Vuelta a Catalunya

Vuelta a Catalunya 2024 | Rit 5
22 Mar 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Axel Laurance FRA Alpecin - Deceuninck 22-343
2 NED Marijn van den Berg NED EF Education - Easypost 24-247
3 FRA Bryan Coquard FRA Cofidis 31-332
4 VEN Orluis Alberto Aular Sanabria VEN Caja Rural - Seguros RGA 27-137
5 GBR Stephen Williams GBR Israel - Premier Tech 27-286
6 OOS Patrick Konrad OOS Lidl - Trek 32-161
7 FRA Dorian Godon FRA Decathlon AG2R La Mondiale 27-302
8 SPA Pau Miquel Delgado SPA Equipo Kern Pharma 23-214
9 SPA Fernando Barcelo Aragon SPA Caja Rural - Seguros RGA 28-076
10 NED Frank van den Broek NED DSM - Firmenich PostNL 23-085
11 ITA Edoardo Zambanini ITA Bahrain - Victorious 22-335
12 SPA Joan Bou Company SPA Euskaltel - Euskadi 27-065
13 DEN Frederik Wandahl DEN BORA - Hansgrohe 23-072
14 DEN Andreas Lorentz Kron DEN Lotto - Dstny 25-294
15 ITA Jacopo Mosca ITA Lidl - Trek 30-206
16 FRA Lilian Calmejane FRA Intermarché - Circus - Wanty 31-106
17 SPA Javier Romo Oliver SPA Movistar 25-075
18 ITA Antonio Tiberi ITA Bahrain - Victorious 22-272
19 HUN Attila Valter HUN Visma | Lease A Bike 25-283
20 FRA Clément Berthet FRA Decathlon AG2R La Mondiale 26-232
21 NOR Martin Bugge Urianstad NOR Uno-X Mobility 25-044
22 RUS Aleksander Vlasov RUS BORA - Hansgrohe 27-334
23 FRA Alex Baudin FRA Decathlon AG2R La Mondiale 22-302
24 BEL William Junior Lecerf BEL Soudal - Quick Step 21-158
25 URU Antonio Eric Fagundez URU Burgos - BH 25-215
26 COL Sergio Andres Higuita Garcia COL BORA - Hansgrohe 26-233
27 FRA Enzo Paleni FRA Groupama - FDJ 21-297
28 COL Einer Augusto Rubio Reyes COL Movistar 26-028
29 NED Sam Oomen NED Lidl - Trek 28-220
30 NOR Johannes Kulset NOR Uno-X Mobility 19-342
31 SLO Tadej Pogacar SLO UAE Team Emirates 25-182
32 ERI Henok Mulueberhan ERI Astana Qazaqstan 24-132
33 USA Sepp Kuss USA Visma | Lease A Bike 29-190
34 SPA Luis Angel Mate Mardonas SPA Euskaltel - Euskadi 39-365
35 SPA Enric Mas Nicolau SPA Movistar 29-074
36 USA Lawrence "Larry" Warbasse USA Decathlon AG2R La Mondiale 33-268
37 FRA Guillaume Martin FRA Cofidis 30-286
38 COL Jhoan Esteban Chaves Rubio COL EF Education - Easypost 34-064
39 FRA Valentin Paret-Peintre FRA Decathlon AG2R La Mondiale 23-067
40 NED Wout Poels NED Bahrain - Victorious 36-173
41 USA Sean Quinn USA EF Education - Easypost 23-316
42 FRA Nicolas Prodhomme FRA Decathlon AG2R La Mondiale 27-049
43 SPA Pablo Castrillo SPA Equipo Kern Pharma 23-079
44 FRA Lenny Martinez FRA Groupama - FDJ 20-255
45 SPA Mikel Landa Meana SPA Soudal - Quick Step 34-099
46 NOR Andreas Leknessund NOR Uno-X Mobility 24-306
47 AUS Chris Harper AUS Jayco Alula 29-120
48 GBR James Knox GBR Soudal - Quick Step 28-139
49 SPA David Gonzalez Lopez SPA Caja Rural - Seguros RGA 28-030
50 BEL Laurens De Plus BEL INEOS Grenadiers 28-200
51 IRL Darren Rafferty IRL EF Education - Easypost 20-265
52 LUX Michel Ries LUX Arkéa - B&B Hotels 26-011
53 AUS Jack Haig AUS Bahrain - Victorious 30-197
54 BEL Cian Uijtdebroeks BEL Visma | Lease A Bike 21-023
55 NZL George Bennett NZL Israel - Premier Tech 33-349
56 COL Egan Arley Bernal Gomez COL INEOS Grenadiers 27-068
57 SPA Cristian Rodriguez Martin SPA Arkéa - B&B Hotels 29-019
58 COL Nairo Alexander Quintana Rojas COL Movistar 34-046
59 ITA Damiano Caruso ITA Bahrain - Victorious 36-162
60 SPA Carlos Verona Quintanilla SPA Lidl - Trek 31-138
61 SPA Juan Pedro Lopez Perez SPA Lidl - Trek 26-235
62 ARG Eduardo Sepulveda ARG Lotto - Dstny 32-283
63 MON Victor Langellotti MON Burgos - BH 28-289
64 COL Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL Movistar 26-143
65 ZAF Louis Meintjes ZAF Intermarché - Circus - Wanty 32-030
66 DUI Florian Lipowitz DUI BORA - Hansgrohe 23-182
67 SPA Mikel Iturria Segurola SPA Euskaltel - Euskadi 32-006
68 ITA Lorenzo Fortunato ITA Astana Qazaqstan 27-317
69 NED Steven Kruijswijk NED Visma | Lease A Bike 36-289
70 POR João Pedro Gonçalves Almeida POR UAE Team Emirates 25-229
71 SPA Sinuhe Fernandez Rodriguez SPA Burgos - BH 23-280
72 BEL Thomas De Gendt BEL Lotto - Dstny 37-136
73 SPA Oscar Rodriguez Garaicoechea SPA INEOS Grenadiers 28-321
74 DUI Anton Palzer DUI BORA - Hansgrohe 31-011
75 SPA Jon Agirre Egana SPA Equipo Kern Pharma 26-193
76 ITA Simone Petilli ITA Intermarché - Circus - Wanty 30-322
77 SPA Jose Felix Parra Cuerda SPA Equipo Kern Pharma 27-065
78 SPA Urko Berrade Fernandez SPA Equipo Kern Pharma 26-115
79 ITA Alessandro Verre ITA Arkéa - B&B Hotels 22-125
80 CZE Jan Hirt CZE Soudal - Quick Step 33-060
81 FRA Kenny Elissonde FRA Cofidis 32-244
82 SPA Joel Nicolau Beltran SPA Caja Rural - Seguros RGA 26-090
83 SPA Jorge Gutierrez Gonzalez SPA Equipo Kern Pharma 21-181
84 BEL Edward Planckaert BEL Alpecin - Deceuninck 29-049
85 DEN Christopher Juul Jensen DEN Jayco Alula 34-259
86 DUI Georg Steinhauser DUI EF Education - Easypost 22-152
87 SPA Marc Soler Gimenez SPA UAE Team Emirates 30-120
88 GBR Geraint Thomas GBR INEOS Grenadiers 37-302
89 AUS Nicholas Schultz AUS Israel - Premier Tech 29-190
90 NED Robert Gesink NED Visma | Lease A Bike 37-296
91 NZL Reuben Thompson NZL Groupama - FDJ 23-035
92 GBR Simon Yates GBR Jayco Alula 31-227
93 ERI Amanuel Gebrezgabihier Egerzeigzaarhka ERI Lidl - Trek 29-217
94 SPA Jonathan Lastra Martinez SPA Cofidis 30-292
95 CDN Michael Woods CDN Israel - Premier Tech 37-161
96 COL Brandon Smith Rivera Vargas COL INEOS Grenadiers 28-001
97 AUS Sebastian Berwick AUS Caja Rural - Seguros RGA 24-098
98 BEL Ilan Van Wilder BEL Soudal - Quick Step 23-312
99 DUI Johannes Adamietz DUI Lotto - Dstny 25-303
100 EST Rein Taaramäe EST Intermarché - Circus - Wanty 36-333
101 DUI Ben Zwiehoff DUI BORA - Hansgrohe 30-028
102 FRA Pavel Sivakov FRA UAE Team Emirates 26-254
103 GBR Hugh Carthy GBR EF Education - Easypost 29-256
104 FRA Cyril Barthe FRA Groupama - FDJ 28-037
105 SPA Jesus Herrada Lopez SPA Cofidis 33-240
106 DEN Jonas Gregaard Wilsly DEN Lotto - Dstny 27-236
107 NOR Torstein Traeen NOR Bahrain - Victorious 28-250
108 BEL Mauri Vansevenant BEL Soudal - Quick Step 24-295
109 OOS Tobias Bayer OOS Alpecin - Deceuninck 24-126
110 FRA Romain Combaud FRA DSM - Firmenich PostNL 32-356
111 NED Tim Naberman NED DSM - Firmenich PostNL 24-316
112 FRA Eddy Le Huitouze FRA Groupama - FDJ 20-354
113 BEL Ben Hermans BEL Cofidis 37-287
114 NED Jan Maas (1996) NED Jayco Alula 28-032
115 ITA Kevin Colleoni ITA Intermarché - Circus - Wanty 24-132
116 FRA Rémy Rochas FRA Groupama - FDJ 27-311
117 FRA Clément Davy FRA Groupama - FDJ 25-248
118 ITA Francesco Busatto ITA Intermarché - Circus - Wanty 21-141
119 ITA Marco Frigo ITA Israel - Premier Tech 24-020
120 NED Martijn Tusveld NED DSM - Firmenich PostNL 30-194
121 FRA Antoine Huby FRA Soudal - Quick Step 23-062
122 SPA Samuel Fernandez Garcia SPA Caja Rural - Seguros RGA 20-255
123 USA Matthew Riccitello USA Israel - Premier Tech 22-017
124 ITA Salvatore Puccio ITA INEOS Grenadiers 34-204
125 SPA Ander Okamika Bengoetxea SPA Burgos - BH 30-354
126 NOR Adne Holter NOR Uno-X Mobility 23-257
127 NOR Tobias Halland Johannessen NOR Uno-X Mobility 24-212
128 FIN Jaakko Hänninen FIN Decathlon AG2R La Mondiale 26-340
129 NOR Idar Andersen NOR Uno-X Mobility 24-327
130 DUI Felix Engelhardt DUI Jayco Alula 23-215
131 SPA Xabier Isasa Larranaga SPA Euskaltel - Euskadi 22-211
132 SPA Jorge Arcas Pena SPA Movistar 31-257
133 SPA Mario Aparicio Munoz SPA Burgos - BH 23-334
134 NED Bauke Mollema NED Lidl - Trek 37-117
135 FRA Kévin Ledanois FRA Arkéa - B&B Hotels 30-252
136 BEL Jimmy Janssens BEL Alpecin - Deceuninck 34-297
137 SPA Victor De La Parte Gonzalez SPA Euskaltel - Euskadi 37-273
138 DUI Henri Uhlig DUI Alpecin - Deceuninck 22-233
139 CRC Andrey Amador Bikkazakova CRC EF Education - Easypost 37-206
140 COL Harold Alfonso Tejada Canacue COL Astana Qazaqstan 26-330
141 SPA Ivan Garcia Cortina SPA Movistar 28-123
142 FRA Louis Barre FRA Arkéa - B&B Hotels 23-350
143 GBR Harrison Wood GBR Cofidis 23-281
144 ITA Nicolo Buratti ITA Bahrain - Victorious 22-258
145 BEL Arne Marit BEL Intermarché - Circus - Wanty 25-060
146 SPA Alex Jaime Fernandez SPA Equipo Kern Pharma 25-175
147 LAT Emils Liepins LAT DSM - Firmenich PostNL 31-145
148 KAZ Vadim Pronskiy KAZ Astana Qazaqstan 25-291
149 GBR Ethan Hayter GBR INEOS Grenadiers 25-185
150 NOR Anders Halland Johannessen NOR Uno-X Mobility 24-212
151 MGL Jambaljamats Sainbayer MGL Burgos - BH 27-199
152 ECU Harold Martin Lopez Granizo ECU Astana Qazaqstan 23-109
153 SPA Jokin Murguialday Elorza SPA Caja Rural - Seguros RGA 24-003
154 SPA Asier Etxeberria Zafra SPA Euskaltel - Euskadi 25-246
155 SLO Domen Novak SLO UAE Team Emirates 28-254
156 OOS Felix Grossschartner OOS UAE Team Emirates 30-090
157 COL Jesus David Pena Jimenez COL Jayco Alula 23-318
158 COL Abner Santiago Umba Lopez COL Astana Qazaqstan 21-122
159 AUS Jarrad Drizners AUS Lotto - Dstny 24-296
160 NED Ide Schelling NED Astana Qazaqstan 26-044
DNF POL Cesare Benedetti POL BORA - Hansgrohe 36-232
DNF BEL Dylan Teuns BEL Israel - Premier Tech 32-021
DNF USA Lawson Craddock USA Jayco Alula 32-031
DNF SPA Mikel Bizkarra Etxegibel SPA Euskaltel - Euskadi 34-213
Startlijst Vuelta a Catalunya 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Axel Laurance FRA 13 Apr 2001 Alpecin - Deceuninck 1
Edward Planckaert BEL 01 Feb 1995 Alpecin - Deceuninck 1
Henri Uhlig DUI 01 Aug 2001 Alpecin - Deceuninck 1
Jimmy Janssens BEL 30 May 1989 Alpecin - Deceuninck 1
Lars Boven NED 13 Aug 2001 Alpecin - Deceuninck 1
Sam Gaze NZL 12 Dec 1995 Alpecin - Deceuninck 1
Tobias Bayer OOS 17 Nov 1999 Alpecin - Deceuninck 1
Alessandro Verre ITA 17 Nov 2001 Arkéa - B&B Hotels 1
Cristian Rodriguez Martin SPA 03 Mar 1995 Arkéa - B&B Hotels 2
Kévin Ledanois FRA 13 Jul 1993 Arkéa - B&B Hotels 2
Laurens Huys BEL 24 Sep 1998 Arkéa - B&B Hotels 3
Louis Barre FRA 06 Apr 2000 Arkéa - B&B Hotels 2
Michel Ries LUX 11 Mar 1998 Arkéa - B&B Hotels 2
Raul Garcia Pierna SPA 23 Feb 2001 Arkéa - B&B Hotels 3
Abner Santiago Umba Lopez COL 20 Nov 2002 Astana Qazaqstan 1
Harold Alfonso Tejada Canacue COL 27 Apr 1997 Astana Qazaqstan 2
Harold Martin Lopez Granizo ECU 03 Dec 2000 Astana Qazaqstan 1
Henok Mulueberhan ERI 11 Nov 1999 Astana Qazaqstan 1
Ide Schelling NED 06 Feb 1998 Astana Qazaqstan 3
Lorenzo Fortunato ITA 09 May 1996 Astana Qazaqstan 1
Vadim Pronskiy KAZ 04 Jun 1998 Astana Qazaqstan 4
Aleksander Vlasov RUS 23 Apr 1996 BORA - Hansgrohe 1
Anton Palzer DUI 11 Mar 1993 BORA - Hansgrohe 3
Ben Zwiehoff DUI 22 Feb 1994 BORA - Hansgrohe 3
Cesare Benedetti POL 03 Aug 1987 BORA - Hansgrohe 1
Florian Lipowitz DUI 21 Sep 2000 BORA - Hansgrohe 1
Frederik Wandahl DEN 09 Jan 2001 BORA - Hansgrohe 3
Sergio Andres Higuita Garcia COL 01 Aug 1997 BORA - Hansgrohe 2
Ben Hermans BEL 08 Jun 1986 Cofidis 2
Bryan Coquard FRA 25 Apr 1992 Cofidis 3
Guillaume Martin FRA 09 Jun 1993 Cofidis 4
Harrison Wood GBR 14 Jun 2000 Cofidis 1
Jesus Herrada Lopez SPA 26 Jul 1990 Cofidis 4
Jonathan Lastra Martinez SPA 03 Jun 1993 Cofidis 1
Kenny Elissonde FRA 22 Jul 1991 Cofidis 2
Alex Baudin FRA 25 May 2001 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Clément Berthet FRA 02 Aug 1997 Decathlon AG2R La Mondiale 3
Dorian Godon FRA 25 May 1996 Decathlon AG2R La Mondiale 3
Jaakko Hänninen FIN 16 Apr 1997 Decathlon AG2R La Mondiale 3
Lawrence "Larry" Warbasse USA 28 Jun 1990 Decathlon AG2R La Mondiale 2
Nicolas Prodhomme FRA 01 Feb 1997 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Valentin Paret-Peintre FRA 14 Jan 2001 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Emils Liepins LAT 29 Oct 1992 DSM - Firmenich PostNL 1
Frank van den Broek NED 28 Dec 2000 DSM - Firmenich PostNL 1
Martijn Tusveld NED 09 Sep 1993 DSM - Firmenich PostNL 2
Patrick Bevin NZL 15 Feb 1991 DSM - Firmenich PostNL 2
Pavel Bittner CZE 29 Oct 2002 DSM - Firmenich PostNL 1
Romain Combaud FRA 01 Apr 1991 DSM - Firmenich PostNL 2
Tim Naberman NED 11 May 1999 DSM - Firmenich PostNL 1
Andrey Amador Bikkazakova CRC 29 Aug 1986 EF Education - Easypost 3
Darren Rafferty IRL 01 Jul 2003 EF Education - Easypost 1
Georg Steinhauser DUI 21 Oct 2001 EF Education - Easypost 1
Hugh Carthy GBR 09 Jul 1994 EF Education - Easypost 4
Jhoan Esteban Chaves Rubio COL 17 Jan 1990 EF Education - Easypost 6
Marijn van den Berg NED 19 Jul 1999 EF Education - Easypost 1
Sean Quinn USA 10 May 2000 EF Education - Easypost 1
Clément Davy FRA 17 Jul 1998 Groupama - FDJ 1
Cyril Barthe FRA 14 Feb 1996 Groupama - FDJ 1
Eddy Le Huitouze FRA 03 Apr 2003 Groupama - FDJ 1
Enzo Paleni FRA 30 May 2002 Groupama - FDJ 1
Lenny Martinez FRA 11 Jul 2003 Groupama - FDJ 2
Rémy Rochas FRA 15 May 1996 Groupama - FDJ 2
Reuben Thompson NZL 15 Feb 2001 Groupama - FDJ 2
Arne Marit BEL 21 Jan 1999 Intermarché - Circus - Wanty 2
Francesco Busatto ITA 01 Nov 2002 Intermarché - Circus - Wanty 1
Kevin Colleoni ITA 11 Nov 1999 Intermarché - Circus - Wanty 2
Lilian Calmejane FRA 06 Dec 1992 Intermarché - Circus - Wanty 1
Louis Meintjes ZAF 21 Feb 1992 Intermarché - Circus - Wanty 3
Rein Taaramäe EST 24 Apr 1987 Intermarché - Circus - Wanty 4
Simone Petilli ITA 04 May 1993 Intermarché - Circus - Wanty 5
Brandon Smith Rivera Vargas COL 21 Mar 1996 INEOS Grenadiers 1
Egan Arley Bernal Gomez COL 13 Jan 1997 INEOS Grenadiers 3
Ethan Hayter GBR 18 Sep 1998 INEOS Grenadiers 2
Geraint Thomas GBR 25 May 1986 INEOS Grenadiers 3
Laurens De Plus BEL 04 Sep 1995 INEOS Grenadiers 1
Oscar Rodriguez Garaicoechea SPA 06 May 1995 INEOS Grenadiers 2
Salvatore Puccio ITA 31 Aug 1989 INEOS Grenadiers 2
Dylan Teuns BEL 01 Mar 1992 Israel - Premier Tech 3
George Bennett NZL 07 Apr 1990 Israel - Premier Tech 6
Marco Frigo ITA 02 Mar 2000 Israel - Premier Tech 1
Matthew Riccitello USA 05 Mar 2002 Israel - Premier Tech 2
Michael Woods CDN 12 Oct 1986 Israel - Premier Tech 4
Nicholas Schultz AUS 13 Sep 1994 Israel - Premier Tech 1
Stephen Williams GBR 09 Jun 1996 Israel - Premier Tech 3
Chris Harper AUS 23 Nov 1994 Jayco Alula 2
Christopher Juul Jensen DEN 06 Jul 1989 Jayco Alula 3
Felix Engelhardt DUI 19 Aug 2000 Jayco Alula 1
Jan Maas (1996) NED 19 Feb 1996 Jayco Alula 1
Jesus David Pena Jimenez COL 08 May 2000 Jayco Alula 1
Lawson Craddock USA 20 Feb 1992 Jayco Alula 1
Simon Yates GBR 07 Aug 1992 Jayco Alula 4
Amanuel Gebrezgabihier Egerzeigzaarhka ERI 17 Aug 1994 Lidl - Trek 3
Bauke Mollema NED 26 Nov 1986 Lidl - Trek 2
Carlos Verona Quintanilla SPA 04 Nov 1992 Lidl - Trek 6
Jacopo Mosca ITA 29 Aug 1993 Lidl - Trek 1
Juan Pedro Lopez Perez SPA 31 Jul 1997 Lidl - Trek 3
Patrick Konrad OOS 13 Oct 1991 Lidl - Trek 2
Sam Oomen NED 15 Aug 1995 Lidl - Trek 2
Einer Augusto Rubio Reyes COL 22 Feb 1998 Movistar 2
Enric Mas Nicolau SPA 07 Jan 1995 Movistar 3
Ivan Garcia Cortina SPA 20 Nov 1995 Movistar 1
Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 31 Oct 1997 Movistar 4
Javier Romo Oliver SPA 06 Jan 1999 Movistar 2
Jorge Arcas Pena SPA 08 Jul 1992 Movistar 1
Nairo Alexander Quintana Rojas COL 04 Feb 1990 Movistar 9
Antoine Huby FRA 19 Jan 2001 Soudal - Quick Step 1
Ilan Van Wilder BEL 14 May 2000 Soudal - Quick Step 3
James Knox GBR 04 Nov 1995 Soudal - Quick Step 3
Jan Hirt CZE 21 Jan 1991 Soudal - Quick Step 4
Mauri Vansevenant BEL 01 Jun 1999 Soudal - Quick Step 1
Mikel Landa Meana SPA 13 Dec 1989 Soudal - Quick Step 2
William Junior Lecerf BEL 15 Oct 2002 Soudal - Quick Step 1
Antonio Tiberi ITA 24 Jun 2001 Bahrain - Victorious 1
Damiano Caruso ITA 12 Oct 1987 Bahrain - Victorious 2
Edoardo Zambanini ITA 21 Apr 2001 Bahrain - Victorious 1
Jack Haig AUS 06 Sep 1993 Bahrain - Victorious 2
Nicolo Buratti ITA 07 Jul 2001 Bahrain - Victorious 1
Torstein Traeen NOR 16 Jul 1995 Bahrain - Victorious 3
Wout Poels NED 01 Oct 1987 Bahrain - Victorious 5
Attila Valter HUN 12 Jun 1998 Visma | Lease A Bike 3
Bart Lemmen NED 14 Oct 1995 Visma | Lease A Bike 1
Cian Uijtdebroeks BEL 28 Feb 2003 Visma | Lease A Bike 2
Loe van Belle NED 24 Jan 2002 Visma | Lease A Bike 1
Robert Gesink NED 31 May 1986 Visma | Lease A Bike 5
Sepp Kuss USA 13 Sep 1994 Visma | Lease A Bike 3
Steven Kruijswijk NED 07 Jun 1987 Visma | Lease A Bike 8
Domen Novak SLO 12 Jul 1995 UAE Team Emirates 2
Felix Grossschartner OOS 23 Dec 1993 UAE Team Emirates 1
Jay Vine AUS 16 Nov 1995 UAE Team Emirates 1
João Pedro Gonçalves Almeida POR 05 Aug 1998 UAE Team Emirates 4
Marc Soler Gimenez SPA 22 Nov 1993 UAE Team Emirates 6
Pavel Sivakov FRA 11 Jul 1997 UAE Team Emirates 3
Tadej Pogacar SLO 21 Sep 1998 UAE Team Emirates 1
Ander Okamika Bengoetxea SPA 02 Apr 1993 Burgos - BH 2
Antonio Eric Fagundez URU 19 Aug 1998 Burgos - BH 2
Jambaljamats Sainbayer MGL 04 Sep 1996 Burgos - BH 1
José Manuel Diaz Gallego SPA 18 Jan 1995 Burgos - BH 2
Mario Aparicio Munoz SPA 23 Apr 2000 Burgos - BH 1
Sinuhe Fernandez Rodriguez SPA 15 Jun 2000 Burgos - BH 1
Victor Langellotti MON 07 Jun 1995 Burgos - BH 2
Alex Jaime Fernandez SPA 29 Sep 1998 Equipo Kern Pharma 1
Jon Agirre Egana SPA 10 Sep 1997 Equipo Kern Pharma 1
Jorge Gutierrez Gonzalez SPA 23 Sep 2002 Equipo Kern Pharma 1
Jose Felix Parra Cuerda SPA 16 Jan 1997 Equipo Kern Pharma 2
Pablo Castrillo SPA 02 Jan 2001 Equipo Kern Pharma 2
Pau Miquel Delgado SPA 20 Aug 2000 Equipo Kern Pharma 2
Urko Berrade Fernandez SPA 28 Nov 1997 Equipo Kern Pharma 2
Andreas Lorentz Kron DEN 01 Jun 1998 Lotto - Dstny 3
Eduardo Sepulveda ARG 13 Jun 1991 Lotto - Dstny 1
Jarrad Drizners AUS 31 May 1999 Lotto - Dstny 1
Johannes Adamietz DUI 24 May 1998 Lotto - Dstny 1
Jonas Gregaard Wilsly DEN 30 Jul 1996 Lotto - Dstny 5
Maxim Van Gils BEL 25 Nov 1999 Lotto - Dstny 3
Thomas De Gendt BEL 06 Nov 1986 Lotto - Dstny 6
David Gonzalez Lopez SPA 21 Feb 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Fernando Barcelo Aragon SPA 06 Jan 1996 Caja Rural - Seguros RGA 4
Joel Nicolau Beltran SPA 23 Dec 1997 Caja Rural - Seguros RGA 3
Jokin Murguialday Elorza SPA 19 Mar 2000 Caja Rural - Seguros RGA 1
Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 05 Nov 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Samuel Fernandez Garcia SPA 11 Jul 2003 Caja Rural - Seguros RGA 1
Sebastian Berwick AUS 15 Dec 1999 Caja Rural - Seguros RGA 1
Asier Etxeberria Zafra SPA 19 Jul 1998 Euskaltel - Euskadi 1
Joan Bou Company SPA 16 Jan 1997 Euskaltel - Euskadi 3
Luis Angel Mate Mardonas SPA 23 Mar 1984 Euskaltel - Euskadi 4
Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 21 Aug 1989 Euskaltel - Euskadi 5
Mikel Iturria Segurola SPA 16 Mar 1992 Euskaltel - Euskadi 4
Victor De La Parte Gonzalez SPA 22 Jun 1986 Euskaltel - Euskadi 1
Xabier Isasa Larranaga SPA 24 Aug 2001 Euskaltel - Euskadi 1
Adne Holter NOR 08 Jul 2000 Uno-X Mobility 1
Anders Halland Johannessen NOR 23 Aug 1999 Uno-X Mobility 1
Andreas Leknessund NOR 21 May 1999 Uno-X Mobility 1
Idar Andersen NOR 30 Apr 1999 Uno-X Mobility 1
Johannes Kulset NOR 14 Apr 2004 Uno-X Mobility 1
Martin Bugge Urianstad NOR 06 Feb 1999 Uno-X Mobility 1
Tobias Halland Johannessen NOR 23 Aug 1999 Uno-X Mobility 3
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 24.03 2.WT SLO Tadej Pogacar SPA Mikel Landa Meana COL Egan Arley Bernal Gomez
2023 26.03 2.WT SLO Primoz Roglic BEL Remco Evenepoel POR João Pedro Gonçalves Almeida
2022 27.03 2.WT COL Sergio Andres Higuita Garcia ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro POR João Pedro Gonçalves Almeida
2021 28.03 2.WT GBR Adam Yates AUS Richie Porte GBR Geraint Thomas
2019 31.03 2.WT COL Miguel Angel Lopez Moreno GBR Adam Yates COL Egan Arley Bernal Gomez
2018 25.03 2.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte COL Nairo Alexander Quintana Rojas FRA Pierre-Roger Latour
2017 26.03 2.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Alberto Contador Velasco SPA Marc Soler Gimenez
2016 27.03 2.WT COL Nairo Alexander Quintana Rojas SPA Alberto Contador Velasco IRL Daniel Martin
2015 29.03 2.WT AUS Richie Porte SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Domenico Pozzovivo
2014 30.03 2.WT SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alberto Contador Velasco USA Tejay Van Garderen
2013 24.03 2.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Michele Scarponi
2012 25.03 2.WT ZWI Michael Albasini SPA Samuel Sanchez Gonzalez BEL Jürgen Van Den Broeck
2011 27.03 2.WT ITA Michele Scarponi IRL Daniel Martin USA Chris Horner
2010 28.03 2.PT SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Xavier Tondo Volpini EST Rein Taaramäe
2009 24.05 2.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin SPA Haimar Zubeldia Agirre
2008 25.05 2.PT SPA Gustavo Cesar Veloso COL Rigoberto Uran Uran FRA Rémi Pauriol
2007 27.05 2.PT RUS Vladimir Karpets AUS Michael Rogers RUS Denis Menchov
2006 21.05 2.PT SPA David Cañada Garcia COL Santiago Botero Echeverry FRA Christophe Moreau
2005 22.05 2.PT UKR Yaroslav Popovych ITA Leonardo Piepoli FRA David Moncoutié
2004 20.06 2.HC SPA Miguel Angel Martin Perdiguero RUS Vladimir Karpets SPA Roberto Laiseka Jayo
2003 22.06 2.HC SPA Jose Antonio Pecharroman Fabian SPA Roberto Heras Hernandez SPA Koldo Gil Perez
2002 23.06 2.HC SPA Roberto Heras Hernandez SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Luis Perez Rodriguez
2001 28.06 2.HC SPA Joseba Beloki Dorronsoro SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA Fernando Escartin Coti
2000 22.06 2.HC SPA José Maria Jimenez Sastre SPA Oscar Sevilla Ribera ITA Leonardo Piepoli
1999 24.06 2.HC SPA Manuel Beltran Martinez SPA Roberto Heras Hernandez SPA José Maria Jimenez Sastre
1998 25.06 2.HC COL Hernan Buenahora Gutierrez OOS Georg Totschnig SPA Fernando Escartin Coti
1997 26.06 2.1 SPA Fernando Escartin Coti SPA Angel Luis Casero Moreno SPA Mikel Zarrabeitia Uranga
1996 20.06 2.1 ZWI Alex Zülle AUS Patrick Jonker ITA Marco Fincato
1995 22.06 2.1 FRA Laurent Jalabert SPA Melcior Mauri Prat SPA Jesus Montoya Alarcon
1994 14.09 2.1 ITA Claudio Chiappucci SPA Fernando Escartin Coti SPA Pedro Delgado Robledo
1993 15.09 2.1 COL Alvaro Mejia Castrillon ITA Maurizio Fondriest SPA Antonio Martin Velasco
1992 15.09 2.1 SPA Miguel Indurain Larraya ZWI Tony Rominger SPA Antonio Martin Velasco
1991 12.09 2.1 SPA Miguel Indurain Larraya SPA Pedro Delgado Robledo ZWI Alex Zülle
1990 13.09 2.1 SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Pedro Delgado Robledo
1989 08.09 Cat 3 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Pedro Delgado Robledo SPA Alvaro Pino Counago
1988 07.09 Cat 2 SPA Miguel Indurain Larraya SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1987 17.09 SPA Alvaro Pino Counago SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Inaki Gaston Crespi
1986 17.09 IRL Sean Kelly SPA Alvaro Pino Counago FRA Charly Mottet
1985 11.09 GBR Robert Millar IRL Sean Kelly SPA Julian Gorospe Artabe
1984 12.09 IRL Sean Kelly SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Angel Arroyo Lanchas
1983 14.09 SPA José Recio Ariza SPA Faustino Ruperez Rincon ZWI Julius Thalmann
1982 15.09 SPA Alberto Fernandez Blanco SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Julian Gorospe Artabe
1981 11.09 SPA Faustino Ruperez Rincon ZWI Serge Demierre SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1980 10.09 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga NED Johan van der Velde SPA Vicente Belda Vicedo
1979 12.09 SPA Vicente Belda Vicedo SPA Pedro Vilardebo FRA Christian Jourdan
1978 14.09 ITA Francesco Moser SPA Francisco Galdos Guana SPA Pedro Torres Cruces
1977 14.09 BEL Freddy Maertens BEL Johan De Muynck NED Joop Zoetemelk
1976 15.09 SPA Enrique Martinez Heredia BEL Ronald De Witte SPA Agustin Tamames Iglesias
1975 10.09 ITA Fausto Bertoglio FRA Michel Laurent POR José Martins Freitas
1974 11.09 FRA Bernard Thevenet SPA Andres Oliva Sanchez SPA Domingo Perurena
1973 19.09 SPA Domingo Perurena SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Antonio Martos Aguilar
1972 17.09 ITA Felice Gimondi SPA José Antonio Gonzalez Linares SPA Antonio Martos Aguilar
1971 19.09 SPA Luis Ocana Pernia FRA Bernard Labourdette SPA Domingo Perurena
1970 18.09 ITA Franco Bitossi SPA Francisco Galdos Guana FRA Bernard Labourdette
1969 16.09 SPA Mariano Diaz Diaz ITA Franco Bitossi SPA Jesus Manzaneque Sanchez
1968 15.09 BEL Eddy Merckx ITA Felice Gimondi ITA Giancarlo Ferretti
1967 13.09 FRA Jacques Anquetil SPA Antonio Gomez del Moral ZWI Robert Hagmann
1966 18.09 NED Arie den Hartog FRA Jacques Anquetil FRA Paul Gutty
1965 19.09 SPA Antonio Gomez del Moral SPA Carlos Echeverria Zudaire ITA Roberto Poggiali
1964 20.09 FRA Joseph Carrara ITA Pasquale Fabbri SPA José Maria Errandonea Urtizeberea
1963 15.09 FRA Joseph Novales SPA Angelino Soler Romaguera SPA Antonio Suarez Vasquez
1962 16.09 SPA Antonio Karmany SPA Manuel Martin Pinera SPA Gines Garcia Peran
1961 24.09 FRA Henri Duez SPA Jorge-Juan Nicolau Morla SPA Juan-Manuel Menendez
1960 11.09 SPA Miguel Poblet Orriols SPA José Perez Frances SPA Emilio Cruz Díaz (1936)
1959 13.09 SPA Salvador Botella Rodrigo SPA Fernando Manzaneque Sanchez SPA José Herrero Berrendero
1958 14.09 BEL Richard Van Genechten SPA Gabriel Mas Arbona SPA Aniceto Utset
1957 08.09 SPA Jesús Loroño Artega SPA Salvador Botella Rodrigo SPA René Marigil Domingo
1956 09.09 SPA Aniceto Utset SPA Vicente Iturat Gil SPA Francisco Masip Llop
1955 11.09 SPA José Gomez del Moral SPA Gabriel Company Bauzà SPA Emilio Rodriguez Barros
1954 12.09 ITA Walter Serena SPA Alberto Sant Alenta SPA Miguel Poblet Orriols
1953 13.09 SPA Salvador Botella Rodrigo SPA Francisco Masip Llop SPA José Serra Gil
1952 14.09 SPA Miguel Poblet Orriols ITA Adolfo Grosso SPA José Serra Gil
1951 23.09 ITA Primo Volpi SPA Francisco Masip Llop SPA Manolo Rodriguez Barros
1950 24.09 SPA Antonio Gelabert SPA José Serra Gil SPA Francisco Masip Llop
1949 25.09 FRA Émile Rol SPA Miguel Poblet Orriols FRA Robert (Jean) Desbats
1948 05.09 SPA Emilio Rodriguez Barros ITA Giulio Bresci ITA Ezio Cecchi
1947 14.09 SPA Emilio Rodriguez Barros SPA Miquel Gual Bauzà ZWI Georges Aeschlimann
1946 15.09 SPA Julián Berrendero Martín ZWI Gottfried Weilenmann SPA Bernardo Capó Plomer
1945 16.09 SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Juan Gimeno Guillamón ZWI Robert Zimmermann
1944 03.09 SPA Miguel Casas SPA Dalmacio Langarica Lizasoain SPA Vicente Miro
1943 12.09 SPA Julián Berrendero Martín SPA Vicente Miro SPA Antonio Destrieux López-Cuervo
1942 14.09 SPA Federico Ezquerra Alonso SPA Julián Berrendero Martín SPA Diego Cháfer Ferrero
1941 14.09 SPA Antonio Andrès Sancho SPA Andrés Canals Perelló SPA José Campana
1940 12.05 LUX Christophe Didier LUX Mathias Clemens SPA Mariano Cañardo Lacasta
1939 24.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Diego Cháfer Ferrero SPA Fermin Trueba Perez
1936 21.06 SPA Mariano Cañardo Lacasta BEL Frans Bonduel SPA Juan Gimeno Guillamón
1935 09.06 SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Federico Ezquerra Alonso BEL Joseph Huts
1934 24.06 ITA Bernardo Rogora BEL Alphonse Deloor ITA Antonio Sella
1933 18.06 ITA Alfredo Bovet ITA Ambrogio Enrico Morelli BEL Antoine Dignef
1932 11.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta ITA Domenico Piemontesi SPA Isidro Figueras
1931 13.09 SPA Salvador Cardona Balbastre SPA Mariano Cañardo Lacasta ITA Alcardo Simoni
1930 14.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta FRA Marcel Maurel SPA Ricardo Montero Hernández
1929 15.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta BEL Jean Aerts ITA Arturo Bresciani
1928 16.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Miguel Mucio SPA Julio Borrás
1927 04.09 FRA Victor Fontan SPA Mariano Cañardo Lacasta FRA Georges Cuvelier
1926 29.08 FRA Victor Fontan SPA Miguel Mucio SPA Mariano Cañardo Lacasta
1925 24.05 SPA Miguel Mucio SPA Jaime Janer SPA Teodoro Monteys
1924 01.06 SPA Miguel Mucio SPA Teodoro Monteys SPA Victorino Otero
1923 03.06 FRA Maurice Ville FRA José Pelletier FRA José Nat
1920 26.09 FRA José Pelletier FRA José Nat SPA Jaime Janer
1913 08.09 SPA Juan Marti SPA Antonio Crespo SPA Guillermo Antón
1912 08.04 SPA José Magdalena Lafuente SPA Joaquim Marti SPA Antonio Crespo
1911 08.01 SPA Sébastian Masdeu SPA José Magdalena Lafuente SPA Vicente Blanco
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1928 - 1939
3 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
3 Miguel Indurain Larraya SPA 1988 - 1992
2 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2010 - 2014
2 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980 - 1989
2 Sean Kelly IRL 1984 - 1986
2 Miguel Poblet Orriols SPA 1952 - 1960
2 Salvador Botella Rodrigo SPA 1953 - 1959
2 Emilio Rodriguez Barros SPA 1947 - 1948
2 Julián Berrendero Martín SPA 1943 - 1946
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
11 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1940
5 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980 - 1990
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
4 Daniel Martin IRL 2009 - 2016
4 Fernando Escartin Coti SPA 1994 - 2001
4 Pedro Delgado Robledo SPA 1989 - 1994
4 Miguel Poblet Orriols SPA 1949 - 1960
4 Francisco Masip Llop SPA 1950 - 1956
4 Miguel Mucio SPA 1924 - 1928
3 Alberto Contador Velasco SPA 2014 - 2017
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
12 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1940
9 Daniel Martin IRL 2009 - 2021
9 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1994
8 Steven Kruijswijk NED 2015 - 2024
8 Vicente Belda Vicedo SPA 1978 - 1985
8 José Serra Gil SPA 1947 - 1954
7 Rigoberto Uran Uran COL 2008 - 2023
7 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2013 - 2022
7 Fernando Escartin Coti SPA 1994 - 2002
7 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980 - 1990
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-251 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1945
21-216 Maurice Ville FRA 1923
22-143 Alfredo Bovet ITA 1933
22-201 Bernardo Rogora ITA 1934
22-223 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1928
23-090 Eddy Merckx BEL 1968
23-119 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980
23-222 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1929
23-231 Enrique Martinez Heredia SPA 1976
23-280 Henri Duez FRA 1961
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-334 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
36-335 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
35-151 Primo Volpi ITA 1951
35-078 Victor Fontan FRA 1927
34-323 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2014
34-160 Julián Berrendero Martín SPA 1946
34-072 Victor Fontan FRA 1926
33-248 Jacques Anquetil FRA 1967
33-231 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1939
33-188 Federico Ezquerra Alonso SPA 1942
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1941
12 Miguel Poblet Orriols SPA 1947 - 1960
11 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1945 - 1957
10 Joaquín Olmos Forés SPA 1939 - 1950
9 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2011 - 2024
9 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2002 - 2022
9 Daniel Martin IRL 2009 - 2021
9 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1994
9 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1993
9 Vicente Belda Vicedo SPA 1978 - 1986
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-148 Andres Martorell Coll SPA 1939
19-111 José Saura Celdrán SPA 1920
19-170 José Segu Soriano SPA 1954
19-173 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
19-186 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
19-250 Isidro Figueras SPA 1932
19-254 Lenny Martinez FRA 2023
19-287 Hermann Müller (1911) DUI 1931
19-299 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1944
19-338 Johannes Kulset NOR 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-332 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
40-337 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-001 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2024
39-262 Daniel Navarro Garcia SPA 2023
39-156 Chris Horner USA 2011
39-003 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2023
38-340 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2019
38-276 William Bonnet FRA 2021
38-270 Angelo Gremo ITA 1926
38-263 Daniel Navarro Garcia SPA 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
33 Miguel Poblet Orriols SPA 1947 - 1960
14 Domingo Perurena SPA 1968 - 1975
13 Delio Rodriguez Barros SPA 1941 - 1944
11 Mario Cipollini ITA 1995 - 1999
11 Miquel Gual Bauzà SPA 1945 - 1955
11 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1935 - 1941
9 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
8 Laurent Jalabert FRA 1992 - 1995
8 Sean Kelly IRL 1984 - 1987
8 Johan van der Velde NED 1980 - 1982
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-173 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
19-178 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
19-180 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
20-146 Gabriel Saura Nagore SPA 1948
20-169 Miguel Poblet Orriols SPA 1948
20-170 Miguel Poblet Orriols SPA 1948
20-203 Louis Van Espenhout BEL 1940
20-294 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
20-295 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
21-093 Armand Baeyens BEL 1949
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-190 Jens Voigt DUI 2010
37-347 Cipriano Elys De La Hoz SPA 1945
37-331 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
37-329 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
37-078 Alessandro Petacchi ITA 2011
36-335 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-333 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-331 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-036 Mario Ricci ITA 1950
35-351 Iñigo Cuesta Lopez de Castro SPA 2005
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
6 Vicente Carretero SPA 1945
5 Freddy Maertens BEL 1977
5 Walter Godefroot BEL 1966
5 Delio Rodriguez Barros SPA 1941
4 Tadej Pogacar SLO 2024
4 Mario Cipollini ITA 1998
4 Sean Kelly IRL 1984
4 Johan van der Velde NED 1980
4 Francesco Moser ITA 1978
4 Miguel Poblet Orriols SPA 1956
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
38 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1939
22 Domingo Perurena SPA 1969 - 1975
22 Miguel Poblet Orriols SPA 1947 - 1960
17 Antonio Gomez del Moral SPA 1960 - 1967
16 Alex Zülle ZWI 1992 - 1996
15 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
13 Miguel Mucio SPA 1924 - 1928
12 Salvador Botella Rodrigo SPA 1953 - 1959
12 Primo Volpi ITA 1951 - 1951
12 Emilio Rodriguez Barros SPA 1947 - 1948
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-173 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
20-202 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926
20-245 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1945
20-294 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
21-133 Alberto Sant Alenta SPA 1954
21-145 Ignacio Orbaiceta SPA 1944
21-164 Huub Sijen NED 1940
21-165 Isidro Figueras SPA 1934
21-166 Juan Maria Uribezubia Velar SPA 1961
21-171 Arsène Mersch LUX 1935
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-334 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
36-335 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
35-151 Primo Volpi ITA 1951
35-078 Victor Fontan FRA 1927
34-323 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2014
34-160 Julián Berrendero Martín SPA 1946
34-116 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1991
34-072 Victor Fontan FRA 1926
33-248 Jacques Anquetil FRA 1967
33-231 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1939