G.P. Miguel Indurain

G.P. Miguel Indurain 2024
30 Mar 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 USA Brandon McNulty USA UAE Team Emirates 25-362
2 BEL Maxim Van Gils BEL Lotto - Dstny 24-126
3 GBR Oscar Onley GBR DSM - Firmenich PostNL 21-168
4 SPA Jon Izagirre Insausti SPA Cofidis 35-054
5 IRL Archie Ryan IRL EF Education - Easypost 22-134
6 ITA Samuele Battistella ITA Astana Qazaqstan 25-136
7 FRA Clément Champoussin FRA Arkéa - B&B Hotels 25-305
8 BEL Steff Cras BEL TotalEngergies 28-046
9 DUI Maximilian Schachmann DUI BORA - Hansgrohe 30-080
10 SPA Fernando Barcelo Aragon SPA Caja Rural - Seguros RGA 28-084
11 FRA Warren Barguil FRA DSM - Firmenich PostNL 32-154
12 SPA Urko Berrade Fernandez SPA Equipo Kern Pharma 26-122
13 MEX Isaac Del Toro Romero MEX UAE Team Emirates 20-124
14 ITA Davide De Pretto ITA Jayco Alula 21-345
15 FRA Pavel Sivakov FRA UAE Team Emirates 26-262
16 SPA Igor Arrieta Lizarraga SPA UAE Team Emirates 21-112
17 FRA Alex Baudin FRA Decathlon AG2R La Mondiale 22-309
18 GBR Mark Donovan GBR Q36.5 Pro Cycling Team 24-362
19 GBR Paul Double GBR Team Polti - Kometa 27-278
20 SPA David De La Cruz Melgarejo SPA Q36.5 Pro Cycling Team 34-328
21 SPA Carlos Verona Quintanilla SPA Lidl - Trek 31-146
22 SPA Pau Miquel Delgado SPA Equipo Kern Pharma 23-222
23 POR Ruben Antonio Almeida Guerreiro POR Movistar 29-267
24 NED Gijs Leemreize NED DSM - Firmenich PostNL 24-159
25 AUS Lucas Hamilton AUS Jayco Alula 28-047
26 ITA Gianmarco Garofoli ITA Astana Qazaqstan 21-175
27 SPA Ibon Ruiz Sedano SPA Equipo Kern Pharma 25-059
28 SPA Gonzalo Serrano Rodriguez SPA Movistar 29-225
29 COL Jhoan Esteban Chaves Rubio COL EF Education - Easypost 34-072
30 SPA Jon Barrenetxea Golzarri SPA Movistar 23-344
31 SPA Iker Mintegui Claver SPA Euskaltel - Euskadi 21-135
32 FRA Louis Barre FRA Arkéa - B&B Hotels 23-358
33 SPA Unai Iribar Jauregi SPA Equipo Kern Pharma 24-292
34 DEN Mathias Bregnhöj DEN 28-140
35 ITA Alessandro Verre ITA Arkéa - B&B Hotels 22-133
36 FRA Julien Bernard FRA Lidl - Trek 32-013
37 ECU Jefferson Alexander Cepeda Ortiz ECU EF Education - Easypost 25-287
38 ITA Andrea Bagioli ITA Lidl - Trek 25-007
39 SPA Roger Adria Oliveras SPA BORA - Hansgrohe 25-346
40 COL Rigoberto Uran Uran COL EF Education - Easypost 37-063
41 NZL George Bennett NZL Israel - Premier Tech 33-357
42 SPA Alex Martin Gutierrez SPA Team Polti - Kometa 24-065
43 SPA Pablo Castrillo SPA Equipo Kern Pharma 23-087
44 SPA Gotzon Martin Sanz SPA Euskaltel - Euskadi 28-044
45 SPA Enekoitz Azparren SPA Euskaltel - Euskadi 21-237
46 NED Alex Molenaar NED 24-261
47 SPA Eduard Prades Reverter SPA Caja Rural - Seguros RGA 36-234
48 SPA Gorka Izagirre Insausti SPA Cofidis 36-175
49 SPA Julen Amezqueta Moreno SPA 30-230
50 SPA Joel Nicolau Beltran SPA Caja Rural - Seguros RGA 26-097
51 ARG Eduardo Sepulveda ARG Lotto - Dstny 32-291
52 FRA Nans Peters FRA Decathlon AG2R La Mondiale 30-018
53 SPA Sinuhe Fernandez Rodriguez SPA Burgos - BH 23-288
54 KAZ Vadim Pronskiy KAZ Astana Qazaqstan 25-299
55 ITA Alessandro Fancellu ITA Q36.5 Pro Cycling Team 23-340
56 SPA José Manuel Diaz Gallego SPA Burgos - BH 29-071
57 SPA Jesus Ezquerra Muela SPA Burgos - BH 33-181
58 OOS Felix Gall OOS Decathlon AG2R La Mondiale 26-031
59 DEN Jonas Gregaard Wilsly DEN Lotto - Dstny 27-243
60 FRA Jordan Jegat FRA TotalEngergies 24-297
61 SPA Victor De La Parte Gonzalez SPA Euskaltel - Euskadi 37-281
62 LUX Bob Jungels LUX BORA - Hansgrohe 31-189
63 ITA Andrea Garosio ITA Team Polti - Kometa 30-291
64 ECU Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez ECU Caja Rural - Seguros RGA 28-028
65 ERI Henok Mulueberhan ERI Astana Qazaqstan 24-140
66 ERI Natnael Tesfatsion ERI Lidl - Trek 24-312
67 SPA Mikel Iturria Segurola SPA Euskaltel - Euskadi 32-014
68 SPA Sergio Samitier Samitier SPA Movistar 28-212
69 SPA Pelayo Sanchez Mayo SPA Movistar 24-003
70 SPA Jonathan Lastra Martinez SPA Cofidis 30-300
71 DUI Emanuel Buchmann DUI BORA - Hansgrohe 31-132
72 DUI Felix Engelhardt DUI Jayco Alula 23-223
73 BEL Sylvain Moniquet BEL Lotto - Dstny 26-075
74 NZL Logan Currie NZL Lotto - Dstny 22-279
75 OOS Gregor Mühlberger OOS Movistar 29-360
76 IRL Liam O'Brien IRL
77 OOS Alexander Hajek OOS BORA - Hansgrohe 20-255
78 AUS Nicholas Schultz AUS Israel - Premier Tech 29-198
79 FRA Alexis Vuillermoz FRA TotalEngergies 35-302
80 NZL Finn Fisher-Black NZL UAE Team Emirates 22-099
81 SPA Alexander Aranburu Deba SPA Movistar 28-193
82 SPA Ivan Cobo Cayon SPA Equipo Kern Pharma 24-088
83 SPA Francisco Muñoz Llana SPA Team Polti - Kometa 22-279
84 FIN Jaakko Hänninen FIN Decathlon AG2R La Mondiale 26-348
85 FRA Paul Lapeira FRA Decathlon AG2R La Mondiale 23-309
86 GBR James Shaw GBR EF Education - Easypost 27-290
87 GBR Lukas Nerurkar GBR EF Education - Easypost 20-137
88 AUS Damien Howson AUS Q36.5 Pro Cycling Team 31-229
89 SPA Gorka Sorarrain Agirrezabala SPA Caja Rural - Seguros RGA 27-313
90 LUX Michel Ries LUX Arkéa - B&B Hotels 26-019
91 DEN Julius Johansen DEN 24-199
92 USA Matthew Riccitello USA Israel - Premier Tech 22-025
93 DUI Louis Leidert DUI
94 AUS James Whelan AUS Q36.5 Pro Cycling Team 27-262
95 SPA Joseba Lopez SPA Caja Rural - Seguros RGA 24-025
96 SPA Jesus Herrada Lopez SPA Cofidis 33-247
97 BEL Ben Hermans BEL Cofidis 37-295
98 NED Martijn Tusveld NED DSM - Firmenich PostNL 30-202
99 SPA Txomin Juaristi SPA Euskaltel - Euskadi 28-245
100 NED Jetse Bol NED Burgos - BH 34-203
101 KAZ Igor Chzhan KAZ Astana Qazaqstan 24-180
102 POR Duarte Marcelino Domingues POR 20-030
103 SPA Asier Pablo Gonzalez Quintana SPA
104 GUA Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA Burgos - BH 23-173
105 SPA Unai Esparza Garin SPA
G.P. Miguel Indurain 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
30.03 Eindstand Brandon McNulty
Startlijst G.P. Miguel Indurain 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alex Molenaar NED 13 Jul 1999 1
Duarte Marcelino Domingues POR 29 Feb 2004 1
Julen Amezqueta Moreno SPA 12 Aug 1993 1
Julius Johansen DEN 13 Sep 1999 1
Mathias Bregnhöj DEN 11 Nov 1995 1
Alessandro Verre ITA 17 Nov 2001 Arkéa - B&B Hotels 1
Clément Champoussin FRA 29 May 1998 Arkéa - B&B Hotels 3
Louis Barre FRA 06 Apr 2000 Arkéa - B&B Hotels 1
Michel Ries LUX 11 Mar 1998 Arkéa - B&B Hotels 1
Gianmarco Garofoli ITA 06 Oct 2002 Astana Qazaqstan 1
Henok Mulueberhan ERI 11 Nov 1999 Astana Qazaqstan 1
Igor Chzhan KAZ 02 Oct 1999 Astana Qazaqstan 1
Samuele Battistella ITA 14 Nov 1998 Astana Qazaqstan 1
Vadim Pronskiy KAZ 04 Jun 1998 Astana Qazaqstan 1
Alexander Hajek OOS 19 Jul 2003 BORA - Hansgrohe 1
Bob Jungels LUX 22 Sep 1992 BORA - Hansgrohe 1
Emanuel Buchmann DUI 18 Nov 1992 BORA - Hansgrohe 1
Maximilian Schachmann DUI 09 Jan 1994 BORA - Hansgrohe 1
Roger Adria Oliveras SPA 18 Apr 1998 BORA - Hansgrohe 4
Ben Hermans BEL 08 Jun 1986 Cofidis 2
Gorka Izagirre Insausti SPA 07 Oct 1987 Cofidis 3
Jesus Herrada Lopez SPA 26 Jul 1990 Cofidis 2
Jon Izagirre Insausti SPA 04 Feb 1989 Cofidis 5
Jonathan Lastra Martinez SPA 03 Jun 1993 Cofidis 3
Alex Baudin FRA 25 May 2001 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Felix Gall OOS 27 Feb 1998 Decathlon AG2R La Mondiale 2
Jaakko Hänninen FIN 16 Apr 1997 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Nans Peters FRA 12 Mar 1994 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Paul Lapeira FRA 25 May 2000 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Gijs Leemreize NED 23 Oct 1999 DSM - Firmenich PostNL 1
Martijn Tusveld NED 09 Sep 1993 DSM - Firmenich PostNL 1
Oscar Onley GBR 13 Oct 2002 DSM - Firmenich PostNL 1
Warren Barguil FRA 28 Oct 1991 DSM - Firmenich PostNL 2
Archie Ryan IRL 16 Nov 2001 EF Education - Easypost 1
James Shaw GBR 13 Jun 1996 EF Education - Easypost 1
Jefferson Alexander Cepeda Ortiz ECU 16 Jun 1998 EF Education - Easypost 1
Jhoan Esteban Chaves Rubio COL 17 Jan 1990 EF Education - Easypost 2
Lukas Nerurkar GBR 14 Nov 2003 EF Education - Easypost 1
Rigoberto Uran Uran COL 26 Jan 1987 EF Education - Easypost 1
George Bennett NZL 07 Apr 1990 Israel - Premier Tech 1
Matthew Riccitello USA 05 Mar 2002 Israel - Premier Tech 1
Nicholas Schultz AUS 13 Sep 1994 Israel - Premier Tech 2
Davide De Pretto ITA 19 Apr 2002 Jayco Alula 1
Felix Engelhardt DUI 19 Aug 2000 Jayco Alula 1
Lucas Hamilton AUS 12 Feb 1996 Jayco Alula 1
Andrea Bagioli ITA 23 Mar 1999 Lidl - Trek 1
Carlos Verona Quintanilla SPA 04 Nov 1992 Lidl - Trek 3
Julien Bernard FRA 17 Mar 1992 Lidl - Trek 1
Natnael Tesfatsion ERI 23 May 1999 Lidl - Trek 1
Alexander Aranburu Deba SPA 19 Sep 1995 Movistar 2
Gonzalo Serrano Rodriguez SPA 17 Aug 1994 Movistar 1
Gregor Mühlberger OOS 04 Apr 1994 Movistar 1
Jon Barrenetxea Golzarri SPA 20 Apr 2000 Movistar 1
Pelayo Sanchez Mayo SPA 27 Mar 2000 Movistar 1
Ruben Antonio Almeida Guerreiro POR 06 Jul 1994 Movistar 2
Sergio Samitier Samitier SPA 31 Aug 1995 Movistar 1
Alexis Vuillermoz FRA 01 Jun 1988 TotalEngergies 2
Jordan Jegat FRA 07 Jun 1999 TotalEngergies 1
Steff Cras BEL 13 Feb 1996 TotalEngergies 3
Brandon McNulty USA 02 Apr 1998 UAE Team Emirates 1
Finn Fisher-Black NZL 21 Dec 2001 UAE Team Emirates 1
Igor Arrieta Lizarraga SPA 08 Dec 2002 UAE Team Emirates 3
Isaac Del Toro Romero MEX 27 Nov 2003 UAE Team Emirates 1
Pavel Sivakov FRA 11 Jul 1997 UAE Team Emirates 1
Jesus Ezquerra Muela SPA 30 Sep 1990 Burgos - BH 2
Jetse Bol NED 08 Sep 1989 Burgos - BH 1
José Manuel Diaz Gallego SPA 18 Jan 1995 Burgos - BH 2
Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA 08 Oct 2000 Burgos - BH 1
Sinuhe Fernandez Rodriguez SPA 15 Jun 2000 Burgos - BH 1
Ibon Ruiz Sedano SPA 30 Jan 1999 Equipo Kern Pharma 1
Ivan Cobo Cayon SPA 02 Jan 2000 Equipo Kern Pharma 1
Pablo Castrillo SPA 02 Jan 2001 Equipo Kern Pharma 1
Pau Miquel Delgado SPA 20 Aug 2000 Equipo Kern Pharma 1
Unai Iribar Jauregi SPA 12 Jun 1999 Equipo Kern Pharma 1
Urko Berrade Fernandez SPA 28 Nov 1997 Equipo Kern Pharma 1
Alessandro Fancellu ITA 24 Apr 2000 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Damien Howson AUS 13 Aug 1992 Q36.5 Pro Cycling Team 1
David De La Cruz Melgarejo SPA 06 May 1989 Q36.5 Pro Cycling Team 1
James Whelan AUS 11 Jul 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Mark Donovan GBR 03 Apr 1999 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Alex Martin Gutierrez SPA 25 Jan 2000 Team Polti - Kometa 1
Andrea Garosio ITA 12 Jun 1993 Team Polti - Kometa 1
Francisco Muñoz Llana SPA 24 Jun 2001 Team Polti - Kometa 1
Paul Double GBR 25 Jun 1996 Team Polti - Kometa 1
Eduardo Sepulveda ARG 13 Jun 1991 Lotto - Dstny 1
Jonas Gregaard Wilsly DEN 30 Jul 1996 Lotto - Dstny 1
Logan Currie NZL 24 Jun 2001 Lotto - Dstny 1
Maxim Van Gils BEL 25 Nov 1999 Lotto - Dstny 2
Sylvain Moniquet BEL 14 Jan 1998 Lotto - Dstny 2
Eduard Prades Reverter SPA 09 Aug 1987 Caja Rural - Seguros RGA 2
Fernando Barcelo Aragon SPA 06 Jan 1996 Caja Rural - Seguros RGA 3
Gorka Sorarrain Agirrezabala SPA 21 May 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez ECU 02 Mar 1996 Caja Rural - Seguros RGA 2
Joel Nicolau Beltran SPA 23 Dec 1997 Caja Rural - Seguros RGA 1
Joseba Lopez SPA 05 Mar 2000 Caja Rural - Seguros RGA 1
Enekoitz Azparren SPA 05 Aug 2002 Euskaltel - Euskadi 1
Gotzon Martin Sanz SPA 15 Feb 1996 Euskaltel - Euskadi 1
Iker Mintegui Claver SPA 15 Nov 2002 Euskaltel - Euskadi 1
Mikel Iturria Segurola SPA 16 Mar 1992 Euskaltel - Euskadi 2
Txomin Juaristi SPA 29 Jul 1995 Euskaltel - Euskadi 1
Victor De La Parte Gonzalez SPA 22 Jun 1986 Euskaltel - Euskadi 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 30.03 1.PS USA Brandon McNulty BEL Maxim Van Gils GBR Oscar Onley
2023 01.04 1.PS SPA Jon Izagirre Insausti COL Sergio Andres Higuita Garcia DEN Mattias Skjelmose Jensen
2022 02.04 1.PS FRA Warren Barguil RUS Aleksander Vlasov AUS Simon Clarke
2021 03.04 1.PS SPA Alejandro Valverde Belmonte KAZ Alexey Lutsenko SPA Luis Leon Sanchez Gil
2019 06.04 1.1 FRA Jonathan Hivert SPA Luis Leon Sanchez Gil COL Sergio Andres Higuita Garcia
2018 31.03 1.1 SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Carlos Verona Quintanilla AUS Nicholas Schultz
2017 01.04 1.1 GBR Simon Yates CDN Michael Woods COL Sergio Luis Henao Montoya
2016 02.04 1.1 SPA Jon Izagirre Insausti COL Sergio Luis Henao Montoya ITA Moreno Moser
2015 04.04 1.1 SPA Angel Vicioso Arcos SPA Jon Izagirre Insausti SPA Benat Intxausti Elorriaga
2014 05.04 1.1 SPA Alejandro Valverde Belmonte NED Tom-Jelte Slagter RUS Sergey Chernetskiy
2013 30.03 1.1 SLO Simon Spilak SPA Igor Anton Hernandez USA Peter Stetina
2012 31.03 1.HC SPA Daniel Moreno Fernandez SPA Mikel Landa Meana SPA Angel Madrazo Ruiz
2011 02.04 1.HC SPA Samuel Sanchez Gonzalez RUS Alexandr Kolobnev DUI Fabian Wegmann
2010 03.04 1.HC SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver NED Michel Kreder RUS Alexandr Kolobnev
2009 04.04 1.HC SPA David De La Fuente Rasilla RUS Alexandr Kolobnev DUI Fabian Wegmann
2008 05.04 1.HC DUI Fabian Wegmann ZWI Michael Albasini SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2007 07.04 1.HC ITA Rinaldo Nocentini SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte
2006 01.04 1.1 DUI Fabian Wegmann ITA Andrea Moletta UKR Andriy Grivko
2005 02.04 1.1 SPA Javier Pascual Rodriguez SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Angel Vicioso Arcos
2004 03.04 1.2 DUI Matthias Kessler SPA Miguel Angel Martin Perdiguero ITA Daniele Righi
2003 05.04 1.2 DUI Matthias Kessler SPA Angel Vicioso Arcos SPA David Etxebarria Alkorta
2002 06.04 1.3 SPA Angel Vicioso Arcos SPA Marcos Antonio Serrano Rodriguez BEL Mario Aerts
2001 07.04 1.3 SPA Angel Vicioso Arcos SPA David Etxebarria Alkorta ITA Paolo Lanfranchi
2000 01.04 1.4 SPA Miguel Angel Martin Perdiguero FRA Laurent Jalabert SPA Angel Vicioso Arcos
1999 03.04 1.4 ITA Stefano Garzelli SPA David Etxebarria Alkorta ITA Davide Rebellin
1998 03.04 1.4 SPA Francisco Mancebo Perez ITA Stefano Garzelli ITA Davide Rebellin
1997 05.04 SPA Mikel Zarrabeitia Uranga SPA Bingen Fernandez Bustinza SPA David Etxebarria Alkorta
1996 06.04 ZWI Alex Zülle FRA Laurent Jalabert SPA David Garcia Marquina
1995 01.04 SPA Felix Manuel Garcia Casas SPA Miguel Angel Pena Caceres SPA Juan Carlos Vicario Barbera
1994 02.04 SPA Marino Alonso Monje SPA Abraham Olano Manzano SPA José Ramon Uriarte Zubero
1993 29.07 DEN Johnny Weltz AUS Anthony Neil Stephens SPA José Ramon Uriarte Zubero
1992 04.04 SPA Julian Gorospe Artabe FRA Jean-François Bernard UKR Viktor Klimov
1991 06.04 FRA Roland Leclerc DUI Peter Hilse Viktor Klimov
1990 31.03 SPA Pedro Delgado Robledo SPA Federico Echave Musatadi SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1989 01.04 Cat 4 SPA Mariano Sanchez Martinez SPA Federico Echave Musatadi SPA Casimiro Moreda Garcia Tizon
1988 02.04 SPA Pedro Delgado Robledo SPA Angel Camarillo Llorens SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1987 25.05 SPA Miguel Indurain Larraya SPA Inaki Gaston Crespi SPA Federico Echave Musatadi
1985 08.06 SPA Celestino Prieto Rodriguez SPA Federico Echave Musatadi SPA Alvaro Pino Counago
1983 01.04 SPA Juan Fernandez Martin SPA José Luis Laguia Martinez SPA Julian Gorospe Artabe
1982 04.04 SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Juan Fernandez Martin SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1981 29.03 SPA Eulalio Garcia Pereda SPA Miguel Maria Lasa SPA Vicente Belda Vicedo
1980 04.04 SPA Juan Fernandez Martin SPA Eulalio Garcia Pereda SPA Miguel Maria Lasa
1979 14.04 SPA Juan Fernandez Martin SPA Miguel Maria Lasa SPA Faustino Ruperez Rincon
1978 24.03 SPA Miguel Maria Lasa SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA José Enrique Cima Prado
1977 11.04 SPA Vicente Lopez Carril SPA José Enrique Cima Prado SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia
1976 19.04 SPA José Nazabal Mirendia SPA Andres Oliva Sanchez SPA Manuel Esparza Sanz
1975 06.04 SPA Agustin Tamames Iglesias SPA José Luis Viejo SPA Domingo Perurena
1974 15.04 SPA Miguel Maria Lasa SPA Domingo Perurena SPA Antonio Martos Aguilar
1973 23.04 SPA Domingo Perurena SPA José Luis Abilleira Balboa SPA Pedro Torres Cruces
1972 03.04 SPA Vicente Lopez Carril SPA Miguel Maria Lasa SPA José Luis Abilleira Balboa
1971 12.04 SPA Miguel Maria Lasa SPA Domingo Perurena SPA Pedro Torres Cruces
1970 30.03 SPA Antonio Gomez del Moral SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA Luis Zubero Aldecoa
1969 07.04 SPA Gregorio San Miguel Angulo SPA José Antonio Gonzalez Linares SPA Nemesio Jimenez Garrido
1968 15.04 SPA José Manuel Lopez Rodriguez SPA Luis Ocana Pernia SPA Andrès Gandarias Albizu
1967 11.04 SPA Antonio Gomez del Moral SPA Gines Garcia Peran SPA José Perez Frances
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2014 - 2021
3 Angel Vicioso Arcos SPA 2001 - 2015
3 Juan Fernandez Martin SPA 1979 - 1983
3 Miguel Maria Lasa SPA 1971 - 1978
2 Jon Izagirre Insausti SPA 2016 - 2023
2 Fabian Wegmann DUI 2006 - 2008
2 Matthias Kessler DUI 2003 - 2004
2 Pedro Delgado Robledo SPA 1988 - 1990
2 Vicente Lopez Carril SPA 1972 - 1977
2 Antonio Gomez del Moral SPA 1967 - 1970
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Miguel Maria Lasa SPA 1971 - 1981
6 Angel Vicioso Arcos SPA 2000 - 2015
5 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2005 - 2021
4 Fabian Wegmann DUI 2006 - 2011
4 David Etxebarria Alkorta SPA 1997 - 2003
4 Federico Echave Musatadi SPA 1985 - 1990
4 Juan Fernandez Martin SPA 1979 - 1983
4 Domingo Perurena SPA 1971 - 1975
3 Jon Izagirre Insausti SPA 2015 - 2023
3 Alexandr Kolobnev RUS 2009 - 2011
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Miguel Maria Lasa SPA 1971 - 1981
6 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2005 - 2021
6 Angel Vicioso Arcos SPA 2000 - 2015
5 Jon Izagirre Insausti SPA 2015 - 2024
4 Roger Adria Oliveras SPA 2021 - 2024
4 Fabian Wegmann DUI 2006 - 2011
4 David Etxebarria Alkorta SPA 1997 - 2003
4 Federico Echave Musatadi SPA 1985 - 1990
4 Juan Fernandez Martin SPA 1979 - 1983
4 Domingo Perurena SPA 1971 - 1975
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-025 Francisco Mancebo Perez SPA 1998
22-099 Juan Fernandez Martin SPA 1979
22-313 Miguel Indurain Larraya SPA 1987
23-089 Juan Fernandez Martin SPA 1980
23-149 Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA 1982
23-160 Miguel Maria Lasa SPA 1971
23-325 Matthias Kessler DUI 2003
23-359 Angel Vicioso Arcos SPA 2001
24-130 Celestino Prieto Rodriguez SPA 1985
24-237 Simon Yates GBR 2017
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-343 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
37-356 Angel Vicioso Arcos SPA 2015
37-340 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
34-130 Vicente Lopez Carril SPA 1977
34-056 Jon Izagirre Insausti SPA 2023
34-014 Jonathan Hivert FRA 2019
33-345 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2014
33-056 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2011
32-013 Julian Gorospe Artabe SPA 1992
31-131 Johnny Weltz DEN 1993
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Miguel Maria Lasa SPA 1971 - 1981
6 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2005 - 2021
6 Angel Vicioso Arcos SPA 2000 - 2015
5 Jon Izagirre Insausti SPA 2015 - 2024
4 Roger Adria Oliveras SPA 2021 - 2024
4 Fabian Wegmann DUI 2006 - 2011
4 David Etxebarria Alkorta SPA 1997 - 2003
4 Federico Echave Musatadi SPA 1985 - 1990
4 Juan Fernandez Martin SPA 1979 - 1983
4 Domingo Perurena SPA 1971 - 1975
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-115 Igor Arrieta Lizarraga SPA 2022
20-030 Duarte Marcelino Domingues POR 2024
20-114 Igor Arrieta Lizarraga SPA 2023
20-124 Isaac Del Toro Romero MEX 2024
20-137 Lukas Nerurkar GBR 2024
20-197 Tadej Pogacar SLO 2019
20-255 Alexander Hajek OOS 2024
20-346 Edoardo Zambanini ITA 2022
21-112 Igor Arrieta Lizarraga SPA 2024
21-135 Iker Mintegui Claver SPA 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-343 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
39-037 Ruben Plaza Molina SPA 2019
39-026 Francisco Mancebo Perez SPA 2015
38-130 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2022
37-356 Angel Vicioso Arcos SPA 2015
37-340 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
37-295 Ben Hermans BEL 2024
37-281 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2024
37-131 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2021
37-063 Rigoberto Uran Uran COL 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Miguel Maria Lasa SPA 1978 - 1978
1 Eulalio Garcia Pereda SPA 1978 - 1978
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
26-318 Eulalio Garcia Pereda SPA 1978
30-141 Miguel Maria Lasa SPA 1978
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
30-141 Miguel Maria Lasa SPA 1978
26-318 Eulalio Garcia Pereda SPA 1978
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar