Scheldeprijs

Scheldeprijs 2024
03 Apr 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Tim Merlier BEL Soudal - Quick Step 31-155
2 BEL Jasper Philipsen BEL Alpecin - Deceuninck 26-032
3 NED Dylan Groenewegen NED Jayco Alula 30-286
4 NED Cees Bol NED Astana Qazaqstan 28-251
5 FRA Hugo Hofstetter FRA Israel - Premier Tech 30-049
6 NOR Sören Waerenskjold NOR Uno-X Mobility 24-022
7 AUS Samuel Welsford AUS BORA - Hansgrohe 28-075
8 ITA Matteo Moschetti ITA Q36.5 Pro Cycling Team 27-232
9 EST Madis Mihkels EST Intermarché - Circus - Wanty 20-308
10 ITA Matteo Trentin ITA Tudor Pro Cycling Team 34-244
11 BEL Piet Allegaert BEL Cofidis 29-073
12 BEL Timothy Dupont BEL 36-154
13 NED Arvid de Kleijn NED Tudor Pro Cycling Team 30-013
14 BEL Jarne Van De Paar BEL Lotto - Dstny 23-162
15 BEL Dries Van Gestel BEL TotalEngergies 29-185
16 BEL Davide Bomboi BEL TDT - Unibet 24-007
17 ITA Luca Mozzato ITA Arkéa - B&B Hotels 26-047
18 NED Casper van Uden NED DSM - Firmenich PostNL 22-255
19 GBR Daniel McLay GBR Arkéa - B&B Hotels 32-091
20 CDN Riley Pickrell CDN Israel - Premier Tech 22-230
21 BEL Edward Theuns BEL Lidl - Trek 32-339
22 NED Huub Artz NED 21-324
23 BEL Abram Stockman BEL TDT - Unibet 27-246
24 COL Juan Sebastian Molano Benavides COL UAE Team Emirates 29-150
25 NED Danny van Poppel NED BORA - Hansgrohe 30-251
26 SLO Luka Mezgec SLO Jayco Alula 35-280
27 BEL Simon Dehairs BEL 22-303
28 POL Stanislaw Aniolkowski POL Cofidis 27-073
29 ISR Itmar Einhorn ISR Israel - Premier Tech 26-195
30 DEN William Blume Levy DEN Uno-X Mobility 23-079
31 BEL Sasha Weemaes BEL Bingoal - WB 26-053
32 DUI Tim Torn Teutenberg DUI 21-288
33 FRA Alexis Renard FRA Cofidis 24-307
34 BEL Jens Reynders BEL 25-313
35 BEL Jenthe Biermans BEL Arkéa - B&B Hotels 28-156
36 BEL Bert Van Lerberghe BEL Soudal - Quick Step 31-186
37 FRA Donavan Vincent Grondin FRA Arkéa - B&B Hotels 23-189
38 ISR Nadav Raisberg ISR Israel - Premier Tech 23-005
39 AUS Blake Quick AUS Jayco Alula 24-037
40 ISR Oded Kogut ISR Israel - Premier Tech 23-048
41 NED Maikel Zijlaard NED Tudor Pro Cycling Team 24-307
42 USA Luke Lamperti USA Soudal - Quick Step 21-093
43 DUI Alexander Krieger DUI Tudor Pro Cycling Team 32-127
44 ITA Gianni Moscon ITA Soudal - Quick Step 29-348
45 DUI Rüdiger Selig DUI Astana Qazaqstan 35-052
46 DUI Niklas Märkl DUI DSM - Firmenich PostNL 25-031
47 BEL Michiel Lambrecht BEL 21-052
48 BEL Aaron Van Der Beken BEL Bingoal - WB 23-141
49 BEL Arne Santy BEL
50 NED Elmar Reinders NED Jayco Alula 32-020
51 DEN Rasmus Bögh Wallin DEN Uno-X Mobility 28-092
52 BEL Luca De Meester BEL Bingoal - WB 24-072
53 IRL Rory Townsend IRL Q36.5 Pro Cycling Team 28-278
54 NED Jeroen van Krimpen NED
55 NOR Tord Gudmestad NOR Uno-X Mobility 22-330
56 NED Owen Geleijn NED TDT - Unibet 23-079
57 BEL Gijs Van Hoecke BEL Intermarché - Circus - Wanty 32-143
58 NZL Kiaan Watts NZL 22-250
59 NED Lucas Janssen NED 21-087
60 NED Roel van Sintmaartensdijk NED Intermarché - Circus - Wanty 22-330
61 NED Lars Loohuis NED 23-181
62 BEL Louis Blouwe BEL Bingoal - WB 24-136
63 BEL Sébastien Grignard BEL Lotto - Dstny 24-340
64 BEL Thomas Joseph BEL 27-118
65 NED Mathijs Paasschens NED Lotto - Dstny 28-016
66 BEL Ward Van Hoof BEL Team Flanders - Baloise 24-351
67 BEL Elias Maris BEL Team Flanders - Baloise 24-181
68 USA Joey Rosskopf USA Q36.5 Pro Cycling Team 34-210
69 DUI Maximilian Walscheid DUI Jayco Alula 30-294
70 GBR Joshua Giddings GBR 20-258
71 NED Bram Welten NED DSM - Firmenich PostNL 27-005
72 ITA Jacopo Guarnieri ITA Lotto - Dstny 36-233
73 GBR Benjamin Peatfield GBR
74 ITA Mirko Bozzola ITA 20-043
75 AUS Cyrus Monk AUS Q36.5 Pro Cycling Team 27-147
76 ETH Haylu Abreha Negasi ETH Q36.5 Pro Cycling Team 23-329
77 EST Frank Aron Ragilo EST 20-012
78 BEL Christophe Noppe BEL Cofidis 29-125
79 FRA Lucas Boniface FRA TotalEngergies 23-161
80 FRA Anthony Turgis FRA TotalEngergies 29-322
81 NED Hartthijs de Vries NED TDT - Unibet 27-266
82 NED Bram Dissel NED 25-265
83 NED Ramon Sinkeldam NED Alpecin - Deceuninck 35-053
84 BEL Edward Planckaert BEL Alpecin - Deceuninck 29-061
85 FRA Sandy Dujardin FRA TotalEngergies 26-309
86 BEL Michiel Coppens BEL
87 KAZ Dmitriy Gruzdev KAZ Astana Qazaqstan 38-021
88 BEL Mauro Verwilt BEL 23-296
89 POL Filip Maciejuk POL BORA - Hansgrohe 24-213
90 CZE Mathias Vacek CZE Lidl - Trek 21-295
91 BEL Otto Vergaerde BEL Lidl - Trek 29-262
92 BEL Gibbe Staes BEL
93 BEL Tim Declercq BEL Lidl - Trek 35-013
94 CZE Pavel Bittner CZE DSM - Firmenich PostNL 21-156
95 BEL Baptiste Planckaert BEL Intermarché - Circus - Wanty 35-187
96 NED Tijmen Eising NED 33-007
97 DEN Casper Phillip Pedersen DEN Soudal - Quick Step 28-019
98 FRA Thomas Gachignard FRA TotalEngergies 23-229
99 BEL Senne Leysen BEL Alpecin - Deceuninck 28-016
100 BEL Siebe Deweirdt BEL Team Flanders - Baloise 21-330
101 KAZ Yevgeniy Gidich KAZ Astana Qazaqstan 27-319
102 DEN Michael Mörköv Christensen DEN Astana Qazaqstan 38-338
103 BEL Jordi Warlop BEL Soudal - Quick Step 27-303
104 BEL Aimé De Gendt BEL Cofidis 29-290
105 BEL Jelle Vermoote BEL Bingoal - WB 22-217
106 DUI Mika Heming DUI Tudor Pro Cycling Team 23-362
107 AUS Kaden Groves AUS Alpecin - Deceuninck 25-101
108 BEL Lionel Taminiaux BEL Lotto - Dstny 27-317
109 CZE Petr Kelemen CZE Tudor Pro Cycling Team 23-136
110 AUS Miles Scotson AUS Arkéa - B&B Hotels 30-075
111 NED Daan Hoole NED Lidl - Trek 25-040
112 POR Ivo Emanuel Alves Oliveira POR UAE Team Emirates 27-210
113 DUI Nico Denz DUI BORA - Hansgrohe 30-047
114 IRL Ryan Mullen IRL BORA - Hansgrohe 29-239
115 COL Alvaro Hodeg Chagui COL UAE Team Emirates 27-199
116 DEN Nicklas Overgaard Pedersen DEN TDT - Unibet 30-243
117 DEN Sebastian Nielsen DEN TDT - Unibet 23-219
118 DUI Rick Zabel DUI Israel - Premier Tech 30-117
119 OOS Marco Haller OOS BORA - Hansgrohe 33-002
120 ZWE Jakob Söderqvist ZWE 20-308
121 RUS Gleb Syritsa RUS Astana Qazaqstan 23-354
122 KAZ Yevgeniy Fedorov KAZ Astana Qazaqstan 24-047
123 FRA Axel Huens FRA TDT - Unibet 22-210
124 NED Tim Naberman NED DSM - Firmenich PostNL 24-328
125 BEL Vincent Van Hemelen BEL Team Flanders - Baloise 23-152
126 AUS Kelland O'Brien AUS Jayco Alula 25-316
127 BEL Ludovic Robeet BEL Cofidis 29-316
128 NOR Daniel Arnes NOR 23-301
129 DEN Louis Bendixen DEN Uno-X Mobility 28-285
130 NOR Stian Edvardsen-Fredheim NOR Uno-X Mobility 21-011
131 NED Stijn Appel NED 27-140
132 BEL Robbe Ghys BEL Alpecin - Deceuninck 27-082
133 ITA Juan David Sierra ITA 19-068
134 BEL Liam Slock BEL Lotto - Dstny 23-197
135 BEL Warre Vangheluwe BEL Soudal - Quick Step 22-254
136 BEL Jules Hesters BEL Team Flanders - Baloise 25-143
137 DUI Emil Herzog DUI BORA - Hansgrohe 19-179
Scheldeprijs 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
03.04 Eindstand Tim Merlier
Startlijst Scheldeprijs 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Bram Dissel NED 12 Jul 1998 1
Daniel Arnes NOR 06 Jun 2000 1
Frank Aron Ragilo EST 22 Mar 2004 1
Huub Artz NED 14 May 2002 1
Jakob Söderqvist ZWE 31 May 2003 1
Jens Reynders BEL 25 May 1998 1
Joshua Giddings GBR 20 Jul 2003 1
Juan David Sierra ITA 25 Jan 2005 1
Kiaan Watts NZL 27 Jul 2001 1
Lars Loohuis NED 04 Oct 2000 1
Lucas Janssen NED 06 Jan 2003 1
Mauro Verwilt BEL 11 Jun 2000 1
Michiel Lambrecht BEL 10 Feb 2003 1
Mirko Bozzola ITA 20 Feb 2004 1
Simon Dehairs BEL 04 Jun 2001 1
Stijn Appel NED 14 Nov 1996 1
Thomas Joseph BEL 06 Dec 1996 1
Tijmen Eising NED 27 Mar 1991 1
Tim Torn Teutenberg DUI 19 Jun 2002 1
Timothy Dupont BEL 01 Nov 1987 2
Edward Planckaert BEL 01 Feb 1995 Alpecin - Deceuninck 1
Jasper Philipsen BEL 02 Mar 1998 Alpecin - Deceuninck 6
Kaden Groves AUS 23 Dec 1998 Alpecin - Deceuninck 1
Ramon Sinkeldam NED 09 Feb 1989 Alpecin - Deceuninck 1
Robbe Ghys BEL 11 Jan 1997 Alpecin - Deceuninck 1
Senne Leysen BEL 18 Mar 1996 Alpecin - Deceuninck 1
Daniel McLay GBR 03 Jan 1992 Arkéa - B&B Hotels 5
Donavan Vincent Grondin FRA 26 Sep 2000 Arkéa - B&B Hotels 1
Jenthe Biermans BEL 30 Oct 1995 Arkéa - B&B Hotels 1
Luca Mozzato ITA 15 Feb 1998 Arkéa - B&B Hotels 4
Miles Scotson AUS 18 Jan 1994 Arkéa - B&B Hotels 1
Cees Bol NED 27 Jul 1995 Astana Qazaqstan 2
Dmitriy Gruzdev KAZ 13 Mar 1986 Astana Qazaqstan 1
Gleb Syritsa RUS 14 Apr 2000 Astana Qazaqstan 1
Michael Mörköv Christensen DEN 30 Apr 1985 Astana Qazaqstan 3
Rüdiger Selig DUI 10 Feb 1989 Astana Qazaqstan 2
Yevgeniy Fedorov KAZ 16 Feb 2000 Astana Qazaqstan 1
Yevgeniy Gidich KAZ 19 May 1996 Astana Qazaqstan 1
Danny van Poppel NED 26 Jul 1993 BORA - Hansgrohe 6
Emil Herzog DUI 06 Oct 2004 BORA - Hansgrohe 1
Filip Maciejuk POL 03 Sep 1999 BORA - Hansgrohe 1
Marco Haller OOS 01 Apr 1991 BORA - Hansgrohe 2
Nico Denz DUI 15 Feb 1994 BORA - Hansgrohe 1
Ryan Mullen IRL 07 Aug 1994 BORA - Hansgrohe 2
Samuel Welsford AUS 19 Jan 1996 BORA - Hansgrohe 3
Aimé De Gendt BEL 17 Jun 1994 Cofidis 1
Alexis Renard FRA 01 Jun 1999 Cofidis 1
Christophe Noppe BEL 29 Nov 1994 Cofidis 1
Ludovic Robeet BEL 22 May 1994 Cofidis 1
Piet Allegaert BEL 20 Jan 1995 Cofidis 1
Stanislaw Aniolkowski POL 20 Jan 1997 Cofidis 2
Bram Welten NED 29 Mar 1997 DSM - Firmenich PostNL 1
Casper van Uden NED 22 Jul 2001 DSM - Firmenich PostNL 2
Niklas Märkl DUI 03 Mar 1999 DSM - Firmenich PostNL 1
Pavel Bittner CZE 29 Oct 2002 DSM - Firmenich PostNL 1
Tim Naberman NED 11 May 1999 DSM - Firmenich PostNL 1
Baptiste Planckaert BEL 28 Sep 1988 Intermarché - Circus - Wanty 2
Gijs Van Hoecke BEL 12 Nov 1991 Intermarché - Circus - Wanty 1
Madis Mihkels EST 31 May 2003 Intermarché - Circus - Wanty 2
Roel van Sintmaartensdijk NED 08 May 2001 Intermarché - Circus - Wanty 1
Hugo Hofstetter FRA 13 Feb 1994 Israel - Premier Tech 3
Itmar Einhorn ISR 20 Sep 1997 Israel - Premier Tech 3
Nadav Raisberg ISR 29 Mar 2001 Israel - Premier Tech 1
Oded Kogut ISR 14 Feb 2001 Israel - Premier Tech 1
Rick Zabel DUI 07 Dec 1993 Israel - Premier Tech 1
Riley Pickrell CDN 16 Aug 2001 Israel - Premier Tech 1
Blake Quick AUS 26 Feb 2000 Jayco Alula 1
Dylan Groenewegen NED 21 Jun 1993 Jayco Alula 3
Elmar Reinders NED 14 Mar 1992 Jayco Alula 1
Kelland O'Brien AUS 22 May 1998 Jayco Alula 1
Luka Mezgec SLO 27 Jun 1988 Jayco Alula 2
Maximilian Walscheid DUI 13 Jun 1993 Jayco Alula 4
Daan Hoole NED 22 Feb 1999 Lidl - Trek 1
Edward Theuns BEL 30 Apr 1991 Lidl - Trek 6
Mathias Vacek CZE 12 Jun 2002 Lidl - Trek 1
Otto Vergaerde BEL 15 Jul 1994 Lidl - Trek 1
Tim Declercq BEL 21 Mar 1989 Lidl - Trek 1
Bert Van Lerberghe BEL 29 Sep 1992 Soudal - Quick Step 3
Casper Phillip Pedersen DEN 15 Mar 1996 Soudal - Quick Step 1
Gianni Moscon ITA 20 Apr 1994 Soudal - Quick Step 1
Jordi Warlop BEL 04 Jun 1996 Soudal - Quick Step 1
Luke Lamperti USA 31 Dec 2002 Soudal - Quick Step 1
Tim Merlier BEL 30 Oct 1992 Soudal - Quick Step 3
Warre Vangheluwe BEL 23 Jul 2001 Soudal - Quick Step 1
Anthony Turgis FRA 16 May 1994 TotalEngergies 1
Dries Van Gestel BEL 30 Sep 1994 TotalEngergies 2
Lucas Boniface FRA 24 Oct 2000 TotalEngergies 1
Sandy Dujardin FRA 29 May 1997 TotalEngergies 1
Thomas Gachignard FRA 17 Aug 2000 TotalEngergies 1
Alvaro Hodeg Chagui COL 16 Sep 1996 UAE Team Emirates 1
Ivo Emanuel Alves Oliveira POR 05 Sep 1996 UAE Team Emirates 1
Juan Sebastian Molano Benavides COL 04 Nov 1994 UAE Team Emirates 1
Cyrus Monk AUS 07 Nov 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Haylu Abreha Negasi ETH 09 May 2000 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Joey Rosskopf USA 05 Sep 1989 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Matteo Moschetti ITA 14 Aug 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 3
Rory Townsend IRL 30 Jun 1995 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Abram Stockman BEL 31 Jul 1996 TDT - Unibet 1
Axel Huens FRA 05 Sep 2001 TDT - Unibet 1
Davide Bomboi BEL 27 Mar 2000 TDT - Unibet 1
Hartthijs de Vries NED 11 Jul 1996 TDT - Unibet 1
Nicklas Overgaard Pedersen DEN 03 Aug 1993 TDT - Unibet 1
Owen Geleijn NED 14 Jan 2001 TDT - Unibet 1
Sebastian Nielsen DEN 27 Aug 2000 TDT - Unibet 1
Jacopo Guarnieri ITA 14 Aug 1987 Lotto - Dstny 1
Jarne Van De Paar BEL 23 Oct 2000 Lotto - Dstny 1
Liam Slock BEL 18 Sep 2000 Lotto - Dstny 1
Lionel Taminiaux BEL 21 May 1996 Lotto - Dstny 1
Mathijs Paasschens NED 18 Mar 1996 Lotto - Dstny 1
Sébastien Grignard BEL 29 Apr 1999 Lotto - Dstny 1
Elias Maris BEL 05 Oct 1999 Team Flanders - Baloise 1
Jules Hesters BEL 11 Nov 1998 Team Flanders - Baloise 1
Siebe Deweirdt BEL 08 May 2002 Team Flanders - Baloise 1
Vincent Van Hemelen BEL 02 Nov 2000 Team Flanders - Baloise 1
Ward Van Hoof BEL 18 Apr 1999 Team Flanders - Baloise 1
Aaron Van Der Beken BEL 13 Nov 2000 Bingoal - WB 1
Jelle Vermoote BEL 29 Aug 2001 Bingoal - WB 1
Louis Blouwe BEL 19 Nov 1999 Bingoal - WB 1
Luca De Meester BEL 22 Jan 2000 Bingoal - WB 1
Sasha Weemaes BEL 09 Feb 1998 Bingoal - WB 1
Louis Bendixen DEN 23 Jun 1995 Uno-X Mobility 1
Rasmus Bögh Wallin DEN 02 Jan 1996 Uno-X Mobility 1
Sören Waerenskjold NOR 12 Mar 2000 Uno-X Mobility 2
Stian Edvardsen-Fredheim NOR 23 Mar 2003 Uno-X Mobility 1
Tord Gudmestad NOR 08 May 2001 Uno-X Mobility 1
William Blume Levy DEN 14 Jan 2001 Uno-X Mobility 1
Alexander Krieger DUI 28 Nov 1991 Tudor Pro Cycling Team 1
Arvid de Kleijn NED 21 Mar 1994 Tudor Pro Cycling Team 2
Maikel Zijlaard NED 01 Jun 1999 Tudor Pro Cycling Team 1
Matteo Trentin ITA 02 Aug 1989 Tudor Pro Cycling Team 2
Mika Heming DUI 06 Apr 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Petr Kelemen CZE 18 Nov 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 03.04 1.PS BEL Tim Merlier BEL Jasper Philipsen NED Dylan Groenewegen
2023 05.04 1.PS BEL Jasper Philipsen AUS Samuel Welsford GBR Mark Cavendish
2022 06.04 1.PS NOR Alexander Kristoff NED Danny van Poppel AUS Samuel Welsford
2021 07.04 1.PS BEL Jasper Philipsen IRL Sam Bennett GBR Mark Cavendish
2020 14.10 1.PS AUS Caleb Ewan ITA Niccolo Bonifazio FRA Bryan Coquard
2019 10.04 1.HC NED Fabio Jakobsen DUI Maximilian Walscheid GBR Christopher Lawless
2018 04.04 1.HC NED Fabio Jakobsen DUI Pascal Ackermann GBR Christopher Lawless
2017 05.04 1.HC DUI Marcel Kittel ITA Elia Viviani FRA Nacer Bouhanni
2016 08.04 1.HC DUI Marcel Kittel GBR Mark Cavendish DUI André Greipel
2015 08.04 1.HC NOR Alexander Kristoff BEL Edward Theuns BLR Yauheni Hutarovich
2014 09.04 1.HC DUI Marcel Kittel USA Tyler Farrar NED Danny van Poppel
2013 03.04 1.HC DUI Marcel Kittel GBR Mark Cavendish NED Barry Markus
2012 04.04 1.HC DUI Marcel Kittel USA Tyler Farrar NED Theo Bos
2011 06.04 1.HC GBR Mark Cavendish RUS Denis Galimzyanov BLR Yauheni Hutarovich
2010 07.04 1.HC USA Tyler Farrar AUS Robbie McEwen DUI Jan Robert Förster
2009 15.04 1.HC ITA Alessandro Petacchi NED Kenny Robert van Hummel CDN Dominique Rollin
2008 16.04 1.HC GBR Mark Cavendish BEL Tom Boonen AUS Robbie McEwen
2007 18.04 1.HC GBR Mark Cavendish AUS Robbie McEwen BEL Gert Steegmans
2006 12.04 1.HC BEL Tom Boonen NED Steven de Jongh BEL Gert Steegmans
2005 13.04 1.HC NED Thorwald Veneberg LTU Tomas Vaitkus ITA Simone Cadamuro
2004 14.04 1.1 BEL Tom Boonen AUS Robbie McEwen ITA Simone Cadamuro
2003 16.04 1.1 BEL Ludovic Capelle EST Jaan Kirsipuu DUI Steffen Radochla
2002 24.04 1.1 AUS Robbie McEwen BEL Tom Steels NED Stefan van Dijk
2001 25.04 1.1 ITA Endrio Leoni NED Jeroen Blijlevens NOR Kurt-Asle Arvesen
2000 19.04 1.1 ITA Endrio Leoni NED Jeroen Blijlevens NED Leon van Bon
1999 21.04 1.1 NED Jeroen Blijlevens DUI Erik Zabel NED Tristan Hoffmann
1998 22.04 1.1 NED Servais Knaven NED Leon van Bon BEL Bart Leysen
1997 23.04 1.1 DUI Erik Zabel BEL Johan Museeuw UKR Andrei Tchmil
1996 24.04 1.1 BEL Frank Vandenbroucke BEL Tom Steels BEL Eric Vanderaerden
1995 19.04 1.1 ITA Rossano Brasi BEL Peter Roes ITA Giovanni Fidanza
1994 13.04 1.1 BEL Peter Van Petegem BEL Dirk De Wolf UZB Djamolidine Abduzhaparov
1993 21.04 1.2 ITA Mario Cipollini BEL Wilfried Nelissen* ITA Giuseppe Citterio
1992 22.04 1.2 BEL Wilfried Nelissen BEL Johan Museeuw NED Michel Cornelisse
1991 24.04 1.2 ITA Mario Cipollini BEL Jan Bogaert BEL Johan Capiot
1990 18.04 1.3 NED John Talen BEL Eric Vanderaerden BEL Johan Museeuw
1989 19.04 Cat 4 BEL Jean-Marie Wampers BEL Frank Hoste NED John van den Akker
1988 26.04 NED Jean-Paul van Poppel BEL Eddy Planckaert NED Hans Daams
1987 28.04 Cat 1 BEL Etienne De Wilde NED Jean-Paul van Poppel BEL Marnix Lameire
1986 25.08 Cat 1 NED Jean-Paul van Poppel BEL Wim Arras BEL Eric Vanderaerden
1985 30.07 Cat 1 NED Adri van der Poel BEL Jozef Lieckens X
1984 31.07 Cat 1 BEL Ludo Peeters BEL Jean-Marie Wampers BEL Ludwig Wijnants
1983 02.08 Cat 1 BEL Jan Bogaert BEL Ludo Schurgers BEL Frank Hoste
1982 27.07 BEL Ludo Schurgers BEL Jan Nevens BEL Charles Jochums
1981 28.07 NED Ad Wijnands BEL Willy Teirlinck BEL Joseph Jacobs
1980 29.07 BEL Ludo Peeters BEL René Martens NED Jan Raas
1979 31.07 BEL Daniël Willems BEL Frank Hoste BEL Alfons De Wolf
1978 01.08 DUI Dietrich Thurau NED Martin Havik NED Aad van den Hoek
1977 02.08 BEL Marc Demeyer BEL Ludo Peeters BEL Ronan De Meyer
1976 27.07 BEL Frans Verbeeck BEL Roger De Vlaeminck X
1975 29.07 BEL Ronald De Witte DUI Dietrich Thurau BEL Freddy Maertens
1974 30.07 BEL Marc Demeyer BEL Julien Stevens BEL Englebert Opdebeeck
1973 31.07 BEL Freddy Maertens BEL Louis Verreydt BEL Marc Demeyer
1972 01.08 BEL Eddy Merckx BEL Herman Vanspringel BEL Willy Planckaert
1971 27.07 BEL Gustaaf Van Roosbroeck BEL Frans Mintjens BEL Johan De Muynck
1970 28.07 BEL Roger De Vlaeminck BEL Raphaël Hooyberghs BEL Alfons Scheys
1969 29.07 BEL Walter Godefroot BEL Roger De Vlaeminck NED Marinus "Rini" Wagtmans
1968 30.07 BEL Edward Sels NED Harry Steevens NED Gerard Vianen
1967 01.08 BEL Paul In 't Ven NED Henk Nijdam BEL Joseph Mathy
1966 02.08 BEL Joseph Spruyt BEL Henri Pauwels BEL Louis Proost
1965 27.07 BEL Willy Vannitsen BEL Louis Proost BEL Jozef Huysmans
1964 28.07 BEL Jos Hoevenaers BEL Jozef Huysmans BEL Frans Aerenhouts
1963 30.07 BEL Petrus Oellibrandt BEL Guillaume Van Tongerloo BEL Hugo Hellemans
1962 31.07 BEL Petrus Oellibrandt BEL Guillaume Van Tongerloo BEL Victor Van Schil
1961 01.08 BEL Raymond Vrancken BEL Marcel Janssens (1931) NED Piet van Hees
1960 02.08 BEL Petrus Oellibrandt BEL Marcel Buys NED Michel Stolker
1959 28.07 BEL Willy Butzen BEL Lucien Demunster BEL Jozef van Bael
1958 29.07 BEL Raymond Vrancken BEL Frans Van Looveren (1933) BEL Jozef van Bael
1957 30.07 BEL Rik Van Looy BEL Willy Lauwers BEL Jan Van Gompel
1956 31.07 BEL Rik Van Looy BEL Henri "Rik" Luyten DEN Kaj Alan Olsen
1955 02.08 BEL Briek Schotte BEL Marcel Janssens (1931) BEL Jozef De Feyter
1954 27.07 BEL Roger Decock BEL Marcel Janssens (1931) BEL Ernest Sterckx
1953 28.07 NED Hans Dekkers (1928) BEL Léo Buyst BEL Karel De Baere (1925)
1952 29.07 BEL Roger De Corte BEL Karel De Baere (1925) BEL Ernest Sterckx
1951 31.07 BEL Ernest Sterckx BEL Valère Ollivier BEL Georges Claes (1920)
1950 01.08 BEL Andre Pieters BEL Lode Poels BEL Ernest Sterckx
1949 02.08 BEL Roger De Corte BEL Valère Ollivier BEL Ernest Sterckx
1948 27.07 BEL Achiel Buysse BEL Frans Knaepkens NED Theo Middelkamp
1947 27.07 BEL René Mertens BEL Albert Sercu NED Theo Middelkamp
1946 30.07 BEL Stan Ockers BEL Ernest Sterckx BEL Gustaaf Van Overloop
1943 25.07 BEL Eloi Meulenberg BEL Roger Van Melkebeke BEL Robert Van Eenaeme
1942 26.07 BEL Louis Busschops BEL August Janssens BEL Hector Bruneel
1941 24.08 BEL Stan Ockers BEL Odiel Vanden Meerschaut BEL Emiel Faignaert
1939 01.08 BEL Achiel Buysse BEL Auguste Toubeau BEL Roger Vandendriessche
1938 02.08 BEL Antoine Dignef BEL Aloïs De Bruyne BEL Achiel Buysse
1937 27.07 BEL Sylvain Grysolle BEL Michel D'Hooghe BEL Joseph Huts
1936 28.07 BEL Marcel Van Schil BEL Frans Van Hassel BEL Camiel Michielsens
1935 30.07 BEL Gérard Loncke BEL Edward Vissers BEL Gustave Deloor
1934 31.07 BEL Leon Tommies BEL Alfred Hamerlinck BEL Joseph Moerenhout
1933 01.08 BEL Jozef "Flander" Horemans BEL Louis Hardiquest BEL Louis Duerloo
1932 02.08 BEL Godefried De Vocht BEL Denis Verschueren BEL August Verdijck
1931 28.07 BEL Godefried De Vocht BEL Odiel Van Hevel BEL Denis Verschueren
1930 29.07 BEL Denis Verschueren BEL Jef Wauters BEL Gustaaf "August" Reyns"
1929 30.07 BEL Jef Wauters BEL André Verbist BEL Alfred Hamerlinck
1928 10.06 BEL Jozef Dervaes BEL André Verbist BEL Jan Mertens
1927 18.09 BEL Georges Ronsse BEL Armand Van Bruane BEL Remi Van Impe
1926 22.08 BEL Jozef Dervaes BEL Jan Mertens BEL Louis Delannoy
1925 02.08 BEL Karel Van Hassel BEL André Verbist BEL Henri Hoevenaers
1924 11.05 BEL René Vermandel BEL Denis Verschueren BEL Adolphe Van Bruane
1923 10.06 BEL Emile Thollembeek BEL Maurice De Waele BEL Denis Verschueren
1922 09.07 BEL Florent Vandenberghe BEL Henri Moerenhout BEL Alphonse Van Hecke
1921 10.07 BEL René Vermandel BEL Isidore Mechant BEL John Van Ruysseveldt
1920 27.07 BEL Victor Lenaers BEL Jean-Baptiste Mosselmans BEL Jacques Bervoets
1919 21.07 BEL Isidore Mechant BEL Karel Block BEL Marcel Buysse (Buyze) (1889)
1914 19.07 BEL Jacques Octave BEL Guillaume Perwez BEL Edmond Desy
1913 27.07 BEL Joseph Van Wetter BEL August Vermeylen BEL Louis Ysermans
1912 21.07 BEL Joseph Van Wetter BEL Frans Tyck BEL August Vermeylen
1911 18.06 BEL Florent Luyckx BEL Frans Tyck BEL Jan Van Ingelghem
1910 17.07 BEL Florent Luyckx BEL Jozef Bouw BEL Louis Valckenaerts
1909 11.07 BEL Raymond Van Parys BEL Jules Wiot BEL Georges Baets
1908 19.07 BEL Adrien Kranskens BEL Abel De Vogelaere BEL Jules Bayens
1907 28.07 FRA Maurice Leturgie BEL Eugène Platteau BEL François Verstraeten
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Marcel Kittel DUI 2012 - 2017
3 Mark Cavendish GBR 2007 - 2011
2 Jasper Philipsen BEL 2021 - 2023
2 Alexander Kristoff NOR 2015 - 2022
2 Fabio Jakobsen NED 2018 - 2019
2 Tom Boonen BEL 2004 - 2006
2 Endrio Leoni ITA 2000 - 2001
2 Mario Cipollini ITA 1991 - 1993
2 Jean-Paul van Poppel NED 1986 - 1988
2 Ludo Peeters BEL 1980 - 1984
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Mark Cavendish GBR 2007 - 2023
6 Ernest Sterckx BEL 1946 - 1954
5 Marcel Kittel DUI 2012 - 2017
5 Robbie McEwen AUS 2002 - 2010
5 Denis Verschueren BEL 1923 - 1932
3 Jasper Philipsen BEL 2021 - 2024
3 Tyler Farrar USA 2010 - 2014
3 Tom Boonen BEL 2004 - 2008
3 Jeroen Blijlevens NED 1999 - 2001
3 Johan Museeuw BEL 1990 - 1997
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Mark Cavendish GBR 2007 - 2023
6 Danny van Poppel NED 2014 - 2024
6 Edward Theuns BEL 2015 - 2024
6 Jasper Philipsen BEL 2019 - 2024
6 Eric Vanderaerden BEL 1986 - 1996
6 Ernest Sterckx BEL 1946 - 1954
5 Daniel McLay GBR 2016 - 2024
5 Marcel Kittel DUI 2012 - 2017
5 Robbie McEwen AUS 2002 - 2010
5 Denis Verschueren BEL 1923 - 1932
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-169 Frank Vandenbroucke BEL 1996
21-169 Freddy Maertens BEL 1973
21-203 Stan Ockers BEL 1941
21-216 Fabio Jakobsen NED 2018
21-228 Sylvain Grysolle BEL 1937
21-332 Mark Cavendish GBR 2007
21-352 Wilfried Nelissen BEL 1992
22-122 Paul In 't Ven BEL 1967
22-132 Louis Busschops BEL 1942
22-140 Ad Wijnands NED 1981
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-330 Briek Schotte BEL 1955
35-102 Alessandro Petacchi ITA 2009
35-044 Frans Verbeeck BEL 1976
34-276 Alexander Kristoff NOR 2022
32-246 Endrio Leoni ITA 2001
31-240 Endrio Leoni ITA 2000
31-240 Jos Hoevenaers BEL 1964
31-155 Tim Merlier BEL 2024
30-356 Ludo Peeters BEL 1984
30-306 Eloi Meulenberg BEL 1943
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Mark Cavendish GBR 2007 - 2023
6 Danny van Poppel NED 2014 - 2024
6 Edward Theuns BEL 2015 - 2024
6 Jasper Philipsen BEL 2019 - 2024
6 Eric Vanderaerden BEL 1986 - 1996
6 Ernest Sterckx BEL 1946 - 1954
5 Daniel McLay GBR 2016 - 2024
5 Marcel Kittel DUI 2012 - 2017
5 Robbie McEwen AUS 2002 - 2010
5 Denis Verschueren BEL 1923 - 1932
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-068 Juan David Sierra ITA 2024
19-179 Emil Herzog DUI 2024
19-227 Achiel Buysse BEL 1938
19-229 Tobias Lund Andresen DEN 2022
19-229 Raymond Van Parys BEL 1909
19-299 Jozef Dervaes BEL 1926
19-310 Madis Mihkels EST 2023
20-012 Frank Aron Ragilo EST 2024
20-021 Arnaud De Lie BEL 2022
20-043 Mirko Bozzola ITA 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-338 Michael Mörköv Christensen DEN 2024
38-021 Dmitriy Gruzdev KAZ 2024
37-319 Mark Cavendish GBR 2023
37-287 Robbie McEwen AUS 2010
37-282 Marcus Burghardt DUI 2021
36-341 Michael Mörköv Christensen DEN 2022
36-233 Jacopo Guarnieri ITA 2024
36-154 Timothy Dupont BEL 2024
35-342 Michael Mörköv Christensen DEN 2021
35-330 Briek Schotte BEL 1955
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar