Région Pays de la Loire Tour

Région Pays de la Loire Tour 2024
05 Apr 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 NED Marijn van den Berg NED EF Education - Easypost 24-261
2 FRA Ewen Costiou FRA Arkéa - B&B Hotels 21-146
3 NOR Fredrik Dversnes NOR Uno-X Mobility 27-016
4 FRA Benoît Cosnefroy FRA Decathlon AG2R La Mondiale 28-171
5 FRA Clément Venturini FRA Arkéa - B&B Hotels 30-171
6 FRA Alexandre Delettre FRA 26-162
7 IRL Ben Healy IRL EF Education - Easypost 23-206
8 IRL Sam Bennett IRL Decathlon AG2R La Mondiale 33-171
9 ITA Alberto Dainese ITA Tudor Pro Cycling Team 26-011
10 ITA Kristian Sbaragli ITA Corratec 33-332
11 SPA Jon Aberasturi Izaga SPA Euskaltel - Euskadi 35-008
12 FRA Léo Danes FRA 27-117
13 FRA Emilien Jeanniere FRA TotalEngergies 25-191
14 SPA Francisco Galvan SPA Equipo Kern Pharma 26-125
15 CZE Matyas Kopecky CZE Team Novo Nordisk 21-076
16 SPA Antonio Angulo Sampedro SPA Burgos - BH 32-047
17 BEL Dimitri Peyskens BEL Bingoal - WB 32-131
18 SPA Inigo Elosegui SPA Equipo Kern Pharma 26-030
19 SPA Angel Fuentes Paniego SPA Burgos - BH 27-151
20 FRA Anthony Perez FRA Cofidis 32-349
21 BEL Ben Hermans BEL Cofidis 37-301
22 GBR Lukas Nerurkar GBR EF Education - Easypost 20-143
23 FRA Clément Braz Afonso FRA 24-149
24 FRA Célestin Guillon FRA 27-363
25 FRA Léo Bisiaux FRA
26 GBR Samuel Watson GBR Groupama - FDJ 22-193
27 FRA Julien Simon FRA TotalEngergies 38-183
28 NOR Johannes Kulset NOR Uno-X Mobility 19-356
29 FRA Valentin Ferron FRA TotalEngergies 26-056
30 FRA Mathis Le Berre FRA Arkéa - B&B Hotels 22-354
31 SPA Xabier Isasa Larranaga SPA Euskaltel - Euskadi 22-224
32 BEL Louka Matthys BEL Bingoal - WB 24-096
33 BEL Loïc Vliegen BEL Bingoal - WB 30-106
34 FRA Clément Alleno FRA Burgos - BH 23-179
35 FRA Romain Cardis FRA 31-236
36 BEL Luca Van Boven BEL Bingoal - WB 24-090
37 GBR Mark Stewart GBR Corratec 28-224
38 ZAF Morne Van Niekerk ZAF 28-232
39 ZWI Fabian Weiss ZWI 21-359
40 FRA Joris Delbove FRA 23-264
41 FRA Lorrenzo Manzin FRA TotalEngergies 29-253
42 FRA Samuel Leroux FRA 29-129
43 IRL Darren Rafferty IRL EF Education - Easypost 20-279
44 FRA Emmanuel Morin FRA 29-023
45 SPA Alex Jaime Fernandez SPA Equipo Kern Pharma 25-188
46 FRA Axel Narbonne Zuccarelli FRA 25-309
47 ZWI Robin Froidevaux ZWI Tudor Pro Cycling Team 25-170
48 NOR Edvald Boasson Hagen NOR Decathlon AG2R La Mondiale 36-324
49 ITA Andrea Peron (1988) ITA Team Novo Nordisk 35-159
50 CDN Robin Plamandon CDN 24-089
51 NED Alexander Konijn NED 24-173
52 FRA Paul Hennequin FRA 21-117
53 SPA Andoni Lopez de Abetxuko SPA Euskaltel - Euskadi 24-246
54 DEN Carl-Frederik Bevort DEN Uno-X Mobility 20-133
55 FRA Paul Ourselin FRA TotalEngergies 29-357
56 FRA Bryan Coquard FRA Cofidis 31-345
57 UKR Kyrylo Tsarenko UKR Corratec 23-174
58 GRE Georgios Bouglas GRE Burgos - BH 33-139
59 EST Norman Vahtra EST 27-133
60 SPA Nicolas Alustiza Goenaga SPA Euskaltel - Euskadi 21-091
61 FRA Damien Girard FRA 22-112
62 DEN Alexander Salby DEN Bingoal - WB 25-305
63 ZWI Jan Stöckli ZWI Corratec 25-087
64 FRA Ronan Auge FRA 19-341
65 CDN Matisse Julien CDN 21-074
66 FRA Pierre Henry Basset FRA
67 FRA Jérémy Cabot FRA 32-256
68 ITA Antonio Polga ITA Team Novo Nordisk 25-010
69 SPA Rodrigo Alvarez SPA Burgos - BH 24-225
70 SPA Iker Bonillo Martin SPA Euskaltel - Euskadi 20-271
71 SPA Unai Zubeldia Elduaien SPA Euskaltel - Euskadi 20-273
72 GBR Matthew Walls GBR Groupama - FDJ 25-350
73 EST Rait Ärm EST 24-005
74 ITA Samuele Zambelli ITA Corratec 26-003
75 NED Danny van der Tuuk NED Equipo Kern Pharma 24-152
76 FRA Aloïs Charrin FRA Tudor Pro Cycling Team 23-209
77 SPA David Lozano Riba SPA Team Novo Nordisk 35-105
78 NOR Erland Jordbrekk Blikra NOR Uno-X Mobility 27-084
79 AUS Declan Irvine AUS Team Novo Nordisk 25-025
80 NED Jardi Christiaan van der Lee NED EF Education - Easypost 22-242
81 GBR Sam Brand GBR Team Novo Nordisk 33-037
82 FRA Baptiste Veistroffer FRA 23-311
83 NZL George Brian Jackson NZL Burgos - BH 24-045
84 SPA Hugo Aznar Vijuesca SPA Equipo Kern Pharma 20-126
Startlijst Région Pays de la Loire Tour 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexander Konijn NED 15 Oct 1999 1
Alexandre Delettre FRA 25 Oct 1997 1
Axel Narbonne Zuccarelli FRA 31 May 1998 1
Baptiste Veistroffer FRA 29 May 2000 1
Célestin Guillon FRA 07 Apr 1996 1
Clément Braz Afonso FRA 08 Nov 1999 1
Damien Girard FRA 14 Dec 2001 1
Emmanuel Morin FRA 13 Mar 1995 2
Fabian Weiss ZWI 11 Apr 2002 1
Jean-Louis Le Ny FRA 29 Jan 1998 1
Jens Verbrugghe BEL 23 Sep 2004 1
Jérémy Cabot FRA 24 Jul 1991 1
Jérémy Lecroq FRA 07 Apr 1995 1
Jon Rye-Johnsen NOR 08 Feb 2003 1
Joris Delbove FRA 15 Jul 2000 1
Léo Danes FRA 09 Dec 1996 2
Matisse Julien CDN 21 Jan 2003 1
Morne Van Niekerk ZAF 17 Aug 1995 1
Norman Vahtra EST 23 Nov 1996 2
Paul Hennequin FRA 09 Dec 2002 1
Rait Ärm EST 31 Mar 2000 2
Robin Plamandon CDN 07 Jan 2000 1
Romain Cardis FRA 12 Aug 1992 3
Ronan Auge FRA 29 Apr 2004 1
Samuel Leroux FRA 27 Nov 1994 1
Alan Riou FRA 02 Apr 1997 Arkéa - B&B Hotels 1
Clément Venturini FRA 16 Oct 1993 Arkéa - B&B Hotels 4
David Dekker NED 02 Feb 1998 Arkéa - B&B Hotels 1
Ewen Costiou FRA 10 Nov 2002 Arkéa - B&B Hotels 1
Kévin Ledanois FRA 13 Jul 1993 Arkéa - B&B Hotels 2
Mathis Le Berre FRA 16 Apr 2001 Arkéa - B&B Hotels 1
Anthony Perez FRA 22 Apr 1991 Cofidis 2
Ben Hermans BEL 08 Jun 1986 Cofidis 1
Bryan Coquard FRA 25 Apr 1992 Cofidis 6
Eddy Finé FRA 20 Nov 1997 Cofidis 2
Milan Fretin BEL 19 Mar 2001 Cofidis 2
Nicolas Debeaumarche FRA 24 Feb 1998 Cofidis 2
Benoît Cosnefroy FRA 17 Oct 1995 Decathlon AG2R La Mondiale 2
Edvald Boasson Hagen NOR 17 May 1987 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Sam Bennett IRL 16 Oct 1990 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Ben Healy IRL 11 Sep 2000 EF Education - Easypost 2
Darren Rafferty IRL 01 Jul 2003 EF Education - Easypost 1
Jardi Christiaan van der Lee NED 06 Aug 2001 EF Education - Easypost 1
Lukas Nerurkar GBR 14 Nov 2003 EF Education - Easypost 1
Marijn van den Berg NED 19 Jul 1999 EF Education - Easypost 3
Yuhi Todome JPN 18 Jun 2002 EF Education - Easypost 1
Eddy Le Huitouze FRA 03 Apr 2003 Groupama - FDJ 1
Marc Sarreau FRA 10 Jun 1993 Groupama - FDJ 4
Matthew Walls GBR 20 Apr 1998 Groupama - FDJ 1
Samuel Watson GBR 24 Sep 2001 Groupama - FDJ 1
Emilien Jeanniere FRA 26 Sep 1998 TotalEngergies 1
Jason Tesson FRA 09 Jan 1998 TotalEngergies 3
Julien Simon FRA 04 Oct 1985 TotalEngergies 8
Lorrenzo Manzin FRA 26 Jul 1994 TotalEngergies 3
Paul Ourselin FRA 13 Apr 1994 TotalEngergies 2
Valentin Ferron FRA 08 Feb 1998 TotalEngergies 2
Angel Fuentes Paniego SPA 05 Nov 1996 Burgos - BH 1
Antonio Angulo Sampedro SPA 18 Feb 1992 Burgos - BH 1
Clément Alleno FRA 08 Oct 2000 Burgos - BH 2
George Brian Jackson NZL 20 Feb 2000 Burgos - BH 1
Georgios Bouglas GRE 17 Nov 1990 Burgos - BH 1
Rodrigo Alvarez SPA 24 Aug 1999 Burgos - BH 1
Alex Jaime Fernandez SPA 29 Sep 1998 Equipo Kern Pharma 1
Danny van der Tuuk NED 05 Nov 1999 Equipo Kern Pharma 1
Francisco Galvan SPA 01 Dec 1997 Equipo Kern Pharma 1
Hugo Aznar Vijuesca SPA 01 Dec 2003 Equipo Kern Pharma 1
Inigo Elosegui SPA 06 Mar 1998 Equipo Kern Pharma 1
Miguel Angel Fernandez Ruiz SPA 21 Mar 1997 Equipo Kern Pharma 1
Jakub Mareczko ITA 30 Apr 1994 Corratec 1
Jan Stöckli ZWI 08 Jan 1999 Corratec 1
Kristian Sbaragli ITA 08 May 1990 Corratec 1
Kyrylo Tsarenko UKR 13 Oct 2000 Corratec 1
Mark Stewart GBR 25 Aug 1995 Corratec 1
Samuele Zambelli ITA 02 Apr 1998 Corratec 1
Andrea Peron (1988) ITA 28 Oct 1988 Team Novo Nordisk 1
Antonio Polga ITA 26 Mar 1999 Team Novo Nordisk 1
David Lozano Riba SPA 21 Dec 1988 Team Novo Nordisk 1
Declan Irvine AUS 11 Mar 1999 Team Novo Nordisk 1
Matyas Kopecky CZE 19 Jan 2003 Team Novo Nordisk 1
Sam Brand GBR 27 Feb 1991 Team Novo Nordisk 1
Alexander Salby DEN 04 Jun 1998 Bingoal - WB 1
Dimitri Peyskens BEL 26 Nov 1991 Bingoal - WB 2
Loïc Vliegen BEL 20 Dec 1993 Bingoal - WB 1
Louka Matthys BEL 31 Dec 1999 Bingoal - WB 1
Luca Van Boven BEL 06 Jan 2000 Bingoal - WB 1
Andoni Lopez de Abetxuko SPA 03 Aug 1999 Euskaltel - Euskadi 1
Iker Bonillo Martin SPA 09 Jul 2003 Euskaltel - Euskadi 1
Jon Aberasturi Izaga SPA 28 Mar 1989 Euskaltel - Euskadi 1
Nicolas Alustiza Goenaga SPA 04 Jan 2003 Euskaltel - Euskadi 1
Unai Zubeldia Elduaien SPA 07 Jul 2003 Euskaltel - Euskadi 1
Xabier Isasa Larranaga SPA 24 Aug 2001 Euskaltel - Euskadi 2
Carl-Frederik Bevort DEN 24 Nov 2003 Uno-X Mobility 1
Erland Jordbrekk Blikra NOR 11 Jan 1997 Uno-X Mobility 2
Fredrik Dversnes NOR 20 Mar 1997 Uno-X Mobility 2
Johannes Kulset NOR 14 Apr 2004 Uno-X Mobility 1
Magnus Kulset NOR 18 Aug 2000 Uno-X Mobility 1
Niklas Larsen DEN 22 Mar 1997 Uno-X Mobility 1
Alberto Dainese ITA 25 Mar 1998 Tudor Pro Cycling Team 1
Aloïs Charrin FRA 08 Sep 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Arthur Kluckers LUX 15 Mar 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Lucas Eriksson ZWE 10 Apr 1996 Tudor Pro Cycling Team 1
Robin Froidevaux ZWI 17 Oct 1998 Tudor Pro Cycling Team 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 05.04 2.1 NED Marijn van den Berg FRA Ewen Costiou NOR Fredrik Dversnes
2023 07.04 2.1 DEN Alexander Kamp Egested NOR Fredrik Dversnes FRA Valentin Ferron
2022 08.04 2.1 NED Olav Kooij FRA Benoît Cosnefroy BEL Xandro Meurisse
2019 12.04 2.1 FRA Alexis Gougeard FRA Quentin Pacher NED Oscar Riesebeek
2018 06.04 2.1 FRA Guillaume Martin BEL Xandro Meurisse FRA Justin Jules
2017 07.04 2.1 FRA Lilian Calmejane FRA Arthur Vichot SPA Jonathan Castroviejo Nicolas
2016 08.04 2.1 FRA Marc Fournier FRA Jérôme Coppel SPA Juan Jose Lobato Del Valle
2015 10.04 2.1 LTU Ramunas Navardauskas ITA Manuele Boaro ITA Adriano Malori
2014 11.04 2.1 LTU Ramunas Navardauskas AUS Rohan Dennis FRA Julien Simon
2013 05.04 2.1 FRA Pierre Rolland CZE Jan Barta ZWE Tobias Ludvigsson
2012 06.04 2.1 AUS Luke Durbridge ITA Manuele Boaro POR Nelson Filipe Santos Oliveira
2011 08.04 2.1 FRA Anthony Roux FRA Blel Kadri GBR David Millar
2010 09.04 2.1 SPA Luis Leon Sanchez Gil POR Tiago Machado FRA Julien Simon
2009 10.04 2.1 FRA David Le Lay ITA Enrico Rossi FRA Benoît Vaugrenard
2008 11.04 2.1 FRA Thomas Voeckler USA Christian Vande Velde ITA Tiziano Dall'Antonia
2007 13.04 2.1 DUI Andreas Klöden FRA Nicolas Vogondy UKR Vladimir Douma
2006 07.04 2.1 DUI Stefan Schumacher UKR Serhiy Honchar DEN Brian Bach Vandborg
2005 08.04 2.1 FRA Sylvain Chavanel DUI Markus Fothen UKR Volodymyr Bileka
2004 09.04 2.3 ZWE Thomas Lövkvist FRA Franck Bouyer DUI Ronny Scholz
2003 11.04 2.3 FRA Carlos Da Cruz RUS Alexei Sivakov FRA Laurent Brochard
2002 12.04 2.3 FRA Didier Rous AUS Bradley McGee LTU Arturas Kasputis
2001 13.04 2.4 GBR David Millar FRA Anthony Morin FRA Franck Bouyer
2000 07.04 2.4 SPA David Cañada Garcia DUI Jens Voigt FRA Laurent Brochard
1999 10.04 2.4 NOR Steffen Kjaergaard FRA Gilles Maignan DUI Jens Voigt
1998 10.04 2.4 SPA Melcior Mauri Prat BEL Marc Streel EST Jaan Kirsipuu
1997 12.04 2.4 SPA Melcior Mauri Prat FRA Pascal Lino ZWI Tony Rominger
1996 13.04 2.4 ITA Adriano Baffi SPA Mariano Rojas Gil FRA Stéphane Heulot
1995 . FRA Thierry Marie AUS Patrick Jonker FRA Pascal Lance
1994 . FRA Stéphane Heulot FRA Laurent Brochard BEL Erwin Thijs
1993 . FRA Jean-François Bernard FRA Laurent Bezault FRA Thierry Dupuy
1992 . FRA Jean-François Bernard FRA Philippe Bouvatier FRA Robert Forest
1991 . FRA Bruno Cornillet FRA Armand De Las Cuevas FRA Jean-Philippe Dojwa
1990 . Dimitri Jdanov BEL Michel Vermote FRA Thierry Marie
1989 . FRA Thierry Laurent FRA Gilbert Duclos-Lassalle FRA Pascal Poisson
1988 . FRA Thierry Marie Viatcheslav Ekimov FRA Jean-Claude Colotti
1988 17.04 FRA Thierry Marie Viatcheslav Ekimov FRA Jean-Claude Colotti
1987 . Piotr Ugrumov FRA Pascal Lance ZWI Kurt Steinmann
1986 . FRA Didier Garcia ZWI Daniel Wyder NED John Talen
1985 . FRA Pascal Jules FRA Ronan Pensec Victor Demidenko
1984 . FRA Claude Moreau BEL Yvan Lamote FRA Régis Clere
1983 . FRA Pascal Jules FRA Claude Moreau FRA Jérôme Simon
1982 . Ivan Michenko Milan Jurco Anatoli Jarkus
1981 . Yuri Barinov Ivan Michenko Sachid Zagretdinov
1980 20.04 USA Greg Lemond Ladislav Ferebauer POL Jan Jankiewicz
1979 . FRA Christian Muselet Michal Klasa Aavo Pikkuus
1978 . Bernd Drogan FRA Yvon Bertin FRA Mariano Martinez
1977 . Aavo Pikkuus DUI Gregor Braun POL Jan Brzezny
1976 . FRA Bernard Hinault FRA Yves Hezard FRA Yvon Bertin
1975 . FRA Bernard Hinault POL Jan Brzezny FRA Jean-Claude Misac
1974 . Ivan Skosyriev FRA Alan Meunier Aavo Pikkuus
1973 . Nikolaj Gorelov POL Ryszard Szurkowski FRA Joël Hauvieux
1972 . FRA Régis Ovion FRA Claude Aiguesparses FRA Marcel Duchemin
1971 . Wladimir Nielubin BEL Ronny Christiaens POL Krzysztof Stec
1970 . FRA Claude Lechatelier POL Ryszard Szurkowski POL Zbigniew Gorski
1969 . POL Ryszard Szurkowski FRA Testier NED Tino Tabak
1968 . FRA Guy Grimbert FRA Jacques Botherel FRA Yves Ravaleu
1967 . FRA Guy Grimbert FRA Maurice FRA Swertvaeger
1966 . FRA Pierre Matignon FRA Serge Bolley FRA Jean-Louis Jagueneau
1965 . SPA Jose Lopez SPA A. Suria SPA Mariano Diaz Diaz
1964 . FRA Jean Cosseron FRA Yv. Gougault FRA Heck
1963 . FRA Claude Juin FRA M. Bechet FRA Jean Cosseron
1962 . SPA Domingo Ferrer FRA Yv. Gougault FRA Pierre Matignon
1961 . FRA Jeugnet FRA Sevin FRA Bellon
1960 . FRA André Foucher FRA René Fagault FRA Trolez
1959 . FRA Jean Danguillaume
1958 . FRA Jean Danguillaume FRA Perly FRA Jeugnet
1957 . FRA R. Guerin FRA Dubois FRA Lebris
1956 . FRA Jean Danguillaume FRA Fayon FRA Poulain
1955 . FRA Bernard FRA Futol FRA Verdenal
1954 . FRA Fournieres
1953 . USA Hays
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Thierry Marie FRA 1988 - 1995
3 Jean Danguillaume FRA 1956 - 1959
2 Ramunas Navardauskas LTU 2014 - 2015
2 Melcior Mauri Prat SPA 1997 - 1998
2 Jean-François Bernard FRA 1992 - 1993
2 Pascal Jules FRA 1983 - 1985
2 Bernard Hinault FRA 1975 - 1976
1 Marijn van den Berg NED 2024 - 2024
1 Alexander Kamp Egested DEN 2023 - 2023
1 Olav Kooij NED 2022 - 2022
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Thierry Marie FRA 1988 - 1995
3 Laurent Brochard FRA 1994 - 2003
3 Ryszard Szurkowski POL 1969 - 1973
3 Jean Danguillaume FRA 1956 - 1959
2 Fredrik Dversnes NOR 2023 - 2024
2 Xandro Meurisse BEL 2018 - 2022
2 Manuele Boaro ITA 2012 - 2015
2 Ramunas Navardauskas LTU 2014 - 2015
2 Julien Simon FRA 2010 - 2014
2 David Millar GBR 2001 - 2011
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Laurent Brochard FRA 1994 - 2003
4 Thierry Marie FRA 1988 - 1995
3 Julien Simon FRA 2010 - 2024
3 Romain Cardis FRA 2022 - 2024
3 Jean-François Bernard FRA 1988 - 1993
3 Ryszard Szurkowski POL 1969 - 1973
3 Jean Danguillaume FRA 1956 - 1959
2 Ben Healy IRL 2023 - 2024
2 Benoît Cosnefroy FRA 2022 - 2024
2 Bryan Coquard FRA 2023 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-298 Greg Lemond USA 1980
20-005 Thomas Lövkvist ZWE 2004
20-173 Olav Kooij NED 2022
20-363 Luke Durbridge AUS 2012
21-147 Marc Fournier FRA 2016
23-356 Anthony Roux FRA 2011
24-099 David Millar GBR 2001
24-122 Lilian Calmejane FRA 2017
24-260 Stefan Schumacher DUI 2006
24-261 Marijn van den Berg NED 2024
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-249 Adriano Baffi ITA 1996
32-002 Melcior Mauri Prat SPA 1998
31-296 Andreas Klöden DUI 2007
31-206 Didier Rous FRA 2002
31-004 Melcior Mauri Prat SPA 1997
29-114 Alexander Kamp Egested DEN 2023
29-102 David Le Lay FRA 2009
28-294 Thomas Voeckler FRA 2008
28-112 Carlos Da Cruz FRA 2003
27-071 Ramunas Navardauskas LTU 2015
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
8 Julien Simon FRA 2009 - 2024
6 Bryan Coquard FRA 2013 - 2024
6 Samuel Dumoulin FRA 2008 - 2018
6 Laurent Brochard FRA 1994 - 2004
5 Anthony Roux FRA 2009 - 2015
5 Nacer Bouhanni FRA 2011 - 2015
5 Anthony Ravard FRA 2005 - 2011
4 Clément Venturini FRA 2017 - 2024
4 Marc Sarreau FRA 2018 - 2024
4 Yuriy Krivtsov UKR 2002 - 2010
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-179 Dimitri Jdanov URS 1988
18-297 Greg Lemond USA 1980
19-192 Jens Verbrugghe BEL 2024
19-291 Armand De Las Cuevas FRA 1988
19-341 Ronan Auge FRA 2024
19-354 Johannes Kulset NOR 2024
20-005 Thomas Lövkvist ZWE 2004
20-007 Olaf Ludwig DDR 1980
20-013 Stian Edvardsen-Fredheim NOR 2023
20-044 Thurlow Rogers USA 1980
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-183 Julien Simon FRA 2024
37-301 Ben Hermans BEL 2024
37-229 Samuel Dumoulin FRA 2018
37-185 Julien Simon FRA 2023
36-324 Edvald Boasson Hagen NOR 2024
36-321 Mark Cavendish GBR 2022
36-262 Laurent Pichon FRA 2023
36-195 Daniele Bennati ITA 2017
36-184 Julien Simon FRA 2022
36-131 Pierrick Fédrigo FRA 2015
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
6 Bryan Coquard FRA 2016 - 2023
5 Jaan Kirsipuu EST 1998 - 2001
5 Marcel Wust DUI 1998 - 2000
4 Nacer Bouhanni FRA 2013 - 2015
4 Anthony Ravard FRA 2005 - 2010
4 Massimo Strazzer ITA 2002 - 2003
3 Anthony Roux FRA 2009 - 2015
3 Daniele Bennati ITA 2011 - 2011
3 Damien Nazon FRA 1999 - 2005
2 Marijn van den Berg NED 2024 - 2024
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-005 Thomas Lövkvist ZWE 2004
20-007 Olaf Ludwig DDR 1980
20-044 Thurlow Rogers USA 1980
20-171 Olav Kooij NED 2022
20-173 Olav Kooij NED 2022
20-361 Luke Durbridge AUS 2012
21-144 Ewen Costiou FRA 2024
21-144 Marc Fournier FRA 2016
21-190 Anthony Ravard FRA 2005
21-357 Anthony Roux FRA 2009
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-013 Laurent Brochard FRA 2004
34-255 Alessandro Bertolini ITA 2006
33-249 Adriano Baffi ITA 1996
33-248 Adriano Baffi ITA 1996
33-235 Massimo Strazzer ITA 2003
33-015 Laurent Brochard FRA 2001
32-282 Mikhaylo Khalilov UKR 2008
32-245 Marcel Wust DUI 2000
32-244 Marcel Wust DUI 2000
32-243 Marcel Wust DUI 2000
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
4 Marcel Wust DUI 2000
3 Daniele Bennati ITA 2011
3 Massimo Strazzer ITA 2002
3 Jaan Kirsipuu EST 1998
2 Marijn van den Berg NED 2024
2 Bryan Coquard FRA 2023
2 Mads Pedersen DEN 2022
2 Olav Kooij NED 2022
2 Bryan Coquard FRA 2017
2 Anton Vorobyev RUS 2016
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
5 Marc Fournier FRA 2016 - 2016
5 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2010 - 2010
5 Carlos Da Cruz FRA 2003 - 2003
4 Luke Durbridge AUS 2012 - 2013
4 David Le Lay FRA 2009 - 2009
4 Anthony Ravard FRA 2005 - 2008
4 Melcior Mauri Prat SPA 1997 - 1998
3 Bryan Coquard FRA 2019 - 2023
3 Mads Pedersen DEN 2022 - 2022
3 Justin Jules FRA 2017 - 2018
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-005 Thomas Lövkvist ZWE 2004
20-173 Olav Kooij NED 2022
20-361 Luke Durbridge AUS 2012
21-144 Ewen Costiou FRA 2024
21-144 Marc Fournier FRA 2016
21-190 Anthony Ravard FRA 2005
21-360 Luke Durbridge AUS 2013
23-019 Jeremy Hunt GBR 1997
23-251 Daniele Nardello ITA 1996
23-257 Nacer Bouhanni FRA 2014
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-249 Adriano Baffi ITA 1996
33-017 Laurent Brochard FRA 2001
32-244 Marcel Wust DUI 2000
32-002 Melcior Mauri Prat SPA 1998
31-296 Andreas Klöden DUI 2007
31-206 Didier Rous FRA 2002
31-195 Justin Jules FRA 2018
31-004 Melcior Mauri Prat SPA 1997
30-346 Bryan Coquard FRA 2023
30-197 Justin Jules FRA 2017