Giro del Belvedere Cordignano

Giro del Belvedere Cordignano 2024
01 Apr 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SLO Gal Glivar SLO 21-335
2 ITA Davide Donati ITA 18-358
3 ITA Ludovico Crescioli ITA
4 ITA Alessandro Pinarello ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 20-264
5 ITA Alessandro Romele ITA 20-215
6 ITA Filippo D'Aiuto ITA 22-011
7 ITA Edoardo Zamperini ITA 21-013
8 GBR Tomos Pattinson GBR
9 OOS Sebastian Putz OOS 20-219
10 ITA Alessandro Borgo ITA
11 GBR Louis Sutton GBR
12 NED Darren van Bekkum NED 22-012
13 ITA Matteo Ambrosini ITA 21-343
14 NOR Jörgen Nordhagen NOR 19-081
15 NED Menno Huising NED 19-358
16 SPA Pablo Torres Arias SPA
17 GBR Jack Brough GBR
18 ITA Luca Rosa ITA
19 COL Jefferson Armando Ruiz Acuna COL 21-269
20 ITA Leonardo Volpato ITA 19-108
Giro del Belvedere Cordignano 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
01.04 Eindstand Gal Glivar
Startlijst Giro del Belvedere Cordignano 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alessandro Romele ITA 30 Aug 2003 1
Darren van Bekkum NED 20 Mar 2002 1
Davide Donati ITA 08 Apr 2005 1
Edoardo Zamperini ITA 19 Mar 2003 1
Filippo D'Aiuto ITA 21 Mar 2002 1
Gal Glivar SLO 01 May 2002 1
Jefferson Armando Ruiz Acuna COL 06 Jul 2002 1
Jörgen Nordhagen NOR 10 Jan 2005 1
Leonardo Volpato ITA 14 Dec 2004 1
Matteo Ambrosini ITA 23 Apr 2002 1
Menno Huising NED 08 Apr 2004 1
Sebastian Putz OOS 26 Aug 2003 1
Alessandro Pinarello ITA 12 Jul 2003 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 01.04 1.2U SLO Gal Glivar ITA Davide Donati ITA Ludovico Crescioli
2023 10.04 1.2U NOR Johannes Staune-Mittet ITA Davide De Pretto NED Loe van Belle
2022 18.04 1.2U FRA Romain Grégoire ITA Federico Guzzo NOR Per Strand Hagenes
2021 05.04 1.2U SPA Juan Ayuso Pesquera CRO Viktor Potocki ZWI Alexandre Balmer
2019 22.04 1.2U ITA Samuele Battistella ITA Giovanni Aleotti ITA Matteo Sobrero
2018 02.04 1.2U AUS Robert Stannard ITA Cristian Scaroni ITA Matteo Sobrero
2017 17.04 1.2U BLR Aliaksandr Riabushenko AUS Lucas Hamilton ITA Matteo Fabbro
2016 28.03 1.2U ZWI Patrick Müller ITA Nicola Bagioli CRO Josip Rumac
2015 06.04 1.2U ITA Andrea Vendrame OOS Gregor Mühlberger USA Geoffrey Curran
2014 21.04 1.2U ITA Simone Andreetta DUI Silvio Herklotz ITA Luca Chirico
2013 01.04 1.2U ZWI Stefan Küng DUI Silvio Herklotz AUS Mitchell Mulhern
2012 09.04 1.2U ITA Daniele Dall'Oste ITA Enrico Barbin BLR Stanislau Bazhkou
2011 25.04 1.2U ITA Nicola Boem ITA Salvatore Puccio ITA Enrico Battaglin
2010 05.04 1.2U BLR Siarhei Papok ITA Angelo Pagani ITA Luca Benedetti
2009 13.04 1.2U ITA Sacha Modolo ITA Nicola Boem ITA Matteo Collodel
2008 24.03 1.2U ITA Davide Malacarne ITA Matteo Collodel ITA Pierpaolo De Negri
2007 09.04 1.2 ITA Simone Stortoni CRO Hrvoje Miholjevic CRO Matija Kvasina
2006 17.04 1.2 ITA Fabrizio Galeazzi ITA Luca Zanderigo AUS Ashley Humbert
2005 28.03 1.2 ITA Gianluca Coletta AUS Gene Michael Bates AUS Ashley Humbert
2004 . ITA Claudio Corioni
2003 . RUS Alexandre Bazhenov
2002 . ITA David Garbelli
2001 . UKR Yaroslav Popovych
2000 . ITA Giampaolo Caruso
1999 05.04 1.6 RUS Alexandre Parfimovich ITA Antonio Salomone UKR Volodymir Gustov
1998 . ITA Pietro Caucchioli
1997 31.03 1.6 ITA Emanuele Lupi ITA Nicola Castaldo ITA Claudio Ainardi
1996 07.04 1.6 SLO Gorazd Stangelj UKR Alexander Fedenko ITA Nicola Castaldo
1995 . ITA Biagio Conte
1994 . ITA Alessandro Baronti
1993 . ITA Alessandro Bertolini
1992 . ITA Marco Artunghi
1991 . ITA Carlo Benigni
1990 . ITA Ivan Gotti
1989 . ZWE Lars Wahlqvist
1988 . ITA Flavio Milan
1987 . ITA Federico Savoia
1986 . ITA Maurizio Fondriest
1985 . Pavel Styks
1984 . ITA Renato Piccolo
1983 . ITA Silvio Martinello
1982 . ITA Massimo Favaretto
1981 . ITA Moreno Argentin
1980 . ITA Gianni Giacomini
1979 . ITA Giovanni Renosto
1978 . ITA Gianni Biason
1977 . ITA Gastone Martini
1976 . ITA Tullio Bertacco
1975 . ITA Adriano Brunello
1974 . ITA Flavio Martini
1973 . ITA Mose Segato
1972 . ITA Natalino Bonan
1971 . ITA Alessio Peccolo
1970 . ITA Flavio Martini
1969 . ITA Mose Segato
1968 . ITA Lucillo Lievore
1967 . ITA Dino Pulze
1966 . ITA Silvano Riccato
1965 . ITA Ezio Piccoli
1964 . ITA Gianfranco Gallon
1963 . ITA Mario Zanin
1962 . ITA Giorgio Gobessi
1961 . ITA Claudio Zanchetta
1960 . ITA Antonio Dal Cin
1959 . ITA Claudio Zanchetta
1952 . ITA Vito Favero
1923 . ITA Alfonso Piccin
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Flavio Martini ITA 1970 - 1974
1 Gal Glivar SLO 2024 - 2024
1 Johannes Staune-Mittet NOR 2023 - 2023
1 Romain Grégoire FRA 2022 - 2022
1 Juan Ayuso Pesquera SPA 2021 - 2021
1 Samuele Battistella ITA 2019 - 2019
1 Robert Stannard AUS 2018 - 2018
1 Aliaksandr Riabushenko BLR 2017 - 2017
1 Patrick Müller ZWI 2016 - 2016
1 Andrea Vendrame ITA 2015 - 2015
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Matteo Sobrero ITA 2018 - 2019
2 Silvio Herklotz DUI 2013 - 2014
2 Nicola Boem ITA 2009 - 2011
2 Matteo Collodel ITA 2008 - 2009
2 Ashley Humbert AUS 2005 - 2006
2 Nicola Castaldo ITA 1996 - 1997
2 Flavio Martini ITA 1970 - 1974
1 Davide Donati ITA 2024 - 2024
1 Gal Glivar SLO 2024 - 2024
1 Davide De Pretto ITA 2023 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Davide De Pretto ITA 2022 - 2023
2 Matteo Sobrero ITA 2018 - 2019
2 Silvio Herklotz DUI 2013 - 2014
2 Nicola Boem ITA 2009 - 2011
2 Matteo Collodel ITA 2008 - 2009
2 Ashley Humbert AUS 2005 - 2006
2 Nicola Castaldo ITA 1996 - 1997
2 Flavio Martini ITA 1970 - 1974
1 Alessandro Romele ITA 2024 - 2024
1 Alessandro Pinarello ITA 2024 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-201 Juan Ayuso Pesquera SPA 2021
19-087 Romain Grégoire FRA 2022
19-136 Stefan Küng ZWI 2013
19-198 Robert Stannard AUS 2018
19-344 Patrick Müller ZWI 2016
20-159 Samuele Battistella ITA 2019
20-234 Simone Andreetta ITA 2014
20-257 Davide Malacarne ITA 2008
20-260 Andrea Vendrame ITA 2015
20-321 Daniele Dall'Oste ITA 2012
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
28-087 Emanuele Lupi ITA 1997
23-194 Gianluca Coletta ITA 2005
23-070 Gorazd Stangelj SLO 1996
22-090 Siarhei Papok BLR 2010
21-335 Gal Glivar SLO 2024
21-299 Sacha Modolo ITA 2009
21-276 Simone Stortoni ITA 2007
21-210 Nicola Boem ITA 2011
21-188 Aliaksandr Riabushenko BLR 2017
21-082 Johannes Staune-Mittet NOR 2023
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Davide De Pretto ITA 2022 - 2023
2 Matteo Sobrero ITA 2018 - 2019
2 Silvio Herklotz DUI 2013 - 2014
2 Nicola Boem ITA 2009 - 2011
2 Matteo Collodel ITA 2008 - 2009
2 Ashley Humbert AUS 2005 - 2006
2 Nicola Castaldo ITA 1996 - 1997
2 Flavio Martini ITA 1970 - 1974
1 Alessandro Romele ITA 2024 - 2024
1 Alessandro Pinarello ITA 2024 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-201 Juan Ayuso Pesquera SPA 2021
18-283 Per Strand Hagenes NOR 2022
18-330 Silvio Herklotz DUI 2013
18-358 Davide Donati ITA 2024
19-081 Jörgen Nordhagen NOR 2024
19-087 Romain Grégoire FRA 2022
19-108 Leonardo Volpato ITA 2024
19-136 Stefan Küng ZWI 2013
19-169 Geoffrey Curran USA 2015
19-198 Robert Stannard AUS 2018
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
29-334 Nicola Castaldo ITA 1997
28-341 Nicola Castaldo ITA 1996
28-087 Emanuele Lupi ITA 1997
27-306 Hrvoje Miholjevic CRO 2007
25-126 Matija Kvasina CRO 2007
25-108 Alexander Fedenko UKR 1996
24-196 Claudio Ainardi ITA 1997
24-057 Ashley Humbert AUS 2006
23-267 Gene Michael Bates AUS 2005
23-194 Gianluca Coletta ITA 2005
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar