Classic Grand Besançon Doubs

Classic Grand Besançon Doubs 2024
12 Apr 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Lenny Martinez FRA Groupama - FDJ 20-276
2 MON Victor Langellotti MON Burgos - BH 28-310
3 FRA David Gaudu FRA Groupama - FDJ 27-184
4 BEL Harm Vanhoucke BEL Lotto - Dstny 26-299
5 OOS Felix Gall OOS Decathlon AG2R La Mondiale 26-044
6 ECU Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez ECU Caja Rural - Seguros RGA 28-041
7 FRA Ewen Costiou FRA Arkéa - B&B Hotels 21-153
8 FRA Clément Berthet FRA Decathlon AG2R La Mondiale 26-253
9 BEL Sylvain Moniquet BEL Lotto - Dstny 26-088
10 FRA Jordan Jegat FRA TotalEngergies 24-310
11 AUS Nicholas Schultz AUS Israel - Premier Tech 29-211
12 NOR Adne Holter NOR Uno-X Mobility 23-278
13 SPA Jesus Herrada Lopez SPA Cofidis 33-260
14 CDN Michael Woods CDN Israel - Premier Tech 37-182
15 FRA Clément Champoussin FRA Arkéa - B&B Hotels 25-318
16 SPA José Manuel Diaz Gallego SPA Burgos - BH 29-084
17 SPA Cristian Rodriguez Martin SPA Arkéa - B&B Hotels 29-040
18 URU Antonio Eric Fagundez URU Burgos - BH 25-236
19 FRA Joris Delbove FRA 23-271
20 FRA Guillaume Martin FRA Cofidis 30-307
21 SPA Unai Iribar Jauregi SPA Equipo Kern Pharma 24-305
22 FRA Nicolas Breuillard FRA
23 FRA Clément Braz Afonso FRA 24-156
24 NOR Idar Andersen NOR Uno-X Mobility 24-348
25 FRA Alexis Guérin FRA 31-310
26 NED Jetse Bol NED Burgos - BH 34-216
27 ARG Eduardo Sepulveda ARG Lotto - Dstny 32-304
28 FRA Alexis Vuillermoz FRA TotalEngergies 35-315
29 SPA Julen Arriolabengoa Beitia SPA Caja Rural - Seguros RGA 23-055
30 SPA Xabier Berasategi Garmendia SPA Euskaltel - Euskadi 24-004
31 FRA Kenny Elissonde FRA Cofidis 32-265
32 SPA Ibon Ruiz Sedano SPA Equipo Kern Pharma 25-072
33 SPA Fernando Barcelo Aragon SPA Caja Rural - Seguros RGA 28-097
34 NZL Logan Currie NZL Lotto - Dstny 22-292
35 SPA Victor De La Parte Gonzalez SPA Euskaltel - Euskadi 37-294
36 SPA Inigo Elosegui SPA Equipo Kern Pharma 26-037
37 FRA Rémi Capron FRA 23-298
38 SPA Samuel Fernandez Garcia SPA Caja Rural - Seguros RGA 20-276
39 SPA Txomin Juaristi SPA Euskaltel - Euskadi 28-258
40 ITA Marco Frigo ITA Israel - Premier Tech 24-041
41 HUN Peter Kusztor HUN Team Novo Nordisk 39-106
42 ITA Martin Marcellusi ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 24-007
43 GBR Mason Hollyman GBR Israel - Premier Tech 23-291
44 FRA Fabien Doubey FRA TotalEngergies 30-173
45 FRA Artus Jaladeau FRA
46 CDN Robin Plamandon CDN 24-096
47 DUI Johannes Adamietz DUI Lotto - Dstny 25-323
48 FRA Samuel Leroux FRA 29-136
49 FRA Melvin Crommelinck FRA
50 GUA Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA Burgos - BH 23-186
51 BEL Kenny Molly BEL 27-109
52 GBR Callum Johnston GBR Caja Rural - Seguros RGA 25-162
53 FRA Hugo Toumire FRA Cofidis 22-189
54 MON Antoine Berlin MON 34-253
55 FRA Clément Alleno FRA Burgos - BH 23-186
56 SPA David Lozano Riba SPA Team Novo Nordisk 35-112
57 FRA Mathieu Burgaudeau FRA TotalEngergies 25-146
58 ITA Manuele Tarozzi ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 25-296
59 SPA Raul Garcia Pierna SPA Arkéa - B&B Hotels 23-048
60 NZL Reuben Thompson NZL Groupama - FDJ 23-056
61 NOR Fredrik Dversnes NOR Uno-X Mobility 27-023
62 FRA Léo Danes FRA 27-124
63 SPA Iker Mintegui Claver SPA Euskaltel - Euskadi 21-148
64 FRA Alexandre Delettre FRA 26-169
65 FRA Théo Delacroix FRA 25-050
66 FRA Jonathan Couanon FRA 27-004
67 SPA Ivan Cobo Cayon SPA Equipo Kern Pharma 24-101
68 SPA Pau Miquel Delgado SPA Equipo Kern Pharma 23-235
69 NOR Johannes Kulset NOR Uno-X Mobility 19-363
70 NOR Embret Svestad-Baardseng NOR 21-223
71 SPA Xabier Isasa Larranaga SPA Euskaltel - Euskadi 22-231
72 BEL Thomas De Gendt BEL Lotto - Dstny 37-157
73 CDN Pier-André Côté CDN 26-353
74 FRA Thomas Champion FRA Cofidis 24-217
75 SPA Ruben Fernandez Andujar SPA Cofidis 33-042
76 FRA Louis Barre FRA Arkéa - B&B Hotels 24-006
77 ITA Luca Paletti ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 19-311
78 DUI Anton Schiffer DUI 24-224
79 FRA Jordan Labrosse FRA Decathlon AG2R La Mondiale 21-209
80 CHI Vicente Rodrigo Rojas Naranjo CHI VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 21-347
81 FRA Alan Jousseaume FRA TotalEngergies 25-252
82 FRA Celestin Guillon FRA
83 FRA Nans Peters FRA Decathlon AG2R La Mondiale 30-031
84 FRA Jérémy Leveau FRA 31-363
85 GBR Sam Brand GBR Team Novo Nordisk 33-044
86 ITA Filippo Turconi ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 18-174
87 FRA Maël Guegan FRA 26-083
88 FRA Cyril Barthe FRA Groupama - FDJ 28-058
89 DUI Vinzent Dorn DUI 25-315
90 FRA Alan Boileau FRA 24-292
91 FRA Baptiste Veistroffer FRA 23-318
92 NOR Daniel Arnes NOR 23-310
93 DEN Marcus Sander Hansen DEN Uno-X Mobility 23-230
94 SPA Alex Jaime Fernandez SPA Equipo Kern Pharma 25-195
Classic Grand Besançon Doubs 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
12.04 Eindstand Lenny Martinez
Startlijst Classic Grand Besançon Doubs 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alan Boileau FRA 25 Jun 1999 1
Alexandre Delettre FRA 25 Oct 1997 2
Alexis Guérin FRA 06 Jun 1992 1
Antoine Berlin MON 02 Aug 1989 1
Anton Schiffer DUI 01 Sep 1999 1
Baptiste Veistroffer FRA 29 May 2000 1
Clément Braz Afonso FRA 08 Nov 1999 1
Daniel Arnes NOR 06 Jun 2000 1
Embret Svestad-Baardseng NOR 01 Sep 2002 1
Jérémy Leveau FRA 14 Apr 1992 1
Jonathan Couanon FRA 08 Apr 1997 1
Joris Delbove FRA 15 Jul 2000 2
Kenny Molly BEL 24 Dec 1996 1
Léo Danes FRA 09 Dec 1996 1
Maël Guegan FRA 19 Jan 1998 1
Pier-André Côté CDN 24 Apr 1997 2
Rémi Capron FRA 18 Jun 2000 1
Robin Plamandon CDN 07 Jan 2000 1
Samuel Leroux FRA 27 Nov 1994 1
Théo Delacroix FRA 21 Feb 1999 1
Vinzent Dorn DUI 01 Jun 1998 1
Clément Champoussin FRA 29 May 1998 Arkéa - B&B Hotels 2
Cristian Rodriguez Martin SPA 03 Mar 1995 Arkéa - B&B Hotels 1
Ewen Costiou FRA 10 Nov 2002 Arkéa - B&B Hotels 2
Louis Barre FRA 06 Apr 2000 Arkéa - B&B Hotels 1
Raul Garcia Pierna SPA 23 Feb 2001 Arkéa - B&B Hotels 1
Guillaume Martin FRA 09 Jun 1993 Cofidis 2
Hugo Toumire FRA 05 Oct 2001 Cofidis 1
Jesus Herrada Lopez SPA 26 Jul 1990 Cofidis 3
Kenny Elissonde FRA 22 Jul 1991 Cofidis 1
Ruben Fernandez Andujar SPA 01 Mar 1991 Cofidis 1
Thomas Champion FRA 08 Sep 1999 Cofidis 1
Clément Berthet FRA 02 Aug 1997 Decathlon AG2R La Mondiale 3
Felix Gall OOS 27 Feb 1998 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Jordan Labrosse FRA 15 Sep 2002 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Nans Peters FRA 12 Mar 1994 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Cyril Barthe FRA 14 Feb 1996 Groupama - FDJ 1
David Gaudu FRA 10 Oct 1996 Groupama - FDJ 1
Lenny Martinez FRA 11 Jul 2003 Groupama - FDJ 2
Reuben Thompson NZL 15 Feb 2001 Groupama - FDJ 2
Marco Frigo ITA 02 Mar 2000 Israel - Premier Tech 1
Mason Hollyman GBR 25 Jun 2000 Israel - Premier Tech 1
Michael Woods CDN 12 Oct 1986 Israel - Premier Tech 1
Nicholas Schultz AUS 13 Sep 1994 Israel - Premier Tech 1
Alan Jousseaume FRA 03 Aug 1998 TotalEngergies 1
Alexis Vuillermoz FRA 01 Jun 1988 TotalEngergies 2
Fabien Doubey FRA 21 Oct 1993 TotalEngergies 1
Jordan Jegat FRA 07 Jun 1999 TotalEngergies 2
Mathieu Burgaudeau FRA 17 Nov 1998 TotalEngergies 1
Antonio Eric Fagundez URU 19 Aug 1998 Burgos - BH 1
Clément Alleno FRA 08 Oct 2000 Burgos - BH 1
Jetse Bol NED 08 Sep 1989 Burgos - BH 2
José Manuel Diaz Gallego SPA 18 Jan 1995 Burgos - BH 2
Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA 08 Oct 2000 Burgos - BH 1
Victor Langellotti MON 07 Jun 1995 Burgos - BH 1
Alex Jaime Fernandez SPA 29 Sep 1998 Equipo Kern Pharma 1
Ibon Ruiz Sedano SPA 30 Jan 1999 Equipo Kern Pharma 1
Inigo Elosegui SPA 06 Mar 1998 Equipo Kern Pharma 1
Ivan Cobo Cayon SPA 02 Jan 2000 Equipo Kern Pharma 1
Pau Miquel Delgado SPA 20 Aug 2000 Equipo Kern Pharma 1
Unai Iribar Jauregi SPA 12 Jun 1999 Equipo Kern Pharma 2
Eduardo Sepulveda ARG 13 Jun 1991 Lotto - Dstny 2
Harm Vanhoucke BEL 17 Jun 1997 Lotto - Dstny 1
Johannes Adamietz DUI 24 May 1998 Lotto - Dstny 1
Logan Currie NZL 24 Jun 2001 Lotto - Dstny 1
Sylvain Moniquet BEL 14 Jan 1998 Lotto - Dstny 3
Thomas De Gendt BEL 06 Nov 1986 Lotto - Dstny 1
Callum Johnston GBR 01 Nov 1998 Caja Rural - Seguros RGA 1
Fernando Barcelo Aragon SPA 06 Jan 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez ECU 02 Mar 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Julen Arriolabengoa Beitia SPA 16 Feb 2001 Caja Rural - Seguros RGA 1
Samuel Fernandez Garcia SPA 11 Jul 2003 Caja Rural - Seguros RGA 1
David Lozano Riba SPA 21 Dec 1988 Team Novo Nordisk 1
Peter Kusztor HUN 27 Dec 1984 Team Novo Nordisk 1
Sam Brand GBR 27 Feb 1991 Team Novo Nordisk 1
Filippo Turconi ITA 20 Oct 2005 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Luca Paletti ITA 05 Jun 2004 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Manuele Tarozzi ITA 20 Jun 1998 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Martin Marcellusi ITA 05 Apr 2000 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Vicente Rodrigo Rojas Naranjo CHI 30 Apr 2002 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Iker Mintegui Claver SPA 15 Nov 2002 Euskaltel - Euskadi 1
Txomin Juaristi SPA 29 Jul 1995 Euskaltel - Euskadi 1
Victor De La Parte Gonzalez SPA 22 Jun 1986 Euskaltel - Euskadi 1
Xabier Berasategi Garmendia SPA 08 Apr 2000 Euskaltel - Euskadi 1
Xabier Isasa Larranaga SPA 24 Aug 2001 Euskaltel - Euskadi 1
Adne Holter NOR 08 Jul 2000 Uno-X Mobility 1
Fredrik Dversnes NOR 20 Mar 1997 Uno-X Mobility 1
Idar Andersen NOR 30 Apr 1999 Uno-X Mobility 1
Johannes Kulset NOR 14 Apr 2004 Uno-X Mobility 1
Marcus Sander Hansen DEN 25 Aug 2000 Uno-X Mobility 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Lenny Martinez FRA 2024 - 2024
1 Victor Lafay FRA 2023 - 2023
1 Jesus Herrada Lopez SPA 2022 - 2022
1 Biniam Girmay Hailu ERI 2021 - 2021
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Lenny Martinez FRA 2023 - 2024
2 Victor Lafay FRA 2022 - 2023
1 Victor Langellotti MON 2024 - 2024
1 David Gaudu FRA 2024 - 2024
1 Roger Adria Oliveras SPA 2023 - 2023
1 Alexis Vuillermoz FRA 2022 - 2022
1 Jesus Herrada Lopez SPA 2022 - 2022
1 Biniam Girmay Hailu ERI 2021 - 2021
1 Axel Zingle FRA 2021 - 2021
1 Andrea Vendrame ITA 2021 - 2021
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Clément Berthet FRA 2022 - 2024
3 Jesus Herrada Lopez SPA 2022 - 2024
3 Sylvain Moniquet BEL 2022 - 2024
3 Thibaut Pinot FRA 2021 - 2023
2 Alexandre Delettre FRA 2021 - 2024
2 Alexis Vuillermoz FRA 2022 - 2024
2 Clément Champoussin FRA 2022 - 2024
2 Eduardo Sepulveda ARG 2023 - 2024
2 Ewen Costiou FRA 2023 - 2024
2 Guillaume Martin FRA 2023 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-276 Lenny Martinez FRA 2024
21-154 Biniam Girmay Hailu ERI 2021
27-088 Victor Lafay FRA 2023
31-263 Jesus Herrada Lopez SPA 2022
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-263 Jesus Herrada Lopez SPA 2022
27-088 Victor Lafay FRA 2023
21-154 Biniam Girmay Hailu ERI 2021
20-276 Lenny Martinez FRA 2024
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Clément Berthet FRA 2022 - 2024
3 Jesus Herrada Lopez SPA 2022 - 2024
3 Sylvain Moniquet BEL 2022 - 2024
3 Thibaut Pinot FRA 2021 - 2023
2 Alexandre Delettre FRA 2021 - 2024
2 Alexis Vuillermoz FRA 2022 - 2024
2 Clément Champoussin FRA 2022 - 2024
2 Eduardo Sepulveda ARG 2023 - 2024
2 Ewen Costiou FRA 2023 - 2024
2 Guillaume Martin FRA 2023 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-174 Filippo Turconi ITA 2024
19-278 Lenny Martinez FRA 2023
19-311 Luca Paletti ITA 2024
19-363 Johannes Kulset NOR 2024
20-155 Ewen Costiou FRA 2023
20-276 Lenny Martinez FRA 2024
20-276 Samuel Fernandez Garcia SPA 2024
21-148 Iker Mintegui Claver SPA 2024
21-153 Ewen Costiou FRA 2024
21-154 Biniam Girmay Hailu ERI 2021
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-106 Peter Kusztor HUN 2024
37-294 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2024
37-182 Michael Woods CDN 2024
37-157 Thomas De Gendt BEL 2024
35-334 Julien Simon FRA 2021
35-315 Alexis Vuillermoz FRA 2024
35-187 Pierre Rolland FRA 2022
35-112 David Lozano Riba SPA 2024
34-253 Antoine Berlin MON 2024
34-242 Pierre-Luc Périchon FRA 2021
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar