Tour du Jura

Tour du Jura 2024
13 Apr 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA David Gaudu FRA Groupama - FDJ 27-185
2 FRA Jordan Jegat FRA TotalEngergies 24-311
3 FRA Guillaume Martin FRA Cofidis 30-308
4 OOS Felix Gall OOS Decathlon AG2R La Mondiale 26-045
5 BEL Harm Vanhoucke BEL Lotto - Dstny 26-300
6 MON Victor Langellotti MON Burgos - BH 28-311
7 FRA Clément Berthet FRA Decathlon AG2R La Mondiale 26-254
8 ECU Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez ECU Caja Rural - Seguros RGA 28-042
9 SPA Cristian Rodriguez Martin SPA Arkéa - B&B Hotels 29-041
10 SPA José Manuel Diaz Gallego SPA Burgos - BH 29-085
11 FRA Lenny Martinez FRA Groupama - FDJ 20-277
12 ARG Eduardo Sepulveda ARG Lotto - Dstny 32-305
13 CDN Michael Woods CDN Israel - Premier Tech 37-183
14 FRA Nicolas Prodhomme FRA Decathlon AG2R La Mondiale 27-071
15 FRA Clément Braz Afonso FRA 24-157
16 SPA Unai Iribar Jauregi SPA Equipo Kern Pharma 24-306
17 NOR Johannes Kulset NOR Uno-X Mobility 19-364
18 AUS Nicholas Schultz AUS Israel - Premier Tech 29-212
19 FRA Rémi Capron FRA 23-299
20 FRA Kenny Elissonde FRA Cofidis 32-266
21 NOR Idar Andersen NOR Uno-X Mobility 24-349
22 SPA Ibon Ruiz Sedano SPA Equipo Kern Pharma 25-073
23 SPA Samuel Fernandez Garcia SPA Caja Rural - Seguros RGA 20-277
24 SPA Julen Arriolabengoa Beitia SPA Caja Rural - Seguros RGA 23-056
25 ITA Marco Frigo ITA Israel - Premier Tech 24-042
26 FRA Alexis Vuillermoz FRA TotalEngergies 35-316
27 FRA Alexis Guérin FRA 31-311
28 FRA Joris Delbove FRA 23-272
29 SPA Ander Okamika Bengoetxea SPA Burgos - BH 31-011
30 ITA Manuele Tarozzi ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 25-297
31 SPA Eduard Prades Reverter SPA Caja Rural - Seguros RGA 36-248
32 GUA Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA Burgos - BH 23-187
33 FRA Clément Champoussin FRA Arkéa - B&B Hotels 25-319
34 FRA Théo Delacroix FRA 25-051
35 SPA Jordi Lopez Caravaca SPA Equipo Kern Pharma 25-242
36 NZL Logan Currie NZL Lotto - Dstny 22-293
37 NZL Reuben Thompson NZL Groupama - FDJ 23-057
38 SPA Victor De La Parte Gonzalez SPA Euskaltel - Euskadi 37-295
39 FRA Nicolas Breuillard FRA
40 BEL Kenny Molly BEL 27-110
41 SPA David Gonzalez Lopez SPA Caja Rural - Seguros RGA 28-052
42 GBR Mason Hollyman GBR Israel - Premier Tech 23-292
43 NOR Adne Holter NOR Uno-X Mobility 23-279
44 FRA Clément Alleno FRA Burgos - BH 23-187
45 GBR Callum Johnston GBR Caja Rural - Seguros RGA 25-163
46 FRA Louis Rouland FRA
47 FRA Fabien Grellier FRA TotalEngergies 29-164
48 SPA Ruben Fernandez Andujar SPA Cofidis 33-043
49 SPA Jesus Herrada Lopez SPA Cofidis 33-261
50 FRA Ewen Costiou FRA Arkéa - B&B Hotels 21-154
51 ITA Martin Marcellusi ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 24-008
52 SPA Ivan Cobo Cayon SPA Equipo Kern Pharma 24-102
53 CDN Robin Plamandon CDN 24-097
54 FRA Valentin Ferron FRA TotalEngergies 26-064
55 SPA Inigo Elosegui SPA Equipo Kern Pharma 26-038
56 FRA Léo Danes FRA 27-125
57 DUI Anton Schiffer DUI 24-225
58 HUN Peter Kusztor HUN Team Novo Nordisk 39-107
59 FRA Cyril Barthe FRA Groupama - FDJ 28-059
60 CDN Pier-André Côté CDN 26-354
61 FRA Léo Bisiaux FRA
62 SPA Txomin Juaristi SPA Euskaltel - Euskadi 28-259
63 FRA Andrea Mifsud FRA 24-321
64 GBR Sam Brand GBR Team Novo Nordisk 33-045
65 SPA David Delgado Higueruelo SPA Burgos - BH 23-274
66 BEL Thibaut Ponsaert BEL 23-296
67 MON Antoine Berlin MON 34-254
68 ITA Luca Paletti ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 19-312
69 FRA Alexandre Leonien FRA
70 FRA Celestin Guillon FRA
71 SPA Unai Zubeldia Elduaien SPA Euskaltel - Euskadi 20-281
72 SPA Gotzon Martin Sanz SPA Euskaltel - Euskadi 28-058
73 SPA Alex Jaime Fernandez SPA Equipo Kern Pharma 25-196
74 ITA Filippo Turconi ITA VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 18-175
75 FRA Gwen Leclainche FRA 24-001
76 DUI Vinzent Dorn DUI 25-316
77 FRA Maximilien Juillard FRA 22-121
Tour du Jura 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
13.04 Eindstand David Gaudu
Startlijst Tour du Jura 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexis Guérin FRA 06 Jun 1992 1
Andrea Mifsud FRA 28 May 1999 2
Antoine Berlin MON 02 Aug 1989 1
Anton Schiffer DUI 01 Sep 1999 1
Clément Braz Afonso FRA 08 Nov 1999 1
Gwen Leclainche FRA 12 Apr 2000 1
Joris Delbove FRA 15 Jul 2000 1
Kenny Molly BEL 24 Dec 1996 1
Léo Danes FRA 09 Dec 1996 1
Maximilien Juillard FRA 13 Dec 2001 1
Pier-André Côté CDN 24 Apr 1997 1
Rémi Capron FRA 18 Jun 2000 1
Robin Plamandon CDN 07 Jan 2000 1
Théo Delacroix FRA 21 Feb 1999 1
Thibaut Ponsaert BEL 21 Jun 2000 1
Vinzent Dorn DUI 01 Jun 1998 1
Clément Champoussin FRA 29 May 1998 Arkéa - B&B Hotels 2
Cristian Rodriguez Martin SPA 03 Mar 1995 Arkéa - B&B Hotels 1
Ewen Costiou FRA 10 Nov 2002 Arkéa - B&B Hotels 1
Guillaume Martin FRA 09 Jun 1993 Cofidis 3
Jesus Herrada Lopez SPA 26 Jul 1990 Cofidis 2
Kenny Elissonde FRA 22 Jul 1991 Cofidis 1
Ruben Fernandez Andujar SPA 01 Mar 1991 Cofidis 1
Clément Berthet FRA 02 Aug 1997 Decathlon AG2R La Mondiale 3
Felix Gall OOS 27 Feb 1998 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Nicolas Prodhomme FRA 01 Feb 1997 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Cyril Barthe FRA 14 Feb 1996 Groupama - FDJ 1
David Gaudu FRA 10 Oct 1996 Groupama - FDJ 2
Lenny Martinez FRA 11 Jul 2003 Groupama - FDJ 1
Reuben Thompson NZL 15 Feb 2001 Groupama - FDJ 1
Marco Frigo ITA 02 Mar 2000 Israel - Premier Tech 1
Mason Hollyman GBR 25 Jun 2000 Israel - Premier Tech 1
Michael Woods CDN 12 Oct 1986 Israel - Premier Tech 1
Nicholas Schultz AUS 13 Sep 1994 Israel - Premier Tech 1
Alexis Vuillermoz FRA 01 Jun 1988 TotalEngergies 1
Fabien Grellier FRA 31 Oct 1994 TotalEngergies 2
Jordan Jegat FRA 07 Jun 1999 TotalEngergies 1
Valentin Ferron FRA 08 Feb 1998 TotalEngergies 1
Ander Okamika Bengoetxea SPA 02 Apr 1993 Burgos - BH 2
Clément Alleno FRA 08 Oct 2000 Burgos - BH 1
David Delgado Higueruelo SPA 13 Jul 2000 Burgos - BH 1
José Manuel Diaz Gallego SPA 18 Jan 1995 Burgos - BH 2
Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA 08 Oct 2000 Burgos - BH 1
Victor Langellotti MON 07 Jun 1995 Burgos - BH 1
Alex Jaime Fernandez SPA 29 Sep 1998 Equipo Kern Pharma 1
Ibon Ruiz Sedano SPA 30 Jan 1999 Equipo Kern Pharma 1
Inigo Elosegui SPA 06 Mar 1998 Equipo Kern Pharma 1
Ivan Cobo Cayon SPA 02 Jan 2000 Equipo Kern Pharma 1
Jordi Lopez Caravaca SPA 14 Aug 1998 Equipo Kern Pharma 1
Unai Iribar Jauregi SPA 12 Jun 1999 Equipo Kern Pharma 2
Eduardo Sepulveda ARG 13 Jun 1991 Lotto - Dstny 1
Harm Vanhoucke BEL 17 Jun 1997 Lotto - Dstny 1
Logan Currie NZL 24 Jun 2001 Lotto - Dstny 1
Callum Johnston GBR 01 Nov 1998 Caja Rural - Seguros RGA 1
David Gonzalez Lopez SPA 21 Feb 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Eduard Prades Reverter SPA 09 Aug 1987 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez ECU 02 Mar 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Julen Arriolabengoa Beitia SPA 16 Feb 2001 Caja Rural - Seguros RGA 1
Samuel Fernandez Garcia SPA 11 Jul 2003 Caja Rural - Seguros RGA 1
Peter Kusztor HUN 27 Dec 1984 Team Novo Nordisk 1
Sam Brand GBR 27 Feb 1991 Team Novo Nordisk 1
Filippo Turconi ITA 20 Oct 2005 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Luca Paletti ITA 05 Jun 2004 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Manuele Tarozzi ITA 20 Jun 1998 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Martin Marcellusi ITA 05 Apr 2000 VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Gotzon Martin Sanz SPA 15 Feb 1996 Euskaltel - Euskadi 2
Txomin Juaristi SPA 29 Jul 1995 Euskaltel - Euskadi 1
Unai Zubeldia Elduaien SPA 07 Jul 2003 Euskaltel - Euskadi 1
Victor De La Parte Gonzalez SPA 22 Jun 1986 Euskaltel - Euskadi 1
Adne Holter NOR 08 Jul 2000 Uno-X Mobility 1
Idar Andersen NOR 30 Apr 1999 Uno-X Mobility 1
Johannes Kulset NOR 14 Apr 2004 Uno-X Mobility 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 David Gaudu FRA 2024 - 2024
1 Kévin Vauquelin FRA 2023 - 2023
1 Ben Alexander O'Connor AUS 2022 - 2022
1 Benoît Cosnefroy FRA 2021 - 2021
1 Kobe Goossens BEL 2019 - 2019
1 Carl Fredrik Hagen NOR 2018 - 2018
1 Thomas Degand BEL 2017 - 2017
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Guillaume Martin FRA 2017 - 2024
2 Kobe Goossens BEL 2018 - 2019
1 David Gaudu FRA 2024 - 2024
1 Jordan Jegat FRA 2024 - 2024
1 Kévin Vauquelin FRA 2023 - 2023
1 Thibaut Pinot FRA 2023 - 2023
1 Ben Alexander O'Connor AUS 2022 - 2022
1 Axel Zingle FRA 2022 - 2022
1 Jesus Herrada Lopez SPA 2022 - 2022
1 Benoît Cosnefroy FRA 2021 - 2021
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Clément Berthet FRA 2022 - 2024
3 Guillaume Martin FRA 2017 - 2024
2 Andrea Mifsud FRA 2022 - 2024
2 Ander Okamika Bengoetxea SPA 2023 - 2024
2 Clément Champoussin FRA 2022 - 2024
2 David Gaudu FRA 2021 - 2024
2 Fabien Grellier FRA 2022 - 2024
2 Gotzon Martin Sanz SPA 2023 - 2024
2 Jesus Herrada Lopez SPA 2022 - 2024
2 José Manuel Diaz Gallego SPA 2023 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-354 Kévin Vauquelin FRA 2023
22-364 Kobe Goossens BEL 2019
25-323 Benoît Cosnefroy FRA 2021
26-143 Ben Alexander O'Connor AUS 2022
26-209 Carl Fredrik Hagen NOR 2018
27-185 David Gaudu FRA 2024
31-015 Thomas Degand BEL 2017
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-015 Thomas Degand BEL 2017
27-185 David Gaudu FRA 2024
26-209 Carl Fredrik Hagen NOR 2018
26-143 Ben Alexander O'Connor AUS 2022
25-323 Benoît Cosnefroy FRA 2021
22-364 Kobe Goossens BEL 2019
21-354 Kévin Vauquelin FRA 2023
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Clément Berthet FRA 2022 - 2024
3 Guillaume Martin FRA 2017 - 2024
2 Andrea Mifsud FRA 2022 - 2024
2 Ander Okamika Bengoetxea SPA 2023 - 2024
2 Clément Champoussin FRA 2022 - 2024
2 David Gaudu FRA 2021 - 2024
2 Fabien Grellier FRA 2022 - 2024
2 Gotzon Martin Sanz SPA 2023 - 2024
2 Jesus Herrada Lopez SPA 2022 - 2024
2 José Manuel Diaz Gallego SPA 2023 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-175 Filippo Turconi ITA 2024
19-312 Luca Paletti ITA 2024
19-364 Johannes Kulset NOR 2024
20-128 Igor Arrieta Lizarraga SPA 2023
20-198 Julian Mertens BEL 2018
20-227 Stefan Bissegger ZWI 2019
20-277 Lenny Martinez FRA 2024
20-277 Samuel Fernandez Garcia SPA 2024
20-281 Unai Zubeldia Elduaien SPA 2024
20-329 Arnaud Pfrimmer FRA 2017
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-107 Peter Kusztor HUN 2024
37-295 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2024
37-183 Michael Woods CDN 2024
37-024 Jonathan Hivert FRA 2022
36-248 Eduard Prades Reverter SPA 2024
36-194 Julien Simon FRA 2022
35-316 Alexis Vuillermoz FRA 2024
34-254 Antoine Berlin MON 2024
33-261 Jesus Herrada Lopez SPA 2024
33-045 Sam Brand GBR 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Kobe Goossens BEL 2019 - 2019
1 Stefan Bissegger ZWI 2019 - 2019
1 Tom Wirtgen LUX 2018 - 2018
1 Szymon Rekita POL 2018 - 2018
1 Pierpaolo Ficara ITA 2017 - 2017
1 Mattia Frapporti ITA 2017 - 2017
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-227 Stefan Bissegger ZWI 2019
22-049 Tom Wirtgen LUX 2018
22-329 Mattia Frapporti ITA 2017
22-363 Kobe Goossens BEL 2019
24-106 Szymon Rekita POL 2018
26-101 Pierpaolo Ficara ITA 2017
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
26-101 Pierpaolo Ficara ITA 2017
24-106 Szymon Rekita POL 2018
22-363 Kobe Goossens BEL 2019
22-329 Mattia Frapporti ITA 2017
22-049 Tom Wirtgen LUX 2018
20-227 Stefan Bissegger ZWI 2019
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
1 Kobe Goossens BEL 2019
1 Stefan Bissegger ZWI 2019
1 Tom Wirtgen LUX 2018
1 Szymon Rekita POL 2018
1 Pierpaolo Ficara ITA 2017
1 Mattia Frapporti ITA 2017
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
2 Kobe Goossens BEL 2019 - 2019
1 Carl Fredrik Hagen NOR 2018 - 2018
1 Szymon Rekita POL 2018 - 2018
1 Thomas Degand BEL 2017 - 2017
1 Mattia Frapporti ITA 2017 - 2017
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-329 Mattia Frapporti ITA 2017
22-363 Kobe Goossens BEL 2019
24-106 Szymon Rekita POL 2018
26-209 Carl Fredrik Hagen NOR 2018
31-015 Thomas Degand BEL 2017
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-015 Thomas Degand BEL 2017
26-209 Carl Fredrik Hagen NOR 2018
24-106 Szymon Rekita POL 2018
22-364 Kobe Goossens BEL 2019
22-329 Mattia Frapporti ITA 2017