Classic Loire Atlantique

Classic Loire Atlantique 2024
16 Mar 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Paul Lapeira FRA Decathlon AG2R La Mondiale 23-296
2 BEL Tom Van Asbroeck BEL Israel - Premier Tech 33-332
3 FRA Emmanuel Morin FRA 29-003
4 CDN Pier-André Côté CDN 26-327
5 FRA Alexandre Delettre FRA 26-143
6 FRA Anthony Perez FRA Cofidis 32-329
7 FRA Valentin Retailleau FRA Decathlon AG2R La Mondiale 23-272
8 GBR Lewis Askey GBR Groupama - FDJ 22-316
9 FRA Jordan Labrosse FRA Decathlon AG2R La Mondiale 21-182
10 FRA Axel Mariault FRA Cofidis 25-282
11 FRA Clément Alleno FRA Burgos - BH 23-159
12 FRA Jean-Louis Le Ny FRA 26-047
13 SPA Jon Aberasturi Izaga SPA Euskaltel - Euskadi 34-354
14 IRL Sam Bennett IRL Decathlon AG2R La Mondiale 33-151
15 FRA Julien Simon FRA TotalEngergies 38-163
16 FRA Pierre Barbier FRA 26-173
17 NZL James Fouche NZL Euskaltel - Euskadi 25-359
18 FRA Clément Venturini FRA Arkéa - B&B Hotels 30-151
19 FRA Alexis Gougeard FRA Cofidis 31-011
20 GBR Noah Hobbs GBR 19-237
21 FRA Nolann Mahoudo FRA Cofidis 21-120
22 FRA Axel Narbonne Zuccarelli FRA 25-290
23 FRA Anthony Delaplace FRA Arkéa - B&B Hotels 34-186
24 SPA Francisco Galvan SPA Equipo Kern Pharma 26-105
25 SPA Angel Fuentes Paniego SPA Burgos - BH 27-131
26 BEL Luca Van Boven BEL Bingoal - WB 24-070
27 SPA Antonio Angulo Sampedro SPA Burgos - BH 32-027
28 DEN Victor Grue Enggaard DEN
29 DEN Sebastian Ryttersgaard DEN 24-085
30 FRA Florian Dauphin FRA 24-345
31 SPA Unai Iribar Jauregi SPA Equipo Kern Pharma 24-278
32 FRA Pierre Henry Basset FRA
33 FRA Romain Cardis FRA 31-216
34 SPA Gotzon Martin Sanz SPA Euskaltel - Euskadi 28-030
35 BEL Dimitri Peyskens BEL Bingoal - WB 32-111
36 FRA Brieuc Rolland FRA 20-216
37 FRA Thibaud Gruel FRA 19-319
38 CDN Matisse Julien CDN 21-055
39 FRA Eddy Finé FRA Cofidis 26-117
40 FRA Léo Danes FRA 27-097
41 FRA Lucas Beneteau FRA 22-001
42 FRA Jonathan Couanon FRA 26-342
43 ISR Nadav Raisberg ISR Israel - Premier Tech 22-353
44 FRA Donavan Vincent Grondin FRA Arkéa - B&B Hotels 23-172
45 SPA Martin Marquez Roman SPA Equipo Kern Pharma 28-036
46 FRA Baptiste Gillet FRA 19-108
47 SPA Oscar Pelegri Ferrandis SPA Burgos - BH 29-291
48 FRA Killian Verschuren FRA 21-148
49 FRA Thomas Devaux FRA 27-047
50 FRA Nicolas Breuillard FRA
51 FRA Tom Donnenwirth FRA 26-057
52 FRA Alexis Vuillermoz FRA TotalEngergies 35-288
53 FRA Maxime Jarnet FRA 25-191
54 FRA Damien Girard FRA 22-092
55 FRA Jérémy Leveau FRA 31-336
56 FRA Paul Ourselin FRA TotalEngergies 29-337
57 FRA Valentin Ferron FRA TotalEngergies 26-036
58 ISR Rotam Tene ISR
59 FRA Rudy Barbier FRA 31-089
60 DEN Emil Schandorff Iwersen DEN 21-213
61 FRA Fabien Doubey FRA TotalEngergies 30-147
62 FRA Alan Jousseaume FRA TotalEngergies 25-225
63 BEL Michiel Lambrecht BEL 21-034
64 BEL Kenny Molly BEL 27-083
65 FRA Antoine Hue FRA 19-090
66 SPA Jesus Ezquerra Muela SPA Burgos - BH 33-168
67 SPA Eugenio Sanchez Lopez SPA Equipo Kern Pharma 25-006
68 CZE Karel Vacek CZE Burgos - BH 23-188
69 DEN Jacob Maegaard Schebye DEN
70 SPA Andoni Lopez de Abetxuko SPA Euskaltel - Euskadi 24-226
71 FRA Clément Braz Afonso FRA 24-129
72 GBR Matthew Walls GBR Groupama - FDJ 25-331
73 ITA Edoardo Burani ITA 20-014
74 FRA Célestin Guillon FRA 27-343
75 SPA Iker Mintegui Claver SPA Euskaltel - Euskadi 21-121
76 SPA Xabier Berasategi Garmendia SPA Euskaltel - Euskadi 23-342
77 FRA Rémi Capron FRA 23-272
78 FRA Gwen Leclainche FRA 23-338
79 FRA Artus Jaladeau FRA
80 BEL Sil Van Daele BEL 20-050
81 BEL Lucas Jacques BEL 20-293
82 DUI Moritz Kretschy DUI 21-308
83 FRA Alexis Renard FRA Cofidis 24-289
84 ITA Davide Persico ITA Bingoal - WB 22-349
85 SPA Alvaro Garcia Gimenez SPA
86 DEN Mads-Emil Hougaard DEN 20-207
87 BEL Kasper Saver BEL 23-111
88 CDN Robin Plamandon CDN 24-069
89 NED Danny van der Tuuk NED Equipo Kern Pharma 24-132
90 SPA Unai Cuadrado SPA Euskaltel - Euskadi 26-172
91 FRA Thomas Boudat FRA 30-021
Classic Loire Atlantique 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
16.03 Eindstand Paul Lapeira
Startlijst Classic Loire Atlantique 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexandre Delettre FRA 25 Oct 1997 2
Antoine Hue FRA 17 Dec 2004 1
Axel Narbonne Zuccarelli FRA 31 May 1998 1
Baptiste Gillet FRA 29 Nov 2004 1
Brieuc Rolland FRA 13 Aug 2003 1
Célestin Guillon FRA 07 Apr 1996 1
Clément Braz Afonso FRA 08 Nov 1999 1
Damien Girard FRA 14 Dec 2001 1
Edoardo Burani ITA 02 Mar 2004 1
Emil Schandorff Iwersen DEN 15 Aug 2002 1
Emmanuel Morin FRA 13 Mar 1995 2
Florian Dauphin FRA 06 Apr 1999 1
Gwen Leclainche FRA 12 Apr 2000 1
Jean-Louis Le Ny FRA 29 Jan 1998 1
Jérémy Leveau FRA 14 Apr 1992 2
Jonathan Couanon FRA 08 Apr 1997 1
Kasper Saver BEL 26 Nov 2000 1
Kenny Molly BEL 24 Dec 1996 1
Killian Verschuren FRA 20 Oct 2002 1
Léo Danes FRA 09 Dec 1996 1
Lucas Beneteau FRA 15 Mar 2002 1
Lucas Jacques BEL 28 May 2003 1
Mads-Emil Hougaard DEN 22 Aug 2003 1
Matisse Julien CDN 21 Jan 2003 1
Maxime Jarnet FRA 06 Sep 1998 1
Michiel Lambrecht BEL 10 Feb 2003 1
Moritz Kretschy DUI 12 May 2002 1
Noah Hobbs GBR 23 Jul 2004 1
Pier-André Côté CDN 24 Apr 1997 2
Pierre Barbier FRA 25 Sep 1997 1
Rémi Capron FRA 18 Jun 2000 1
Robin Plamandon CDN 07 Jan 2000 1
Romain Cardis FRA 12 Aug 1992 2
Rudy Barbier FRA 18 Dec 1992 2
Sebastian Ryttersgaard DEN 22 Dec 1999 1
Sil Van Daele BEL 26 Jan 2004 1
Thibaud Gruel FRA 01 May 2004 1
Thomas Boudat FRA 24 Feb 1994 3
Thomas Devaux FRA 29 Jan 1997 1
Tom Donnenwirth FRA 19 Jan 1998 1
Anthony Delaplace FRA 11 Sep 1989 Arkéa - B&B Hotels 3
Clément Venturini FRA 16 Oct 1993 Arkéa - B&B Hotels 2
Donavan Vincent Grondin FRA 26 Sep 2000 Arkéa - B&B Hotels 3
Alexis Gougeard FRA 05 Mar 1993 Cofidis 4
Alexis Renard FRA 01 Jun 1999 Cofidis 1
Anthony Perez FRA 22 Apr 1991 Cofidis 3
Axel Mariault FRA 07 Jun 1998 Cofidis 1
Eddy Finé FRA 20 Nov 1997 Cofidis 1
Nolann Mahoudo FRA 17 Nov 2002 Cofidis 1
Jordan Labrosse FRA 15 Sep 2002 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Paul Lapeira FRA 25 May 2000 Decathlon AG2R La Mondiale 2
Sam Bennett IRL 16 Oct 1990 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Valentin Retailleau FRA 18 Jun 2000 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Lewis Askey GBR 04 May 2001 Groupama - FDJ 3
Matthew Walls GBR 20 Apr 1998 Groupama - FDJ 1
Nadav Raisberg ISR 29 Mar 2001 Israel - Premier Tech 1
Tom Van Asbroeck BEL 19 Apr 1990 Israel - Premier Tech 1
Alan Jousseaume FRA 03 Aug 1998 TotalEngergies 2
Alexis Vuillermoz FRA 01 Jun 1988 TotalEngergies 2
Fabien Doubey FRA 21 Oct 1993 TotalEngergies 1
Julien Simon FRA 04 Oct 1985 TotalEngergies 2
Paul Ourselin FRA 13 Apr 1994 TotalEngergies 1
Valentin Ferron FRA 08 Feb 1998 TotalEngergies 2
Angel Fuentes Paniego SPA 05 Nov 1996 Burgos - BH 1
Antonio Angulo Sampedro SPA 18 Feb 1992 Burgos - BH 1
Clément Alleno FRA 08 Oct 2000 Burgos - BH 1
Jesus Ezquerra Muela SPA 30 Sep 1990 Burgos - BH 1
Karel Vacek CZE 09 Sep 2000 Burgos - BH 1
Oscar Pelegri Ferrandis SPA 30 May 1994 Burgos - BH 1
Danny van der Tuuk NED 05 Nov 1999 Equipo Kern Pharma 1
Eugenio Sanchez Lopez SPA 10 Mar 1999 Equipo Kern Pharma 1
Francisco Galvan SPA 01 Dec 1997 Equipo Kern Pharma 1
Martin Marquez Roman SPA 09 Feb 1996 Equipo Kern Pharma 1
Unai Iribar Jauregi SPA 12 Jun 1999 Equipo Kern Pharma 1
Davide Persico ITA 01 Apr 2001 Bingoal - WB 1
Dimitri Peyskens BEL 26 Nov 1991 Bingoal - WB 1
Luca Van Boven BEL 06 Jan 2000 Bingoal - WB 1
Andoni Lopez de Abetxuko SPA 03 Aug 1999 Euskaltel - Euskadi 1
Gotzon Martin Sanz SPA 15 Feb 1996 Euskaltel - Euskadi 2
Iker Mintegui Claver SPA 15 Nov 2002 Euskaltel - Euskadi 1
James Fouche NZL 23 Mar 1998 Euskaltel - Euskadi 1
Jon Aberasturi Izaga SPA 28 Mar 1989 Euskaltel - Euskadi 1
Unai Cuadrado SPA 26 Sep 1997 Euskaltel - Euskadi 1
Xabier Berasategi Garmendia SPA 08 Apr 2000 Euskaltel - Euskadi 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Alexis Gougeard FRA 2014 - 2015
1 Paul Lapeira FRA 2024 - 2024
1 Axel Zingle FRA 2023 - 2023
1 Anthony Perez FRA 2022 - 2022
1 Alan Riou FRA 2021 - 2021
1 Rudy Barbier FRA 2019 - 2019
1 Rasmus Christian Quaade DEN 2018 - 2018
1 Laurent Pichon FRA 2017 - 2017
1 Anthony Turgis FRA 2016 - 2016
1 Edwig Cammaerts BEL 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Laurent Pichon FRA 2013 - 2017
2 Alexis Gougeard FRA 2014 - 2015
1 Emmanuel Morin FRA 2024 - 2024
1 Paul Lapeira FRA 2024 - 2024
1 Tom Van Asbroeck BEL 2024 - 2024
1 Axel Zingle FRA 2023 - 2023
1 Laurence Pithie NZL 2023 - 2023
1 Maikel Zijlaard NED 2023 - 2023
1 Anthony Perez FRA 2022 - 2022
1 Lewis Askey GBR 2022 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Laurent Pichon FRA 2013 - 2023
4 Alexis Gougeard FRA 2014 - 2024
3 Anthony Delaplace FRA 2015 - 2024
3 Anthony Perez FRA 2022 - 2024
3 Donavan Vincent Grondin FRA 2022 - 2024
3 Lewis Askey GBR 2022 - 2024
3 Thomas Boudat FRA 2017 - 2024
2 Alan Jousseaume FRA 2022 - 2024
2 Alexandre Delettre FRA 2021 - 2024
2 Alexis Vuillermoz FRA 2023 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-195 Sergey Kolesnikov RUS 2006
21-017 Alexis Gougeard FRA 2014
21-307 Anthony Turgis FRA 2016
22-016 Alexis Gougeard FRA 2015
22-295 Cyril Bessy FRA 2009
23-272 Thomas Voeckler FRA 2003
23-296 Paul Lapeira FRA 2024
24-090 Axel Zingle FRA 2023
24-183 Alan Riou FRA 2021
25-242 Edwig Cammaerts BEL 2013
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-344 Nicolas Jalabert FRA 2007
30-331 Anthony Perez FRA 2022
30-242 Laurent Pichon FRA 2017
29-190 Jose Alberto Martinez Trinidad SPA 2005
28-302 Laurent Mangel FRA 2010
28-189 Lieuwe Westra NED 2011
28-107 Mikel Gaztañaga Etcheverria SPA 2008
28-076 Rasmus Christian Quaade DEN 2018
27-299 Erki Pütsep EST 2004
27-074 Florian Vachon FRA 2012
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Laurent Pichon FRA 2013 - 2023
4 Alexis Gougeard FRA 2014 - 2024
3 Anthony Delaplace FRA 2015 - 2024
3 Anthony Perez FRA 2022 - 2024
3 Donavan Vincent Grondin FRA 2022 - 2024
3 Lewis Askey GBR 2022 - 2024
3 Thomas Boudat FRA 2017 - 2024
2 Alan Jousseaume FRA 2022 - 2024
2 Alexandre Delettre FRA 2021 - 2024
2 Alexis Vuillermoz FRA 2023 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-090 Antoine Hue FRA 2024
19-108 Baptiste Gillet FRA 2024
19-195 Sergey Kolesnikov RUS 2006
19-237 Noah Hobbs GBR 2024
19-319 Thibaud Gruel FRA 2024
20-014 Edoardo Burani ITA 2024
20-050 Sil Van Daele BEL 2024
20-207 Mads-Emil Hougaard DEN 2024
20-216 Brieuc Rolland FRA 2024
20-238 Hugo Page FRA 2022
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-163 Julien Simon FRA 2024
36-242 Laurent Pichon FRA 2023
36-138 Bert Scheirlinckx BEL 2011
35-288 Alexis Vuillermoz FRA 2024
35-230 Jan Bakelants BEL 2021
35-075 Laurent Pichon FRA 2021
34-354 Jon Aberasturi Izaga SPA 2024
34-318 Julien Antomarchi FRA 2019
34-290 Alexis Vuillermoz FRA 2023
34-186 Anthony Delaplace FRA 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar