Brabantse Pijl

Brabantse Pijl 2024
10 Apr 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Benoît Cosnefroy FRA Decathlon AG2R La Mondiale 28-176
2 BEL Dylan Teuns BEL Israel - Premier Tech 32-040
3 BEL Tim Wellens BEL UAE Team Emirates 32-336
4 GBR Joseph Blackmore GBR 21-046
5 ECU Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez ECU Caja Rural - Seguros RGA 28-039
6 BEL Quinten Hermans BEL Alpecin - Deceuninck 28-256
7 NED Marijn van den Berg NED EF Education - Easypost 24-266
8 AUS Michael Matthews AUS Jayco Alula 33-196
9 BEL Vito Braet BEL Intermarché - Circus - Wanty 23-159
10 NZL Corbin Strong NZL Israel - Premier Tech 23-345
11 SPA Fernando Barcelo Aragon SPA Caja Rural - Seguros RGA 28-095
12 DEN Mikkel Frölich Honore DEN EF Education - Easypost 27-079
13 BEL Dries Van Gestel BEL TotalEngergies 29-192
14 NOR Odd Christian Eiking NOR Uno-X Mobility 29-103
15 BEL Jenno Berckmoes BEL Lotto - Dstny 23-065
16 FRA Anthony Turgis FRA TotalEngergies 29-329
17 NED Jelle Johannink NED TDT - Unibet 28-012
18 ITA Nicolo Buratti ITA Bahrain - Victorious 22-277
19 ITA Gianluca Brambilla ITA Q36.5 Pro Cycling Team 36-232
20 SPA Eduard Prades Reverter SPA Caja Rural - Seguros RGA 36-245
21 POR Antonio Morgado POR UAE Team Emirates 20-073
22 BEL Jenthe Biermans BEL Arkéa - B&B Hotels 28-163
23 FRA Dorian Godon FRA Decathlon AG2R La Mondiale 27-320
24 SPA David Gonzalez Lopez SPA Caja Rural - Seguros RGA 28-049
25 BEL Pieter Serry BEL Soudal - Quick Step 35-140
26 FRA Mathis Le Berre FRA Arkéa - B&B Hotels 22-359
27 BEL Luca Van Boven BEL Bingoal - WB 24-095
28 ITA Francesco Busatto ITA Intermarché - Circus - Wanty 21-160
29 ZWI Marc Hirschi ZWI UAE Team Emirates 25-229
30 FRA Axel Laurance FRA Alpecin - Deceuninck 22-362
31 GBR James Shaw GBR EF Education - Easypost 27-301
32 BEL Kamiel Bonneu BEL Team Flanders - Baloise 24-253
33 DEN Andreas Lorentz Kron DEN Lotto - Dstny 25-313
34 NOR Markus Hoelgaard NOR Uno-X Mobility 29-188
35 BEL Laurens Huys BEL Arkéa - B&B Hotels 25-198
36 NED Pascal Eenkhoorn NED Lotto - Dstny 27-061
37 NED Frank van den Broek NED DSM - Firmenich PostNL 23-103
38 NOR Tobias Halland Johannessen NOR Uno-X Mobility 24-231
39 CZE Adam Toupalik CZE TDT - Unibet 27-336
40 BEL Ben Hermans BEL Cofidis 37-306
41 NOR Andreas Leknessund NOR Uno-X Mobility 24-325
42 DEN Sören Kragh Andersen DEN Alpecin - Deceuninck 29-243
43 NOR Martin Bugge Urianstad NOR Uno-X Mobility 25-063
44 CZE Matyas Kopecky CZE Team Novo Nordisk 21-081
45 IRL Darren Rafferty IRL EF Education - Easypost 20-284
46 FRA Sandy Dujardin FRA TotalEngergies 26-316
47 DUI Georg Zimmermann DUI Intermarché - Circus - Wanty 26-181
48 DEN Jonas Gregaard Wilsly DEN Lotto - Dstny 27-254
49 BEL Lars Craps BEL Team Flanders - Baloise 22-175
50 DEN Alexander Kamp Egested DEN Tudor Pro Cycling Team 30-117
51 BEL Gil Gelders BEL Soudal - Quick Step 21-115
52 BEL Dries De Pooter BEL Intermarché - Circus - Wanty 21-153
53 BEL Louis Vervaeke BEL Soudal - Quick Step 30-186
54 FRA Thomas Gachignard FRA TotalEngergies 23-236
55 GBR Stephen Williams GBR Israel - Premier Tech 27-305
56 BEL Dylan Vandenstorme BEL Team Flanders - Baloise 21-356
57 BEL Xandro Meurisse BEL Alpecin - Deceuninck 32-070
58 BEL Dries De Bondt BEL Decathlon AG2R La Mondiale 32-281
59 ITA Andrea Vendrame ITA Decathlon AG2R La Mondiale 29-264
60 ZWE Jacob Eriksson ZWE Tudor Pro Cycling Team 24-192
61 NED Pepijn Reinderink NED 21-341
62 BEL Stan Van Tricht BEL Alpecin - Deceuninck 24-203
63 OOS Tobias Bayer OOS Alpecin - Deceuninck 24-145
64 NED Jan Maas (1996) NED Jayco Alula 28-051
65 SLO Matevz Govekar SLO Bahrain - Victorious 23-358
66 BEL Alec Segaert BEL Lotto - Dstny 21-084
67 NED Hartthijs de Vries NED TDT - Unibet 27-273
68 BEL Elias Maris BEL Team Flanders - Baloise 24-188
69 BEL Loïc Vliegen BEL Bingoal - WB 30-111
70 BEL Lander Loockx BEL TDT - Unibet 26-350
71 DUI Nils Politt DUI UAE Team Emirates 30-035
72 ITA Andrea Pasqualon ITA Bahrain - Victorious 36-099
73 BEL Johan Meens BEL Bingoal - WB 24-278
74 CZE Tomas Kopecky CZE TDT - Unibet 24-002
75 FRA Noa Isidore FRA 19-205
76 BEL Tom Paquot BEL Intermarché - Circus - Wanty 24-201
77 DEN Anders Foldager DEN Jayco Alula 22-257
78 SPA Samuel Fernandez Garcia SPA Caja Rural - Seguros RGA 20-274
79 BEL Vincent Van Hemelen BEL Team Flanders - Baloise 23-159
80 USA Lawson Craddock USA Jayco Alula 32-050
81 LUX Arthur Kluckers LUX Tudor Pro Cycling Team 24-026
82 AUS Harrison Sweeny AUS EF Education - Easypost 25-275
83 GBR Lukas Nerurkar GBR EF Education - Easypost 20-148
84 FRA Baptiste Vadic FRA TotalEngergies 21-360
85 NED Mathijs Paasschens NED Lotto - Dstny 28-023
86 NOR Anders Skaarseth NOR Uno-X Mobility 28-339
87 ITA Walter Calzoni ITA Q36.5 Pro Cycling Team 22-245
88 ITA Alessandro Fancellu ITA Q36.5 Pro Cycling Team 23-351
89 SPA Julen Arriolabengoa Beitia SPA Caja Rural - Seguros RGA 23-053
Brabantse Pijl 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
10.04 Eindstand Benoît Cosnefroy
Startlijst Brabantse Pijl 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Joseph Blackmore GBR 23 Feb 2003 1
Noa Isidore FRA 17 Sep 2004 1
Pepijn Reinderink NED 04 May 2002 1
Axel Laurance FRA 13 Apr 2001 Alpecin - Deceuninck 1
Quinten Hermans BEL 29 Jul 1995 Alpecin - Deceuninck 2
Sören Kragh Andersen DEN 10 Aug 1994 Alpecin - Deceuninck 1
Stan Van Tricht BEL 20 Sep 1999 Alpecin - Deceuninck 1
Tobias Bayer OOS 17 Nov 1999 Alpecin - Deceuninck 1
Xandro Meurisse BEL 31 Jan 1992 Alpecin - Deceuninck 2
Jenthe Biermans BEL 30 Oct 1995 Arkéa - B&B Hotels 1
Laurens Huys BEL 24 Sep 1998 Arkéa - B&B Hotels 1
Mathis Le Berre FRA 16 Apr 2001 Arkéa - B&B Hotels 1
Ben Hermans BEL 08 Jun 1986 Cofidis 3
Andrea Vendrame ITA 20 Jul 1994 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Benoît Cosnefroy FRA 17 Oct 1995 Decathlon AG2R La Mondiale 5
Dorian Godon FRA 25 May 1996 Decathlon AG2R La Mondiale 4
Dries De Bondt BEL 04 Jul 1991 Decathlon AG2R La Mondiale 2
Frank van den Broek NED 28 Dec 2000 DSM - Firmenich PostNL 1
Darren Rafferty IRL 01 Jul 2003 EF Education - Easypost 1
Harrison Sweeny AUS 09 Jul 1998 EF Education - Easypost 1
James Shaw GBR 13 Jun 1996 EF Education - Easypost 1
Lukas Nerurkar GBR 14 Nov 2003 EF Education - Easypost 1
Marijn van den Berg NED 19 Jul 1999 EF Education - Easypost 1
Mikkel Frölich Honore DEN 21 Jan 1997 EF Education - Easypost 1
Dries De Pooter BEL 08 Nov 2002 Intermarché - Circus - Wanty 1
Francesco Busatto ITA 01 Nov 2002 Intermarché - Circus - Wanty 2
Georg Zimmermann DUI 11 Oct 1997 Intermarché - Circus - Wanty 1
Tom Paquot BEL 22 Sep 1999 Intermarché - Circus - Wanty 1
Vito Braet BEL 02 Nov 2000 Intermarché - Circus - Wanty 3
Corbin Strong NZL 30 Apr 2000 Israel - Premier Tech 1
Dylan Teuns BEL 01 Mar 1992 Israel - Premier Tech 5
Stephen Williams GBR 09 Jun 1996 Israel - Premier Tech 1
Anders Foldager DEN 27 Jul 2001 Jayco Alula 1
Jan Maas (1996) NED 19 Feb 1996 Jayco Alula 1
Lawson Craddock USA 20 Feb 1992 Jayco Alula 1
Michael Matthews AUS 26 Sep 1990 Jayco Alula 6
Gil Gelders BEL 16 Dec 2002 Soudal - Quick Step 1
Louis Vervaeke BEL 06 Oct 1993 Soudal - Quick Step 1
Pieter Serry BEL 21 Nov 1988 Soudal - Quick Step 5
Andrea Pasqualon ITA 02 Jan 1988 Bahrain - Victorious 3
Matevz Govekar SLO 17 Apr 2000 Bahrain - Victorious 1
Nicolo Buratti ITA 07 Jul 2001 Bahrain - Victorious 1
Anthony Turgis FRA 16 May 1994 TotalEngergies 2
Baptiste Vadic FRA 15 Apr 2002 TotalEngergies 1
Dries Van Gestel BEL 30 Sep 1994 TotalEngergies 1
Sandy Dujardin FRA 29 May 1997 TotalEngergies 1
Thomas Gachignard FRA 17 Aug 2000 TotalEngergies 1
Antonio Morgado POR 28 Jan 2004 UAE Team Emirates 1
Marc Hirschi ZWI 24 Aug 1998 UAE Team Emirates 2
Nils Politt DUI 06 Mar 1994 UAE Team Emirates 1
Tim Wellens BEL 10 May 1991 UAE Team Emirates 5
Alessandro Fancellu ITA 24 Apr 2000 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Gianluca Brambilla ITA 22 Aug 1987 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Walter Calzoni ITA 08 Aug 2001 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Adam Toupalik CZE 09 May 1996 TDT - Unibet 1
Hartthijs de Vries NED 11 Jul 1996 TDT - Unibet 1
Jelle Johannink NED 29 Mar 1996 TDT - Unibet 1
Lander Loockx BEL 25 Apr 1997 TDT - Unibet 1
Tomas Kopecky CZE 08 Apr 2000 TDT - Unibet 1
Alec Segaert BEL 16 Jan 2003 Lotto - Dstny 1
Andreas Lorentz Kron DEN 01 Jun 1998 Lotto - Dstny 2
Jenno Berckmoes BEL 04 Feb 2001 Lotto - Dstny 3
Jonas Gregaard Wilsly DEN 30 Jul 1996 Lotto - Dstny 2
Mathijs Paasschens NED 18 Mar 1996 Lotto - Dstny 1
Pascal Eenkhoorn NED 08 Feb 1997 Lotto - Dstny 1
David Gonzalez Lopez SPA 21 Feb 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Eduard Prades Reverter SPA 09 Aug 1987 Caja Rural - Seguros RGA 1
Fernando Barcelo Aragon SPA 06 Jan 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez ECU 02 Mar 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Julen Arriolabengoa Beitia SPA 16 Feb 2001 Caja Rural - Seguros RGA 1
Samuel Fernandez Garcia SPA 11 Jul 2003 Caja Rural - Seguros RGA 1
Dylan Vandenstorme BEL 19 Apr 2002 Team Flanders - Baloise 1
Elias Maris BEL 05 Oct 1999 Team Flanders - Baloise 1
Kamiel Bonneu BEL 01 Aug 1999 Team Flanders - Baloise 1
Lars Craps BEL 17 Oct 2001 Team Flanders - Baloise 1
Vincent Van Hemelen BEL 02 Nov 2000 Team Flanders - Baloise 1
Matyas Kopecky CZE 19 Jan 2003 Team Novo Nordisk 1
Johan Meens BEL 07 Jul 1999 Bingoal - WB 1
Loïc Vliegen BEL 20 Dec 1993 Bingoal - WB 2
Luca Van Boven BEL 06 Jan 2000 Bingoal - WB 1
Anders Skaarseth NOR 07 May 1995 Uno-X Mobility 1
Andreas Leknessund NOR 21 May 1999 Uno-X Mobility 2
Markus Hoelgaard NOR 04 Oct 1994 Uno-X Mobility 1
Martin Bugge Urianstad NOR 06 Feb 1999 Uno-X Mobility 1
Odd Christian Eiking NOR 28 Dec 1994 Uno-X Mobility 2
Tobias Halland Johannessen NOR 23 Aug 1999 Uno-X Mobility 1
Alexander Kamp Egested DEN 14 Dec 1993 Tudor Pro Cycling Team 3
Arthur Kluckers LUX 15 Mar 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Jacob Eriksson ZWE 01 Oct 1999 Tudor Pro Cycling Team 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 10.04 1.PS FRA Benoît Cosnefroy BEL Dylan Teuns BEL Tim Wellens
2023 12.04 1.PS FRA Dorian Godon IRL Ben Healy FRA Benoît Cosnefroy
2022 13.04 1.PS USA Magnus Sheffield FRA Benoît Cosnefroy FRA Warren Barguil
2021 14.04 1.PS GBR Thomas Pidcock BEL Wout Van Aert ITA Matteo Trentin
2020 07.10 1.PS FRA Julian Alaphilippe NED Mathieu van der Poel FRA Benoît Cosnefroy
2019 17.04 1.HC NED Mathieu van der Poel FRA Julian Alaphilippe BEL Tim Wellens
2018 11.04 1.HC BEL Tim Wellens ITA Sonny Colbrelli BEL Tiesj Benoot
2017 12.04 1.HC ITA Sonny Colbrelli CZE Petr Vakoc BEL Tiesj Benoot
2016 13.04 1.HC CZE Petr Vakoc ITA Enrico Gasparotto FRA Tony Gallopin
2015 15.04 1.HC BEL Ben Hermans AUS Michael Matthews BEL Philippe Gilbert
2014 16.04 1.HC BEL Philippe Gilbert AUS Michael Matthews FRA Tony Gallopin
2013 10.04 1.HC SVK Peter Sagan BEL Philippe Gilbert BEL Bjorn Leukemans
2012 11.04 1.HC FRA Thomas Voeckler SPA Oscar Freire Gomez BEL Pieter Serry
2011 13.04 1.HC BEL Philippe Gilbert BEL Bjorn Leukemans FRA Anthony Geslin
2010 14.04 1.1 BEL Sébastien Rosseler BEL Thomas De Gendt BEL Jurgen Van De Walle
2009 29.03 1.1 FRA Anthony Geslin FRA Jérôme Pineau DUI Fabian Wegmann
2008 30.03 1.1 FRA Sylvain Chavanel BEL Philippe Gilbert SPA Juan Antonio Flecha Giannoni
2007 01.04 1.1 SPA Oscar Freire Gomez BEL Nick Nuyens LUX Kim Kirchen
2006 26.03 1.1 SPA Oscar Freire Gomez NED Karsten Kroon BEL Nick Nuyens
2005 27.03 1.1 SPA Oscar Freire Gomez NED Marc Lotz BEL Axel Merckx
2004 28.03 1.2 ITA Luca Paolini NED Michael Boogerd BEL Nico Sijmens
2003 30.03 1.2 NED Michael Boogerd SPA Oscar Freire Gomez ITA Luca Paolini
2002 31.03 1.2 BEL Fabien De Waele BEL Erwin Thijs BEL Chris Peers
2001 01.04 1.2 NED Michael Boogerd AUS Scott Sunderland (1966) BEL Axel Merckx
2000 26.03 1.2 BEL Johan Museeuw BEL Nico Mattan DEN Rolf Sörensen
1999 28.03 1.3 ITA Michele Bartoli NED Michael Boogerd ITA Daniele Nardello
1998 29.03 1.3 BEL Johan Museeuw ITA Germano Pierdomenico NED Michael Boogerd
1997 30.03 1.3 ITA Gianluca Pianegonda NED Maarten den Bakker NED Michael Boogerd
1996 31.03 1.3 BEL Johan Museeuw BEL Edwig Van Hooydonck ITA Gianluca Pianegonda
1995 26.03 1.3 BEL Edwig Van Hooydonck UKR Alexandre Gontchenkov RUS Dimitri Konyshev
1994 27.03 1.3 ITA Michele Bartoli NED Maarten den Bakker ITA Gianni Bugno
1993 28.03 1.3 BEL Edwig Van Hooydonck ITA Franco Ballerini MDA Andrei Tchmil
1992 29.03 1.2 BEL Johan Capiot BEL Paul Haghedooren BEL Mario De Clercq
1991 31.03 1.2 BEL Edwig Van Hooydonck BEL Dirk De Wolf ITA Maurizio Fondriest
1990 25.03 1.2 NED Frans Maassen BEL Johan Capiot BEL Noël Segers
1989 26.03 Cat 4 BEL Johan Capiot NED Adri van der Poel BEL Dirk De Wolf
1988 27.03 BEL Johan Capiot BEL Jean-Philippe Vandenbrande DUI Rolf Golz
1987 29.03 Cat 1 BEL Edwig Van Hooydonck NED Peter Harings BEL Jean-Marie Wampers
1986 23.03 Cat 1 NED Johan van der Velde BEL Eddy Planckaert NED Theo de Rooy
1985 31.03 Cat 1 NED Adri van der Poel BEL Jean-Marie Wampers FRA Laurent Fignon
1984 25.03 Cat 1 BEL Ronny Van Holen NED Theo de Rooy BEL Paul Haghedooren
1983 27.03 BEL Eddy Planckaert BEL Rudy Matthys BEL Alfons De Wolf
1982 28.03 BEL Claude Criquielion BEL Eddy Planckaert BEL Ronny Van Holen
1981 29.03 BEL Roger De Vlaeminck BEL Guido Van Calster NED Johny Broers
1980 23.03 BEL Michel Pollentier IRL Sean Kelly NED Alfons van Katwijk
1979 25.03 BEL Daniël Willems NED Gerrie Knetemann BEL Eddy Schepers
1978 02.04 BEL Marcel Laurens BEL Herman Vanspringel BEL Ludo Peeters
1977 27.03 BEL Frans Verbeeck NED Gerrie Knetemann BEL Willy Teirlinck
1976 21.03 BEL Freddy Maertens BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck
1975 23.03 BEL Willem Peeters BEL Michel Pollentier NED Gerrie Knetemann
1974 24.03 BEL Herman Vanspringel BEL Frans Verbeeck BEL Freddy Maertens
1973 25.03 BEL Johan De Muynck BEL Victor Van Schil BEL Herman Vanspringel
1972 26.03 BEL Eddy Merckx BEL Herman Vanspringel BEL Roger Swerts
1971 21.03 BEL Joseph Spruyt BEL Eddy Merckx BEL Roger De Vlaeminck
1970 22.03 BEL Herman Vanspringel BEL Victor Van Schil BEL Georges Pintens
1969 23.03 BEL Willy In 't Ven NED Jos van der Vleuten BEL Willy Monty
1968 14.04 BEL Victor Van Schil BEL Willy Van Neste NED Eddy Beugels
1967 27.03 BEL Roger Rosiers BEL Jan Lauwers BEL Emile Coppens
1966 07.04 NED Jan Janssen NED Bastiaan Maliepaard NED Jos van der Vleuten
1965 31.03 BEL Willy Bocklant BEL Georges Vanconingsloo NED Piet Rentmeester
1964 01.04 ITA Arnaldo Pambianco BEL Yvo Molenaers BEL Victor Van Schil
1963 03.04 BEL Jos Wouters (1942) BEL Emile Daems BEL Gustaaf Desmet
1962 05.04 BEL Ludo Janssens BEL Robert De Middeleir BEL Raymond Impanis
1961 06.04 BEL Pino Cerami (1922) BEL Michel Van Aerde BEL Willy Schroeders
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Edwig Van Hooydonck BEL 1987 - 1995
3 Oscar Freire Gomez SPA 2005 - 2007
3 Johan Museeuw BEL 1996 - 2000
3 Johan Capiot BEL 1988 - 1992
2 Philippe Gilbert BEL 2011 - 2014
2 Michael Boogerd NED 2001 - 2003
2 Michele Bartoli ITA 1994 - 1999
2 Herman Vanspringel BEL 1970 - 1974
1 Benoît Cosnefroy FRA 2024 - 2024
1 Dorian Godon FRA 2023 - 2023
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Michael Boogerd NED 1997 - 2004
5 Philippe Gilbert BEL 2008 - 2015
5 Oscar Freire Gomez SPA 2003 - 2012
5 Edwig Van Hooydonck BEL 1987 - 1996
5 Herman Vanspringel BEL 1970 - 1978
4 Benoît Cosnefroy FRA 2020 - 2024
4 Johan Capiot BEL 1988 - 1992
4 Victor Van Schil BEL 1964 - 1973
3 Tim Wellens BEL 2018 - 2024
3 Johan Museeuw BEL 1996 - 2000
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
10 Michael Boogerd NED 1996 - 2007
7 Edwig Van Hooydonck BEL 1987 - 1996
6 Michael Matthews AUS 2014 - 2024
5 Benoît Cosnefroy FRA 2020 - 2024
5 Dylan Teuns BEL 2018 - 2024
5 Pieter Serry BEL 2012 - 2024
5 Tim Wellens BEL 2017 - 2024
5 Philippe Gilbert BEL 2008 - 2015
5 Oscar Freire Gomez SPA 2003 - 2012
5 Johan Museeuw BEL 1995 - 2000
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-352 Ludo Janssens BEL 1962
19-359 Magnus Sheffield USA 2022
20-121 Roger Rosiers BEL 1967
20-237 Edwig Van Hooydonck BEL 1987
21-041 Jos Wouters (1942) BEL 1963
21-259 Thomas Pidcock GBR 2021
21-307 Willem Peeters BEL 1975
22-221 Daniël Willems BEL 1979
23-074 Peter Sagan SVK 2013
23-276 Petr Vakoc CZE 2016
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-009 Pino Cerami (1922) BEL 1961
35-287 Frans Verbeeck BEL 1977
34-164 Johan Museeuw BEL 2000
33-218 Roger De Vlaeminck BEL 1981
32-294 Thomas Voeckler FRA 2012
32-167 Johan Museeuw BEL 1998
31-285 Philippe Gilbert BEL 2014
31-046 Oscar Freire Gomez SPA 2007
30-306 Michael Boogerd NED 2003
30-223 Herman Vanspringel BEL 1974
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
10 Michael Boogerd NED 1996 - 2007
7 Edwig Van Hooydonck BEL 1987 - 1996
6 Michael Matthews AUS 2014 - 2024
5 Benoît Cosnefroy FRA 2020 - 2024
5 Dylan Teuns BEL 2018 - 2024
5 Pieter Serry BEL 2012 - 2024
5 Tim Wellens BEL 2017 - 2024
5 Philippe Gilbert BEL 2008 - 2015
5 Oscar Freire Gomez SPA 2003 - 2012
5 Johan Museeuw BEL 1995 - 2000
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-205 Noa Isidore FRA 2024
19-209 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
19-352 Ludo Janssens BEL 1962
19-359 Magnus Sheffield USA 2022
20-073 Antonio Morgado POR 2024
20-121 Roger Rosiers BEL 1967
20-148 Lukas Nerurkar GBR 2024
20-162 Francesco Busatto ITA 2023
20-237 Edwig Van Hooydonck BEL 1987
20-274 Samuel Fernandez Garcia SPA 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-250 Davide Rebellin ITA 2015
39-009 Pino Cerami (1922) BEL 1961
37-306 Ben Hermans BEL 2024
37-289 Marcus Burghardt DUI 2021
37-128 Daryl Impey ZAF 2022
37-077 Dries Devenyns BEL 2020
37-026 Enrico Gasparotto ITA 2019
36-245 Eduard Prades Reverter SPA 2024
36-232 Gianluca Brambilla ITA 2024
36-169 Ludo Dierckxsens BEL 2001
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar