Paris - Roubaix

Paris - Roubaix 2024
07 Apr 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 NED Mathieu van der Poel NED Alpecin - Deceuninck 29-078
2 BEL Jasper Philipsen BEL Alpecin - Deceuninck 26-036
3 DEN Mads Pedersen DEN Lidl - Trek 28-111
4 DUI Nils Politt DUI UAE Team Emirates 30-032
5 ZWI Stefan Küng ZWI Groupama - FDJ 30-142
6 BEL Gianni Vermeersch BEL Alpecin - Deceuninck 31-139
7 NZL Laurence Pithie NZL Groupama - FDJ 21-264
8 BEL Jordi Meeus BEL BORA - Hansgrohe 25-280
9 NOR Sören Waerenskjold NOR Uno-X Mobility 24-026
10 EST Madis Mihkels EST Intermarché - Circus - Wanty 20-312
11 DUI John Degenkolb DUI DSM - Firmenich PostNL 35-090
12 GBR Fred Wright GBR Bahrain - Victorious 24-299
13 BEL Dries Van Gestel BEL TotalEngergies 29-189
14 KAZ Yevgeniy Fedorov KAZ Astana Qazaqstan 24-051
15 BEL Tim Wellens BEL UAE Team Emirates 32-333
16 NED Tim van Dijke NED Visma | Lease A Bike 24-023
17 GBR Thomas Pidcock GBR INEOS Grenadiers 24-252
18 POL Kamil Malecki POL Q36.5 Pro Cycling Team 28-096
19 NED Mick van Dijke NED Visma | Lease A Bike 24-023
20 BEL Liam Slock BEL Lotto - Dstny 23-201
21 NOR Alexander Kristoff NOR Uno-X Mobility 36-277
22 NED Mike Teunissen NED Intermarché - Circus - Wanty 31-225
23 BEL Jenthe Biermans BEL Arkéa - B&B Hotels 28-160
24 BEL Oliver Naesen BEL Decathlon AG2R La Mondiale 33-203
25 FRA Christophe Laporte FRA Visma | Lease A Bike 31-117
26 ZWI Stefan Bissegger ZWI EF Education - Easypost 25-206
27 NOR Jonas Abrahamsen NOR Uno-X Mobility 28-200
28 NOR Rasmus Fossum Tiller NOR Uno-X Mobility 27-253
29 CZE Pavel Bittner CZE DSM - Firmenich PostNL 21-160
30 FRA Thomas Gachignard FRA TotalEngergies 23-233
31 BEL Tom Van Asbroeck BEL Israel - Premier Tech 33-353
32 NED Nils Eekhoff NED DSM - Firmenich PostNL 26-074
33 DUI Jannik Steimle DUI Q36.5 Pro Cycling Team 28-003
34 FRA Hugo Page FRA Intermarché - Circus - Wanty 22-257
35 BEL Piet Allegaert BEL Cofidis 29-077
36 BEL Yves Lampaert BEL Soudal - Quick Step 32-363
37 GBR Lewis Askey GBR Groupama - FDJ 22-338
38 ZWI Johan Jacobs (ZWI) ZWI Movistar 27-037
39 BEL Tim Declercq BEL Lidl - Trek 35-017
40 BEL Sander De Pestel BEL Decathlon AG2R La Mondiale 25-178
41 POL Kamil Gradek POL Bahrain - Victorious 33-202
42 BEL Bert Van Lerberghe BEL Soudal - Quick Step 31-190
43 CZE Mathias Vacek CZE Lidl - Trek 21-299
44 NOR Per Strand Hagenes NOR Visma | Lease A Bike 20-272
45 BEL Edward Planckaert BEL Alpecin - Deceuninck 29-065
46 FRA Marc Sarreau FRA Groupama - FDJ 30-301
47 BEL Edward Theuns BEL Lidl - Trek 32-343
48 GBR Connor Swift GBR INEOS Grenadiers 28-160
49 DUI Maximilian Walscheid DUI Jayco Alula 30-298
50 ITA Andrea Pasqualon ITA Bahrain - Victorious 36-096
51 DEN Mikkel Bjerg DEN UAE Team Emirates 25-155
52 BEL Julien Vermote (1989) BEL Visma | Lease A Bike 34-255
53 NED Daan Hoole NED Lidl - Trek 25-044
54 FRA Anthony Turgis FRA TotalEngergies 29-326
55 FRA Sandy Dujardin FRA TotalEngergies 26-313
56 BEL Brent Van Moer BEL Lotto - Dstny 26-085
57 FRA Pierre Gautherat FRA Decathlon AG2R La Mondiale 21-081
58 GBR Ben Swift GBR INEOS Grenadiers 36-154
59 BEL Baptiste Planckaert BEL Intermarché - Circus - Wanty 35-191
60 FRA Florian Sénéchal FRA Arkéa - B&B Hotels 30-271
61 ZWI Fabio Christen ZWI Q36.5 Pro Cycling Team 21-282
62 BEL Jules Hesters BEL Team Flanders - Baloise 25-147
63 SPA Ivan Garcia Cortina SPA Movistar 28-139
64 DUI Rüdiger Selig DUI Astana Qazaqstan 35-056
65 NOR Stian Edvardsen-Fredheim NOR Uno-X Mobility 21-015
66 BEL Alec Segaert BEL Lotto - Dstny 21-081
67 ISR Nadav Raisberg ISR Israel - Premier Tech 23-009
68 BEL Sébastien Grignard BEL Lotto - Dstny 24-344
69 DEN Mathias Norsgaard Jörgensen DEN Movistar 26-337
70 AUS Harrison Sweeny AUS EF Education - Easypost 25-272
71 ITA Edoardo Affini ITA Visma | Lease A Bike 27-287
72 ITA Luca Mozzato ITA Arkéa - B&B Hotels 26-051
73 POL Stanislaw Aniolkowski POL Cofidis 27-077
74 NOR Sven Erik Byström NOR Groupama - FDJ 32-077
75 USA Riley Sheehan USA Israel - Premier Tech 23-296
76 COL Juan Sebastian Molano Benavides COL UAE Team Emirates 29-154
77 NOR Edvald Boasson Hagen NOR Decathlon AG2R La Mondiale 36-326
78 BEL Cériel Desal BEL Bingoal - WB 24-170
79 FRA Hugo Hofstetter FRA Israel - Premier Tech 30-053
80 NED Cees Bol NED Astana Qazaqstan 28-255
81 BEL Cédric Beullens BEL Lotto - Dstny 27-070
82 FRA Donavan Vincent Grondin FRA Arkéa - B&B Hotels 23-193
83 AUS Samuel Welsford AUS BORA - Hansgrohe 28-079
84 ZWI Fabian Lienhard ZWI Groupama - FDJ 30-216
85 ZWI Silvan Dillier ZWI Alpecin - Deceuninck 33-247
86 BEL Timo Kielich BEL Alpecin - Deceuninck 24-246
87 POR Antonio Morgado POR UAE Team Emirates 20-070
88 DEN Kasper Asgreen DEN Soudal - Quick Step 29-058
89 NOR Tord Gudmestad NOR Uno-X Mobility 22-334
90 FRA Clément Davy FRA Groupama - FDJ 25-264
91 BEL Yentl Vandevelde BEL Team Flanders - Baloise 23-158
92 SRB Dusan Rajovic SRB Bahrain - Victorious 26-139
93 BEL Dylan Vandenstorme BEL Team Flanders - Baloise 21-353
94 BRA Vinicius Rangel Costa BRA Movistar 22-316
95 BEL Ludovic Robeet BEL Cofidis 29-320
96 BEL Aaron Van Der Beken BEL Bingoal - WB 23-145
97 POL Filip Maciejuk POL BORA - Hansgrohe 24-217
98 BEL Ward Van Hoof BEL Team Flanders - Baloise 24-355
99 FRA Damien Touzé FRA Decathlon AG2R La Mondiale 27-274
100 BEL Luca De Meester BEL Bingoal - WB 24-076
101 FRA Jordan Labrosse FRA Decathlon AG2R La Mondiale 21-204
102 CRO Fran Miholjevic CRO Bahrain - Victorious 21-248
103 FRA Rémi Cavagna FRA Movistar 28-241
104 BEL Aimé De Gendt BEL Cofidis 29-294
105 AUS Miles Scotson AUS Arkéa - B&B Hotels 30-079
106 DUI Rick Zabel DUI Israel - Premier Tech 30-121
107 GBR Owain Doull GBR EF Education - Easypost 30-340
108 IRL Rory Townsend IRL Q36.5 Pro Cycling Team 28-282
109 USA Joey Rosskopf USA Q36.5 Pro Cycling Team 34-214
110 AUS Kelland O'Brien AUS Jayco Alula 25-320
DNF FRA Adrien Petit FRA Intermarché - Circus - Wanty 33-193
DNF ITA Alberto Bettiol ITA EF Education - Easypost 30-160
DNF DEN Alexander Salby DEN Bingoal - WB 25-307
DNF FRA Alexis Renard FRA Cofidis 24-311
DNF COL Alvaro Hodeg Chagui COL UAE Team Emirates 27-203
DNF NOR Amund Gröndahl Jansen NOR Jayco Alula 30-055
DNF DEN Anders Foldager DEN Jayco Alula 22-254
DNF USA Andrew August USA INEOS Grenadiers 18-177
DNF GBR Ben Turner GBR INEOS Grenadiers 29-053
DNF AUS Blake Quick AUS Jayco Alula 24-041
DNF AUS Cameron Scott AUS Bahrain - Victorious 26-093
DNF DEN Casper Phillip Pedersen DEN Soudal - Quick Step 28-023
DNF NED Casper van Uden NED DSM - Firmenich PostNL 22-259
DNF BEL Christophe Noppe BEL Cofidis 29-129
DNF AUS Cyrus Monk AUS Q36.5 Pro Cycling Team 27-151
DNF GBR Daniel McLay GBR Arkéa - B&B Hotels 32-095
DNF NED David Dekker NED Arkéa - B&B Hotels 26-064
DNF KAZ Dmitriy Gruzdev KAZ Astana Qazaqstan 38-025
DNF BEL Dries De Bondt BEL Decathlon AG2R La Mondiale 32-278
DNF ITA Elia Viviani ITA INEOS Grenadiers 35-059
DNF NED Elmar Reinders NED Jayco Alula 32-024
DNF DUI Emil Herzog DUI BORA - Hansgrohe 19-183
DNF FRA Emilien Jeanniere FRA TotalEngergies 25-193
DNF NOR Erik Nordsaeter Resell NOR Uno-X Mobility 27-191
DNF ITA Gianni Moscon ITA Soudal - Quick Step 29-352
DNF BEL Gijs Van Hoecke BEL Intermarché - Circus - Wanty 32-147
DNF RUS Gleb Syritsa RUS Astana Qazaqstan 23-358
DNF CDN Guillaume Boivin CDN Israel - Premier Tech 34-317
DNF ITA Jacopo Guarnieri ITA Lotto - Dstny 36-237
DNF NED Jardi Christiaan van der Lee NED EF Education - Easypost 22-244
DNF BEL Jelle Vermoote BEL Bingoal - WB 22-221
DNF DUI Jonas Rutsch DUI EF Education - Easypost 26-073
DNF ITA Jonathan Milan ITA Lidl - Trek 23-188
DNF GBR Joshua Tarling GBR INEOS Grenadiers 20-052
DNF BEL Lars Craps BEL Team Flanders - Baloise 22-172
DNF BEL Laurenz Rex BEL Intermarché - Circus - Wanty 24-114
DNF FRA Lorrenzo Manzin FRA TotalEngergies 29-255
DNF BEL Louis Blouwe BEL Bingoal - WB 24-140
DNF FRA Lucas Boniface FRA TotalEngergies 23-165
DNF DUI Luis-Joe Lührs DUI BORA - Hansgrohe 21-077
DNF GBR Lukas Nerurkar GBR EF Education - Easypost 20-145
DNF POL Lukasz Wisniowski POL Bahrain - Victorious 32-122
DNF AUS Luke Durbridge AUS Jayco Alula 32-364
DNF ITA Manlio Moro ITA Movistar 22-021
DNF OOS Marco Haller OOS BORA - Hansgrohe 33-006
DNF NED Mathijs Paasschens NED Lotto - Dstny 28-020
DNF BEL Milan Fretin BEL Cofidis 23-019
DNF DUI Niklas Märkl DUI DSM - Firmenich PostNL 25-035
DNF SPA Oier Lazkano Lopez SPA Movistar 24-152
DNF NED Oscar Riesebeek NED Alpecin - Deceuninck 31-105
DNF BEL Otto Vergaerde BEL Lidl - Trek 29-266
DNF AUS Patrick Eddy AUS DSM - Firmenich PostNL 21-172
DNF CDN Riley Pickrell CDN Israel - Premier Tech 22-234
DNF IRL Ryan Mullen IRL BORA - Hansgrohe 29-243
DNF BEL Sasha Weemaes BEL Bingoal - WB 26-057
DNF BEL Siebe Deweirdt BEL Team Flanders - Baloise 21-334
DNF BEL Tim Merlier BEL Soudal - Quick Step 31-159
DNF NED Tim Naberman NED DSM - Firmenich PostNL 24-332
DNF ZWE Tobias Ludvigsson ZWE Q36.5 Pro Cycling Team 33-044
DNF BEL Victor Vercouillie BEL Team Flanders - Baloise 21-155
DNF BEL Warre Vangheluwe BEL Soudal - Quick Step 22-258
DNF KAZ Yevgeniy Gidich KAZ Astana Qazaqstan 27-323
Paris - Roubaix 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
07.04 Eindstand Mathieu van der Poel
Startlijst Paris - Roubaix 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Edward Planckaert BEL 01 Feb 1995 Alpecin - Deceuninck 2
Gianni Vermeersch BEL 19 Nov 1992 Alpecin - Deceuninck 4
Jasper Philipsen BEL 02 Mar 1998 Alpecin - Deceuninck 4
Mathieu van der Poel NED 19 Jan 1995 Alpecin - Deceuninck 4
Oscar Riesebeek NED 23 Dec 1992 Alpecin - Deceuninck 1
Silvan Dillier ZWI 03 Aug 1990 Alpecin - Deceuninck 7
Timo Kielich BEL 05 Aug 1999 Alpecin - Deceuninck 1
Daniel McLay GBR 03 Jan 1992 Arkéa - B&B Hotels 6
David Dekker NED 02 Feb 1998 Arkéa - B&B Hotels 2
Donavan Vincent Grondin FRA 26 Sep 2000 Arkéa - B&B Hotels 1
Florian Sénéchal FRA 10 Jul 1993 Arkéa - B&B Hotels 10
Jenthe Biermans BEL 30 Oct 1995 Arkéa - B&B Hotels 7
Luca Mozzato ITA 15 Feb 1998 Arkéa - B&B Hotels 4
Miles Scotson AUS 18 Jan 1994 Arkéa - B&B Hotels 3
Cees Bol NED 27 Jul 1995 Astana Qazaqstan 4
Dmitriy Gruzdev KAZ 13 Mar 1986 Astana Qazaqstan 11
Gleb Syritsa RUS 14 Apr 2000 Astana Qazaqstan 2
Rüdiger Selig DUI 10 Feb 1989 Astana Qazaqstan 9
Yevgeniy Fedorov KAZ 16 Feb 2000 Astana Qazaqstan 4
Yevgeniy Gidich KAZ 19 May 1996 Astana Qazaqstan 2
Emil Herzog DUI 06 Oct 2004 BORA - Hansgrohe 1
Filip Maciejuk POL 03 Sep 1999 BORA - Hansgrohe 1
Jordi Meeus BEL 01 Jul 1998 BORA - Hansgrohe 4
Luis-Joe Lührs DUI 20 Jan 2003 BORA - Hansgrohe 1
Marco Haller OOS 01 Apr 1991 BORA - Hansgrohe 11
Ryan Mullen IRL 07 Aug 1994 BORA - Hansgrohe 6
Samuel Welsford AUS 19 Jan 1996 BORA - Hansgrohe 2
Aimé De Gendt BEL 17 Jun 1994 Cofidis 2
Alexis Renard FRA 01 Jun 1999 Cofidis 3
Christophe Noppe BEL 29 Nov 1994 Cofidis 4
Ludovic Robeet BEL 22 May 1994 Cofidis 5
Milan Fretin BEL 19 Mar 2001 Cofidis 2
Piet Allegaert BEL 20 Jan 1995 Cofidis 5
Stanislaw Aniolkowski POL 20 Jan 1997 Cofidis 2
Damien Touzé FRA 07 Jul 1996 Decathlon AG2R La Mondiale 5
Dries De Bondt BEL 04 Jul 1991 Decathlon AG2R La Mondiale 2
Edvald Boasson Hagen NOR 17 May 1987 Decathlon AG2R La Mondiale 11
Jordan Labrosse FRA 15 Sep 2002 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Oliver Naesen BEL 16 Sep 1990 Decathlon AG2R La Mondiale 9
Pierre Gautherat FRA 16 Jan 2003 Decathlon AG2R La Mondiale 2
Sander De Pestel BEL 11 Oct 1998 Decathlon AG2R La Mondiale 3
Casper van Uden NED 22 Jul 2001 DSM - Firmenich PostNL 1
John Degenkolb DUI 07 Jan 1989 DSM - Firmenich PostNL 12
Niklas Märkl DUI 03 Mar 1999 DSM - Firmenich PostNL 1
Nils Eekhoff NED 23 Jan 1998 DSM - Firmenich PostNL 3
Patrick Eddy AUS 17 Oct 2002 DSM - Firmenich PostNL 1
Pavel Bittner CZE 29 Oct 2002 DSM - Firmenich PostNL 2
Tim Naberman NED 11 May 1999 DSM - Firmenich PostNL 2
Alberto Bettiol ITA 29 Oct 1993 EF Education - Easypost 1
Harrison Sweeny AUS 09 Jul 1998 EF Education - Easypost 2
Jardi Christiaan van der Lee NED 06 Aug 2001 EF Education - Easypost 1
Jonas Rutsch DUI 24 Jan 1998 EF Education - Easypost 4
Lukas Nerurkar GBR 14 Nov 2003 EF Education - Easypost 1
Owain Doull GBR 02 May 1993 EF Education - Easypost 7
Stefan Bissegger ZWI 13 Sep 1998 EF Education - Easypost 3
Clément Davy FRA 17 Jul 1998 Groupama - FDJ 3
Fabian Lienhard ZWI 03 Sep 1993 Groupama - FDJ 4
Laurence Pithie NZL 17 Jul 2002 Groupama - FDJ 1
Lewis Askey GBR 04 May 2001 Groupama - FDJ 3
Marc Sarreau FRA 10 Jun 1993 Groupama - FDJ 6
Stefan Küng ZWI 16 Nov 1993 Groupama - FDJ 9
Sven Erik Byström NOR 21 Jan 1992 Groupama - FDJ 4
Adrien Petit FRA 26 Sep 1990 Intermarché - Circus - Wanty 12
Baptiste Planckaert BEL 28 Sep 1988 Intermarché - Circus - Wanty 4
Gijs Van Hoecke BEL 12 Nov 1991 Intermarché - Circus - Wanty 7
Hugo Page FRA 24 Jul 2001 Intermarché - Circus - Wanty 1
Laurenz Rex BEL 15 Dec 1999 Intermarché - Circus - Wanty 3
Madis Mihkels EST 31 May 2003 Intermarché - Circus - Wanty 2
Mike Teunissen NED 25 Aug 1992 Intermarché - Circus - Wanty 8
Andrew August USA 12 Oct 2005 INEOS Grenadiers 1
Ben Swift GBR 05 Nov 1987 INEOS Grenadiers 1
Ben Turner GBR 13 Feb 1995 INEOS Grenadiers 2
Connor Swift GBR 30 Oct 1995 INEOS Grenadiers 4
Elia Viviani ITA 07 Feb 1989 INEOS Grenadiers 3
Joshua Tarling GBR 15 Feb 2004 INEOS Grenadiers 2
Thomas Pidcock GBR 30 Jul 1999 INEOS Grenadiers 1
Guillaume Boivin CDN 25 May 1989 Israel - Premier Tech 5
Hugo Hofstetter FRA 13 Feb 1994 Israel - Premier Tech 7
Nadav Raisberg ISR 29 Mar 2001 Israel - Premier Tech 1
Rick Zabel DUI 07 Dec 1993 Israel - Premier Tech 6
Riley Pickrell CDN 16 Aug 2001 Israel - Premier Tech 1
Riley Sheehan USA 15 Jun 2000 Israel - Premier Tech 1
Tom Van Asbroeck BEL 19 Apr 1990 Israel - Premier Tech 7
Amund Gröndahl Jansen NOR 11 Feb 1994 Jayco Alula 3
Anders Foldager DEN 27 Jul 2001 Jayco Alula 1
Blake Quick AUS 26 Feb 2000 Jayco Alula 1
Elmar Reinders NED 14 Mar 1992 Jayco Alula 3
Kelland O'Brien AUS 22 May 1998 Jayco Alula 2
Luke Durbridge AUS 09 Apr 1991 Jayco Alula 10
Maximilian Walscheid DUI 13 Jun 1993 Jayco Alula 5
Daan Hoole NED 22 Feb 1999 Lidl - Trek 3
Edward Theuns BEL 30 Apr 1991 Lidl - Trek 9
Jonathan Milan ITA 01 Oct 2000 Lidl - Trek 3
Mads Pedersen DEN 18 Dec 1995 Lidl - Trek 7
Mathias Vacek CZE 12 Jun 2002 Lidl - Trek 2
Otto Vergaerde BEL 15 Jul 1994 Lidl - Trek 2
Tim Declercq BEL 21 Mar 1989 Lidl - Trek 10
Ivan Garcia Cortina SPA 20 Nov 1995 Movistar 7
Johan Jacobs (ZWI) ZWI 01 Mar 1997 Movistar 3
Manlio Moro ITA 17 Mar 2002 Movistar 1
Mathias Norsgaard Jörgensen DEN 05 May 1997 Movistar 4
Oier Lazkano Lopez SPA 07 Nov 1999 Movistar 3
Rémi Cavagna FRA 10 Aug 1995 Movistar 1
Vinicius Rangel Costa BRA 26 May 2001 Movistar 1
Bert Van Lerberghe BEL 29 Sep 1992 Soudal - Quick Step 7
Casper Phillip Pedersen DEN 15 Mar 1996 Soudal - Quick Step 4
Gianni Moscon ITA 20 Apr 1994 Soudal - Quick Step 7
Kasper Asgreen DEN 08 Feb 1995 Soudal - Quick Step 5
Tim Merlier BEL 30 Oct 1992 Soudal - Quick Step 4
Warre Vangheluwe BEL 23 Jul 2001 Soudal - Quick Step 1
Yves Lampaert BEL 10 Apr 1991 Soudal - Quick Step 9
Andrea Pasqualon ITA 02 Jan 1988 Bahrain - Victorious 3
Cameron Scott AUS 04 Jan 1998 Bahrain - Victorious 1
Dusan Rajovic SRB 19 Nov 1997 Bahrain - Victorious 3
Fran Miholjevic CRO 02 Aug 2002 Bahrain - Victorious 2
Fred Wright GBR 13 Jun 1999 Bahrain - Victorious 4
Kamil Gradek POL 17 Sep 1990 Bahrain - Victorious 3
Lukasz Wisniowski POL 07 Dec 1991 Bahrain - Victorious 4
Anthony Turgis FRA 16 May 1994 TotalEngergies 5
Dries Van Gestel BEL 30 Sep 1994 TotalEngergies 4
Emilien Jeanniere FRA 26 Sep 1998 TotalEngergies 1
Lorrenzo Manzin FRA 26 Jul 1994 TotalEngergies 1
Lucas Boniface FRA 24 Oct 2000 TotalEngergies 1
Sandy Dujardin FRA 29 May 1997 TotalEngergies 1
Thomas Gachignard FRA 17 Aug 2000 TotalEngergies 1
Christophe Laporte FRA 11 Dec 1992 Visma | Lease A Bike 9
Edoardo Affini ITA 24 Jun 1996 Visma | Lease A Bike 5
Julien Vermote (1989) BEL 26 Jul 1989 Visma | Lease A Bike 5
Mick van Dijke NED 15 Mar 2000 Visma | Lease A Bike 2
Per Strand Hagenes NOR 10 Jul 2003 Visma | Lease A Bike 1
Tim van Dijke NED 15 Mar 2000 Visma | Lease A Bike 2
Alvaro Hodeg Chagui COL 16 Sep 1996 UAE Team Emirates 1
Antonio Morgado POR 28 Jan 2004 UAE Team Emirates 1
Juan Sebastian Molano Benavides COL 04 Nov 1994 UAE Team Emirates 2
Mikkel Bjerg DEN 03 Nov 1998 UAE Team Emirates 3
Nils Politt DUI 06 Mar 1994 UAE Team Emirates 8
Tim Wellens BEL 10 May 1991 UAE Team Emirates 1
Cyrus Monk AUS 07 Nov 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Fabio Christen ZWI 29 Jun 2002 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Jannik Steimle DUI 04 Apr 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 2
Joey Rosskopf USA 05 Sep 1989 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Kamil Malecki POL 02 Jan 1996 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Rory Townsend IRL 30 Jun 1995 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Tobias Ludvigsson ZWE 22 Feb 1991 Q36.5 Pro Cycling Team 2
Alec Segaert BEL 16 Jan 2003 Lotto - Dstny 1
Brent Van Moer BEL 12 Jan 1998 Lotto - Dstny 3
Cédric Beullens BEL 27 Jan 1997 Lotto - Dstny 3
Jacopo Guarnieri ITA 14 Aug 1987 Lotto - Dstny 8
Liam Slock BEL 18 Sep 2000 Lotto - Dstny 2
Mathijs Paasschens NED 18 Mar 1996 Lotto - Dstny 1
Sébastien Grignard BEL 29 Apr 1999 Lotto - Dstny 4
Dylan Vandenstorme BEL 19 Apr 2002 Team Flanders - Baloise 1
Jules Hesters BEL 11 Nov 1998 Team Flanders - Baloise 1
Lars Craps BEL 17 Oct 2001 Team Flanders - Baloise 1
Siebe Deweirdt BEL 08 May 2002 Team Flanders - Baloise 1
Victor Vercouillie BEL 03 Nov 2002 Team Flanders - Baloise 1
Ward Van Hoof BEL 18 Apr 1999 Team Flanders - Baloise 3
Yentl Vandevelde BEL 31 Oct 2000 Team Flanders - Baloise 1
Aaron Van Der Beken BEL 13 Nov 2000 Bingoal - WB 1
Alexander Salby DEN 04 Jun 1998 Bingoal - WB 2
Cériel Desal BEL 20 Oct 1999 Bingoal - WB 2
Jelle Vermoote BEL 29 Aug 2001 Bingoal - WB 1
Louis Blouwe BEL 19 Nov 1999 Bingoal - WB 1
Luca De Meester BEL 22 Jan 2000 Bingoal - WB 1
Sasha Weemaes BEL 09 Feb 1998 Bingoal - WB 1
Alexander Kristoff NOR 05 Jul 1987 Uno-X Mobility 13
Erik Nordsaeter Resell NOR 28 Sep 1996 Uno-X Mobility 3
Jonas Abrahamsen NOR 20 Sep 1995 Uno-X Mobility 1
Rasmus Fossum Tiller NOR 28 Jul 1996 Uno-X Mobility 4
Sören Waerenskjold NOR 12 Mar 2000 Uno-X Mobility 3
Stian Edvardsen-Fredheim NOR 23 Mar 2003 Uno-X Mobility 1
Tord Gudmestad NOR 08 May 2001 Uno-X Mobility 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 07.04 1.WT NED Mathieu van der Poel BEL Jasper Philipsen DEN Mads Pedersen
2023 09.04 1.WT NED Mathieu van der Poel BEL Jasper Philipsen BEL Wout Van Aert
2022 17.04 1.WT NED Dylan van Baarle BEL Wout Van Aert ZWI Stefan Küng
2021 03.10 1.WT ITA Sonny Colbrelli BEL Florian Vermeersch NED Mathieu van der Poel
2019 14.04 1.WT BEL Philippe Gilbert DUI Nils Politt BEL Yves Lampaert
2018 08.04 1.WT SVK Peter Sagan ZWI Silvan Dillier NED Niki Terpstra
2017 09.04 1.WT BEL Greg Van Avermaet CZE Zdenek Stybar NED Sebastian Langeveld
2016 10.04 1.WT AUS Mathew Hayman BEL Tom Boonen GBR Ian Stannard
2015 12.04 1.WT DUI John Degenkolb CZE Zdenek Stybar BEL Greg Van Avermaet
2014 13.04 1.WT NED Niki Terpstra DUI John Degenkolb ZWI Fabian Cancellara
2013 07.04 1.WT ZWI Fabian Cancellara BEL Sep Vanmarcke NED Niki Terpstra
2012 08.04 1.WT BEL Tom Boonen FRA Sébastien Turgot ITA Alessandro Ballan
2011 10.04 1.WT BEL Johan Vansummeren ZWI Fabian Cancellara NED Maarten Pieter Tjallingii
2010 11.04 1.HIS ZWI Fabian Cancellara NOR Thor Hushovd SPA Juan Antonio Flecha Giannoni
2009 12.04 1.HIS BEL Tom Boonen ITA Filippo Pozzato NOR Thor Hushovd
2008 13.04 1.HIS BEL Tom Boonen ZWI Fabian Cancellara ITA Alessandro Ballan
2007 15.04 1.PT AUS Stuart O'Grady SPA Juan Antonio Flecha Giannoni ZWI Steffen Wesemann
2006 09.04 1.PT ZWI Fabian Cancellara BEL Tom Boonen ITA Alessandro Ballan
2005 10.04 1.PT BEL Tom Boonen USA George Hincapie SPA Juan Antonio Flecha Giannoni
2004 11.04 CDM ZWE Magnus Backstedt NED Tristan Hoffmann GBR Roger Hammond
2003 13.04 CDM BEL Peter Van Petegem ITA Dario Pieri RUS Viatcheslav Ekimov
2002 14.04 CDM BEL Johan Museeuw DUI Steffen Wesemann BEL Tom Boonen
2001 15.04 CDM NED Servais Knaven BEL Johan Museeuw LAT Romans Vainsteins
2000 09.04 CDM BEL Johan Museeuw BEL Peter Van Petegem DUI Erik Zabel
1999 11.04 CDM ITA Andrea Tafi BEL Wilfried Peeters BEL Tom Steels
1998 12.04 CDM ITA Franco Ballerini ITA Andrea Tafi BEL Wilfried Peeters
1997 13.04 CDM FRA Frédéric Guesdon BEL Jo Planckaert BEL Johan Museeuw
1996 14.04 CDM BEL Johan Museeuw ITA Gianluca Bortolami ITA Andrea Tafi
1995 09.04 CDM ITA Franco Ballerini UKR Andrei Tchmil BEL Johan Museeuw
1994 10.04 CDM MDA Andrei Tchmil ITA Fabio Baldato ITA Franco Ballerini
1993 11.04 CDM FRA Gilbert Duclos-Lassalle ITA Franco Ballerini DUI Olaf Ludwig
1992 12.04 CDM FRA Gilbert Duclos-Lassalle DUI Olaf Ludwig BEL Johan Capiot
1991 14.04 CDM FRA Marc Madiot FRA Jean-Claude Colotti BEL Carlo Bomans
1990 08.04 CDM BEL Eddy Planckaert CDN Steve Bauer BEL Edwig Van Hooydonck
1989 09.04 CDM BEL Jean-Marie Wampers BEL Dirk De Wolf BEL Edwig Van Hooydonck
1988 10.04 CDM BEL Dirk Demol ZWI Thomas Wegmuller FRA Laurent Fignon
1987 12.04 HC BEL Eric Vanderaerden BEL Patrick Versluys BEL Rudy Dhaenens
1986 13.04 HC IRL Sean Kelly BEL Rudy Dhaenens NED Adri van der Poel
1985 14.04 HC FRA Marc Madiot FRA Bruno Wojtinek IRL Sean Kelly
1984 08.04 HC IRL Sean Kelly BEL Rudy Rogiers FRA Alain Bondue
1983 10.04 HC NED Hennie Kuiper FRA Gilbert Duclos-Lassalle ITA Francesco Moser
1982 18.04 HC NED Jan Raas FRA Yvon Bertin DUI Gregor Braun
1981 12.04 FRA Bernard Hinault BEL Roger De Vlaeminck ITA Francesco Moser
1980 13.04 ITA Francesco Moser FRA Gilbert Duclos-Lassalle DUI Dietrich Thurau
1979 08.04 ITA Francesco Moser BEL Roger De Vlaeminck NED Hennie Kuiper
1978 16.04 ITA Francesco Moser BEL Roger De Vlaeminck NED Jan Raas
1977 17.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Willy Teirlinck BEL Freddy Maertens
1976 11.04 BEL Marc Demeyer ITA Francesco Moser BEL Roger De Vlaeminck
1975 13.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Eddy Merckx BEL Andre Dierickx
1974 07.04 BEL Roger De Vlaeminck ITA Francesco Moser BEL Marc Demeyer
1973 15.04 BEL Eddy Merckx BEL Walter Godefroot BEL Roger Rosiers
1972 16.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Andre Dierickx GBR Barry Hoban
1971 18.04 BEL Roger Rosiers BEL Herman Vanspringel ITA Marino Basso
1970 12.04 BEL Eddy Merckx BEL Roger De Vlaeminck BEL Eric Leman
1969 13.04 BEL Walter Godefroot BEL Eddy Merckx BEL Willy Vekemans
1968 07.04 BEL Eddy Merckx BEL Herman Vanspringel BEL Walter Godefroot
1967 09.04 NED Jan Janssen BEL Rik Van Looy DUI Rudi Altig
1966 17.04 ITA Felice Gimondi NED Jan Janssen BEL Gustaaf Desmet
1965 11.04 BEL Rik Van Looy BEL Edward Sels BEL Willy Vannitsen
1964 19.04 NED Peter Post BEL Benoni Beheyt BEL Yvo Molenaers
1963 07.04 BEL Emile Daems BEL Rik Van Looy NED Jan Janssen
1962 09.04 BEL Rik Van Looy BEL Emile Daems BEL Frans Schoubben
1961 09.04 BEL Rik Van Looy BEL Marcel Janssens (1931) BEL René Vanderveken
1960 10.04 BEL Pino Cerami (1922) FRA Settimio Sabbadini SPA Miguel Poblet Orriols
1959 12.04 BEL Noël Fore BEL Gilbert Desmet (1931) BEL Marcel Janssens (1931)
1958 13.04 BEL Leon Van Daele SPA Miguel Poblet Orriols BEL Rik Van Looy
1957 07.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Rik Van Steenbergen BEL Leon Van Daele
1956 08.04 FRA Louison Bobet BEL Alfred De Bruyne FRA Jean Forestier
1955 10.04 FRA Jean Forestier ITA Fausto Coppi FRA Louison Bobet
1954 11.04 BEL Raymond Impanis BEL Stan Ockers BEL Marcel Rijckaert
1953 12.04 BEL Germain Derijcke ITA Donato Piazza NED Wout Wagtmans
1952 13.04 BEL Rik Van Steenbergen ITA Fausto Coppi FRA André Mahé
1951 08.04 ITA Antonio Bevilacqua (1918) FRA Louison Bobet BEL Rik Van Steenbergen
1950 09.04 ITA Fausto Coppi FRA Maurice Diot ITA Fiorenzo Magni
1949 17.04 FRA André Mahé
ITA Serse Coppi
BEL Frans Leenen
FRA Georges Martin
FRA Jesus-Jacques Moujica
1948 04.04 BEL Rik Van Steenbergen FRA Émile Idée BEL Georges Claes (1920)
1947 06.04 BEL Georges Claes (1920) BEL Adolf Verschueren FRA Louis Thiétard
1946 21.04 BEL Georges Claes (1920) FRA Louis Gauthier (1916) BEL Lucien Vlaemynck
1945 08.04 FRA Paul Maye FRA Lucien Teisseire FRA Kléber Piot
1944 09.04 BEL Maurice Desimpelaere ITA Jules Rossi FRA Louis Thiétard
1943 25.04 BEL Marcel Kint BEL Jules Lowie FRA Louis Thiétard
1939 09.04 BEL Emile Masson (1915) BEL Marcel Kint FRA Roger Lapébie
1938 17.04 BEL Lucien Storme BEL Louis Hardiquest BEL Marcel Van Houtte
1937 28.03 ITA Jules Rossi BEL Albert Hendrickx BEL Noël Declercq
1936 12.04 FRA Georges Speicher BEL Romain Maes (1913) BEL Gaston Rebry
1935 21.04 BEL Gaston Rebry FRA André Leducq BEL Jean Aerts
1934 01.04 BEL Gaston Rebry BEL Jean Wauters BEL Frans Bonduel
1933 16.04 BEL Sylvère Maes BEL Julien Vervaecke FRA Léon Le Calvez
1932 27.03 BEL Romain Gijssels BEL Georges Ronsse DUI Herbert Sieronski
1931 05.04 BEL Gaston Rebry FRA Charles Pélissier BEL Emiel Decroix
1930 20.04 BEL Julien Vervaecke FRA Jean Maréchal FRA Antonin Magne
1929 31.03 BEL Charles Meunier BEL Georges Ronsse BEL Aimé Deolet
1928 08.04 FRA André Leducq BEL Georges Ronsse BEL Charles Meunier
1927 17.04 BEL Georges Ronsse FRA Joseph Curtel FRA Charles Pélissier
1926 04.04 BEL Julien Delbecque BEL Gustave Van Slembroucke BEL Gaston Rebry
1925 12.04 BEL Félix Sellier ITA Pietro Bestetti BEL Jules Van Hevel
1924 06.04 BEL Jules Van Hevel FRA Maurice Ville BEL Félix Sellier
1923 01.04 ZWI Heiri Suter BEL René Vermandel BEL Félix Sellier
1922 16.04 BEL Albert De Jonghe BEL Jean Rossius BEL Emile Masson (1888)
1921 27.03 FRA Henri Pélissier FRA Francis Pélissier BEL Léon Scieur
1920 04.04 BEL Paul Deman FRA Eugène Christophe BEL Lucien Buysse (Buyze)
1919 20.04 FRA Henri Pélissier BEL Philippe Thys FRA Honoré Barthélémy
1914 12.04 FRA Charles Crupelandt FRA Louis Luguet BEL Louis Mottiat
1913 23.03 LUX François Faber BEL Charles Deruyter FRA Charles Crupelandt
1912 07.04 FRA Charles Crupelandt FRA Gustave Garrigou FRA Maurice Leturgie
1911 16.04 FRA Octave Lapize FRA Alphonse Charpiot BEL Cyrille Van Hauwaert
1910 27.03 FRA Octave Lapize BEL Cyrille Van Hauwaert FRA Eugène Christophe
1909 11.04 FRA Octave Lapize FRA Louis Trousselier BEL Jules Masselis
1908 19.04 BEL Cyrille Van Hauwaert FRA Georges Lorgeou LUX François Faber
1907 31.03 FRA Georges Passerieu BEL Cyrille Van Hauwaert FRA Louis Trousselier
1906 16.04 FRA Henri Cornet (1884) FRA Marcel Cadolle FRA René Pottier
1905 23.04 FRA Louis Trousselier FRA René Pottier FRA Henri Cornet (1884)
1904 03.04 FRA Hippolyte Aucouturier FRA Cesar Garin FRA Lucien Pothier
1903 11.04 FRA Hippolyte Aucouturier FRA Claude Chapperon FRA Louis Trousselier
1902 30.03 FRA Lucien Lesna FRA Edouard Wattelier FRA Ambroise Garin
1901 07.04 FRA Lucien Lesna FRA Ambroise Garin FRA Lucien Itsweire
1900 15.04 FRA Emile Bouhours DUI Josef Fischer ITA Maurice Garin
1899 02.04 FRA Albert Champion FRA Paul Bor FRA Ambroise Garin
1898 10.04 ITA Maurice Garin FRA Auguste Stephane FRA Edouard Wattelier
1897 18.04 ITA Maurice Garin NED Mathieu Cordang ZWI Michel Frédérick
1896 19.04 DUI Josef Fischer DEN Charles Meyer ITA Maurice Garin
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Tom Boonen BEL 2005 - 2012
4 Roger De Vlaeminck BEL 1972 - 1977
3 Fabian Cancellara ZWI 2006 - 2013
3 Johan Museeuw BEL 1996 - 2002
3 Francesco Moser ITA 1978 - 1980
3 Eddy Merckx BEL 1968 - 1973
3 Rik Van Looy BEL 1961 - 1965
3 Gaston Rebry BEL 1931 - 1935
3 Octave Lapize FRA 1909 - 1911
2 Mathieu van der Poel NED 2023 - 2024
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
9 Roger De Vlaeminck BEL 1970 - 1981
7 Tom Boonen BEL 2002 - 2016
7 Francesco Moser ITA 1974 - 1983
6 Fabian Cancellara ZWI 2006 - 2014
6 Johan Museeuw BEL 1995 - 2002
6 Rik Van Looy BEL 1958 - 1967
5 Eddy Merckx BEL 1968 - 1975
5 Gaston Rebry BEL 1926 - 1936
4 Franco Ballerini ITA 1993 - 1998
4 Gilbert Duclos-Lassalle FRA 1980 - 1993
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
13 Roger De Vlaeminck BEL 1969 - 1982
12 John Degenkolb DUI 2011 - 2024
12 Tom Boonen BEL 2002 - 2017
11 Edvald Boasson Hagen NOR 2012 - 2024
11 George Hincapie USA 1995 - 2012
11 Rik Van Looy BEL 1956 - 1969
10 Alexander Kristoff NOR 2012 - 2024
10 Greg Van Avermaet BEL 2010 - 2023
10 Jens Keukeleire BEL 2011 - 2023
10 Sep Vanmarcke BEL 2011 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-298 Louis Trousselier FRA 1905
20-362 Albert Champion FRA 1899
21-044 Georges Ronsse BEL 1927
21-133 Georges Passerieu FRA 1907
21-170 Octave Lapize FRA 1909
21-255 Henri Cornet (1884) FRA 1906
21-273 Lucien Storme BEL 1938
22-145 Jules Rossi ITA 1937
22-155 Octave Lapize FRA 1910
22-216 Julien Delbecque BEL 1926
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-229 Gilbert Duclos-Lassalle FRA 1993
38-171 Lucien Lesna FRA 1902
38-013 Pino Cerami (1922) BEL 1960
37-355 Mathew Hayman AUS 2016
37-230 Gilbert Duclos-Lassalle FRA 1992
37-179 Lucien Lesna FRA 1901
36-283 Philippe Gilbert BEL 2019
36-183 Johan Museeuw BEL 2002
34-178 Johan Museeuw BEL 2000
34-066 Hennie Kuiper NED 1983
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Alexander Kristoff NOR 2011 - 2024
13 Tom Boonen BEL 2002 - 2017
13 Roger De Vlaeminck BEL 1969 - 1982
12 Adrien Petit FRA 2011 - 2024
12 John Degenkolb DUI 2011 - 2024
11 Dmitriy Gruzdev KAZ 2012 - 2024
11 Edvald Boasson Hagen NOR 2012 - 2024
11 Marco Haller OOS 2012 - 2024
11 Daniel Oss ITA 2011 - 2023
11 Jens Keukeleire BEL 2011 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-090 Lucien Pothier FRA 1900
18-177 Andrew August USA 2024
18-286 Louis Trousselier FRA 1903
18-343 Émile Joly BEL 1929
19-054 Joshua Tarling GBR 2023
19-071 Eugène Christophe FRA 1904
19-183 Emil Herzog DUI 2024
19-237 Ivan Romeo Abad SPA 2023
19-269 Georges Lorgeou FRA 1903
19-314 Madis Mihkels EST 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-084 Frédéric Guesdon FRA 2012
40-333 Matteo Tosatto ITA 2015
40-227 Gilbert Duclos-Lassalle FRA 1995
40-086 Frédéric Guesdon FRA 2011
40-080 Eugène Christophe FRA 1925
40-061 Sébastien Hinault FRA 2014
39-353 Mathew Hayman AUS 2018
39-304 Fabio Baldato ITA 2008
39-286 Philippe Gilbert BEL 2022
39-250 Cameron James Wurf AUS 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar