Tour du Loir-et-Cher

Tour du Loir-et-Cher 2024 | Rit 1
10 Apr 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Lorenz Van De Wynkele BEL
2 ZWE Edvin Lovidius ZWE
3 NED Stijn Daemen NED
4 DEN Joshua Amos Gudnitz DEN
5 POL Patryk Stosz POL
6 SVK Lukas Kubis SVK
7 FRA Louis Hardouin FRA
8 FRA Antonin Souchon FRA
9 EST Romer Pajur EST
10 GBR Huw Buck Jones GBR
Startlijst Tour du Loir-et-Cher 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alessio Delle Vedove ITA 11 Feb 2004 1
Alexander Konyshev ITA 25 Jul 1998 1
André Drege NOR 04 May 1999 1
Axel De Lie BEL 27 Apr 1999 1
Axel van der Tuuk NED 25 May 2001 1
Daniel Turek CZE 19 Jan 1993 1
Edvin Lovidius ZWE 02 Mar 2002 1
Emil Toudal DEN 28 May 1996 1
Finn Crockett GBR 30 Jun 1999 2
Giacomo Ballabio ITA 10 Jan 1998 1
Jago Willems BEL 12 Nov 2001 1
Jakob Söderqvist ZWE 31 May 2003 2
Jakub Otruba CZE 30 Jan 1998 1
Jasper Haest NED 28 Apr 1999 1
Jelte Krijnsen NED 12 May 2001 1
Joshua Amos Gudnitz DEN 19 Aug 2001 1
Lars Vanden Heede BEL 18 Mar 2005 1
Lorenz Van De Wynkele BEL 19 Aug 2001 1
Lukas Kubis SVK 31 Jan 2000 1
Mathis Avondts BEL 15 Jun 2003 1
Michael Boros CZE 09 Aug 1992 1
Michal Schuran CZE 30 Jun 1996 1
Miguel Heidemann DUI 27 Jan 1998 1
Patryk Stosz POL 15 Jul 1994 1
Simon Dehairs BEL 04 Jun 2001 1
Steffen De Schuyteneer BEL 24 Feb 2005 1
Stijn Daemen NED 25 Jul 1999 1
Storm Ingebrigtsen NOR 17 Feb 2005 1
Wessel Mouris NED 30 Dec 2002 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 14.04 2.2 DEN Emil Toudal BEL Steffen De Schuyteneer NED Axel van der Tuuk
2023 16.04 2.2 NED Tim Marsman GBR Callum MacLeod BEL Warre Vangheluwe
2022 17.04 2.2 CZE Michael Kukrle DEN Jeppe Aaskov Pallesen FRA Valentin Retailleau
2019 21.04 2.2 CZE Jan Barta DEN Julius Johansen NED Stef Krul
2018 15.04 2.2 DEN Asbjörn Kragh Andersen DEN Emil Nygaard Vinjebo CZE Josef Cerny
2017 16.04 2.2 DEN Alexander Kamp Egested DEN Troels Ronning Vinther DEN Rasmus Guldhammer
2016 17.04 2.2 ZWI Patrick Schelling DEN Jonas Aaen Jörgensen GBR Russell Downing
2015 19.04 2.2 FRA Romain Cardis NED Dennis Bakker ZWE Alexander Wetterhall
2014 20.04 2.2 GBR Graham Briggs DEN Rasmus Mygind DEN Troels Ronning Vinther
2013 14.04 2.2 DUI Tino Thömel BEL Timothy Dupont NOR Vegard Breen
2012 15.04 2.2 RUS Andrei Solomennikov DUI Julian Kern DEN Rolf Nyborg Broge
2011 17.04 2.2 FRA Anthony Saux FRA Pierre-Luc Périchon FRA Corentin Maugé
2010 18.04 2.2 RUS Mikhail Antonov BEL Benjamin Verraes DUI Tino Thömel
2009 19.04 2.2 RUS Dimitriy Kosyakov FRA Vincent Dauga BEL Sven Vandousselaere
2008 20.04 2.2 ZWE Christofer Stevenson SPA Eladio Jimenez Sanchez NED Jos Pronk
2007 21.04 2.2 FRA Alexandre Blain SLO Mitja Mahoric CZE Petr Bencik
2006 16.04 2.2 DEN Jacob Moe Rasmussen POL Mariusz Wiesiak FRA Jérôme Bonnace
2005 17.04 2.2 NED Marc de Maar SLO Matej Stare NED Hans Dekkers (1981)
1999 18.04 2.6 NOR Thor Hushovd FRA Denis Dugouchet NOR Gabriel Rasch
1998 19.04 2.6 FRA Frédéric Pontier NED Coen Boerman FRA Jean-Marie Mauduit
1997 20.04 2.6 FRA Stéphane Boury DUI Thorsten Nitsche FRA Arnaud Chauveau
1996 21.04 2.6 FRA Christophe Paulve FRA Arnaud Auguste FRA Sébastien Guenee
1980 26.04 Leon Deshits NED Ad Wijnands NED Frank Moons
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Emil Toudal DEN 2024 - 2024
1 Tim Marsman NED 2023 - 2023
1 Michael Kukrle CZE 2022 - 2022
1 Jan Barta CZE 2019 - 2019
1 Asbjörn Kragh Andersen DEN 2018 - 2018
1 Alexander Kamp Egested DEN 2017 - 2017
1 Patrick Schelling ZWI 2016 - 2016
1 Romain Cardis FRA 2015 - 2015
1 Graham Briggs GBR 2014 - 2014
1 Tino Thömel DUI 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Troels Ronning Vinther DEN 2014 - 2017
2 Tino Thömel DUI 2010 - 2013
1 Axel van der Tuuk NED 2024 - 2024
1 Emil Toudal DEN 2024 - 2024
1 Steffen De Schuyteneer BEL 2024 - 2024
1 Callum MacLeod GBR 2023 - 2023
1 Tim Marsman NED 2023 - 2023
1 Warre Vangheluwe BEL 2023 - 2023
1 Jeppe Aaskov Pallesen DEN 2022 - 2022
1 Michael Kukrle CZE 2022 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Finn Crockett GBR 2022 - 2024
2 Troels Ronning Vinther DEN 2014 - 2017
2 Tino Thömel DUI 2010 - 2013
1 André Drege NOR 2024 - 2024
1 Axel van der Tuuk NED 2024 - 2024
1 Edvin Lovidius ZWE 2024 - 2024
1 Emil Toudal DEN 2024 - 2024
1 Jago Willems BEL 2024 - 2024
1 Jakob Söderqvist ZWE 2024 - 2024
1 Jasper Haest NED 2024 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Patrick Clausen DEN 2014 - 2018
3 Jeff Vermeulen NED 2012 - 2017
3 Timothy Dupont BEL 2010 - 2013
2 Finn Crockett GBR 2022 - 2024
2 Jakob Söderqvist ZWE 2023 - 2024
2 Aloïs Kankovsky CZE 2018 - 2019
2 Arvid de Kleijn NED 2017 - 2019
2 Asbjörn Kragh Andersen DEN 2015 - 2018
2 Jonas Vingegaard Hansen DEN 2017 - 2018
2 Tony Hurel FRA 2010 - 2018
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-023 Lars Vanden Heede BEL 2024
19-146 Anthony Saux FRA 2011
20-172 Alexandre Kornatov RUS 1996
20-227 Willi Willwohl DUI 2015
20-285 Jürgen Roelandts BEL 2006
21-053 Jos van Emden NED 2006
21-160 Franck Pencolé FRA 1998
21-256 Fridtjof Röinaas NOR 2016
21-263 Michael Goolaerts BEL 2016
22-041 Edvin Lovidius ZWE 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-135 Jan Barta CZE 2019
34-005 Coen Vermeltfoort NED 2022
32-278 Damien Shaw IRL 2017
31-087 Jacob Moe Rasmussen DEN 2006
30-281 Graham Briggs GBR 2014
30-164 Tony Hurel FRA 2018
30-027 Johim Ariesen NED 2018
29-296 Rick Ottema NED 2022
29-254 Nicklas Overgaard Pedersen DEN 2023
29-063 Stéphane Boury FRA 1997
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Tino Thömel DUI 2013 - 2013
3 Jacob Moe Rasmussen DEN 2006 - 2006
2 Simon Dehairs BEL 2024 - 2024
2 Arvid de Kleijn NED 2017 - 2019
2 Romain Cardis FRA 2015 - 2015
2 Rasmus Guldhammer DEN 2014 - 2014
2 Tomas Buchacek CZE 2007 - 2011
2 Alexander Porsev RUS 2010 - 2010
2 Jos Pronk NED 2008 - 2008
2 Hans Dekkers (1981) NED 2005 - 2005
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
5 Tim Marsman NED 2023 - 2023
4 Romain Cardis FRA 2015 - 2015
4 Tino Thömel DUI 2013 - 2013
4 Mikhail Antonov RUS 2010 - 2010
4 Dimitriy Kosyakov RUS 2009 - 2009
4 Frédéric Pontier FRA 1998 - 1998
3 Michael Kukrle CZE 2022 - 2022
3 Jan Barta CZE 2019 - 2019
3 Damien Shaw IRL 2017 - 2017
3 Graham Briggs GBR 2014 - 2014
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-146 Anthony Saux FRA 2011
20-172 Alexandre Kornatov RUS 1996
20-227 Willi Willwohl DUI 2015
20-285 Jürgen Roelandts BEL 2006
21-053 Jos van Emden NED 2006
21-160 Franck Pencolé FRA 1998
21-256 Fridtjof Röinaas NOR 2016
21-263 Michael Goolaerts BEL 2016
22-041 Edvin Lovidius ZWE 2024
22-070 Guennadi Mikhailov RUS 1996
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-135 Jan Barta CZE 2019
32-278 Damien Shaw IRL 2017
31-087 Jacob Moe Rasmussen DEN 2006
30-281 Graham Briggs GBR 2014
30-164 Tony Hurel FRA 2018
30-027 Johim Ariesen NED 2018
29-063 Stéphane Boury FRA 1997
27-321 Emil Toudal DEN 2024
27-230 Frédéric Pontier FRA 1998
27-151 Michael Kukrle CZE 2022