupama - FDJ 1
Baptiste Planckaert BEL 28 Sep 1988 Intermarché - Circus - Wanty 3
Boy van Poppel NED 18 Jan 1988 Intermarché - Circus - Wanty 4
Dries De Pooter BEL 08 Nov 2002 Intermarché - Circus - Wanty 1
Gerben Thijssen BEL 21 Jun 1998 Intermarché - Circus - Wanty 2
Madis Mihkels EST 31 May 2003 Intermarché - Circus - Wanty 2
Roel van Sintmaartensdijk NED 08 May 2001 Intermarché - Circus - Wanty 1
Andrew August USA 12 Oct 2005 INEOS Grenadiers 1
Ben Swift GBR 05 Nov 1987 INEOS Grenadiers 2
Cameron James Wurf AUS 03 Aug 1983 INEOS Grenadiers 1
Elia Viviani ITA 07 Feb 1989 INEOS Grenadiers 1
Ethan Hayter GBR 18 Sep 1998 INEOS Grenadiers 1
Leo Hayter GBR 10 Aug 2001 INEOS Grenadiers 1
Hugo Hofstetter FRA 13 Feb 1994 Israel - Premier Tech 4
Michael Schwarzmann DUI 07 Jan 1991 Israel - Premier Tech 1
Pascal Ackermann DUI 17 Jan 1994 Israel - Premier Tech 3
Rick Zabel DUI 07 Dec 1993 Israel - Premier Tech 1
Tom Van Asbroeck BEL 19 Apr 1990 Israel - Premier Tech 4
Mathias Vacek CZE 12 Jun 2002 Lidl - Trek 1
Otto Vergaerde BEL 15 Jul 1994 Lidl - Trek 1
Simone Consonni ITA 12 Sep 1994 Lidl - Trek 1
Antoine Huby FRA 19 Jan 2001 Soudal - Quick Step 1
Ayco Bastiaens BEL 03 Jun 1996 Soudal - Quick Step 1
Bert Van Lerberghe BEL 29 Sep 1992 Soudal - Quick Step 2
Luke Lamperti USA 31 Dec 2002 Soudal - Quick Step 1
Tim Merlier BEL 30 Oct 1992 Soudal - Quick Step 3
Alvaro Hodeg Chagui COL 16 Sep 1996 UAE Team Emirates 1
Filippo Baroncini ITA 26 Aug 2000 UAE Team Emirates 1
Michael Vink NZL 22 Nov 1991 UAE Team Emirates 1
Tim Wellens BEL 10 May 1991 UAE Team Emirates 1
Cyrus Monk AUS 07 Nov 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Fabio Christen ZWI 29 Jun 2002 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Kamil Malecki POL 02 Jan 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Matteo Moschetti ITA 14 Aug 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Rory Townsend IRL 30 Jun 1995 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Szymon Sajnok POL 24 Aug 1997 Q36.5 Pro Cycling Team 2
Abram Stockman BEL 31 Jul 1996 TDT - Unibet 1
Andreas Nielsen Stokbro DEN 04 Aug 1997 TDT - Unibet 1
Axel Huens FRA 05 Sep 2001 TDT - Unibet 1
Jelle Johannink NED 29 Mar 1996 TDT - Unibet 1
Nicklas Overgaard Pedersen DEN 03 Aug 1993 TDT - Unibet 1
Owen Geleijn NED 14 Jan 2001 TDT - Unibet 1
Tomas Kopecky CZE 08 Apr 2000 TDT - Unibet 1
Alec Segaert BEL 16 Jan 2003 Lotto - Dstny 1
Liam Slock BEL 18 Sep 2000 Lotto - Dstny 1
Milan Menten BEL 31 Oct 1996 Lotto - Dstny 3
Sébastien Grignard BEL 29 Apr 1999 Lotto - Dstny 1
Dylan Vandenstorme BEL 19 Apr 2002 Team Flanders - Baloise 1
Elias Maris BEL 05 Oct 1999 Team Flanders - Baloise 1
Victor Vercouillie BEL 03 Nov 2002 Team Flanders - Baloise 1
Ward Van Hoof BEL 18 Apr 1999 Team Flanders - Baloise 2
Yentl Vandevelde BEL 31 Oct 2000 Team Flanders - Baloise 1
Aaron Van Der Beken BEL 13 Nov 2000 Bingoal - WB 1
Dimitri Peyskens BEL 26 Nov 1991 Bingoal - WB 1
Jelle Vermoote BEL 29 Aug 2001 Bingoal - WB 1
Nathan Vandepitte FRA 30 Mar 2000 Bingoal - WB 1
Andoni Lopez de Abetxuko SPA 03 Aug 1999 Euskaltel - Euskadi 1
James Fouche NZL 23 Mar 1998 Euskaltel - Euskadi 1
Jon Aberasturi Izaga SPA 28 Mar 1989 Euskaltel - Euskadi 1
Xabier Berasategi Garmendia SPA 08 Apr 2000 Euskaltel - Euskadi 1
Xabier Isasa Larranaga SPA 24 Aug 2001 Euskaltel - Euskadi 1
Erland Jordbrekk Blikra NOR 11 Jan 1997 Uno-X Mobility 1
Louis Bendixen DEN 23 Jun 1995 Uno-X Mobility 1
Niklas Larsen DEN 22 Mar 1997 Uno-X Mobility 1
Rasmus Bögh Wallin DEN 02 Jan 1996 Uno-X Mobility 1
Rasmus Fossum Tiller NOR 28 Jul 1996 Uno-X Mobility 2
William Blume Levy DEN 14 Jan 2001 Uno-X Mobility 1
Jacob Eriksson ZWE 01 Oct 1999 Tudor Pro Cycling Team 1
Maikel Zijlaard NED 01 Jun 1999 Tudor Pro Cycling Team 1
Nils Brun ZWI 14 Jun 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Sebastian Kolze Changizi DEN 29 Dec 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 13.03 1.PS BEL Tim Merlier NED Fabio Jakobsen BEL Jasper Philipsen
2023 15.03 1.PS BEL Tim Merlier BEL Edward Theuns BEL Milan Menten
2022 16.03 1.PS BEL Tim Merlier DUI Maximilian Walscheid BEL Arnaud De Lie
2021 17.03 1.PS BEL Ludovic Robeet FRA Damien Gaudin ITA Luca Mozzato
2019 20.03 1.HC NED Cees Bol DUI Pascal Ackermann BEL Jasper Philipsen
2018 14.03 1.HC NED Fabio Jakobsen BEL Amaury Capiot FRA Hugo Hofstetter
2017 15.03 1.HC FRA Nacer Bouhanni GBR Adam Blythe BEL Joeri Stallaert
2016 16.03 1.HC BEL Timothy Dupont NOR Kristoffer Halvorsen NED Dylan Groenewegen
2015 18.03 1.1 BEL Kris Boeckmans FRA Justin Jules GBR Scott Thwaites
2014 19.03 1.1 BEL Kenny Dehaes BEL Tom Van Asbroeck FRA Nacer Bouhanni
2012 14.03 1.1 ITA Francesco Chicchi BEL Kris Boeckmans NED Boy van Poppel
2011 16.03 1.1 BEL Gert Steegmans NED Stefan van Dijk AUS Graeme Brown
2010 17.03 1.1 BEL Jens Keukeleire BEL Kris Boeckmans NED Bobbie Traksel
2009 18.03 1.1 AUS Graeme Brown GBR Ben Swift FRA Sébastien Chavanel
2008 19.03 1.1 BEL Wouter Weylandt BEL Jürgen Roelandts DUI André Greipel
2007 21.03 1.1 NED Leon van Bon NED Aart Vierhouten BEL Geert Steurs
2006 15.03 1.1 BEL Bert Roesems BEL Wouter Weylandt GBR Jeremy Hunt
2005 16.03 1.1 NED Steven de Jongh BEL Igor Abakoumov BEL Geert Omloop
2004 17.03 1.3 NED Max van Heeswijk NED Rudi Kemna BEL Jo Planckaert
2003 19.03 1.3 NED Matthé Pronk ZWE Magnus Backstedt BEL Hendrik Van Dijck
2002 20.03 1.3 ZWI Aurélien Clerc NED Jans Koerts NED Steven de Jongh
2001 21.03 1.4 BEL Michel Van Haecke NED Bart Voskamp BEL Niko Eeckhout
2000 15.03 1.4 BEL Hendrik Van Dijck BEL Nico Mattan NED Jans Koerts
1999 17.03 1.4 NED Jeroen Blijlevens BEL Michel Van Haecke BEL Wilfried Cretskens
1998 . AUS Scott Sunderland (1966) NED Leon van Bon BEL Chris Peers
1997 . BEL Hendrik Van Dijck BEL Wim Feys NED Bart Voskamp
1996 . BEL Hendrik Van Dijck NED Jelle Nijdam NED Michel Cornelisse
1995 . BEL Jo Planckaert BEL Michel Vermote BEL Geert Van Bondt
1994 . BEL Peter De Clercq NED Michel Cornelisse BEL Chris Peers
1993 . NED Michel Cornelisse BEL Jan Bogaert BEL Mario De Clercq
1992 . BEL Johan Capiot BEL Peter De Clercq BEL Benjamin Van Itterbeeck
1991 . BEL Koenraad Van Rooy BEL Johan Capiot NED Martien Kokkelkoren
1990 . BEL Herman Frison BEL Roger Van Den Bossche BEL Filip Van Vooren
1989 . BEL Rik Van Slijcke POL Andrzej Mierzejewski BEL Peter Spaenhoven
1988 24.04 BEL Patrick Versluys BEL Yves Godimus BEL Danny Janssens
1987 26.04 BEL Etienne De Wilde BEL Franky Van Oyen BEL Ludo Giesberts
1986 . BEL Luc Colijn BEL Jan van Camp BEL Ronny Van Holen
1985 . BEL Diederik Didi Foubert BEL Patrick Versluys BEL Jan Bogaert
1984 . BEL Jan Bogaert BEL Patrick Versluys BEL Erik Stevens
1983 . BEL Walter Schoonjans BEL Patrick Cocquyt NED Gerard Veldscholten
1982 . BEL William Tackaert BEL Ludo De Keulenaer BEL Rudy Matthys
1981 . NED Gerrie Knetemann BEL Herman Vanspringel BEL Claude Criquielion
1980 . BEL Jozef Van De Poel NED Johan van der Velde NZL Paul Jesson
1979 . BEL Hendrik De Vos BEL William Tackaert BEL Antoine Houbrechts
1978 . BEL Gustaaf Van Roosbroeck NED Jan Aling BEL Joseph Jacobs
1977 . BEL Frans Van Looy NED Gerrie Knetemann ITA Roberto Ceruti
1976 . BEL Luc Leman BEL Lucien De Brauwere BEL Geert Malfait
1975 . BEL Marc Demeyer BEL Willy Teirlinck NED Jan Raas
1974 . BEL Freddy Maertens ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi BEL Ronald De Witte
1973 . BEL Noël Vantyghem FRA Claude Magni NED Gerard Vianen
1972 18.04 BEL Antoine Houbrechts BEL Ronny Vanmarcke BEL Willy Planckaert
1971 . BEL Herman Vanspringel BEL Eric Leman BEL Maurice Eyers
1970 . BEL Andre Dierickx BEL Patrick Sercu BEL Bernard Vandekerkhove
1969 . BEL Roger Rosiers BEL Frans Mintjens BEL Michel Jacquemin
1968 . BEL Frans Brands BEL Roger Cooreman BEL Michel Jacquemin
1967 . BEL Walter Godefroot BEL Jaak De Boever BEL Roger Blockx
1966 . BEL Jaak De Boever BEL Oswald Declercq NED Reindert de Jong
1965 . BEL Arthur De Cabooter BEL Joseph Mathy BEL Gustaaf Desmet
1964 . BEL Robert De Middeleir BEL Leon Van Daele BEL André Noyelle
1963 . BEL Frans De Mulder BEL Daniel Doom BEL Norbert Kerckhove
1961 . BEL Leon Van Daele BEL Jozef Vloeberghs BEL Gilbert Maes
1960 . BEL Gilbert Desmet (1931) BEL Lode Troonbeeckx BEL Leopold Rosseel
1958 . BEL Arthur De Cabooter BEL Gilbert Desmet (1931) BEL Julien Schepens
1957 . BEL André Auquier BEL Pino Cerami (1922) BEL Francis Kemplaire
1956 . BEL Marcel Rijckaert BEL Roger De Clercq BEL Lucien Mathys
1955 27.04 BEL Jozef Schils BEL Briek Schotte BEL Henri Denijs
1954 . BEL Johannes "Jan" Zagers BEL Roger Decock BEL Roger Desmet
1953 . BEL Basiel Wambeke BEL Henri Jochums BEL Julien Pascal
1952 . NED Wim van Est BEL Andre Pieters BEL Raphael Jonckheere
1951 . BEL Gérard Buyl BEL Maurice Blomme BEL Valère Ollivier
1950 . BEL Jules De Poortere BEL Roger Decock BEL Rene "Flander" Janssens
1949 . BEL Ernest Sterckx BEL Maurice Desimpelaere BEL Michel Remue
1948 . BEL Roger Cnockaert BEL André Declerck BEL Jérôme Renier
1947 . BEL Albert Sercu BEL Michel Remue BEL Odiel Vanden Meerschaut
1946 . BEL Emmanuel Thoma BEL Andre Pieters BEL Briek Schotte
1945 . BEL Briek Schotte BEL Michel Remue BEL Désiré Keteleer
1944 . BEL Marcel Kint NED Theo Middelkamp BEL Gustaaf Van Overloop
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Tim Merlier BEL 2022 - 2024
3 Hendrik Van Dijck BEL 1996 - 2000
2 Arthur De Cabooter BEL 1958 - 1965
1 Ludovic Robeet BEL 2021 - 2021
1 Cees Bol NED 2019 - 2019
1 Fabio Jakobsen NED 2018 - 2018
1 Nacer Bouhanni FRA 2017 - 2017
1 Timothy Dupont BEL 2016 - 2016
1 Kris Boeckmans BEL 2015 - 2015
1 Kenny Dehaes BEL 2014 - 2014
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Hendrik Van Dijck BEL 1996 - 2003
3 Tim Merlier BEL 2022 - 2024
3 Kris Boeckmans BEL 2010 - 2015
3 Michel Cornelisse NED 1993 - 1996
3 Jan Bogaert BEL 1984 - 1993
3 Patrick Versluys BEL 1984 - 1988
3 Briek Schotte BEL 1945 - 1955
3 Michel Remue BEL 1945 - 1949
2 Fabio Jakobsen NED 2018 - 2024
2 Jasper Philipsen BEL 2019 - 2024
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Hendrik Van Dijck BEL 1996 - 2003
4 Boy van Poppel NED 2012 - 2024
4 Bram Welten NED 2019 - 2024
4 Hugo Hofstetter FRA 2018 - 2024
4 Piet Allegaert BEL 2019 - 2024
4 Tom Van Asbroeck BEL 2014 - 2024
4 Jan Bogaert BEL 1984 - 1993
3 Baptiste Planckaert BEL 2015 - 2024
3 Lewis Askey GBR 2022 - 2024
3 Milan Menten BEL 2022 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-114 Jens Keukeleire BEL 2010
21-195 Fabio Jakobsen NED 2018
22-206 Aurélien Clerc ZWI 2002
23-174 Wouter Weylandt BEL 2008
23-236 Cees Bol NED 2019
26-233 Nacer Bouhanni FRA 2017
26-299 Ludovic Robeet BEL 2021
27-078 Jeroen Blijlevens NED 1999
27-344 Hendrik Van Dijck BEL 2000
28-033 Kris Boeckmans BEL 2015
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-073 Leon van Bon NED 2007
34-061 Bert Roesems BEL 2006
31-135 Tim Merlier BEL 2024
31-111 Steven de Jongh NED 2005
31-108 Francesco Chicchi ITA 2012
31-015 Max van Heeswijk NED 2004
30-167 Gert Steegmans BEL 2011
30-136 Tim Merlier BEL 2023
29-344 Graeme Brown AUS 2009
29-231 Patrick Versluys BEL 1988
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Hendrik Van Dijck BEL 1996 - 2003
4 Boy van Poppel NED 2012 - 2024
4 Bram Welten NED 2019 - 2024
4 Hugo Hofstetter FRA 2018 - 2024
4 Piet Allegaert BEL 2019 - 2024
4 Tom Van Asbroeck BEL 2014 - 2024
4 Jan Bogaert BEL 1984 - 1993
3 Baptiste Planckaert BEL 2015 - 2024
3 Lewis Askey GBR 2022 - 2024
3 Milan Menten BEL 2022 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-152 Andrew August USA 2024
18-332 Magnus Sheffield USA 2021
18-361 Lars Vanden Heede BEL 2024
19-285 Jonathan Alexander Guatibonza Becerra COL 2024
19-288 Madis Mihkels EST 2023
19-337 Kristoffer Halvorsen NOR 2016
19-357 Frank Aron Ragilo EST 2024
20-000 Arnaud De Lie BEL 2022
20-043 Victor Hannes BEL 2024
20-237 Joshua Giddings GBR 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-223 Cameron James Wurf AUS 2024
37-002 Aart Vierhouten NED 2007
36-164 Rudi Kemna NED 2004
36-133 Timothy Dupont BEL 2024
36-129 Ben Swift GBR 2024
36-055 Boy van Poppel NED 2024
35-233 Briek Schotte BEL 1955
35-167 Baptiste Planckaert BEL 2024
35-073 Leon van Bon NED 2007
35-053 Stefan van Dijk NED 2011
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar