Amstel Gold Race

Amstel Gold Race 2024
14 Apr 2024
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 GBR Thomas Pidcock GBR INEOS Grenadiers 24-259
2 ZWI Marc Hirschi ZWI UAE Team Emirates 25-233
3 BEL Tiesj Benoot BEL Visma | Lease A Bike 30-034
4 BEL Mauri Vansevenant BEL Soudal - Quick Step 24-318
5 FRA Paul Lapeira FRA Decathlon AG2R La Mondiale 23-324
6 FRA Valentin Madouas FRA Groupama - FDJ 27-276
7 NED Bauke Mollema NED Lidl - Trek 37-139
8 FRA Quentin Pacher FRA Groupama - FDJ 32-099
9 SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA Bahrain - Victorious 34-048
10 AUS Michael Matthews AUS Jayco Alula 33-200
11 NED Marijn van den Berg NED EF Education - Easypost 24-270
12 FRA Romain Grégoire FRA Groupama - FDJ 21-083
13 BEL Vito Braet BEL Intermarché - Circus - Wanty 23-163
14 SPA Roger Adria Oliveras SPA BORA - Hansgrohe 25-361
15 BEL Dylan Teuns BEL Israel - Premier Tech 32-044
16 FRA Benoît Cosnefroy FRA Decathlon AG2R La Mondiale 28-180
17 DEN Mattias Skjelmose Jensen DEN Lidl - Trek 23-200
18 ITA Simone Velasco ITA Astana Qazaqstan 28-134
19 ITA Lorenzo Rota ITA Intermarché - Circus - Wanty 28-327
20 BEL Maxim Van Gils BEL Lotto - Dstny 24-141
21 SPA Juan Ayuso Pesquera SPA UAE Team Emirates 21-210
22 NED Mathieu van der Poel NED Alpecin - Deceuninck 29-085
23 ITA Gianluca Brambilla ITA Q36.5 Pro Cycling Team 36-236
24 USA Kevin Vermaerke USA DSM - Firmenich PostNL 23-180
25 NOR Odd Christian Eiking NOR Uno-X Mobility 29-107
26 NOR Andreas Leknessund NOR Uno-X Mobility 24-329
27 DEN Alexander Kamp Egested DEN Tudor Pro Cycling Team 30-121
28 DEN Mikkel Frölich Honore DEN EF Education - Easypost 27-083
29 ZWI Stefan Küng ZWI Groupama - FDJ 30-149
30 ZWI Jan Christen ZWI UAE Team Emirates 19-292
31 BEL Kamiel Bonneu BEL Team Flanders - Baloise 24-257
32 ITA Cristian Scaroni ITA Astana Qazaqstan 26-180
33 LUX Bob Jungels LUX BORA - Hansgrohe 31-204
34 NOR Markus Hoelgaard NOR Uno-X Mobility 29-192
35 POL Michal Kwiatkowski POL INEOS Grenadiers 33-316
36 FRA Dorian Godon FRA Decathlon AG2R La Mondiale 27-324
37 USA Matteo Jorgenson USA Visma | Lease A Bike 24-288
38 POR João Pedro Gonçalves Almeida POR UAE Team Emirates 25-252
39 LAT Toms Skujins LAT Lidl - Trek 32-304
40 DEN Andreas Lorentz Kron DEN Lotto - Dstny 25-317
41 FRA Kévin Vauquelin FRA Arkéa - B&B Hotels 22-353
42 DUI Georg Zimmermann DUI Intermarché - Circus - Wanty 26-185
43 GBR Stephen Williams GBR Israel - Premier Tech 27-309
44 CRO Fran Miholjevic CRO Bahrain - Victorious 21-255
45 IRL Ben Healy IRL EF Education - Easypost 23-215
46 ITA Davide Formolo ITA Movistar 31-171
47 NED Sam Oomen NED Lidl - Trek 28-243
48 DEN Anthon Charmig DEN Astana Qazaqstan 26-020
49 GBR Mark Donovan GBR Q36.5 Pro Cycling Team 25-011
50 ZWE Lucas Eriksson ZWE Tudor Pro Cycling Team 28-004
51 ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU EF Education - Easypost 30-320
52 USA Brandon McNulty USA UAE Team Emirates 26-012
53 ITA Samuele Battistella ITA Astana Qazaqstan 25-151
54 AUS Simon Clarke AUS Israel - Premier Tech 37-270
55 NED Jelle Johannink NED TDT - Unibet 28-016
56 BEL William Junior Lecerf BEL Soudal - Quick Step 21-181
57 ITA Francesco Busatto ITA Intermarché - Circus - Wanty 21-164
58 NED Pascal Eenkhoorn NED Lotto - Dstny 27-065
59 ITA Nicolo Buratti ITA Bahrain - Victorious 22-281
60 BEL Jenno Berckmoes BEL Lotto - Dstny 23-069
61 NED Frank van den Broek NED DSM - Firmenich PostNL 23-107
62 SPA David De La Cruz Melgarejo SPA Q36.5 Pro Cycling Team 34-343
63 ITA Alessandro Fancellu ITA Q36.5 Pro Cycling Team 23-355
64 CZE Adam Toupalik CZE TDT - Unibet 27-340
65 BEL Gil Gelders BEL Soudal - Quick Step 21-119
66 FRA Mathis Le Berre FRA Arkéa - B&B Hotels 22-363
67 BEL Louis Vervaeke BEL Soudal - Quick Step 30-190
68 NED Pepijn Reinderink NED 21-345
69 FRA Anthony Delaplace FRA Arkéa - B&B Hotels 34-215
70 NOR Tobias Halland Johannessen NOR Uno-X Mobility 24-235
71 BEL Laurens Huys BEL Arkéa - B&B Hotels 25-202
72 GBR James Shaw GBR EF Education - Easypost 27-305
73 DEN Frederik Wandahl DEN BORA - Hansgrohe 23-095
74 ITA Giovanni Aleotti ITA BORA - Hansgrohe 24-325
75 ITA Andrea Bagioli ITA Lidl - Trek 25-022
76 DEN Jakob Fuglsang DEN Israel - Premier Tech 39-023
77 NOR Johannes Staune-Mittet NOR Visma | Lease A Bike 22-086
78 DEN Jonas Gregaard Wilsly DEN Lotto - Dstny 27-258
79 NED Sjoerd Bax NED UAE Team Emirates 28-099
80 BEL Quinten Hermans BEL Alpecin - Deceuninck 28-260
81 USA Lawson Craddock USA Jayco Alula 32-054
82 ZWI Mauro Schmid ZWI Jayco Alula 24-132
83 COL Brandon Smith Rivera Vargas COL INEOS Grenadiers 28-024
84 SPA Ivan Garcia Cortina SPA Movistar 28-146
85 ITA Walter Calzoni ITA Q36.5 Pro Cycling Team 22-249
86 BEL Julien Vermote (1989) BEL Visma | Lease A Bike 34-262
87 BEL Elias Maris BEL Team Flanders - Baloise 24-192
88 NED Hartthijs de Vries NED TDT - Unibet 27-277
89 BEL Dries De Pooter BEL Intermarché - Circus - Wanty 21-157
90 FRA Axel Laurance FRA Alpecin - Deceuninck 23-001
91 NOR Martin Bugge Urianstad NOR Uno-X Mobility 25-067
92 FRA Damien Touzé FRA Decathlon AG2R La Mondiale 27-281
93 BEL Xandro Meurisse BEL Alpecin - Deceuninck 32-074
94 ZWE Jacob Eriksson ZWE Tudor Pro Cycling Team 24-196
95 JPN Yukiya Arashiro JPN Bahrain - Victorious 39-204
96 NZL Corbin Strong NZL Israel - Premier Tech 23-349
97 NOR Anders Skaarseth NOR Uno-X Mobility 28-343
98 FRA Pierre Gautherat FRA Decathlon AG2R La Mondiale 21-088
99 ITA Lorenzo Germani ITA Groupama - FDJ 22-042
100 LAT Krists Neilands LAT Israel - Premier Tech 29-239
101 NED Owen Geleijn NED TDT - Unibet 23-090
102 FRA Antoine Huby FRA Soudal - Quick Step 23-085
103 FRA Rémy Rochas FRA Groupama - FDJ 27-334
104 DUI Max Kanter DUI Astana Qazaqstan 26-174
105 SPA Carlos Canal SPA Movistar 22-290
106 DUI Maximilian Schachmann DUI BORA - Hansgrohe 30-095
107 NOR Per Strand Hagenes NOR Visma | Lease A Bike 20-279
108 BEL Oliver Naesen BEL Decathlon AG2R La Mondiale 33-210
109 NED Milan Vader NED Visma | Lease A Bike 28-056
110 ITA Vincenzo Albanese ITA Arkéa - B&B Hotels 27-153
111 NZL Finn Fisher-Black NZL UAE Team Emirates 22-114
112 DEN Sören Kragh Andersen DEN Alpecin - Deceuninck 29-247
113 SPA Alexander Aranburu Deba SPA Movistar 28-208
114 GBR Lukas Nerurkar GBR EF Education - Easypost 20-152
115 GBR Ben Turner GBR INEOS Grenadiers 29-060
116 CZE Tomas Kopecky CZE TDT - Unibet 24-006
117 GBR Zeb Kyffin GBR TDT - Unibet 26-050
118 NED Martijn Tusveld NED DSM - Firmenich PostNL 30-217
119 FRA Valentin Retailleau FRA Decathlon AG2R La Mondiale 23-300
120 NED Enzo Leijnse NED DSM - Firmenich PostNL 22-272
121 SPA Jorge Arcas Pena SPA Movistar 31-280
122 GBR Owain Doull GBR EF Education - Easypost 30-347
123 AUS Luke Durbridge AUS Jayco Alula 33-005
124 AUS Damien Howson AUS Q36.5 Pro Cycling Team 31-244
125 FRA Simon Guglielmi FRA Arkéa - B&B Hotels 26-287
DNF OOS Alexander Hajek OOS BORA - Hansgrohe 20-270
DNF FRA Alexis Renard FRA Cofidis 24-318
DNF FRA Alexy Faure Prost FRA Intermarché - Circus - Wanty 19-357
DNF FRA Aloïs Charrin FRA Tudor Pro Cycling Team 23-218
DNF DEN Anders Foldager DEN Jayco Alula 22-261
DNF NOR Anders Halland Johannessen NOR Uno-X Mobility 24-235
DNF LUX Arthur Kluckers LUX Tudor Pro Cycling Team 24-030
DNF FRA Axel Mariault FRA Cofidis 25-311
DNF BEL Ben Hermans BEL Cofidis 37-310
DNF AUS Cameron James Wurf AUS INEOS Grenadiers 40-255
DNF BEL Christophe Noppe BEL Cofidis 29-136
DNF FRA Clément Russo FRA Groupama - FDJ 29-084
DNF GBR Connor Swift GBR INEOS Grenadiers 28-167
DNF BEL Dylan Vandenstorme BEL Team Flanders - Baloise 21-360
DNF ITA Fabio Felline ITA Lidl - Trek 34-016
DNF DUI Felix Engelhardt DUI Jayco Alula 23-238
DNF GBR Fred Wright GBR Bahrain - Victorious 24-306
DNF BEL Gianni Vermeersch BEL Alpecin - Deceuninck 31-146
DNF SPA Gorka Izagirre Insausti SPA Cofidis 36-190
DNF KAZ Igor Chzhan KAZ Astana Qazaqstan 24-195
DNF GBR Jake Stewart GBR Israel - Premier Tech 24-195
DNF NED Jan Maas (1996) NED Jayco Alula 28-055
DNF AUS Jarrad Drizners AUS Lotto - Dstny 24-319
DNF USA Joey Rosskopf USA Q36.5 Pro Cycling Team 34-221
DNF SPA Jon Barrenetxea Golzarri SPA Movistar 23-359
DNF SPA Jon Izagirre Insausti SPA Cofidis 35-069
DNF BEL Jordi Warlop BEL Soudal - Quick Step 27-314
DNF FRA Julien Bernard FRA Lidl - Trek 32-028
DNF BEL Lander Loockx BEL TDT - Unibet 26-354
DNF BEL Lars Craps BEL Team Flanders - Baloise 22-179
DNF BEL Ludovic Robeet BEL Cofidis 29-327
DNF POL Lukasz Wisniowski POL Bahrain - Victorious 32-129
DNF SLO Matevz Govekar SLO Bahrain - Victorious 23-362
DNF NED Mathijs Paasschens NED Lotto - Dstny 28-027
DNF FRA Matis Louvel FRA Arkéa - B&B Hotels 24-270
DNF ITA Matteo Sobrero ITA BORA - Hansgrohe 26-335
DNF DUI Mika Heming DUI Tudor Pro Cycling Team 24-008
DNF SPA Omar Fraile Matarranz SPA INEOS Grenadiers 33-271
DNF GBR Oscar Onley GBR DSM - Firmenich PostNL 21-183
DNF NED Oscar Riesebeek NED Alpecin - Deceuninck 31-112
DNF DEN Sebastian Kolze Changizi DEN Tudor Pro Cycling Team 23-106
DNF NED Tim Naberman NED DSM - Firmenich PostNL 24-339
DNF BEL Tom Paquot BEL Intermarché - Circus - Wanty 24-205
DNF BEL Toon Clynhens BEL Team Flanders - Baloise 23-064
DNF BEL Tosh Van Der Sande BEL Visma | Lease A Bike 33-137
DNF BEL Vincent Van Hemelen BEL Team Flanders - Baloise 23-163
DNF BEL Ward Van Hoof BEL Team Flanders - Baloise 24-362
DNF FRA Warren Barguil FRA DSM - Firmenich PostNL 32-169
DNF KAZ Yevgeniy Fedorov KAZ Astana Qazaqstan 24-058
Amstel Gold Race 2024
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
14.04 Eindstand Thomas Pidcock
Startlijst Amstel Gold Race 2024
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Pepijn Reinderink NED 04 May 2002 1
Axel Laurance FRA 13 Apr 2001 Alpecin - Deceuninck 1
Gianni Vermeersch BEL 19 Nov 1992 Alpecin - Deceuninck 4
Mathieu van der Poel NED 19 Jan 1995 Alpecin - Deceuninck 3
Oscar Riesebeek NED 23 Dec 1992 Alpecin - Deceuninck 3
Quinten Hermans BEL 29 Jul 1995 Alpecin - Deceuninck 2
Sören Kragh Andersen DEN 10 Aug 1994 Alpecin - Deceuninck 5
Xandro Meurisse BEL 31 Jan 1992 Alpecin - Deceuninck 4
Anthony Delaplace FRA 11 Sep 1989 Arkéa - B&B Hotels 2
Kévin Vauquelin FRA 26 Apr 2001 Arkéa - B&B Hotels 1
Laurens Huys BEL 24 Sep 1998 Arkéa - B&B Hotels 1
Mathis Le Berre FRA 16 Apr 2001 Arkéa - B&B Hotels 2
Matis Louvel FRA 19 Jul 1999 Arkéa - B&B Hotels 1
Simon Guglielmi FRA 01 Jul 1997 Arkéa - B&B Hotels 3
Vincenzo Albanese ITA 12 Nov 1996 Arkéa - B&B Hotels 2
Anthon Charmig DEN 25 Mar 1998 Astana Qazaqstan 1
Cristian Scaroni ITA 16 Oct 1997 Astana Qazaqstan 1
Igor Chzhan KAZ 02 Oct 1999 Astana Qazaqstan 1
Max Kanter DUI 22 Oct 1997 Astana Qazaqstan 2
Samuele Battistella ITA 14 Nov 1998 Astana Qazaqstan 4
Simone Velasco ITA 02 Dec 1995 Astana Qazaqstan 3
Yevgeniy Fedorov KAZ 16 Feb 2000 Astana Qazaqstan 1
Alexander Hajek OOS 19 Jul 2003 BORA - Hansgrohe 1
Bob Jungels LUX 22 Sep 1992 BORA - Hansgrohe 2
Frederik Wandahl DEN 09 Jan 2001 BORA - Hansgrohe 1
Giovanni Aleotti ITA 25 May 1999 BORA - Hansgrohe 3
Matteo Sobrero ITA 14 May 1997 BORA - Hansgrohe 2
Maximilian Schachmann DUI 09 Jan 1994 BORA - Hansgrohe 3
Roger Adria Oliveras SPA 18 Apr 1998 BORA - Hansgrohe 1
Alexis Renard FRA 01 Jun 1999 Cofidis 1
Axel Mariault FRA 07 Jun 1998 Cofidis 1
Ben Hermans BEL 08 Jun 1986 Cofidis 4
Christophe Noppe BEL 29 Nov 1994 Cofidis 2
Gorka Izagirre Insausti SPA 07 Oct 1987 Cofidis 3
Jon Izagirre Insausti SPA 04 Feb 1989 Cofidis 2
Ludovic Robeet BEL 22 May 1994 Cofidis 2
Benoît Cosnefroy FRA 17 Oct 1995 Decathlon AG2R La Mondiale 4
Damien Touzé FRA 07 Jul 1996 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Dorian Godon FRA 25 May 1996 Decathlon AG2R La Mondiale 4
Oliver Naesen BEL 16 Sep 1990 Decathlon AG2R La Mondiale 2
Paul Lapeira FRA 25 May 2000 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Pierre Gautherat FRA 16 Jan 2003 Decathlon AG2R La Mondiale 1
Valentin Retailleau FRA 18 Jun 2000 Decathlon AG2R La Mondiale 2
Enzo Leijnse NED 16 Jul 2001 DSM - Firmenich PostNL 1
Frank van den Broek NED 28 Dec 2000 DSM - Firmenich PostNL 1
Kevin Vermaerke USA 16 Oct 2000 DSM - Firmenich PostNL 3
Martijn Tusveld NED 09 Sep 1993 DSM - Firmenich PostNL 3
Oscar Onley GBR 13 Oct 2002 DSM - Firmenich PostNL 2
Tim Naberman NED 11 May 1999 DSM - Firmenich PostNL 1
Warren Barguil FRA 28 Oct 1991 DSM - Firmenich PostNL 5
Ben Healy IRL 11 Sep 2000 EF Education - Easypost 2
James Shaw GBR 13 Jun 1996 EF Education - Easypost 2
Lukas Nerurkar GBR 14 Nov 2003 EF Education - Easypost 1
Marijn van den Berg NED 19 Jul 1999 EF Education - Easypost 1
Mikkel Frölich Honore DEN 21 Jan 1997 EF Education - Easypost 3
Owain Doull GBR 02 May 1993 EF Education - Easypost 2
Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 29 May 1993 EF Education - Easypost 2
Clément Russo FRA 20 Jan 1995 Groupama - FDJ 2
Lorenzo Germani ITA 03 Mar 2002 Groupama - FDJ 1
Quentin Pacher FRA 06 Jan 1992 Groupama - FDJ 4
Rémy Rochas FRA 15 May 1996 Groupama - FDJ 1
Romain Grégoire FRA 21 Jan 2003 Groupama - FDJ 2
Stefan Küng ZWI 16 Nov 1993 Groupama - FDJ 2
Valentin Madouas FRA 12 Jul 1996 Groupama - FDJ 5
Alexy Faure Prost FRA 22 Apr 2004 Intermarché - Circus - Wanty 1
Dries De Pooter BEL 08 Nov 2002 Intermarché - Circus - Wanty 2
Francesco Busatto ITA 01 Nov 2002 Intermarché - Circus - Wanty 1
Georg Zimmermann DUI 11 Oct 1997 Intermarché - Circus - Wanty 2
Lorenzo Rota ITA 23 May 1995 Intermarché - Circus - Wanty 4
Tom Paquot BEL 22 Sep 1999 Intermarché - Circus - Wanty 1
Vito Braet BEL 02 Nov 2000 Intermarché - Circus - Wanty 3
Ben Turner GBR 13 Feb 1995 INEOS Grenadiers 2
Brandon Smith Rivera Vargas COL 21 Mar 1996 INEOS Grenadiers 2
Cameron James Wurf AUS 03 Aug 1983 INEOS Grenadiers 1
Connor Swift GBR 30 Oct 1995 INEOS Grenadiers 4
Michal Kwiatkowski POL 02 Jun 1990 INEOS Grenadiers 9
Omar Fraile Matarranz SPA 17 Jul 1990 INEOS Grenadiers 3
Thomas Pidcock GBR 30 Jul 1999 INEOS Grenadiers 4
Corbin Strong NZL 30 Apr 2000 Israel - Premier Tech 2
Dylan Teuns BEL 01 Mar 1992 Israel - Premier Tech 5
Jake Stewart GBR 02 Oct 1999 Israel - Premier Tech 1
Jakob Fuglsang DEN 22 Mar 1985 Israel - Premier Tech 7
Krists Neilands LAT 18 Aug 1994 Israel - Premier Tech 3
Simon Clarke AUS 18 Jul 1986 Israel - Premier Tech 4
Stephen Williams GBR 09 Jun 1996 Israel - Premier Tech 2
Anders Foldager DEN 27 Jul 2001 Jayco Alula 1
Felix Engelhardt DUI 19 Aug 2000 Jayco Alula 1
Jan Maas (1996) NED 19 Feb 1996 Jayco Alula 3
Lawson Craddock USA 20 Feb 1992 Jayco Alula 5
Luke Durbridge AUS 09 Apr 1991 Jayco Alula 3
Mauro Schmid ZWI 04 Dec 1999 Jayco Alula 2
Michael Matthews AUS 26 Sep 1990 Jayco Alula 7
Andrea Bagioli ITA 23 Mar 1999 Lidl - Trek 3
Bauke Mollema NED 26 Nov 1986 Lidl - Trek 8
Fabio Felline ITA 29 Mar 1990 Lidl - Trek 2
Julien Bernard FRA 17 Mar 1992 Lidl - Trek 3
Mattias Skjelmose Jensen DEN 26 Sep 2000 Lidl - Trek 2
Sam Oomen NED 15 Aug 1995 Lidl - Trek 3
Toms Skujins LAT 15 Jun 1991 Lidl - Trek 5
Alexander Aranburu Deba SPA 19 Sep 1995 Movistar 4
Carlos Canal SPA 28 Jun 2001 Movistar 1
Davide Formolo ITA 25 Oct 1992 Movistar 1
Ivan Garcia Cortina SPA 20 Nov 1995 Movistar 4
Jon Barrenetxea Golzarri SPA 20 Apr 2000 Movistar 1
Jorge Arcas Pena SPA 08 Jul 1992 Movistar 3
Antoine Huby FRA 19 Jan 2001 Soudal - Quick Step 1
Gil Gelders BEL 16 Dec 2002 Soudal - Quick Step 1
Jordi Warlop BEL 04 Jun 1996 Soudal - Quick Step 2
Louis Vervaeke BEL 06 Oct 1993 Soudal - Quick Step 2
Mauri Vansevenant BEL 01 Jun 1999 Soudal - Quick Step 2
William Junior Lecerf BEL 15 Oct 2002 Soudal - Quick Step 1
Fran Miholjevic CRO 02 Aug 2002 Bahrain - Victorious 2
Fred Wright GBR 13 Jun 1999 Bahrain - Victorious 2
Lukasz Wisniowski POL 07 Dec 1991 Bahrain - Victorious 2
Matevz Govekar SLO 17 Apr 2000 Bahrain - Victorious 2
Nicolo Buratti ITA 07 Jul 2001 Bahrain - Victorious 1
Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA 25 Feb 1990 Bahrain - Victorious 1
Yukiya Arashiro JPN 22 Sep 1984 Bahrain - Victorious 2
Johannes Staune-Mittet NOR 18 Jan 2002 Visma | Lease A Bike 1
Julien Vermote (1989) BEL 26 Jul 1989 Visma | Lease A Bike 2
Matteo Jorgenson USA 01 Jul 1999 Visma | Lease A Bike 1
Milan Vader NED 18 Feb 1996 Visma | Lease A Bike 1
Per Strand Hagenes NOR 10 Jul 2003 Visma | Lease A Bike 1
Tiesj Benoot BEL 11 Mar 1994 Visma | Lease A Bike 4
Tosh Van Der Sande BEL 28 Nov 1990 Visma | Lease A Bike 4
Brandon McNulty USA 02 Apr 1998 UAE Team Emirates 1
Finn Fisher-Black NZL 21 Dec 2001 UAE Team Emirates 2
Jan Christen ZWI 26 Jun 2004 UAE Team Emirates 1
João Pedro Gonçalves Almeida POR 05 Aug 1998 UAE Team Emirates 1
Juan Ayuso Pesquera SPA 16 Sep 2002 UAE Team Emirates 2
Marc Hirschi ZWI 24 Aug 1998 UAE Team Emirates 5
Sjoerd Bax NED 06 Jan 1996 UAE Team Emirates 2
Alessandro Fancellu ITA 24 Apr 2000 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Damien Howson AUS 13 Aug 1992 Q36.5 Pro Cycling Team 1
David De La Cruz Melgarejo SPA 06 May 1989 Q36.5 Pro Cycling Team 3
Gianluca Brambilla ITA 22 Aug 1987 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Joey Rosskopf USA 05 Sep 1989 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Mark Donovan GBR 03 Apr 1999 Q36.5 Pro Cycling Team 3
Walter Calzoni ITA 08 Aug 2001 Q36.5 Pro Cycling Team 2
Adam Toupalik CZE 09 May 1996 TDT - Unibet 1
Hartthijs de Vries NED 11 Jul 1996 TDT - Unibet 1
Jelle Johannink NED 29 Mar 1996 TDT - Unibet 1
Lander Loockx BEL 25 Apr 1997 TDT - Unibet 1
Owen Geleijn NED 14 Jan 2001 TDT - Unibet 1
Tomas Kopecky CZE 08 Apr 2000 TDT - Unibet 1
Zeb Kyffin GBR 23 Feb 1998 TDT - Unibet 1
Andreas Lorentz Kron DEN 01 Jun 1998 Lotto - Dstny 3
Jarrad Drizners AUS 31 May 1999 Lotto - Dstny 2
Jenno Berckmoes BEL 04 Feb 2001 Lotto - Dstny 3
Jonas Gregaard Wilsly DEN 30 Jul 1996 Lotto - Dstny 2
Mathijs Paasschens NED 18 Mar 1996 Lotto - Dstny 2
Maxim Van Gils BEL 25 Nov 1999 Lotto - Dstny 3
Pascal Eenkhoorn NED 08 Feb 1997 Lotto - Dstny 2
Dylan Vandenstorme BEL 19 Apr 2002 Team Flanders - Baloise 1
Elias Maris BEL 05 Oct 1999 Team Flanders - Baloise 2
Kamiel Bonneu BEL 01 Aug 1999 Team Flanders - Baloise 2
Lars Craps BEL 17 Oct 2001 Team Flanders - Baloise 1
Toon Clynhens BEL 09 Feb 2001 Team Flanders - Baloise 1
Vincent Van Hemelen BEL 02 Nov 2000 Team Flanders - Baloise 1
Ward Van Hoof BEL 18 Apr 1999 Team Flanders - Baloise 2
Anders Halland Johannessen NOR 23 Aug 1999 Uno-X Mobility 2
Anders Skaarseth NOR 07 May 1995 Uno-X Mobility 2
Andreas Leknessund NOR 21 May 1999 Uno-X Mobility 1
Markus Hoelgaard NOR 04 Oct 1994 Uno-X Mobility 3
Martin Bugge Urianstad NOR 06 Feb 1999 Uno-X Mobility 3
Odd Christian Eiking NOR 28 Dec 1994 Uno-X Mobility 2
Tobias Halland Johannessen NOR 23 Aug 1999 Uno-X Mobility 2
Alexander Kamp Egested DEN 14 Dec 1993 Tudor Pro Cycling Team 4
Aloïs Charrin FRA 08 Sep 2000 Tudor Pro Cycling Team 2
Arthur Kluckers LUX 15 Mar 2000 Tudor Pro Cycling Team 2
Jacob Eriksson ZWE 01 Oct 1999 Tudor Pro Cycling Team 2
Lucas Eriksson ZWE 10 Apr 1996 Tudor Pro Cycling Team 2
Mika Heming DUI 06 Apr 2000 Tudor Pro Cycling Team 2
Sebastian Kolze Changizi DEN 29 Dec 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 14.04 1.WT GBR Thomas Pidcock ZWI Marc Hirschi BEL Tiesj Benoot
2023 16.04 1.WT SLO Tadej Pogacar IRL Ben Healy GBR Thomas Pidcock
2022 10.04 1.WT POL Michal Kwiatkowski FRA Benoît Cosnefroy BEL Tiesj Benoot
2021 18.04 1.WT BEL Wout Van Aert GBR Thomas Pidcock DUI Maximilian Schachmann
2019 21.04 1.WT NED Mathieu van der Poel AUS Simon Clarke DEN Jakob Fuglsang
2018 15.04 1.WT DEN Michael Valgren Andersen CZE Roman Kreuziger ITA Enrico Gasparotto
2017 16.04 1.WT BEL Philippe Gilbert POL Michal Kwiatkowski ZWI Michael Albasini
2016 17.04 1.WT ITA Enrico Gasparotto DEN Michael Valgren Andersen ITA Sonny Colbrelli
2015 19.04 1.WT POL Michal Kwiatkowski SPA Alejandro Valverde Belmonte AUS Michael Matthews
2014 20.04 1.WT BEL Philippe Gilbert BEL Jelle Vanendert AUS Simon Gerrans
2013 14.04 1.WT CZE Roman Kreuziger SPA Alejandro Valverde Belmonte AUS Simon Gerrans
2012 15.04 1.WT ITA Enrico Gasparotto BEL Jelle Vanendert SVK Peter Sagan
2011 17.04 1.WT BEL Philippe Gilbert SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver AUS Simon Gerrans
2010 18.04 1.PT BEL Philippe Gilbert CDN Ryder Hesjedal ITA Enrico Gasparotto
2009 19.04 1.PT RUS Serguei Ivanov NED Karsten Kroon NED Robert Gesink
2008 20.04 1.PT ITA Damiano Cunego LUX Fränk Schleck SPA Alejandro Valverde Belmonte
2007 22.04 1.PT DUI Stefan Schumacher ITA Davide Rebellin ITA Danilo Di Luca
2006 16.04 1.PT LUX Fränk Schleck ZWI Steffen Wesemann NED Michael Boogerd
2005 17.04 1.PT ITA Danilo Di Luca NED Michael Boogerd ITA Mirko Celestino
2004 18.04 CDM ITA Davide Rebellin NED Michael Boogerd ITA Paolo Bettini
2003 20.04 CDM KAZ Alexandre Vinokourov NED Michael Boogerd ITA Danilo Di Luca
2002 28.04 CDM ITA Michele Bartoli RUS Serguei Ivanov NED Michael Boogerd
2001 28.04 CDM NED Erik Dekker USA Lance Armstrong* BEL Serge Baguet
2000 22.04 CDM DUI Erik Zabel NED Michael Boogerd ZWI Markus Zberg
1999 24.04 CDM NED Michael Boogerd USA Lance Armstrong* ITA Gabriele Missaglia
1998 25.04 CDM ZWI Rolf Jaermann NED Maarten den Bakker ITA Michele Bartoli
1997 26.04 CDM DEN Bjarne Riis ITA Andrea Tafi ZWI Beat Zberg
1996 27.04 CDM ITA Stefano Zanini ITA Mauro Bettin BEL Johan Museeuw
1995 22.04 CDM ZWI Mauro Gianetti ITA Davide Cassani ZWI Beat Zberg
1994 23.04 CDM BEL Johan Museeuw ITA Bruno Cenghialta ITA Marco Saligari
1993 28.04 CDM ZWI Rolf Jaermann ITA Gianni Bugno DUI Jens Heppner
1992 25.04 CDM DUI Olaf Ludwig BEL Johan Museeuw RUS Dimitri Konyshev
1991 27.04 CDM NED Frans Maassen ITA Maurizio Fondriest BEL Dirk De Wolf
1990 21.04 CDM NED Adri van der Poel BEL Luc Roosen NED Jelle Nijdam
1989 22.04 CDM BEL Eric Van Lancker BEL Claude Criquielion CDN Steve Bauer
1988 23.04 CDM NED Jelle Nijdam NED Steven Rooks BEL Claude Criquielion
1987 25.04 HC NED Joop Zoetemelk NED Steven Rooks GBR Malcolm Elliott
1986 26.04 HC NED Steven Rooks NED Joop Zoetemelk BEL Ronny Van Holen
1985 27.04 HC NED Gerrie Knetemann BEL Jozef Lieckens NED Johny Broers
1984 21.04 HC NED Jacques Hanegraaf DEN Kim Andersen BEL Patrick Versluys
1983 21.04 Cat 1 AUS Phil Anderson BEL Jan Bogaert NED Jan Raas
1982 24.04 Cat 1 NED Jan Raas IRL Stephen Roche DUI Gregor Braun
1981 02.04 FRA Bernard Hinault BEL Roger De Vlaeminck BEL Alfons De Wolf
1980 05.04 NED Jan Raas BEL Alfons De Wolf IRL Sean Kelly
1979 14.04 NED Jan Raas NED Henk Lubberding ZWE Sven-Ake Nilsson
1978 25.03 NED Jan Raas ITA Francesco Moser NED Joop Zoetemelk
1977 09.04 NED Jan Raas NED Gerrie Knetemann NED Hennie Kuiper
1976 27.03 BEL Freddy Maertens NED Jan Raas BEL Luc Leman
1975 29.03 BEL Eddy Merckx BEL Freddy Maertens BEL Joseph Bruyere
1974 13.04 NED Gerrie Knetemann BEL Walter Planckaert BEL Walter Godefroot
1973 07.04 BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck BEL Herman Vanspringel
1972 26.03 BEL Walter Planckaert BEL Willy De Geest NED Joop Zoetemelk
1971 28.03 BEL Frans Verbeeck NED Gerben Karstens BEL Roger Rosiers
1970 25.04 BEL Georges Pintens BEL Willy Van Neste BEL Andre Dierickx
1969 18.04 BEL Guido Reybrouck BEL Jozef Huysmans BEL Eddy Merckx
1968 21.09 NED Harry Steevens BEL Roger Rosiers BEL Daniel Van Ryckeghem
1967 15.04 NED Arie den Hartog NED Cees Lute NED Harry Steevens
1966 30.04 FRA Jean Stablinski BEL Bernard Vandekerkhove NED Jan Hugens
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Jan Raas NED 1977 - 1982
4 Philippe Gilbert BEL 2010 - 2017
2 Michal Kwiatkowski POL 2015 - 2022
2 Enrico Gasparotto ITA 2012 - 2016
2 Rolf Jaermann ZWI 1993 - 1998
2 Gerrie Knetemann NED 1974 - 1985
2 Eddy Merckx BEL 1973 - 1975
1 Thomas Pidcock GBR 2024 - 2024
1 Tadej Pogacar SLO 2023 - 2023
1 Wout Van Aert BEL 2021 - 2021
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Michael Boogerd NED 1999 - 2006
7 Jan Raas NED 1976 - 1983
4 Enrico Gasparotto ITA 2010 - 2018
4 Philippe Gilbert BEL 2010 - 2017
4 Joop Zoetemelk NED 1972 - 1987
3 Thomas Pidcock GBR 2021 - 2024
3 Michal Kwiatkowski POL 2015 - 2022
3 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2008 - 2015
3 Simon Gerrans AUS 2011 - 2014
3 Danilo Di Luca ITA 2003 - 2007
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
10 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
10 Michael Boogerd NED 1998 - 2007
9 Michal Kwiatkowski POL 2013 - 2024
9 Davide Rebellin ITA 1994 - 2008
9 Johan Museeuw BEL 1988 - 2001
8 Bauke Mollema NED 2012 - 2024
8 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2007 - 2021
8 Enrico Gasparotto ITA 2010 - 2019
8 Joop Zoetemelk NED 1972 - 1987
8 Jan Raas NED 1976 - 1983
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-038 Gerrie Knetemann NED 1974
23-128 Jacques Hanegraaf NED 1984
23-147 Harry Steevens NED 1968
23-192 Georges Pintens BEL 1970
23-352 Walter Planckaert BEL 1972
24-043 Freddy Maertens BEL 1976
24-092 Mathieu van der Poel NED 2019
24-152 Jan Raas NED 1977
24-207 Tadej Pogacar SLO 2023
24-251 Jelle Nijdam NED 1988
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-143 Joop Zoetemelk NED 1987
34-285 Philippe Gilbert BEL 2017
34-052 Gerrie Knetemann NED 1985
34-045 Serguei Ivanov RUS 2009
34-026 Enrico Gasparotto ITA 2016
33-344 Jean Stablinski FRA 1966
33-023 Bjarne Riis DEN 1997
32-253 Davide Rebellin ITA 2004
32-084 Rolf Jaermann ZWI 1998
32-012 Olaf Ludwig DUI 1992
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
10 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
10 Michael Boogerd NED 1998 - 2007
9 Michal Kwiatkowski POL 2013 - 2024
9 Davide Rebellin ITA 1994 - 2008
9 Johan Museeuw BEL 1988 - 2001
8 Bauke Mollema NED 2012 - 2024
8 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2007 - 2021
8 Enrico Gasparotto ITA 2010 - 2019
8 Joop Zoetemelk NED 1972 - 1987
8 Jan Raas NED 1976 - 1983
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-041 Cian Uijtdebroeks BEL 2022
19-061 Joshua Tarling GBR 2023
19-206 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
19-226 Marco Brenner DUI 2022
19-235 Ben Tulett GBR 2021
19-292 Jan Christen ZWI 2024
19-356 Magnus Sheffield USA 2022
19-357 Alexy Faure Prost FRA 2024
20-058 Martin Svrcek SVK 2023
20-085 Romain Grégoire FRA 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-358 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-255 Cameron James Wurf AUS 2024
40-143 Joop Zoetemelk NED 1987
39-279 Philippe Gilbert BEL 2022
39-269 Dries Devenyns BEL 2023
39-236 Stijn Devolder BEL 2019
39-204 Yukiya Arashiro JPN 2024
39-144 Joop Zoetemelk NED 1986
39-096 Lars Ytting Bak DEN 2019
39-023 Jakob Fuglsang DEN 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar