Gent - Wevelgem

Gent - Wevelgem 2024
24 Mar 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DEN Mads Pedersen DEN Lidl - Trek 28-097
2 NED Mathieu van der Poel NED Alpecin - Deceuninck 29-064
3 BEL Jordi Meeus BEL BORA - Hansgrohe 25-266
4 BEL Jasper Philipsen BEL Alpecin - Deceuninck 26-022
5 ITA Jonathan Milan ITA Lidl - Trek 23-174
6 NED Olav Kooij NED Visma | Lease A Bike 22-158
7 ERI Biniam Girmay Hailu ERI Intermarché - Circus - Wanty 23-356
8 BEL Tim Merlier BEL Soudal - Quick Step 31-146
9 NED Dylan Groenewegen NED Jayco Alula 30-276
10 ITA Matteo Trentin ITA Tudor Pro Cycling Team 34-234
11 BEL Oliver Naesen BEL Decathlon AG2R La Mondiale 33-189
12 ZWI Stefan Bissegger ZWI EF Education - Easypost 25-192
13 SLO Matej Mohoric SLO Bahrain - Victorious 29-156
14 ZWI Stefan Küng ZWI Groupama - FDJ 30-128
15 ITA Luca Mozzato ITA Arkéa - B&B Hotels 26-037
16 BEL Laurenz Rex BEL Intermarché - Circus - Wanty 24-100
17 NZL Corbin Strong NZL Israel - Premier Tech 23-329
18 DUI Marius Mayrhofer DUI Tudor Pro Cycling Team 23-187
19 DEN Mikkel Bjerg DEN UAE Team Emirates 25-141
20 NOR Jonas Abrahamsen NOR Uno-X Mobility 28-186
21 GBR Fred Wright GBR Bahrain - Victorious 24-285
22 ZWI Fabian Lienhard ZWI Groupama - FDJ 30-202
23 NOR Rasmus Fossum Tiller NOR Uno-X Mobility 27-240
24 FRA Sandy Dujardin FRA TotalEngergies 26-300
25 GBR Ben Turner GBR INEOS Grenadiers 29-039
26 NZL Laurence Pithie NZL Groupama - FDJ 21-250
27 DUI Nils Politt DUI UAE Team Emirates 30-018
28 FRA Alexis Renard FRA Cofidis 24-297
29 BEL Jasper De Buyst BEL Lotto - Dstny 30-120
30 BEL Piet Allegaert BEL Cofidis 29-063
31 POL Kamil Malecki POL Q36.5 Pro Cycling Team 28-082
32 DUI Maximilian Walscheid DUI Jayco Alula 30-284
33 POR Antonio Morgado POR UAE Team Emirates 20-056
34 BEL Dries Van Gestel BEL TotalEngergies 29-176
35 FRA Pierre Gautherat FRA Decathlon AG2R La Mondiale 21-067
36 DEN Michael Valgren Andersen DEN EF Education - Easypost 32-046
37 FRA Anthony Turgis FRA TotalEngergies 29-312
38 NED Casper van Uden NED DSM - Firmenich PostNL 22-245
39 EST Madis Mihkels EST Intermarché - Circus - Wanty 20-298
40 BEL Tiesj Benoot BEL Visma | Lease A Bike 30-013
41 BEL Jasper Stuyven BEL Lidl - Trek 31-341
42 BEL Otto Vergaerde BEL Lidl - Trek 29-252
43 FRA Thomas Gachignard FRA TotalEngergies 23-219
44 USA Magnus Sheffield USA INEOS Grenadiers 21-339
45 NED Tim van Dijke NED Visma | Lease A Bike 24-009
46 NED Danny van Poppel NED BORA - Hansgrohe 30-242
47 BEL Edward Theuns BEL Lidl - Trek 32-329
48 BEL Gianni Vermeersch BEL Alpecin - Deceuninck 31-125
49 BEL Bert Van Lerberghe BEL Soudal - Quick Step 31-177
50 DEN Sören Kragh Andersen DEN Alpecin - Deceuninck 29-226
51 BEL Timo Kielich BEL Alpecin - Deceuninck 24-232
52 BEL Gil Gelders BEL Soudal - Quick Step 21-098
53 FRA Hugo Page FRA Intermarché - Circus - Wanty 22-243
54 DEN Kasper Asgreen DEN Soudal - Quick Step 29-044
55 OOS Marco Haller OOS BORA - Hansgrohe 32-358
56 BEL Yves Lampaert BEL Soudal - Quick Step 32-349
57 NED Mike Teunissen NED Intermarché - Circus - Wanty 31-212
58 SPA Albert Torres Barcelo SPA Movistar 33-333
59 DUI Nico Denz DUI BORA - Hansgrohe 30-037
60 FRA Arnaud Démare FRA Arkéa - B&B Hotels 32-211
61 NED Rick Pluimers NED Tudor Pro Cycling Team 23-107
62 AUS Michael Matthews AUS Jayco Alula 33-180
63 GBR Ben Swift GBR INEOS Grenadiers 36-140
64 NOR Sven Erik Byström NOR Groupama - FDJ 32-063
65 AUS Harrison Sweeny AUS EF Education - Easypost 25-258
66 NED David Dekker NED Arkéa - B&B Hotels 26-050
67 NOR Tord Gudmestad NOR Uno-X Mobility 22-320
68 BEL Tom Van Asbroeck BEL Israel - Premier Tech 33-339
69 ITA Andrea Pasqualon ITA Bahrain - Victorious 36-082
70 ITA Lorenzo Milesi ITA Movistar 22-005
71 FRA Emilien Jeanniere FRA TotalEngergies 25-180
72 USA Luke Lamperti USA Soudal - Quick Step 21-084
73 BEL Milan Fretin BEL Cofidis 23-005
74 ZWI Fabio Christen ZWI Q36.5 Pro Cycling Team 21-269
75 KAZ Yevgeniy Fedorov KAZ Astana Qazaqstan 24-037
76 DEN Mathias Norsgaard Jörgensen DEN Movistar 26-323
77 BEL Lionel Taminiaux BEL Lotto - Dstny 27-307
78 ITA Michele Gazzoli ITA Astana Qazaqstan 25-020
79 BEL Lars Craps BEL Team Flanders - Baloise 22-158
80 BEL Dries De Bondt BEL Decathlon AG2R La Mondiale 32-264
81 FRA Mathis Le Berre FRA Arkéa - B&B Hotels 22-342
82 DEN William Blume Levy DEN Uno-X Mobility 23-069
83 BEL Dylan Vandenstorme BEL Team Flanders - Baloise 21-339
84 CDN Riley Pickrell CDN Israel - Premier Tech 22-220
85 NED Mick van Dijke NED Visma | Lease A Bike 24-009
86 NED Daan Hoole NED Lidl - Trek 25-030
87 GBR Lewis Askey GBR Groupama - FDJ 22-324
88 CDN Hugo Houle CDN Israel - Premier Tech 33-179
89 ZWI Johan Jacobs (ZWI) ZWI Movistar 27-023
90 BEL Arnaud De Lie BEL Lotto - Dstny 22-008
91 DUI Georg Zimmermann DUI Intermarché - Circus - Wanty 26-164
92 POL Szymon Sajnok POL Q36.5 Pro Cycling Team 26-212
93 AUS Cyrus Monk AUS Q36.5 Pro Cycling Team 27-137
94 NOR Edvald Boasson Hagen NOR Decathlon AG2R La Mondiale 36-312
95 BEL Liam Slock BEL Lotto - Dstny 23-187
96 ITA Edoardo Affini ITA Visma | Lease A Bike 27-273
97 DUI John Degenkolb DUI DSM - Firmenich PostNL 35-076
98 NED Cees Bol NED Astana Qazaqstan 28-241
DNF FRA Adrien Petit FRA Intermarché - Circus - Wanty 33-180
DNF BEL Aimé De Gendt BEL Cofidis 29-280
DNF FRA Alan Riou FRA Arkéa - B&B Hotels 26-356
DNF LUX Alex Kirsch LUX Lidl - Trek 31-285
DNF COL Alvaro Hodeg Chagui COL UAE Team Emirates 27-189
DNF FRA Axel Zingle FRA Cofidis 25-096
DNF BEL Brent Van Moer BEL Lotto - Dstny 26-071
DNF AUS Cameron James Wurf AUS INEOS Grenadiers 40-234
DNF BEL Cédric Beullens BEL Lotto - Dstny 27-057
DNF GBR Connor Swift GBR INEOS Grenadiers 28-146
DNF GBR Daniel McLay GBR Arkéa - B&B Hotels 32-081
DNF ITA Davide Cimolai ITA Movistar 34-223
DNF SRB Dusan Rajovic SRB Bahrain - Victorious 26-125
DNF ITA Elia Viviani ITA INEOS Grenadiers 35-045
DNF NED Elmar Reinders NED Jayco Alula 32-010
DNF NED Enzo Leijnse NED DSM - Firmenich PostNL 22-251
DNF NOR Erik Nordsaeter Resell NOR Uno-X Mobility 27-178
DNF COL Fernando Gaviria Rendon COL Movistar 29-217
DNF POL Filip Maciejuk POL BORA - Hansgrohe 24-203
DNF CRO Fran Miholjevic CRO Bahrain - Victorious 21-234
DNF RUS Gleb Syritsa RUS Astana Qazaqstan 23-344
DNF FRA Hugo Hofstetter FRA Israel - Premier Tech 30-039
DNF POR Ivo Emanuel Alves Oliveira POR UAE Team Emirates 27-200
DNF GBR Jack Rootkin-Gray GBR EF Education - Easypost 21-139
DNF ZWE Jacob Eriksson ZWE Tudor Pro Cycling Team 24-175
DNF GBR Jake Stewart GBR Israel - Premier Tech 24-174
DNF SLO Jan Tratnik SLO Visma | Lease A Bike 34-029
DNF BEL Jasper Dejaegher BEL Team Flanders - Baloise 23-060
DNF ECU Jhonatan Manuel Narvaez Prado ECU INEOS Grenadiers 27-020
DNF DUI Jonas Rutsch DUI EF Education - Easypost 26-059
DNF FRA Jordan Labrosse FRA Decathlon AG2R La Mondiale 21-190
DNF CZE Josef Cerny CZE Soudal - Quick Step 30-317
DNF BEL Jules Hesters BEL Team Flanders - Baloise 25-133
DNF NED Julius van den Berg NED DSM - Firmenich PostNL 27-152
DNF POL Kamil Gradek POL Bahrain - Victorious 33-188
DNF AUS Kelland O'Brien AUS Jayco Alula 25-306
DNF FRA Lorrenzo Manzin FRA TotalEngergies 29-242
DNF FRA Lucas Boniface FRA TotalEngergies 23-151
DNF DUI Luis-Joe Lührs DUI BORA - Hansgrohe 21-063
DNF SLO Luka Mezgec SLO Jayco Alula 35-271
DNF AUS Luke Durbridge AUS Jayco Alula 32-350
DNF NED Maikel Zijlaard NED Tudor Pro Cycling Team 24-297
DNF ITA Manlio Moro ITA Movistar 22-007
DNF SLO Matevz Govekar SLO Bahrain - Victorious 23-341
DNF NED Mathijs Paasschens NED Lotto - Dstny 28-006
DNF DUI Max Kanter DUI Astana Qazaqstan 26-153
DNF DEN Michael Mörköv Christensen DEN Astana Qazaqstan 38-329
DNF NZL Michael Vink NZL UAE Team Emirates 32-123
DNF AUS Miles Scotson AUS Arkéa - B&B Hotels 30-065
DNF ITA Nicolo Parisini ITA Q36.5 Pro Cycling Team 23-334
DNF DUI Niklas Märkl DUI DSM - Firmenich PostNL 25-021
DNF NED Nils Eekhoff NED DSM - Firmenich PostNL 26-060
DNF BEL Noah Vandenbranden BEL Team Flanders - Baloise 21-239
DNF FRA Nolann Mahoudo FRA Cofidis 21-127
DNF ISR Oded Kogut ISR Israel - Premier Tech 23-038
DNF FRA Olivier Le Gac FRA Groupama - FDJ 30-210
DNF AUS Patrick Eddy AUS DSM - Firmenich PostNL 21-158
DNF CZE Petr Kelemen CZE Tudor Pro Cycling Team 23-126
DNF NED Ramon Sinkeldam NED Alpecin - Deceuninck 35-043
DNF IRL Ryan Mullen IRL BORA - Hansgrohe 29-229
DNF IRL Sam Bennett IRL Decathlon AG2R La Mondiale 33-159
DNF GBR Samuel Watson GBR Groupama - FDJ 22-181
DNF BEL Sander De Pestel BEL Decathlon AG2R La Mondiale 25-164
DNF DEN Sebastian Kolze Changizi DEN Tudor Pro Cycling Team 23-086
DNF BEL Siebe Deweirdt BEL Team Flanders - Baloise 21-320
DNF ZWI Silvan Dillier ZWI Alpecin - Deceuninck 33-233
DNF POL Stanislaw Aniolkowski POL Cofidis 27-063
DNF NOR Stian Edvardsen-Fredheim NOR Uno-X Mobility 21-001
DNF ZWE Tobias Ludvigsson ZWE Q36.5 Pro Cycling Team 33-030
DNF BEL Tosh Van Der Sande BEL Visma | Lease A Bike 33-117
DNF BEL Yentl Vandevelde BEL Team Flanders - Baloise 23-145
DNF JPN Yuhi Todome JPN EF Education - Easypost 21-279
Gent - Wevelgem 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
24.03 Eindstand Mads Pedersen
Startlijst Gent - Wevelgem 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Gianni Vermeersch BEL 19 Nov 1992 Alpecin - Deceuninck 6
Jasper Philipsen BEL 02 Mar 1998 Alpecin - Deceuninck 5
Mathieu van der Poel NED 19 Jan 1995 Alpecin - Deceuninck 3
Ramon Sinkeldam NED 09 Feb 1989 Alpecin - Deceuninck 3
Silvan Dillier ZWI 03 Aug 1990 Alpecin - Deceuninck 6
Sören Kragh Andersen DEN 10 Aug 1994 Alpecin - Deceuninck 5
Timo Kielich BEL 05 Aug 1999 Alpecin - Deceuninck 1
Alan Riou FRA 02 Apr 1997 Arkéa - B&B Hotels 1
Arnaud Démare FRA 26 Aug 1991 Arkéa - B&B Hotels 9
Daniel McLay GBR 03 Jan 1992 Arkéa - B&B Hotels 3
David Dekker NED 02 Feb 1998 Arkéa - B&B Hotels 2
Luca Mozzato ITA 15 Feb 1998 Arkéa - B&B Hotels 4
Mathis Le Berre FRA 16 Apr 2001 Arkéa - B&B Hotels 1
Miles Scotson AUS 18 Jan 1994 Arkéa - B&B Hotels 2
Cees Bol NED 27 Jul 1995 Astana Qazaqstan 5
Gleb Syritsa RUS 14 Apr 2000 Astana Qazaqstan 2
Max Kanter DUI 22 Oct 1997 Astana Qazaqstan 3
Michael Mörköv Christensen DEN 30 Apr 1985 Astana Qazaqstan 3
Michele Gazzoli ITA 04 Mar 1999 Astana Qazaqstan 2
Yevgeniy Fedorov KAZ 16 Feb 2000 Astana Qazaqstan 3
Danny van Poppel NED 26 Jul 1993 BORA - Hansgrohe 6
Filip Maciejuk POL 03 Sep 1999 BORA - Hansgrohe 3
Jordi Meeus BEL 01 Jul 1998 BORA - Hansgrohe 3
Luis-Joe Lührs DUI 20 Jan 2003 BORA - Hansgrohe 1
Marco Haller OOS 01 Apr 1991 BORA - Hansgrohe 6
Nico Denz DUI 15 Feb 1994 BORA - Hansgrohe 3
Ryan Mullen IRL 07 Aug 1994 BORA - Hansgrohe 4
Aimé De Gendt BEL 17 Jun 1994 Cofidis 4
Alexis Renard FRA 01 Jun 1999 Cofidis 3
Axel Zingle FRA 18 Dec 1998 Cofidis 1
Milan Fretin BEL 19 Mar 2001 Cofidis 3
Nolann Mahoudo FRA 17 Nov 2002 Cofidis 1
Piet Allegaert BEL 20 Jan 1995 Cofidis 5
Stanislaw Aniolkowski POL 20 Jan 1997 Cofidis 2
Dries De Bondt BEL 04 Jul 1991 Decathlon AG2R La Mondiale 2
Edvald Boasson Hagen NOR 17 May 1987 Decathlon AG2R La Mondiale 9
Jordan Labrosse FRA 15 Sep 2002 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Oliver Naesen BEL 16 Sep 1990 Decathlon AG2R La Mondiale 7
Pierre Gautherat FRA 16 Jan 2003 Decathlon AG2R La Mondiale 2
Sam Bennett IRL 16 Oct 1990 Decathlon AG2R La Mondiale 5
Sander De Pestel BEL 11 Oct 1998 Decathlon AG2R La Mondiale 2
Casper van Uden NED 22 Jul 2001 DSM - Firmenich PostNL 2
Enzo Leijnse NED 16 Jul 2001 DSM - Firmenich PostNL 1
John Degenkolb DUI 07 Jan 1989 DSM - Firmenich PostNL 8
Julius van den Berg NED 23 Oct 1996 DSM - Firmenich PostNL 3
Niklas Märkl DUI 03 Mar 1999 DSM - Firmenich PostNL 3
Nils Eekhoff NED 23 Jan 1998 DSM - Firmenich PostNL 4
Patrick Eddy AUS 17 Oct 2002 DSM - Firmenich PostNL 1
Harrison Sweeny AUS 09 Jul 1998 EF Education - Easypost 1
Jack Rootkin-Gray GBR 05 Nov 2002 EF Education - Easypost 1
Jonas Rutsch DUI 24 Jan 1998 EF Education - Easypost 5
Michael Valgren Andersen DEN 07 Feb 1992 EF Education - Easypost 4
Stefan Bissegger ZWI 13 Sep 1998 EF Education - Easypost 4
Yuhi Todome JPN 18 Jun 2002 EF Education - Easypost 1
Fabian Lienhard ZWI 03 Sep 1993 Groupama - FDJ 5
Laurence Pithie NZL 17 Jul 2002 Groupama - FDJ 1
Lewis Askey GBR 04 May 2001 Groupama - FDJ 3
Olivier Le Gac FRA 27 Aug 1993 Groupama - FDJ 5
Samuel Watson GBR 24 Sep 2001 Groupama - FDJ 2
Stefan Küng ZWI 16 Nov 1993 Groupama - FDJ 6
Sven Erik Byström NOR 21 Jan 1992 Groupama - FDJ 4
Adrien Petit FRA 26 Sep 1990 Intermarché - Circus - Wanty 5
Biniam Girmay Hailu ERI 02 Apr 2000 Intermarché - Circus - Wanty 3
Georg Zimmermann DUI 11 Oct 1997 Intermarché - Circus - Wanty 2
Hugo Page FRA 24 Jul 2001 Intermarché - Circus - Wanty 2
Laurenz Rex BEL 15 Dec 1999 Intermarché - Circus - Wanty 4
Madis Mihkels EST 31 May 2003 Intermarché - Circus - Wanty 1
Mike Teunissen NED 25 Aug 1992 Intermarché - Circus - Wanty 5
Ben Swift GBR 05 Nov 1987 INEOS Grenadiers 2
Ben Turner GBR 13 Feb 1995 INEOS Grenadiers 3
Cameron James Wurf AUS 03 Aug 1983 INEOS Grenadiers 2
Connor Swift GBR 30 Oct 1995 INEOS Grenadiers 3
Elia Viviani ITA 07 Feb 1989 INEOS Grenadiers 4
Jhonatan Manuel Narvaez Prado ECU 04 Mar 1997 INEOS Grenadiers 3
Magnus Sheffield USA 19 Apr 2002 INEOS Grenadiers 2
Corbin Strong NZL 30 Apr 2000 Israel - Premier Tech 1
Hugo Hofstetter FRA 13 Feb 1994 Israel - Premier Tech 3
Hugo Houle CDN 27 Sep 1990 Israel - Premier Tech 5
Jake Stewart GBR 02 Oct 1999 Israel - Premier Tech 3
Oded Kogut ISR 14 Feb 2001 Israel - Premier Tech 1
Riley Pickrell CDN 16 Aug 2001 Israel - Premier Tech 1
Tom Van Asbroeck BEL 19 Apr 1990 Israel - Premier Tech 5
Dylan Groenewegen NED 21 Jun 1993 Jayco Alula 3
Elmar Reinders NED 14 Mar 1992 Jayco Alula 2
Kelland O'Brien AUS 22 May 1998 Jayco Alula 3
Luka Mezgec SLO 27 Jun 1988 Jayco Alula 7
Luke Durbridge AUS 09 Apr 1991 Jayco Alula 5
Maximilian Walscheid DUI 13 Jun 1993 Jayco Alula 5
Michael Matthews AUS 26 Sep 1990 Jayco Alula 3
Alex Kirsch LUX 12 Jun 1992 Lidl - Trek 4
Daan Hoole NED 22 Feb 1999 Lidl - Trek 3
Edward Theuns BEL 30 Apr 1991 Lidl - Trek 6
Jasper Stuyven BEL 17 Apr 1992 Lidl - Trek 6
Jonathan Milan ITA 01 Oct 2000 Lidl - Trek 3
Mads Pedersen DEN 18 Dec 1995 Lidl - Trek 5
Otto Vergaerde BEL 15 Jul 1994 Lidl - Trek 3
Albert Torres Barcelo SPA 26 Apr 1990 Movistar 1
Davide Cimolai ITA 13 Aug 1989 Movistar 1
Fernando Gaviria Rendon COL 19 Aug 1994 Movistar 5
Johan Jacobs (ZWI) ZWI 01 Mar 1997 Movistar 5
Lorenzo Milesi ITA 19 Mar 2002 Movistar 1
Manlio Moro ITA 17 Mar 2002 Movistar 1
Mathias Norsgaard Jörgensen DEN 05 May 1997 Movistar 3
Bert Van Lerberghe BEL 29 Sep 1992 Soudal - Quick Step 6
Gil Gelders BEL 16 Dec 2002 Soudal - Quick Step 1
Josef Cerny CZE 11 May 1993 Soudal - Quick Step 1
Kasper Asgreen DEN 08 Feb 1995 Soudal - Quick Step 4
Luke Lamperti USA 31 Dec 2002 Soudal - Quick Step 1
Tim Merlier BEL 30 Oct 1992 Soudal - Quick Step 5
Yves Lampaert BEL 10 Apr 1991 Soudal - Quick Step 6
Andrea Pasqualon ITA 02 Jan 1988 Bahrain - Victorious 6
Dusan Rajovic SRB 19 Nov 1997 Bahrain - Victorious 1
Fran Miholjevic CRO 02 Aug 2002 Bahrain - Victorious 1
Fred Wright GBR 13 Jun 1999 Bahrain - Victorious 5
Kamil Gradek POL 17 Sep 1990 Bahrain - Victorious 3
Matej Mohoric SLO 19 Oct 1994 Bahrain - Victorious 4
Matevz Govekar SLO 17 Apr 2000 Bahrain - Victorious 1
Anthony Turgis FRA 16 May 1994 TotalEngergies 6
Dries Van Gestel BEL 30 Sep 1994 TotalEngergies 6
Emilien Jeanniere FRA 26 Sep 1998 TotalEngergies 1
Lorrenzo Manzin FRA 26 Jul 1994 TotalEngergies 1
Lucas Boniface FRA 24 Oct 2000 TotalEngergies 1
Sandy Dujardin FRA 29 May 1997 TotalEngergies 2
Thomas Gachignard FRA 17 Aug 2000 TotalEngergies 1
Edoardo Affini ITA 24 Jun 1996 Visma | Lease A Bike 4
Jan Tratnik SLO 23 Feb 1990 Visma | Lease A Bike 2
Mick van Dijke NED 15 Mar 2000 Visma | Lease A Bike 1
Olav Kooij NED 17 Oct 2001 Visma | Lease A Bike 2
Tiesj Benoot BEL 11 Mar 1994 Visma | Lease A Bike 4
Tim van Dijke NED 15 Mar 2000 Visma | Lease A Bike 2
Tosh Van Der Sande BEL 28 Nov 1990 Visma | Lease A Bike 1
Alvaro Hodeg Chagui COL 16 Sep 1996 UAE Team Emirates 1
Antonio Morgado POR 28 Jan 2004 UAE Team Emirates 1
Ivo Emanuel Alves Oliveira POR 05 Sep 1996 UAE Team Emirates 2
Michael Vink NZL 22 Nov 1991 UAE Team Emirates 1
Mikkel Bjerg DEN 03 Nov 1998 UAE Team Emirates 2
Nils Politt DUI 06 Mar 1994 UAE Team Emirates 4
Cyrus Monk AUS 07 Nov 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Fabio Christen ZWI 29 Jun 2002 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Kamil Malecki POL 02 Jan 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Nicolo Parisini ITA 25 Apr 2000 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Szymon Sajnok POL 24 Aug 1997 Q36.5 Pro Cycling Team 2
Tobias Ludvigsson ZWE 22 Feb 1991 Q36.5 Pro Cycling Team 3
Arnaud De Lie BEL 16 Mar 2002 Lotto - Dstny 3
Brent Van Moer BEL 12 Jan 1998 Lotto - Dstny 5
Cédric Beullens BEL 27 Jan 1997 Lotto - Dstny 5
Jasper De Buyst BEL 24 Nov 1993 Lotto - Dstny 5
Liam Slock BEL 18 Sep 2000 Lotto - Dstny 1
Lionel Taminiaux BEL 21 May 1996 Lotto - Dstny 3
Mathijs Paasschens NED 18 Mar 1996 Lotto - Dstny 2
Dylan Vandenstorme BEL 19 Apr 2002 Team Flanders - Baloise 1
Jasper Dejaegher BEL 23 Jan 2001 Team Flanders - Baloise 1
Jules Hesters BEL 11 Nov 1998 Team Flanders - Baloise 2
Lars Craps BEL 17 Oct 2001 Team Flanders - Baloise 1
Noah Vandenbranden BEL 29 Jul 2002 Team Flanders - Baloise 1
Siebe Deweirdt BEL 08 May 2002 Team Flanders - Baloise 1
Yentl Vandevelde BEL 31 Oct 2000 Team Flanders - Baloise 1
Erik Nordsaeter Resell NOR 28 Sep 1996 Uno-X Mobility 3
Jonas Abrahamsen NOR 20 Sep 1995 Uno-X Mobility 1
Rasmus Fossum Tiller NOR 28 Jul 1996 Uno-X Mobility 4
Stian Edvardsen-Fredheim NOR 23 Mar 2003 Uno-X Mobility 1
Tord Gudmestad NOR 08 May 2001 Uno-X Mobility 1
William Blume Levy DEN 14 Jan 2001 Uno-X Mobility 2
Jacob Eriksson ZWE 01 Oct 1999 Tudor Pro Cycling Team 1
Maikel Zijlaard NED 01 Jun 1999 Tudor Pro Cycling Team 1
Marius Mayrhofer DUI 18 Sep 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Matteo Trentin ITA 02 Aug 1989 Tudor Pro Cycling Team 7
Petr Kelemen CZE 18 Nov 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Rick Pluimers NED 07 Dec 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Sebastian Kolze Changizi DEN 29 Dec 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 24.03 1.WT DEN Mads Pedersen NED Mathieu van der Poel BEL Jordi Meeus
2023 26.03 1.WT FRA Christophe Laporte BEL Wout Van Aert BEL Sep Vanmarcke
2022 27.03 1.WT ERI Biniam Girmay Hailu FRA Christophe Laporte BEL Dries Van Gestel
2021 28.03 1.WT BEL Wout Van Aert ITA Giacomo Nizzolo ITA Matteo Trentin
2020 11.10 1.WT DEN Mads Pedersen FRA Florian Sénéchal ITA Matteo Trentin
2019 31.03 1.WT NOR Alexander Kristoff DUI John Degenkolb BEL Oliver Naesen
2018 25.03 1.WT SVK Peter Sagan ITA Elia Viviani FRA Arnaud Démare
2017 26.03 1.WT BEL Greg Van Avermaet BEL Jens Keukeleire SVK Peter Sagan
2016 27.03 1.WT SVK Peter Sagan BEL Sep Vanmarcke RUS Vyacheslav Kuznetsov
2015 29.03 1.WT ITA Luca Paolini NED Niki Terpstra GBR Geraint Thomas
2014 30.03 1.WT DUI John Degenkolb FRA Arnaud Démare SVK Peter Sagan
2013 24.03 1.WT SVK Peter Sagan SLO Borut Bozic BEL Greg Van Avermaet
2012 25.03 1.WT BEL Tom Boonen SVK Peter Sagan DEN Matti Breschel
2011 27.03 1.WT BEL Tom Boonen ITA Daniele Bennati USA Tyler Farrar
2010 28.03 1.PT OOS Bernhard Eisel BEL Sep Vanmarcke BEL Philippe Gilbert
2009 08.04 1.PT NOR Edvald Boasson Hagen BLR Aliaksandr Kuchynski AUS Matthew Harley Goss
2008 09.04 1.PT SPA Oscar Freire Gomez ZWI Aurélien Clerc BEL Wouter Weylandt
2007 11.04 1.PT DUI Marcus Burghardt GBR Roger Hammond SPA Oscar Freire Gomez
2006 05.04 1.PT NOR Thor Hushovd DUI David Kopp ITA Alessandro Petacchi
2005 06.04 1.PT BEL Nico Mattan SPA Juan Antonio Flecha Giannoni ITA Daniele Bennati
2004 07.04 1.HC BEL Tom Boonen ZWE Magnus Backstedt EST Jaan Kirsipuu
2003 09.04 1.HC DUI Andreas Klier AUS Henk Vogels (1973) BEL Tom Boonen
2002 10.04 1.HC ITA Mario Cipollini USA Fred Rodriguez USA George Hincapie
2001 11.04 1.HC USA George Hincapie NED Leon van Bon DUI Steffen Wesemann
2000 05.04 1.HC BEL Geert Van Bondt BEL Peter Van Petegem BEL Johan Museeuw
1999 07.04 1.HC BEL Tom Steels POL Zbigniew Spruch NED Tristan Hoffmann
1998 08.04 1.1 BEL Frank Vandenbroucke DEN Lars Michaelsen BEL Nico Mattan
1997 09.04 1.1 FRA Philippe Gaumont UKR Andrei Tchmil BEL Johan Capiot
1996 10.04 1.1 BEL Tom Steels ITA Giovanni Lombardi ITA Fabio Baldato
1995 05.04 1.1 DEN Lars Michaelsen ITA Maurizio Fondriest BEL Luc Roosen
1994 06.04 1.1 BEL Wilfried Peeters ITA Franco Ballerini BEL Johan Museeuw
1993 08.04 1.1 ITA Mario Cipollini BEL Eric Vanderaerden UZB Djamolidine Abduzhaparov
1992 08.04 1.1 ITA Mario Cipollini BEL Johan Capiot ITA Adriano Baffi
1991 10.04 1.1 Djamolidine Abduzhaparov ITA Mario Cipollini DUI Olaf Ludwig
1990 04.04 1.1 BEL Herman Frison BEL Johan Museeuw ITA Franco Ballerini
1989 05.04 Cat 3 NED Gerrit Solleveld GBR Sean Yates DEN Rolf Sörensen
1988 20.04 Cat 2 IRL Sean Kelly ITA Gianni Bugno USA Ron Kiefel
1987 08.04 Cat 1 NED Teun van Vliet BEL Etienne De Wilde BEL Herman Frison
1986 09.04 Cat 1 ITA Guido Bontempi NED Twan Poels BEL Jean-Marie Wampers
1985 10.04 Cat 1 BEL Eric Vanderaerden AUS Phil Anderson BEL Rudy Dhaenens
1984 04.04 Cat 1 ITA Guido Bontempi BEL Eric Vanderaerden ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1983 06.04 Cat 1 NED Leo van Vliet NED Jan Raas BEL Frank Hoste
1982 07.04 Cat 1 BEL Frank Hoste BEL Eddy Van Haerens BEL Alfons De Wolf
1981 08.04 NED Jan Raas BEL Roger De Vlaeminck BEL Alfons De Wolf
1980 02.04 NED Henk Lubberding BEL Alfons De Wolf NED Piet van Katwijk
1979 04.04 ITA Francesco Moser BEL Roger De Vlaeminck NED Jan Raas
1978 12.04 BEL Ferdi Van Den Haute BEL Walter Planckaert ITA Francesco Moser
1977 19.04 FRA Bernard Hinault ITA Vittorio Algeri NED Piet van Katwijk
1976 06.04 BEL Freddy Maertens BEL Rik Van Linden BEL Frans Verbeeck
1975 09.04 BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck BEL Rik Van Linden
1974 02.04 GBR Barry Hoban BEL Eddy Merckx BEL Roger De Vlaeminck
1973 03.04 BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck BEL Walter Planckaert
1972 12.04 BEL Roger Swerts ITA Felice Gimondi BEL Eddy Merckx
1971 31.03 BEL Georges Pintens BEL Roger De Vlaeminck NED Gerben Karstens
1970 01.04 BEL Eddy Merckx BEL Willy Vekemans BEL Walter Godefroot
1969 16.04 BEL Willy Vekemans BEL Roger De Vlaeminck BEL Eric De Vlaeminck
1968 16.04 BEL Walter Godefroot BEL Willy Van Neste ITA Felice Gimondi
1967 29.03 BEL Eddy Merckx NED Jan Janssen BEL Edward Sels
1966 23.03 BEL Herman Vanspringel BEL Noël Van Clooster DEN Palle Lykke Jensen
1965 21.03 BEL Noël De Pauw BEL Bernard Vandekerkhove BEL Gustaaf Desmet
1964 22.03 FRA Jacques Anquetil BEL Yvo Molenaers BEL Rik Van Looy
1963 24.03 BEL Benoni Beheyt GBR Tom Simpson BEL Michel Van Aerde
1962 25.03 BEL Rik Van Looy BEL Frans Schoubben BEL Armand Desmet
1961 16.04 BEL Frans Aerenhouts BEL Raymond Impanis BEL Yvo Molenaers
1960 17.04 BEL Frans Aerenhouts BEL Frans De Mulder BEL Jozef Planckaert
1959 04.04 BEL Leon Van Daele BEL Jos Hoevenaers FRA Jacques Anquetil
1958 06.04 BEL Noël Fore BEL Rik Van Looy BEL Alfred De Bruyne
1957 23.03 BEL Rik Van Looy BEL André Noyelle BEL Lucien Mathys
1956 25.03 BEL Rik Van Looy BEL Richard Van Genechten BEL Désiré Keteleer
1955 03.04 BEL Briek Schotte BEL Désiré Keteleer BEL Raymond Impanis
1954 28.03 ZWI Rolf Graf ZWI Ferdi Kübler BEL Ernest Sterckx
1953 29.03 BEL Raymond Impanis NED Wim van Est BEL Germain Derijcke
1952 03.04 BEL Raymond Impanis BEL Maurice Blomme BEL Alois De Hertog
1951 25.03 BEL André Rosseel BEL Raphael Jonckheere BEL Lionel Van Brabant
1950 26.03 BEL Briek Schotte BEL Albert Decin BEL André Declerck
1949 03.04 BEL Marcel Kint BEL André Declerck BEL Albert Decin
1948 09.05 BEL Valère Ollivier BEL Albert Ramon BEL Hilaire Couvreur
1947 30.03 BEL Maurice Desimpelaere BEL Rene Beyens BEL Lucien Vlaemynck
1946 26.05 BEL Ernest Sterckx BEL Maurice Desimpelaere BEL Michel Remue
1945 29.07 BEL Robert Van Eenaeme BEL Maurits Van Herzele BEL André Declerck
1939 24.05 BEL André Declerck BEL Frans Van Hellemont BEL Albert Van Laecke
1938 02.06 BEL Hubert Godart BEL Edmond De Lathouwer BEL Gustave Van Cauwenberghe
1937 13.05 BEL Robert Van Eenaeme BEL Albert Ritserveldt BEL André Hallaert
1936 28.05 BEL Robert Van Eenaeme BEL Joseph Somers BEL Gaston Denys
1935 30.06 BEL Albert Depreitere BEL Jérôme Dufromont BEL Karel Catrysse
1934 09.09 BEL Gustave Van Belle BEL Maurice Vandenberghe BEL Jérôme Dufromont
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Peter Sagan SVK 2013 - 2018
3 Tom Boonen BEL 2004 - 2012
3 Mario Cipollini ITA 1992 - 2002
3 Eddy Merckx BEL 1967 - 1973
3 Rik Van Looy BEL 1956 - 1962
2 Mads Pedersen DEN 2020 - 2024
2 Tom Steels BEL 1996 - 1999
2 Guido Bontempi ITA 1984 - 1986
2 Freddy Maertens BEL 1975 - 1976
2 Frans Aerenhouts BEL 1960 - 1961
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Peter Sagan SVK 2012 - 2018
5 Roger De Vlaeminck BEL 1969 - 1981
5 Eddy Merckx BEL 1967 - 1974
5 Rik Van Looy BEL 1956 - 1964
4 Tom Boonen BEL 2003 - 2012
4 Mario Cipollini ITA 1991 - 2002
4 Raymond Impanis BEL 1952 - 1961
4 André Declerck BEL 1939 - 1950
3 Sep Vanmarcke BEL 2010 - 2023
3 Johan Museeuw BEL 1990 - 2000
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
10 Johan Museeuw BEL 1988 - 2003
9 Arnaud Démare FRA 2014 - 2024
9 Peter Sagan SVK 2012 - 2023
9 Eddy Merckx BEL 1966 - 1976
8 John Degenkolb DUI 2014 - 2024
8 Tom Boonen BEL 2002 - 2017
8 Rik Van Looy BEL 1956 - 1969
7 Edvald Boasson Hagen NOR 2009 - 2024
7 Matteo Trentin ITA 2018 - 2024
7 Oliver Naesen BEL 2018 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-221 Rolf Graf ZWI 1954
21-285 Eddy Merckx BEL 1967
21-327 Edvald Boasson Hagen NOR 2009
21-359 Biniam Girmay Hailu ERI 2022
22-095 Rik Van Looy BEL 1956
22-156 Bernard Hinault FRA 1977
22-178 Benoni Beheyt BEL 1963
22-222 Herman Vanspringel BEL 1966
22-239 Noël De Pauw BEL 1965
22-287 Frans Aerenhouts BEL 1960
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-071 Luca Paolini ITA 2015
35-209 Briek Schotte BEL 1955
35-019 Mario Cipollini ITA 2002
34-195 Marcel Kint BEL 1949
34-057 Barry Hoban GBR 1974
33-264 Nico Mattan BEL 2005
32-054 Oscar Freire Gomez SPA 2008
31-331 Sean Kelly IRL 1988
31-313 Greg Van Avermaet BEL 2017
31-270 Alexander Kristoff NOR 2019
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
10 Peter Sagan SVK 2012 - 2023
10 Johan Museeuw BEL 1988 - 2003
9 Arnaud Démare FRA 2014 - 2024
9 Edvald Boasson Hagen NOR 2009 - 2024
9 Eddy Merckx BEL 1966 - 1976
8 John Degenkolb DUI 2014 - 2024
8 Sep Vanmarcke BEL 2010 - 2023
8 Tom Boonen BEL 2002 - 2017
8 Rik Van Looy BEL 1956 - 1969
7 Luka Mezgec SLO 2016 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-347 Lucien Storme BEL 1935
18-364 Joseph Somers BEL 1936
19-115 Albert Roose BEL 1935
19-133 Richard Depoorter BEL 1934
19-184 Gustave Van Cauwenberghe BEL 1938
19-218 Louis Van Espenhout BEL 1939
19-223 Ivan Romeo Abad SPA 2023
19-274 Robert Van Eenaeme BEL 1936
19-281 André Declerck BEL 1939
19-305 Albert Van Wesemael BEL 1936
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-234 Cameron James Wurf AUS 2024
39-220 Christian Knees DUI 2020
39-215 Stijn Devolder BEL 2019
39-096 Iljo Keisse BEL 2022
39-095 Roy Curvers NED 2019
39-075 Lars Ytting Bak DEN 2019
39-024 Cyril Lemoine FRA 2022
39-020 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2022
38-332 Marcel Sieberg DUI 2021
38-329 Michael Mörköv Christensen DEN 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar