Paris - Camembert

Paris - Camembert 2024
27 Mar 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Benoît Cosnefroy FRA Decathlon AG2R La Mondiale 28-162
2 FRA Clément Venturini FRA Arkéa - B&B Hotels 30-162
3 FRA Alexandre Delettre FRA 26-153
4 ITA Martin Marcellusi ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 23-356
5 NOR Fredrik Dversnes NOR Uno-X Mobility 27-007
6 FRA Guillaume Martin FRA Cofidis 30-291
7 FRA Ewen Costiou FRA Arkéa - B&B Hotels 21-137
8 FRA Joris Delbove FRA 23-255
9 IRL Rory Townsend IRL Q36.5 Pro Cycling Team 28-271
10 CZE Matyas Kopecky CZE Team Novo Nordisk 21-067
11 ITA Vincenzo Albanese ITA Arkéa - B&B Hotels 27-135
12 FRA Anthony Perez FRA Cofidis 32-340
13 FRA Valentin Retailleau FRA Decathlon AG2R La Mondiale 23-282
14 FRA Thibaud Gruel FRA 19-330
15 SPA Xabier Berasategi Garmendia SPA Euskaltel - Euskadi 23-353
16 SPA Francisco Galvan SPA Equipo Kern Pharma 26-116
17 FRA Paul Ourselin FRA TotalEngergies 29-348
18 SPA Andoni Lopez de Abetxuko SPA Euskaltel - Euskadi 24-237
19 FRA Clément Braz Afonso FRA 24-140
20 BEL Kenny Molly BEL 27-093
21 FRA Jordan Labrosse FRA Decathlon AG2R La Mondiale 21-193
22 NOR Anders Skaarseth NOR Uno-X Mobility 28-325
23 FRA Nicolas Breuillard FRA
24 FRA Andrea Mifsud FRA 24-304
25 FRA Valentin Ferron FRA TotalEngergies 26-047
26 FRA Brieuc Rolland FRA 20-227
27 SPA Unai Iribar Jauregi SPA Equipo Kern Pharma 24-289
28 FRA Pierre Thierry FRA 20-301
29 FRA Anthony Delaplace FRA Arkéa - B&B Hotels 34-197
30 SPA Txomin Juaristi SPA Euskaltel - Euskadi 28-242
31 SPA Unai Cuadrado SPA Euskaltel - Euskadi 26-182
32 ITA Walter Calzoni ITA Q36.5 Pro Cycling Team 22-231
33 FRA Léo Danes FRA 27-108
34 SPA Enekoitz Azparren SPA Euskaltel - Euskadi 21-234
35 ITA Filippo Conca ITA Q36.5 Pro Cycling Team 25-186
36 SPA Mikel Retegi SPA Equipo Kern Pharma 22-334
37 FRA Maxime Jarnet FRA 25-202
38 SPA Marcel Camprubi SPA Q36.5 Pro Cycling Team 22-193
39 DEN Simon Dalby DEN 21-058
40 DEN Carl-Frederik Bevort DEN Uno-X Mobility 20-124
41 FRA Clément Davy FRA Groupama - FDJ 25-253
42 FRA Julien Simon FRA TotalEngergies 38-174
43 FRA Pierre Henry Basset FRA
44 NOR Magnus Kulset NOR Uno-X Mobility 23-221
45 SPA Unai Zubeldia Elduaien SPA Euskaltel - Euskadi 20-264
46 SPA Eugenio Sanchez Lopez SPA Equipo Kern Pharma 25-017
47 FRA Baptiste Gillet FRA 19-119
48 ITA Riccardo Lucca ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 27-031
49 FRA Théo Delacroix FRA 25-034
50 ZAF Morne Van Niekerk ZAF 28-223
51 ITA Stefano Oldani ITA Cofidis 26-076
52 FRA Rémi Capron FRA 23-282
53 GBR Noah Hobbs GBR 19-247
54 NED Alexander Konijn NED 24-164
55 SPA Martin Marquez Roman SPA Equipo Kern Pharma 28-047
56 FRA Kévin Avoine FRA 26-133
57 ITA Filippo Fiorelli ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 29-128
58 ITA Filippo Magli ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 24-333
59 FRA Axel Narbonne Zuccarelli FRA 25-301
60 FRA Célestin Guillon FRA 27-354
61 FRA Baptiste Vadic FRA TotalEngergies 21-346
62 ETH Haylu Abreha Negasi ETH Q36.5 Pro Cycling Team 23-322
63 FRA Jonathan Couanon FRA 26-353
64 SPA Inigo Elosegui SPA Equipo Kern Pharma 26-021
65 FRA Paul Hennequin FRA 21-108
66 FRA Hugo Toumire FRA Cofidis 22-173
67 FRA Titouan Fontaine FRA
Paris - Camembert 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
27.03 Eindstand Benoît Cosnefroy
Startlijst Paris - Camembert 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexander Konijn NED 15 Oct 1999 1
Alexandre Delettre FRA 25 Oct 1997 2
Andrea Mifsud FRA 28 May 1999 1
Axel Narbonne Zuccarelli FRA 31 May 1998 1
Baptiste Gillet FRA 29 Nov 2004 1
Brieuc Rolland FRA 13 Aug 2003 1
Célestin Guillon FRA 07 Apr 1996 1
Clément Braz Afonso FRA 08 Nov 1999 1
Jonathan Couanon FRA 08 Apr 1997 1
Joris Delbove FRA 15 Jul 2000 2
Kenny Molly BEL 24 Dec 1996 1
Kévin Avoine FRA 14 Nov 1997 1
Léo Danes FRA 09 Dec 1996 1
Maxime Jarnet FRA 06 Sep 1998 1
Morne Van Niekerk ZAF 17 Aug 1995 1
Noah Hobbs GBR 23 Jul 2004 1
Paul Hennequin FRA 09 Dec 2002 1
Pierre Thierry FRA 31 May 2003 1
Rémi Capron FRA 18 Jun 2000 1
Simon Dalby DEN 29 Jan 2003 1
Théo Delacroix FRA 21 Feb 1999 1
Thibaud Gruel FRA 01 May 2004 1
Anthony Delaplace FRA 11 Sep 1989 Arkéa - B&B Hotels 4
Clément Venturini FRA 16 Oct 1993 Arkéa - B&B Hotels 2
Ewen Costiou FRA 10 Nov 2002 Arkéa - B&B Hotels 2
Vincenzo Albanese ITA 12 Nov 1996 Arkéa - B&B Hotels 1
Anthony Perez FRA 22 Apr 1991 Cofidis 1
Guillaume Martin FRA 09 Jun 1993 Cofidis 2
Hugo Toumire FRA 05 Oct 2001 Cofidis 1
Stefano Oldani ITA 10 Jan 1998 Cofidis 1
Benoît Cosnefroy FRA 17 Oct 1995 Decathlon AG2R La Mondiale 2
Jordan Labrosse FRA 15 Sep 2002 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Valentin Retailleau FRA 18 Jun 2000 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Clément Davy FRA 17 Jul 1998 Groupama - FDJ 1
Baptiste Vadic FRA 15 Apr 2002 TotalEngergies 1
Julien Simon FRA 04 Oct 1985 TotalEngergies 4
Paul Ourselin FRA 13 Apr 1994 TotalEngergies 1
Valentin Ferron FRA 08 Feb 1998 TotalEngergies 3
Eugenio Sanchez Lopez SPA 10 Mar 1999 Equipo Kern Pharma 1
Francisco Galvan SPA 01 Dec 1997 Equipo Kern Pharma 1
Inigo Elosegui SPA 06 Mar 1998 Equipo Kern Pharma 1
Martin Marquez Roman SPA 09 Feb 1996 Equipo Kern Pharma 1
Mikel Retegi SPA 27 Apr 2001 Equipo Kern Pharma 1
Unai Iribar Jauregi SPA 12 Jun 1999 Equipo Kern Pharma 1
Filippo Conca ITA 22 Sep 1998 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Haylu Abreha Negasi ETH 09 May 2000 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Marcel Camprubi SPA 15 Sep 2001 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Rory Townsend IRL 30 Jun 1995 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Walter Calzoni ITA 08 Aug 2001 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Matyas Kopecky CZE 19 Jan 2003 Team Novo Nordisk 1
Filippo Fiorelli ITA 19 Nov 1994 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Filippo Magli ITA 29 Apr 1999 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Martin Marcellusi ITA 05 Apr 2000 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Riccardo Lucca ITA 24 Feb 1997 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Andoni Lopez de Abetxuko SPA 03 Aug 1999 Euskaltel - Euskadi 1
Enekoitz Azparren SPA 05 Aug 2002 Euskaltel - Euskadi 2
Txomin Juaristi SPA 29 Jul 1995 Euskaltel - Euskadi 1
Unai Cuadrado SPA 26 Sep 1997 Euskaltel - Euskadi 1
Unai Zubeldia Elduaien SPA 07 Jul 2003 Euskaltel - Euskadi 1
Xabier Berasategi Garmendia SPA 08 Apr 2000 Euskaltel - Euskadi 1
Anders Skaarseth NOR 07 May 1995 Uno-X Mobility 1
Carl-Frederik Bevort DEN 24 Nov 2003 Uno-X Mobility 1
Fredrik Dversnes NOR 20 Mar 1997 Uno-X Mobility 2
Magnus Kulset NOR 18 Aug 2000 Uno-X Mobility 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 27.03 1.1 FRA Benoît Cosnefroy FRA Clément Venturini FRA Alexandre Delettre
2023 11.04 1.1 FRA Valentin Ferron FRA Ewen Costiou NOR Fredrik Dversnes
2022 12.04 1.1 FRA Anthony Delaplace FRA Valentin Ferron FRA Thibault Ferasse
2021 15.06 1.1 FRA Dorian Godon FRA Pierre-Luc Périchon FRA Geoffrey Bouchard
2020 22.09 1.1 FRA Dorian Godon NED Maurits Lammertink FRA Nacer Bouhanni
2019 16.04 1.1 FRA Benoît Cosnefroy FRA Pierre-Luc Périchon FRA Quentin Jaurégui
2018 10.04 1.1 FRA Lilian Calmejane FRA Valentin Madouas ITA Andrea Vendrame
2017 11.04 1.1 FRA Nacer Bouhanni FRA Samuel Dumoulin FRA Kévin Réza
2016 03.04 1.1 FRA Cyril Gautier FRA Anthony Delaplace FRA Romain Feillu
2015 05.04 1.1 FRA Julien Loubet FRA Pierrick Fédrigo FRA Samuel Dumoulin
2014 15.04 1.1 FRA Bryan Coquard FRA Samuel Dumoulin FRA Laurent Pichon
2013 09.04 1.1 FRA Pierrick Fédrigo FRA Sylvain Georges FRA Pierre Rolland
2012 10.04 1.1 FRA Pierre-Luc Périchon FRA Cyril Bessy FRA Jean-Marc Bideau
2011 12.04 1.1 FRA Sandy Casar FRA Romain Hardy FRA Julien Antomarchi
2010 13.04 1.1 FRA Sébastien Minard FRA Maxime Méderel FRA Laurent Mangel
2009 14.04 1.1 FRA Jimmy Casper FRA Romain Feillu RUS Alexander Efimkin
2008 15.04 1.1 SPA Alejandro Valverde Belmonte FRA Jérôme Pineau FRA Benoît Vaugrenard
2007 17.04 1.1 FRA Sébastien Joly FRA Anthony Charteau FRA Benoît Vaugrenard
2006 18.04 1.1 FRA Anthony Geslin FRA Cédric Coutouly FRA Charles Guilbert
2005 29.03 1.1 FRA Laurent Brochard AUS Brett Daniel Lancaster FRA Sandy Casar
2004 13.04 1.2 FRA Franck Bouyer ZWE Thomas Lövkvist BEL Johan Coenen
2003 22.04 1.2 FRA Laurent Brochard SPA Carlos Torrent Tarres FRA Nicolas Vogondy
2002 02.04 1.2 ZWE Marcus Ljungqvist FRA Ludovic Turpin FRA Sandy Casar
2001 17.04 1.2 FRA Laurent Brochard GBR David Millar AUS Scott Sunderland (1966)
2000 25.04 1.2 FRA Didier Rous USA Lance Armstrong* SPA Igor Flores Galarza
1999 06.04 1.2 ITA Fabiano Fontanelli NED Max van Heeswijk FRA David Moncoutié
1998 14.04 1.2 FRA Pascal Lino FRA Arnaud Pretot ITA Rodolfo Massi
1997 01.04 1.2 ZWI Mauro Gianetti RUS Viatcheslav Ekimov FRA Pascal Herve
1996 09.04 1.2 ITA Adriano Baffi FRA Didier Rous ITA Federico Colonna
1995 18.04 1.3 UKR Andrei Tchmil FRA Laurent Brochard BEL Michel Van Haecke
1994 05.04 1.4 FRA Armand De Las Cuevas FRA Charly Mottet FRA Laurent Brochard
1993 13.04 1.3 KAZ Oleg Kozlitine USA Andrew Hampsten FRA Laurent Bezault
1992 21.04 1.3 FRA Patrice Esnault ITA Maximilian Sciandri FRA Luc Leblanc
1991 02.04 1.3 DEN Brian Holm Sörensen NOR Olaf Lurvik SPA Jesus Blanco Villar
1990 17.04 1.3 FRA Thierry Marie FRA Vincent Barteau NED John van den Akker
1989 28.03 Cat 4 DUI Andreas Kappes BEL Sammie Moreels FRA Pascal Dubois
1988 05.04 FRA Laurent Fignon FRA Bruno Cornillet FRA Jean-Claude Leclercq
1987 21.04 Cat 1 NED Mathieu Hermans FRA Jean-René Bernaudeau FRA Jean-Claude Colotti
1986 01.04 Cat 1 DEN Kim Andersen FRA Laurent Fignon FRA Thierry Marie
1985 09.04 Cat 1 FRA Martial Gayant FRA Vincent Barteau FRA Christophe Lavainne
1984 24.04 Cat 1 FRA Hubert Linard DEN Kim Andersen FRA Bruno Cornillet
1983 05.04 Cat 1 FRA Christian Jourdan NED Jacques van Meer FRA Raymond Martin
1982 13.04 Cat 1 FRA Christian Jourdan FRA Serge Beucherie FRA Marc Gomez
1981 21.04 FRA Guy Gallopin FRA Jean Chassang BEL Jan Nevens
1980 08.04 FRA Pierre-Raymond Villemiane FRA Michel Demeyre FRA Jean-Louis Gauthier
1979 17.04 FRA Raymond Martin FRA Hubert Linard FRA Bernard Vallet
1978 28.03 NED Joop Zoetemelk FRA Jean-René Bernaudeau FRA Jacques Esclassan
1977 12.04 FRA Hubert Linard FRA René Bittinger FRA Patrick Mauvilly
1976 20.04 FRA Bernard Hinault FRA Jacques Esclassan NED André Gevers
1975 01.04 FRA Raymond Martin FRA Joël Hauvieux FRA Bernard Thevenet
1974 16.04 FRA Alain Santy NED Hennie Kuiper FRA Jacques Botherel
1973 24.04 FRA Régis Delepine FRA Alain Santy FRA André Mollet
1972 04.04 FRA José Catieau BEL Patrick Sercu FRA Christian Raymond
1971 13.04 FRA Gérard Moneyron FRA Jacques Botherel FRA Jacques Cadiou
1970 31.03 FRA Georges Chappe NED Cees Rentmeester NED Jaak Frijters
1969 08.04 FRA Raymond Riotte FRA Georges Chappe FRA Michel Perin
1968 16.04 NED Harry Steevens FRA Maurice Izier FRA Jean Dumont
1967 28.03 FRA Georges Chappe ZWI Robert Hagmann FRA Christian Leduc
1966 12.04 FRA Désiré Letort FRA Jean Graczyk NED Wim de Jager
1965 20.04 FRA Pierre Everaert FRA Camille Le Menn FRA Lucien Aimar
1964 31.03 NED Arie den Hartog DUI Rudi Altig NED Jan Janssen
1963 . FRA Jacques Simon IRL Seamus Elliott FRA Christian Hamelin
1962 24.04 NED Piet Rentmeester IRL Seamus Elliott FRA Marc Huiart
1961 04.04 FRA Jean-Claude Annaert FRA François Mahé FRA Fernand Delort
1960 19.04 FRA Joseph Groussard FRA Pierre Ruby FRA Camille Le Menn
1959 31.03 FRA Nicolas Barone FRA Orphée Meneghini FRA Jean Bourles
1958 08.04 FRA Nicolas Barone FRA Pierre Le Don FRA Gérard Saint
1957 23.04 FRA Joseph Groussard FRA René Fournier FRA Francis Siguenza
1956 03.04 FRA René Fournier FRA Louison Bobet FRA Attilio Redolfi
1955 12.04 FRA Jean-Marie Cieleska FRA Fernand Picot FRA Henri Gremau
1954 20.04 FRA Gilbert Bauvin FRA Serge Blusson FRA Jean Gueguen
1953 07.04 FRA Jean Gueguen FRA Emile Guerinel FRA Gilbert Bauvin
1952 15.04 FRA Robert Varnajo FRA Edouard Muller FRA Charles Coste
1951 27.03 FRA Jean Baldassari FRA Roger Creton FRA Robert Varnajo
1950 11.04 FRA Ange Le Strat FRA Camille Clerambosq FRA Robert Dorgebray
1949 29.04 FRA Jean Rey FRA Jean-Baptiste Delille FRA René Lauk
1948 30.03 FRA Raoul Remy FRA Lucien Teisseire FRA Jean Baldassari
1947 08.04 FRA Robert Dorgebray FRA Roger Chupin FRA René Barret (1922)
1946 26.04 ITA Paolo "Paul" Neri FRA Giuseppe "Joseph" Soffietti FRA Amédée Rolland
1939 11.04 FRA Pierre-Marie Cloarec FRA Charles Berty FRA Raymond Lemarié
1938 19.04 FRA Jean-Marie Goasmat FRA Raymond Louviot FRA Roger Pieteraerents
1937 30.03 FRA André Auville FRA Raymond Lemarié FRA Fabien Galateau
1936 13.04 FRA Yvan Marie FRA Léon Level FRA Roger Kalmes
1935 . FRA Marcel Bat FRA Marcel Briens FRA Ernest Neuhard
1934 . FRA Louis Thiétard FRA Alexandre Hamelin FRA Robert Gonnet
1906 . FRA Mary FRA Albert Audiger FRA Henri Hardy
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Laurent Brochard FRA 2001 - 2005
2 Benoît Cosnefroy FRA 2019 - 2024
2 Dorian Godon FRA 2020 - 2021
2 Hubert Linard FRA 1977 - 1984
2 Christian Jourdan FRA 1982 - 1983
2 Raymond Martin FRA 1975 - 1979
2 Georges Chappe FRA 1967 - 1970
2 Joseph Groussard FRA 1957 - 1960
2 Nicolas Barone FRA 1958 - 1959
1 Valentin Ferron FRA 2023 - 2023
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Laurent Brochard FRA 1994 - 2005
3 Pierre-Luc Périchon FRA 2012 - 2021
3 Samuel Dumoulin FRA 2014 - 2017
3 Sandy Casar FRA 2002 - 2011
3 Hubert Linard FRA 1977 - 1984
3 Raymond Martin FRA 1975 - 1983
3 Georges Chappe FRA 1967 - 1970
2 Benoît Cosnefroy FRA 2019 - 2024
2 Valentin Ferron FRA 2022 - 2023
2 Anthony Delaplace FRA 2016 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Laurent Brochard FRA 1994 - 2005
4 Anthony Delaplace FRA 2016 - 2024
4 Julien Simon FRA 2019 - 2024
4 Hubert Linard FRA 1977 - 1984
3 Valentin Ferron FRA 2022 - 2024
3 Elie Gesbert FRA 2019 - 2023
3 Pierre-Luc Périchon FRA 2012 - 2021
3 Andrea Vendrame ITA 2018 - 2020
3 Samuel Dumoulin FRA 2014 - 2017
3 Sandy Casar FRA 2002 - 2011
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-157 Bernard Hinault FRA 1976
21-355 Bryan Coquard FRA 2014
22-144 Martial Gayant FRA 1985
22-338 Yvan Marie FRA 1936
22-342 Arie den Hartog NED 1964
22-349 Robert Varnajo FRA 1952
22-354 Harry Steevens NED 1968
23-023 Georges Chappe FRA 1967
23-052 Joseph Groussard FRA 1957
23-073 Désiré Letort FRA 1966
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-003 Laurent Brochard FRA 2005
35-027 Laurent Brochard FRA 2003
34-130 Pierrick Fédrigo FRA 2013
33-347 Fabiano Fontanelli ITA 1999
33-245 Adriano Baffi ITA 1996
33-022 Laurent Brochard FRA 2001
33-016 Mauro Gianetti ZWI 1997
32-213 Anthony Delaplace FRA 2022
32-086 Andrei Tchmil UKR 1995
32-069 Sandy Casar FRA 2011
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Laurent Brochard FRA 1994 - 2005
4 Anthony Delaplace FRA 2016 - 2024
4 Julien Simon FRA 2019 - 2024
4 Hubert Linard FRA 1977 - 1984
3 Valentin Ferron FRA 2022 - 2024
3 Elie Gesbert FRA 2019 - 2023
3 Pierre-Luc Périchon FRA 2012 - 2021
3 Andrea Vendrame ITA 2018 - 2020
3 Samuel Dumoulin FRA 2014 - 2017
3 Sandy Casar FRA 2002 - 2011
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-119 Baptiste Gillet FRA 2024
19-247 Noah Hobbs GBR 2024
19-330 Thibaud Gruel FRA 2024
20-009 Thomas Lövkvist ZWE 2004
20-019 Stian Edvardsen-Fredheim NOR 2023
20-120 Roger Pieteraerents FRA 1938
20-124 Carl-Frederik Bevort DEN 2024
20-152 Ewen Costiou FRA 2023
20-227 Brieuc Rolland FRA 2024
20-249 Enekoitz Azparren SPA 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-174 Julien Simon FRA 2024
38-052 Barry Hoban GBR 1978
37-203 Cyril Lemoine FRA 2020
37-189 Julien Simon FRA 2023
37-121 Mathieu Ladagnous FRA 2022
37-003 Laurent Brochard FRA 2005
36-234 Samuel Dumoulin FRA 2017
36-190 Julien Simon FRA 2022
36-126 Pierrick Fédrigo FRA 2015
36-126 Jean-Baptiste Delille FRA 1949
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar