Vuelta a Catalunya

Vuelta a Catalunya 2019
31 Mar 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 COL Miguel Angel Lopez Moreno COL Astana 25-055
2 GBR Adam Yates GBR Mitchelton - Scott 26-236
3 COL Egan Arley Bernal Gomez COL Team Sky / INEOS 22-077
4 COL Nairo Alexander Quintana Rojas COL Movistar 29-055
5 NED Steven Kruijswijk NED Jumbo - Visma 31-298
6 CDN Michael Woods CDN EF Education First 32-170
7 POL Rafal Majka POL BORA - Hansgrohe 29-200
8 FRA Guillaume Martin FRA Wanty - Groupe Gobert 25-295
9 SPA Enric Mas Nicolau SPA Deceuninck - Quick Step 24-083
10 SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Movistar 38-340
11 FRA Thibaut Pinot FRA Groupama - FDJ 28-306
12 DUI Maximilian Schachmann DUI BORA - Hansgrohe 25-081
13 GBR Simon Yates GBR Mitchelton - Scott 26-236
14 OOS Hermann Pernsteiner OOS Bahrain - Merida 28-236
15 NOR Odd Christian Eiking NOR Wanty - Groupe Gobert 24-093
16 COL Jhon Darwin Atapuma Hurtado COL Cofidis 31-076
17 RUS Ilnur Zakarin RUS Katusha - Alpecin 29-197
18 SPA Luis Angel Mate Mardonas SPA Cofidis 35-008
19 ITA Damiano Caruso ITA Bahrain - Merida 31-171
20 ITA Davide Formolo ITA BORA - Hansgrohe 26-157
21 USA Joseph Lloyd Dombrowski USA EF Education First 27-324
22 KAZ Andrey Zeits KAZ Astana 32-107
23 IRL Daniel Martin IRL UAE Team Emirates 32-223
24 FRA Fabien Doubey FRA Wanty - Groupe Gobert 25-161
25 GBR James Knox GBR Deceuninck - Quick Step 23-148
26 ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU Movistar 25-306
27 ERI Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI Astana 25-067
28 SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA Astana 29-034
29 ITA Giulio Ciccone ITA Trek - Segafredo 24-101
30 RUS Pavel Sivakov RUS Team Sky / INEOS 21-263
31 NED Laurens ten Dam NED CCC 38-138
32 NZL Patrick Bevin NZL CCC 28-044
33 ZWI Sébastien Reichenbach ZWI Groupama - FDJ 29-307
34 COL Jhoan Esteban Chaves Rubio COL Mitchelton - Scott 29-073
35 OOS Riccardo Zoidl OOS CCC 30-357
36 BEL Thomas De Gendt BEL Lotto - Soudal 32-145
37 BEL Thomas Degand BEL Wanty - Groupe Gobert 32-322
38 AUS Richie Porte AUS Trek - Segafredo 34-060
39 OOS Gregor Mühlberger OOS BORA - Hansgrohe 24-361
40 EST Tanel Kangert EST EF Education First 32-020
41 COL Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL Team Sky / INEOS 21-151
42 SPA Jesus Herrada Lopez SPA Cofidis 28-248
43 SPA Mikel Bizkarra Etxegibel SPA Euskadi - Murias 29-222
44 BEL Bjorg Lambrecht BEL Lotto - Soudal 21-363
45 ITA Davide Villella ITA Astana 27-278
46 SPA Daniel Navarro Garcia SPA Katusha - Alpecin 35-267
47 BEL Floris De Tier BEL Jumbo - Visma 27-071
48 ITA Simone Petilli ITA UAE Team Emirates 25-331
49 COL Sebastian Henao Gomez COL Team Sky / INEOS 25-238
50 NED Marco Minnaard NED Wanty - Groupe Gobert 29-354
51 ETH Tsgabu Grmay Gebremariam ETH Mitchelton - Scott 27-219
52 SPA Carlos Verona Quintanilla SPA Movistar 26-147
53 SPA Fernando Barcelo Aragon SPA Euskadi - Murias 23-085
54 NZL Dion Smith NZL Mitchelton - Scott 26-028
55 LUX Ben Gastauer LUX AG2R - La Mondiale 31-138
56 ZWE Tobias Ludvigsson ZWE Groupama - FDJ 28-037
57 FRA François Bidard FRA AG2R - La Mondiale 27-012
58 COL Cristian Camilo Munoz Lancheros COL UAE Team Emirates 23-011
59 AUS Michael Matthews AUS Team Sunweb 28-186
60 NED Lennard Hofstede NED Jumbo - Visma 24-092
61 USA Peter Stetina USA Trek - Segafredo 31-236
62 FRA Kévin Ledanois FRA Arkéa - Samsic 25-261
63 ECU Jhonatan Manuel Narvaez Prado ECU Team Sky / INEOS 22-027
64 FRA Amaël Moinard FRA Arkéa - Samsic 37-057
65 BEL Jan Bakelants BEL Team Sunweb 33-045
66 ZAF Daryl Impey ZAF Mitchelton - Scott 34-115
67 ITA Andrea Garosio ITA Bahrain - Merida 25-292
68 POR Ricardo Augusto Vilela POR Burgos - BH 31-104
69 NED Maurits Lammertink NED Roompot - Charles 28-212
70 NED Nick van der Lijke NED Roompot - Charles 27-190
71 ITA Matteo Fabbro ITA Katusha - Alpecin 23-356
72 ITA Edward Ravasi ITA UAE Team Emirates 24-299
73 SLO Grega Bole SLO Bahrain - Merida 33-230
74 BEL Jelle Vanendert BEL Lotto - Soudal 34-040
75 USA Nathan Brown USA EF Education First 27-268
76 FRA Geoffrey Bouchard FRA AG2R - La Mondiale 26-364
77 DEN Niklas Eg DEN Trek - Segafredo 24-084
78 NED Pieter Weening NED Roompot - Charles 37-360
79 SPA Mikel Iturria Segurola SPA Euskadi - Murias 27-015
80 DUI Lennard Kämna DUI Team Sunweb 22-203
81 FRA Brice Feillu FRA Arkéa - Samsic 33-248
82 BEL Matthias De Witte BEL Roompot - Charles 26-002
83 ITA Antonio Nibali ITA Bahrain - Merida 26-189
84 CRC Andrey Amador Bikkazakova CRC Movistar 32-214
85 SPA Imanol Erviti Ollo SPA Movistar 35-137
86 ZWI Kilian Frankiny ZWI Groupama - FDJ 25-064
87 AUS Rory Sutherland AUS UAE Team Emirates 37-051
88 DEN Jonas Gregaard Wilsly DEN Astana 22-244
89 NED Oscar Riesebeek NED Roompot - Charles 26-098
90 FRA Anthony Delaplace FRA Arkéa - Samsic 29-201
91 FRA Alexis Gougeard FRA AG2R - La Mondiale 26-026
92 BLR Aliaksandr Riabushenko BLR UAE Team Emirates 23-171
93 ZWI Danilo Wyss ZWI Dimension Data 33-217
94 GBR Chris Froome GBR Team Sky / INEOS 33-315
95 CZE Petr Vakoc CZE Deceuninck - Quick Step 26-263
96 BEL Sander Armée BEL Lotto - Soudal 33-111
97 SPA Sergio Samitier Samitier SPA Euskadi - Murias 23-213
98 CDN Antoine Duchesne CDN Groupama - FDJ 27-201
99 AUS Robert Power AUS Team Sunweb 23-325
100 ERI Amanuel Gebrezgabihier Egerzeigzaarhka ERI Dimension Data 24-226
Startlijst Vuelta a Catalunya 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexis Gougeard FRA 05 Mar 1993 AG2R - La Mondiale 1
Ben Gastauer LUX 14 Nov 1987 AG2R - La Mondiale 1
François Bidard FRA 19 Mar 1992 AG2R - La Mondiale 1
Geoffrey Bouchard FRA 01 Apr 1992 AG2R - La Mondiale 1
Romain Bardet FRA 09 Nov 1990 AG2R - La Mondiale 4
Tony Gallopin FRA 24 May 1988 AG2R - La Mondiale 1
Amaël Moinard FRA 02 Feb 1982 Arkéa - Samsic 2
André Greipel DUI 16 Jul 1982 Arkéa - Samsic 1
Anthony Delaplace FRA 11 Sep 1989 Arkéa - Samsic 2
Brice Feillu FRA 26 Jul 1985 Arkéa - Samsic 1
Kévin Ledanois FRA 13 Jul 1993 Arkéa - Samsic 1
Warren Barguil FRA 28 Oct 1991 Arkéa - Samsic 3
Andrey Zeits KAZ 14 Dec 1986 Astana 1
Davide Villella ITA 27 Jun 1991 Astana 1
Jonas Gregaard Wilsly DEN 30 Jul 1996 Astana 1
Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 23 Jan 1994 Astana 1
Miguel Angel Lopez Moreno COL 04 Feb 1994 Astana 1
Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA 25 Feb 1990 Astana 1
Ricardo Augusto Vilela POR 18 Dec 1987 Burgos - BH 1
Davide Formolo ITA 25 Oct 1992 BORA - Hansgrohe 1
Gregor Mühlberger OOS 04 Apr 1994 BORA - Hansgrohe 1
Jay McCarthy AUS 08 Sep 1992 BORA - Hansgrohe 2
Maximilian Schachmann DUI 09 Jan 1994 BORA - Hansgrohe 2
Rafal Majka POL 12 Sep 1989 BORA - Hansgrohe 1
Laurens ten Dam NED 13 Nov 1980 CCC 2
Patrick Bevin NZL 15 Feb 1991 CCC 1
Riccardo Zoidl OOS 08 Apr 1988 CCC 1
Cristian Rodriguez Martin SPA 03 Mar 1995 Caja Rural - Seguros RGA 1
Nelson Andres Soto Martinez COL 19 Jun 1994 Caja Rural - Seguros RGA 1
Hugo Hofstetter FRA 13 Feb 1994 Cofidis 1
Jesus Herrada Lopez SPA 26 Jul 1990 Cofidis 1
Jhon Darwin Atapuma Hurtado COL 15 Jan 1988 Cofidis 2
Luis Angel Mate Mardonas SPA 23 Mar 1984 Cofidis 1
Enric Mas Nicolau SPA 07 Jan 1995 Deceuninck - Quick Step 1
Fabio Sabatini ITA 18 Feb 1985 Deceuninck - Quick Step 2
James Knox GBR 04 Nov 1995 Deceuninck - Quick Step 1
Petr Vakoc CZE 11 Jul 1992 Deceuninck - Quick Step 1
Joseph Lloyd Dombrowski USA 12 May 1991 EF Education First 1
Michael Woods CDN 12 Oct 1986 EF Education First 1
Nathan Brown USA 07 Jul 1991 EF Education First 1
Tanel Kangert EST 11 Mar 1987 EF Education First 1
Fernando Barcelo Aragon SPA 06 Jan 1996 Euskadi - Murias 1
Mikel Aristi Gardoki SPA 28 May 1993 Euskadi - Murias 1
Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 21 Aug 1989 Euskadi - Murias 1
Mikel Iturria Segurola SPA 16 Mar 1992 Euskadi - Murias 1
Sergio Samitier Samitier SPA 31 Aug 1995 Euskadi - Murias 1
Antoine Duchesne CDN 12 Sep 1991 Groupama - FDJ 1
Kilian Frankiny ZWI 26 Jan 1994 Groupama - FDJ 1
Sébastien Reichenbach ZWI 28 May 1989 Groupama - FDJ 1
Thibaut Pinot FRA 29 May 1990 Groupama - FDJ 3
Tobias Ludvigsson ZWE 22 Feb 1991 Groupama - FDJ 1
Bjorg Lambrecht BEL 02 Apr 1997 Lotto - Soudal 1
Jelle Vanendert BEL 19 Feb 1985 Lotto - Soudal 1
Sander Armée BEL 10 Dec 1985 Lotto - Soudal 1
Thomas De Gendt BEL 06 Nov 1986 Lotto - Soudal 4
Alejandro Valverde Belmonte SPA 25 Apr 1980 Movistar 7
Andrey Amador Bikkazakova CRC 29 Aug 1986 Movistar 1
Carlos Verona Quintanilla SPA 04 Nov 1992 Movistar 2
Imanol Erviti Ollo SPA 15 Nov 1983 Movistar 2
Marc Soler Gimenez SPA 22 Nov 1993 Movistar 3
Nairo Alexander Quintana Rojas COL 04 Feb 1990 Movistar 6
Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 29 May 1993 Movistar 1
Adam Yates GBR 07 Aug 1992 Mitchelton - Scott 2
Daryl Impey ZAF 06 Dec 1984 Mitchelton - Scott 4
Dion Smith NZL 03 Mar 1993 Mitchelton - Scott 1
Jhoan Esteban Chaves Rubio COL 17 Jan 1990 Mitchelton - Scott 2
Simon Yates GBR 07 Aug 1992 Mitchelton - Scott 2
Tsgabu Grmay Gebremariam ETH 25 Aug 1991 Mitchelton - Scott 1
Matthias De Witte BEL 29 Mar 1993 Roompot - Charles 1
Maurits Lammertink NED 31 Aug 1990 Roompot - Charles 1
Nick van der Lijke NED 23 Sep 1991 Roompot - Charles 1
Oscar Riesebeek NED 23 Dec 1992 Roompot - Charles 1
Pieter Weening NED 05 Apr 1981 Roompot - Charles 1
Chris Froome GBR 20 May 1985 Team Sky / INEOS 4
Egan Arley Bernal Gomez COL 13 Jan 1997 Team Sky / INEOS 2
Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 31 Oct 1997 Team Sky / INEOS 1
Jhonatan Manuel Narvaez Prado ECU 04 Mar 1997 Team Sky / INEOS 1
Pavel Sivakov RUS 11 Jul 1997 Team Sky / INEOS 1
Sebastian Henao Gomez COL 05 Aug 1993 Team Sky / INEOS 1
Jan Bakelants BEL 14 Feb 1986 Team Sunweb 1
Lennard Kämna DUI 09 Sep 1996 Team Sunweb 1
Michael Matthews AUS 26 Sep 1990 Team Sunweb 1
Robert Power AUS 11 May 1995 Team Sunweb 1
Wilco Kelderman NED 25 Mar 1991 Team Sunweb 2
Andrea Garosio ITA 12 Jun 1993 Bahrain - Merida 1
Antonio Nibali ITA 23 Sep 1992 Bahrain - Merida 1
Damiano Caruso ITA 12 Oct 1987 Bahrain - Merida 1
Grega Bole SLO 13 Aug 1985 Bahrain - Merida 1
Hermann Pernsteiner OOS 07 Aug 1990 Bahrain - Merida 1
Phil Bauhaus DUI 08 Jul 1994 Bahrain - Merida 1
Amanuel Gebrezgabihier Egerzeigzaarhka ERI 17 Aug 1994 Dimension Data 1
Danilo Wyss ZWI 26 Aug 1985 Dimension Data 1
Enrico Gasparotto ITA 22 Mar 1982 Dimension Data 2
Ryan Gibbons ZAF 13 Aug 1994 Dimension Data 1
Giulio Ciccone ITA 20 Dec 1994 Trek - Segafredo 1
Michael Gogl OOS 04 Nov 1993 Trek - Segafredo 1
Niklas Eg DEN 06 Jan 1995 Trek - Segafredo 1
Peter Stetina USA 08 Aug 1987 Trek - Segafredo 1
Richie Porte AUS 30 Jan 1985 Trek - Segafredo 3
Floris De Tier BEL 20 Jan 1992 Jumbo - Visma 1
Lennard Hofstede NED 29 Dec 1994 Jumbo - Visma 1
Steven Kruijswijk NED 07 Jun 1987 Jumbo - Visma 4
Daniel Navarro Garcia SPA 08 Jul 1983 Katusha - Alpecin 2
Ilnur Zakarin RUS 15 Sep 1989 Katusha - Alpecin 2
Matteo Fabbro ITA 10 Apr 1995 Katusha - Alpecin 1
Aliaksandr Riabushenko BLR 12 Oct 1995 UAE Team Emirates 1
Cristian Camilo Munoz Lancheros COL 20 Mar 1996 UAE Team Emirates 1
Daniel Martin IRL 20 Aug 1986 UAE Team Emirates 8
Edward Ravasi ITA 05 Jun 1994 UAE Team Emirates 1
Rory Sutherland AUS 08 Feb 1982 UAE Team Emirates 1
Simone Petilli ITA 04 May 1993 UAE Team Emirates 1
Fabien Doubey FRA 21 Oct 1993 Wanty - Groupe Gobert 1
Guillaume Martin FRA 09 Jun 1993 Wanty - Groupe Gobert 1
Marco Minnaard NED 11 Apr 1989 Wanty - Groupe Gobert 1
Odd Christian Eiking NOR 28 Dec 1994 Wanty - Groupe Gobert 1
Thomas Degand BEL 13 May 1986 Wanty - Groupe Gobert 1
Xandro Meurisse BEL 31 Jan 1992 Wanty - Groupe Gobert 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 24.03 2.WT SLO Tadej Pogacar SPA Mikel Landa Meana COL Egan Arley Bernal Gomez
2023 26.03 2.WT SLO Primoz Roglic BEL Remco Evenepoel POR João Pedro Gonçalves Almeida
2022 27.03 2.WT COL Sergio Andres Higuita Garcia ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro POR João Pedro Gonçalves Almeida
2021 28.03 2.WT GBR Adam Yates AUS Richie Porte GBR Geraint Thomas
2019 31.03 2.WT COL Miguel Angel Lopez Moreno GBR Adam Yates COL Egan Arley Bernal Gomez
2018 25.03 2.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte COL Nairo Alexander Quintana Rojas FRA Pierre-Roger Latour
2017 26.03 2.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Alberto Contador Velasco SPA Marc Soler Gimenez
2016 27.03 2.WT COL Nairo Alexander Quintana Rojas SPA Alberto Contador Velasco IRL Daniel Martin
2015 29.03 2.WT AUS Richie Porte SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Domenico Pozzovivo
2014 30.03 2.WT SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alberto Contador Velasco USA Tejay Van Garderen
2013 24.03 2.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Michele Scarponi
2012 25.03 2.WT ZWI Michael Albasini SPA Samuel Sanchez Gonzalez BEL Jürgen Van Den Broeck
2011 27.03 2.WT ITA Michele Scarponi IRL Daniel Martin USA Chris Horner
2010 28.03 2.PT SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Xavier Tondo Volpini EST Rein Taaramäe
2009 24.05 2.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin SPA Haimar Zubeldia Agirre
2008 25.05 2.PT SPA Gustavo Cesar Veloso COL Rigoberto Uran Uran FRA Rémi Pauriol
2007 27.05 2.PT RUS Vladimir Karpets AUS Michael Rogers RUS Denis Menchov
2006 21.05 2.PT SPA David Cañada Garcia COL Santiago Botero Echeverry FRA Christophe Moreau
2005 22.05 2.PT UKR Yaroslav Popovych ITA Leonardo Piepoli FRA David Moncoutié
2004 20.06 2.HC SPA Miguel Angel Martin Perdiguero RUS Vladimir Karpets SPA Roberto Laiseka Jayo
2003 22.06 2.HC SPA Jose Antonio Pecharroman Fabian SPA Roberto Heras Hernandez SPA Koldo Gil Perez
2002 23.06 2.HC SPA Roberto Heras Hernandez SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Luis Perez Rodriguez
2001 28.06 2.HC SPA Joseba Beloki Dorronsoro SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA Fernando Escartin Coti
2000 22.06 2.HC SPA José Maria Jimenez Sastre SPA Oscar Sevilla Ribera ITA Leonardo Piepoli
1999 24.06 2.HC SPA Manuel Beltran Martinez SPA Roberto Heras Hernandez SPA José Maria Jimenez Sastre
1998 25.06 2.HC COL Hernan Buenahora Gutierrez OOS Georg Totschnig SPA Fernando Escartin Coti
1997 26.06 2.1 SPA Fernando Escartin Coti SPA Angel Luis Casero Moreno SPA Mikel Zarrabeitia Uranga
1996 20.06 2.1 ZWI Alex Zülle AUS Patrick Jonker ITA Marco Fincato
1995 22.06 2.1 FRA Laurent Jalabert SPA Melcior Mauri Prat SPA Jesus Montoya Alarcon
1994 14.09 2.1 ITA Claudio Chiappucci SPA Fernando Escartin Coti SPA Pedro Delgado Robledo
1993 15.09 2.1 COL Alvaro Mejia Castrillon ITA Maurizio Fondriest SPA Antonio Martin Velasco
1992 15.09 2.1 SPA Miguel Indurain Larraya ZWI Tony Rominger SPA Antonio Martin Velasco
1991 12.09 2.1 SPA Miguel Indurain Larraya SPA Pedro Delgado Robledo ZWI Alex Zülle
1990 13.09 2.1 SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Pedro Delgado Robledo
1989 08.09 Cat 3 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Pedro Delgado Robledo SPA Alvaro Pino Counago
1988 07.09 Cat 2 SPA Miguel Indurain Larraya SPA Laudelino Cubino Gonzalez SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1987 17.09 SPA Alvaro Pino Counago SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Inaki Gaston Crespi
1986 17.09 IRL Sean Kelly SPA Alvaro Pino Counago FRA Charly Mottet
1985 11.09 GBR Robert Millar IRL Sean Kelly SPA Julian Gorospe Artabe
1984 12.09 IRL Sean Kelly SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Angel Arroyo Lanchas
1983 14.09 SPA José Recio Ariza SPA Faustino Ruperez Rincon ZWI Julius Thalmann
1982 15.09 SPA Alberto Fernandez Blanco SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Julian Gorospe Artabe
1981 11.09 SPA Faustino Ruperez Rincon ZWI Serge Demierre SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1980 10.09 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga NED Johan van der Velde SPA Vicente Belda Vicedo
1979 12.09 SPA Vicente Belda Vicedo SPA Pedro Vilardebo FRA Christian Jourdan
1978 14.09 ITA Francesco Moser SPA Francisco Galdos Guana SPA Pedro Torres Cruces
1977 14.09 BEL Freddy Maertens BEL Johan De Muynck NED Joop Zoetemelk
1976 15.09 SPA Enrique Martinez Heredia BEL Ronald De Witte SPA Agustin Tamames Iglesias
1975 10.09 ITA Fausto Bertoglio FRA Michel Laurent POR José Martins Freitas
1974 11.09 FRA Bernard Thevenet SPA Andres Oliva Sanchez SPA Domingo Perurena
1973 19.09 SPA Domingo Perurena SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Antonio Martos Aguilar
1972 17.09 ITA Felice Gimondi SPA José Antonio Gonzalez Linares SPA Antonio Martos Aguilar
1971 19.09 SPA Luis Ocana Pernia FRA Bernard Labourdette SPA Domingo Perurena
1970 18.09 ITA Franco Bitossi SPA Francisco Galdos Guana FRA Bernard Labourdette
1969 16.09 SPA Mariano Diaz Diaz ITA Franco Bitossi SPA Jesus Manzaneque Sanchez
1968 15.09 BEL Eddy Merckx ITA Felice Gimondi ITA Giancarlo Ferretti
1967 13.09 FRA Jacques Anquetil SPA Antonio Gomez del Moral ZWI Robert Hagmann
1966 18.09 NED Arie den Hartog FRA Jacques Anquetil FRA Paul Gutty
1965 19.09 SPA Antonio Gomez del Moral SPA Carlos Echeverria Zudaire ITA Roberto Poggiali
1964 20.09 FRA Joseph Carrara ITA Pasquale Fabbri SPA José Maria Errandonea Urtizeberea
1963 15.09 FRA Joseph Novales SPA Angelino Soler Romaguera SPA Antonio Suarez Vasquez
1962 16.09 SPA Antonio Karmany SPA Manuel Martin Pinera SPA Gines Garcia Peran
1961 24.09 FRA Henri Duez SPA Jorge-Juan Nicolau Morla SPA Juan-Manuel Menendez
1960 11.09 SPA Miguel Poblet Orriols SPA José Perez Frances SPA Emilio Cruz Díaz (1936)
1959 13.09 SPA Salvador Botella Rodrigo SPA Fernando Manzaneque Sanchez SPA José Herrero Berrendero
1958 14.09 BEL Richard Van Genechten SPA Gabriel Mas Arbona SPA Aniceto Utset
1957 08.09 SPA Jesús Loroño Artega SPA Salvador Botella Rodrigo SPA René Marigil Domingo
1956 09.09 SPA Aniceto Utset SPA Vicente Iturat Gil SPA Francisco Masip Llop
1955 11.09 SPA José Gomez del Moral SPA Gabriel Company Bauzà SPA Emilio Rodriguez Barros
1954 12.09 ITA Walter Serena SPA Alberto Sant Alenta SPA Miguel Poblet Orriols
1953 13.09 SPA Salvador Botella Rodrigo SPA Francisco Masip Llop SPA José Serra Gil
1952 14.09 SPA Miguel Poblet Orriols ITA Adolfo Grosso SPA José Serra Gil
1951 23.09 ITA Primo Volpi SPA Francisco Masip Llop SPA Manolo Rodriguez Barros
1950 24.09 SPA Antonio Gelabert SPA José Serra Gil SPA Francisco Masip Llop
1949 25.09 FRA Émile Rol SPA Miguel Poblet Orriols FRA Robert (Jean) Desbats
1948 05.09 SPA Emilio Rodriguez Barros ITA Giulio Bresci ITA Ezio Cecchi
1947 14.09 SPA Emilio Rodriguez Barros SPA Miquel Gual Bauzà ZWI Georges Aeschlimann
1946 15.09 SPA Julián Berrendero Martín ZWI Gottfried Weilenmann SPA Bernardo Capó Plomer
1945 16.09 SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Juan Gimeno Guillamón ZWI Robert Zimmermann
1944 03.09 SPA Miguel Casas SPA Dalmacio Langarica Lizasoain SPA Vicente Miro
1943 12.09 SPA Julián Berrendero Martín SPA Vicente Miro SPA Antonio Destrieux López-Cuervo
1942 14.09 SPA Federico Ezquerra Alonso SPA Julián Berrendero Martín SPA Diego Cháfer Ferrero
1941 14.09 SPA Antonio Andrès Sancho SPA Andrés Canals Perelló SPA José Campana
1940 12.05 LUX Christophe Didier LUX Mathias Clemens SPA Mariano Cañardo Lacasta
1939 24.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Diego Cháfer Ferrero SPA Fermin Trueba Perez
1936 21.06 SPA Mariano Cañardo Lacasta BEL Frans Bonduel SPA Juan Gimeno Guillamón
1935 09.06 SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Federico Ezquerra Alonso BEL Joseph Huts
1934 24.06 ITA Bernardo Rogora BEL Alphonse Deloor ITA Antonio Sella
1933 18.06 ITA Alfredo Bovet ITA Ambrogio Enrico Morelli BEL Antoine Dignef
1932 11.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta ITA Domenico Piemontesi SPA Isidro Figueras
1931 13.09 SPA Salvador Cardona Balbastre SPA Mariano Cañardo Lacasta ITA Alcardo Simoni
1930 14.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta FRA Marcel Maurel SPA Ricardo Montero Hernández
1929 15.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta BEL Jean Aerts ITA Arturo Bresciani
1928 16.09 SPA Mariano Cañardo Lacasta SPA Miguel Mucio SPA Julio Borrás
1927 04.09 FRA Victor Fontan SPA Mariano Cañardo Lacasta FRA Georges Cuvelier
1926 29.08 FRA Victor Fontan SPA Miguel Mucio SPA Mariano Cañardo Lacasta
1925 24.05 SPA Miguel Mucio SPA Jaime Janer SPA Teodoro Monteys
1924 01.06 SPA Miguel Mucio SPA Teodoro Monteys SPA Victorino Otero
1923 03.06 FRA Maurice Ville FRA José Pelletier FRA José Nat
1920 26.09 FRA José Pelletier FRA José Nat SPA Jaime Janer
1913 08.09 SPA Juan Marti SPA Antonio Crespo SPA Guillermo Antón
1912 08.04 SPA José Magdalena Lafuente SPA Joaquim Marti SPA Antonio Crespo
1911 08.01 SPA Sébastian Masdeu SPA José Magdalena Lafuente SPA Vicente Blanco
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1928 - 1939
3 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
3 Miguel Indurain Larraya SPA 1988 - 1992
2 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2010 - 2014
2 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980 - 1989
2 Sean Kelly IRL 1984 - 1986
2 Miguel Poblet Orriols SPA 1952 - 1960
2 Salvador Botella Rodrigo SPA 1953 - 1959
2 Emilio Rodriguez Barros SPA 1947 - 1948
2 Julián Berrendero Martín SPA 1943 - 1946
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
11 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1940
5 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980 - 1990
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
4 Daniel Martin IRL 2009 - 2016
4 Fernando Escartin Coti SPA 1994 - 2001
4 Pedro Delgado Robledo SPA 1989 - 1994
4 Miguel Poblet Orriols SPA 1949 - 1960
4 Francisco Masip Llop SPA 1950 - 1956
4 Miguel Mucio SPA 1924 - 1928
3 Alberto Contador Velasco SPA 2014 - 2017
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
12 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1940
9 Daniel Martin IRL 2009 - 2021
9 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1994
8 Steven Kruijswijk NED 2015 - 2024
8 Vicente Belda Vicedo SPA 1978 - 1985
8 José Serra Gil SPA 1947 - 1954
7 Rigoberto Uran Uran COL 2008 - 2023
7 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2013 - 2022
7 Fernando Escartin Coti SPA 1994 - 2002
7 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980 - 1990
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-251 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1945
21-216 Maurice Ville FRA 1923
22-143 Alfredo Bovet ITA 1933
22-201 Bernardo Rogora ITA 1934
22-223 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1928
23-090 Eddy Merckx BEL 1968
23-119 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1980
23-222 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1929
23-231 Enrique Martinez Heredia SPA 1976
23-280 Henri Duez FRA 1961
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-334 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
36-335 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
35-151 Primo Volpi ITA 1951
35-078 Victor Fontan FRA 1927
34-323 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2014
34-160 Julián Berrendero Martín SPA 1946
34-072 Victor Fontan FRA 1926
33-248 Jacques Anquetil FRA 1967
33-231 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1939
33-188 Federico Ezquerra Alonso SPA 1942
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1941
12 Miguel Poblet Orriols SPA 1947 - 1960
11 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1945 - 1957
10 Joaquín Olmos Forés SPA 1939 - 1950
9 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2011 - 2024
9 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2002 - 2022
9 Daniel Martin IRL 2009 - 2021
9 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1994
9 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1993
9 Vicente Belda Vicedo SPA 1978 - 1986
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-148 Andres Martorell Coll SPA 1939
19-111 José Saura Celdrán SPA 1920
19-170 José Segu Soriano SPA 1954
19-173 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
19-186 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
19-250 Isidro Figueras SPA 1932
19-254 Lenny Martinez FRA 2023
19-287 Hermann Müller (1911) DUI 1931
19-299 Martín Mancisidor Chirapozo SPA 1944
19-338 Johannes Kulset NOR 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-332 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
40-337 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-001 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2024
39-262 Daniel Navarro Garcia SPA 2023
39-156 Chris Horner USA 2011
39-003 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2023
38-340 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2019
38-276 William Bonnet FRA 2021
38-270 Angelo Gremo ITA 1926
38-263 Daniel Navarro Garcia SPA 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
33 Miguel Poblet Orriols SPA 1947 - 1960
14 Domingo Perurena SPA 1968 - 1975
13 Delio Rodriguez Barros SPA 1941 - 1944
11 Mario Cipollini ITA 1995 - 1999
11 Miquel Gual Bauzà SPA 1945 - 1955
11 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1935 - 1941
9 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
8 Laurent Jalabert FRA 1992 - 1995
8 Sean Kelly IRL 1984 - 1987
8 Johan van der Velde NED 1980 - 1982
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-173 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
19-178 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
19-180 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
20-146 Gabriel Saura Nagore SPA 1948
20-169 Miguel Poblet Orriols SPA 1948
20-170 Miguel Poblet Orriols SPA 1948
20-203 Louis Van Espenhout BEL 1940
20-294 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
20-295 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
21-093 Armand Baeyens BEL 1949
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-190 Jens Voigt DUI 2010
37-347 Cipriano Elys De La Hoz SPA 1945
37-331 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
37-329 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
37-078 Alessandro Petacchi ITA 2011
36-335 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-333 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-331 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-036 Mario Ricci ITA 1950
35-351 Iñigo Cuesta Lopez de Castro SPA 2005
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
6 Vicente Carretero SPA 1945
5 Freddy Maertens BEL 1977
5 Walter Godefroot BEL 1966
5 Delio Rodriguez Barros SPA 1941
4 Tadej Pogacar SLO 2024
4 Mario Cipollini ITA 1998
4 Sean Kelly IRL 1984
4 Johan van der Velde NED 1980
4 Francesco Moser ITA 1978
4 Miguel Poblet Orriols SPA 1956
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
38 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926 - 1939
22 Domingo Perurena SPA 1969 - 1975
22 Miguel Poblet Orriols SPA 1947 - 1960
17 Antonio Gomez del Moral SPA 1960 - 1967
16 Alex Zülle ZWI 1992 - 1996
15 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2009 - 2018
13 Miguel Mucio SPA 1924 - 1928
12 Salvador Botella Rodrigo SPA 1953 - 1959
12 Primo Volpi ITA 1951 - 1951
12 Emilio Rodriguez Barros SPA 1947 - 1948
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-173 Miguel Poblet Orriols SPA 1947
20-202 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1926
20-245 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1945
20-294 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
21-133 Alberto Sant Alenta SPA 1954
21-145 Ignacio Orbaiceta SPA 1944
21-164 Huub Sijen NED 1940
21-165 Isidro Figueras SPA 1934
21-166 Juan Maria Uribezubia Velar SPA 1961
21-171 Arsène Mersch LUX 1935
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-334 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
36-335 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
35-151 Primo Volpi ITA 1951
35-078 Victor Fontan FRA 1927
34-323 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2014
34-160 Julián Berrendero Martín SPA 1946
34-116 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1991
34-072 Victor Fontan FRA 1926
33-248 Jacques Anquetil FRA 1967
33-231 Mariano Cañardo Lacasta SPA 1939