Japan Cup (Utsunomiya)

Japan Cup (Utsunomiya) 2022
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
16.10 Eindstand Neilson Powless
Startlijst Japan Cup (Utsunomiya) 2022
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Hayato Okamoto JPN 01 Jun 1995 Aisan Racing Team 1
Rei Onodera JPN 03 Sep 1995 Utsunomiya - Blitzen 1
Axel Zingle FRA 18 Dec 1998 Cofidis 1
Guillaume Martin FRA 09 Jun 1993 Cofidis 1
Simon Geschke DUI 13 Mar 1986 Cofidis 1
Andrea Piccolo ITA 23 Mar 2001 EF Education - EasyPost 1
Hideto Nakane JPN 02 May 1990 EF Education - EasyPost 2
James Shaw GBR 13 Jun 1996 EF Education - EasyPost 1
Neilson Powless USA 03 Sep 1996 EF Education - EasyPost 2
Gotzon Martin Sanz SPA 15 Feb 1996 Euskaltel - Euskadi 1
Luis Angel Mate Mardonas SPA 23 Mar 1984 Euskaltel - Euskadi 1
Masaki Yamamoto JPN 08 Jan 1996 Kinan Racing Team 1
Thomas Lebas FRA 14 Dec 1985 Kinan Racing Team 1
Kamil Malecki POL 02 Jan 1996 Lotto - Soudal 1
Maxim Van Gils BEL 25 Nov 1999 Lotto - Soudal 1
Tim Wellens BEL 10 May 1991 Lotto - Soudal 1
Keito Nishio JPN 06 Jul 1995 Nasu Blasen 1
Filip Maciejuk POL 03 Sep 1999 Bahrain Victorious 1
Hermann Pernsteiner OOS 07 Aug 1990 Bahrain Victorious 1
Yukiya Arashiro JPN 22 Sep 1984 Bahrain Victorious 2
Antwan Tolhoek NED 29 Apr 1994 Trek - Segafredo 2
Giulio Ciccone ITA 20 Dec 1994 Trek - Segafredo 1
Julien Bernard FRA 17 Mar 1992 Trek - Segafredo 1
Jeroen Meijers NED 12 Jan 1993 Terengganu - Polygon Cycling Team 1
Benjamin Dyball AUS 20 Apr 1989 Team Ukyo 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 15.10 1.PS POR Rui Alberto Costa Faria DUI Felix Engelhardt FRA Guillaume Martin
2022 16.10 1.PS USA Neilson Powless ITA Andrea Piccolo AUS Benjamin Dyball
2019 20.10 1.HC NED Bauke Mollema CDN Michael Woods NZL Dion Smith
2018 21.10 1.HC AUS Robert Power NED Antwan Tolhoek DEN Matti Breschel
2017 22.10 1.HC ITA Marco Canola SPA Benjamin Prades Reverter JPN Takeaki Amezawa
2016 23.10 1.HC ITA Davide Villella DEN Christopher Juul Jensen AUS Robert Power
2015 18.10 1.1 NED Bauke Mollema ITA Diego Ulissi JPN Yukiya Arashiro
2014 19.10 1.HC AUS Nathan Haas NOR Edvald Boasson Hagen SLO Grega Bole
2013 20.10 1.HC NZL Jack Bauer ITA Damiano Cunego COL Julian David Arredondo Moreno
2012 21.10 1.HC ITA Ivan Basso IRL Daniel Martin POL Rafal Majka
2011 23.10 1.HC AUS Nathan Haas JPN Taiji Nishitani JPN Junya Sano
2010 24.10 1.HC IRL Daniel Martin AUS Peter McDonald JPN Yusuke Hatanaka
2009 25.10 1.1 DEN Chris Anker Sörensen SPA Daniel Moreno Fernandez ITA Ivan Santaromita
2008 26.10 1.HC ITA Damiano Cunego ITA Giovanni Visconti ITA Ivan Basso
2007 28.10 1.1 ITA Manuele Mori DUI Fabian Wegmann ITA Francesco Gavazzi
2006 22.10 1.1 ITA Riccardo Riccò ITA Ruggero Marzoli RUS Vladimir Gusev
2005 23.10 1.1 ITA Damiano Cunego SPA Francisco Mancebo Perez ITA Cristian Moreni
2004 24.10 1.3 DUI Patrik Sinkewitz ITA Damiano Cunego ITA Manuel Quinziato
2003 26.10 1.3 ITA Sergio Barbero DUI Patrik Sinkewitz ITA Guido Trentin
2002 27.10 1.3 ITA Sergio Barbero SPA Igor Astarloa Askasibar ITA Fabio Sacchi
2001 28.10 1.3 ITA Gilberto Simoni AUS Cadel Evans BEL Christophe Brandt
2000 29.10 1.3 ITA Massimo Codol ITA Gabriele Missaglia ITA Marco Serpellini
1999 31.10 1.3 ITA Sergio Barbero ITA Mirko Celestino BEL Sébastien Demarbaix
1998 25.10 1.3 BEL Fabien De Waele ITA Daniele Nardello SPA Jose Luis Rubiera Vigil
1997 26.10 1.3 JPN Yoshiyuki Abe ITA Andrea Tafi ZWI Mauro Gianetti
1996 27.10 CDM ZWI Mauro Gianetti FRA Pascal Herve ITA Andrea Peron (1971)
1995 31.10 1.3 ITA Claudio Chiappucci ITA Stefano Zanini ZWI Mauro Gianetti
1994 23.10 1.3 ITA Claudio Chiappucci ZWI Erich Maechler ITA Stefano Checchin
1993 31.10 1.4 ITA Claudio Chiappucci ZWI Beat Zberg RUS Dimitri Nelubin
1992 08.11 1.4 BEL Hendrik Redant USA Bart Bowen FRA Laurent Madouas
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Sergio Barbero ITA 1999 - 2003
3 Claudio Chiappucci ITA 1993 - 1995
2 Bauke Mollema NED 2015 - 2019
2 Nathan Haas AUS 2011 - 2014
2 Damiano Cunego ITA 2005 - 2008
1 Rui Alberto Costa Faria POR 2023 - 2023
1 Neilson Powless USA 2022 - 2022
1 Robert Power AUS 2018 - 2018
1 Marco Canola ITA 2017 - 2017
1 Davide Villella ITA 2016 - 2016
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Damiano Cunego ITA 2004 - 2013
3 Sergio Barbero ITA 1999 - 2003
3 Mauro Gianetti ZWI 1995 - 1997
3 Claudio Chiappucci ITA 1993 - 1995
2 Bauke Mollema NED 2015 - 2019
2 Robert Power AUS 2016 - 2018
2 Nathan Haas AUS 2011 - 2014
2 Daniel Martin IRL 2010 - 2012
2 Ivan Basso ITA 2008 - 2012
2 Patrik Sinkewitz DUI 2003 - 2004
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Damiano Cunego ITA 2004 - 2013
3 Bauke Mollema NED 2015 - 2023
3 Francisco Mancebo Perez SPA 2005 - 2023
3 Yukiya Arashiro JPN 2015 - 2023
3 Sergio Barbero ITA 1999 - 2003
3 Mauro Gianetti ZWI 1995 - 1997
3 Claudio Chiappucci ITA 1993 - 1995
2 Benjamin Dyball AUS 2022 - 2023
2 Axel Zingle FRA 2022 - 2023
2 Guillaume Martin FRA 2022 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-225 Nathan Haas AUS 2011
23-051 Riccardo Riccò ITA 2006
23-159 Fabien De Waele BEL 1998
23-163 Robert Power AUS 2018
24-004 Patrik Sinkewitz DUI 2004
24-034 Damiano Cunego ITA 2005
24-065 Daniel Martin IRL 2010
25-050 Chris Anker Sörensen DEN 2009
25-118 Davide Villella ITA 2016
25-221 Nathan Haas AUS 2014
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-010 Rui Alberto Costa Faria POR 2023
34-329 Ivan Basso ITA 2012
34-282 Sergio Barbero ITA 2003
33-283 Sergio Barbero ITA 2002
32-328 Bauke Mollema NED 2019
32-245 Claudio Chiappucci ITA 1995
32-225 Mauro Gianetti ZWI 1996
31-237 Claudio Chiappucci ITA 1994
30-287 Sergio Barbero ITA 1999
30-245 Claudio Chiappucci ITA 1993
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Damiano Cunego ITA 2004 - 2013
3 Bauke Mollema NED 2015 - 2023
3 Francisco Mancebo Perez SPA 2005 - 2023
3 Yukiya Arashiro JPN 2015 - 2023
3 Sergio Barbero ITA 1999 - 2003
3 Mauro Gianetti ZWI 1995 - 1997
3 Claudio Chiappucci ITA 1993 - 1995
2 Benjamin Dyball AUS 2022 - 2023
2 Axel Zingle FRA 2022 - 2023
2 Guillaume Martin FRA 2022 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-004 Jonatan Abudraham ISR 2023
20-348 Francesco Busatto ITA 2023
21-045 Ramses Debruyne BEL 2023
21-165 Robert Power AUS 2016
21-207 Andrea Piccolo ITA 2022
21-266 Dimitri Nelubin RUS 1993
22-010 Hugo Toumire FRA 2023
22-022 Dylan Hopkins AUS 2023
22-174 Beat Zberg ZWI 1993
22-177 Edoardo Zambanini ITA 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
47-220 Francisco Mancebo Perez SPA 2023
43-225 Francisco Mancebo Perez SPA 2019
39-358 Nariyuki Masuda JPN 2023
39-023 Yukiya Arashiro JPN 2023
38-207 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2022
38-024 Yukiya Arashiro JPN 2022
37-297 Jose Vicente Toribio Alcolea SPA 2023
37-010 Rui Alberto Costa Faria POR 2023
36-323 Bauke Mollema NED 2023
36-306 Thomas Lebas FRA 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar