Tour of Poland

Startlijst Tour of Poland 2022
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Andrea Vendrame ITA 20 Jul 1994 Ag2r - Citroën Team 2
Antoine Raugel FRA 14 Feb 1999 Ag2r - Citroën Team 1
Dorian Godon FRA 25 May 1996 Ag2r - Citroën Team 2
Felix Gall OOS 27 Feb 1998 Ag2r - Citroën Team 1
Marc Sarreau FRA 10 Jun 1993 Ag2r - Citroën Team 3
Michael Schär ZWI 29 Sep 1986 Ag2r - Citroën Team 1
Nans Peters FRA 12 Mar 1994 Ag2r - Citroën Team 2
Jakub Mareczko ITA 30 Apr 1994 Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck 2
Stefano Oldani ITA 10 Jan 1998 Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck 2
Tobias Bayer OOS 17 Nov 1999 Alpecin - Fenix / Alpecin - Deceuninck 1
Cristian Scaroni ITA 16 Oct 1997 Astana Qazaqstan Team 2
Davide Martinelli ITA 31 May 1993 Astana Qazaqstan Team 3
Harold Alfonso Tejada Canacue COL 27 Apr 1997 Astana Qazaqstan Team 1
Michele Gazzoli ITA 04 Mar 1999 Astana Qazaqstan Team 1
Samuele Battistella ITA 14 Nov 1998 Astana Qazaqstan Team 2
Yevgeniy Fedorov KAZ 16 Feb 2000 Astana Qazaqstan Team 2
Yevgeniy Gidich KAZ 19 May 1996 Astana Qazaqstan Team 2
Kaden Groves AUS 23 Dec 1998 Team BikeExchange - Jayco 1
Kelland O'Brien AUS 22 May 1998 Team BikeExchange - Jayco 1
Lawson Craddock USA 20 Feb 1992 Team BikeExchange - Jayco 2
Lucas Hamilton AUS 12 Feb 1996 Team BikeExchange - Jayco 1
Matteo Sobrero ITA 14 May 1997 Team BikeExchange - Jayco 2
Michael Hepburn AUS 17 Aug 1991 Team BikeExchange - Jayco 1
Cesare Benedetti POL 03 Aug 1987 BORA - Hansgrohe 1
Giovanni Aleotti ITA 25 May 1999 BORA - Hansgrohe 2
Jordi Meeus BEL 01 Jul 1998 BORA - Hansgrohe 1
Ryan Mullen IRL 07 Aug 1994 BORA - Hansgrohe 3
Sam Bennett IRL 16 Oct 1990 BORA - Hansgrohe 1
Sergio Andres Higuita Garcia COL 01 Aug 1997 BORA - Hansgrohe 2
Stanislaw Aniolkowski POL 20 Jan 1997 Bingoal - Pauwels Sauces - WB 2
Eduard Prades Reverter SPA 09 Aug 1987 Caja Rural - Seguros RGA 3
Iuri Leitao POR 03 Jul 1998 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez ECU 02 Mar 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Julen Amezqueta Moreno SPA 12 Aug 1993 Caja Rural - Seguros RGA 1
Michal Schlegel CZE 31 May 1995 Caja Rural - Seguros RGA 1
Sergio Martin SPA 13 Dec 1996 Caja Rural - Seguros RGA 1
Alexandre Delettre FRA 25 Oct 1997 Cofidis 1
Davide Cimolai ITA 13 Aug 1989 Cofidis 1
Piet Allegaert BEL 20 Jan 1995 Cofidis 2
Thomas Champion FRA 08 Sep 1999 Cofidis 1
Tom Böhli ZWI 17 Jan 1994 Cofidis 2
Jonas Iversby Hvideberg NOR 09 Feb 1999 Team DSM 1
Joris Nieuwenhuis NED 11 Feb 1996 Team DSM 1
Marco Brenner DUI 27 Aug 2002 Team DSM 1
Nikias Arndt DUI 18 Nov 1991 Team DSM 2
Niklas Märkl DUI 03 Mar 1999 Team DSM 2
Samuel Welsford AUS 19 Jan 1996 Team DSM 1
Thymen Arensman NED 04 Dec 1999 Team DSM 1
Diego Camargo COL 03 May 1998 EF Education - EasyPost 1
Jens Keukeleire BEL 23 Nov 1988 EF Education - EasyPost 1
Lukasz Wisniowski POL 07 Dec 1991 EF Education - EasyPost 2
Marijn van den Berg NED 19 Jul 1999 EF Education - EasyPost 1
Mark Padun UKR 06 Jul 1996 EF Education - EasyPost 2
Sean Quinn USA 10 May 2000 EF Education - EasyPost 1
Simon Carr GBR 29 Aug 1998 EF Education - EasyPost 1
Arnaud Démare FRA 26 Aug 1991 Groupama - FDJ 1
Bram Welten NED 29 Mar 1997 Groupama - FDJ 1
Bruno Armirail FRA 11 Apr 1994 Groupama - FDJ 1
Ignatas Konovalovas LTU 08 Dec 1985 Groupama - FDJ 1
Jacopo Guarnieri ITA 14 Aug 1987 Groupama - FDJ 4
Quentin Pacher FRA 06 Jan 1992 Groupama - FDJ 1
Ben Tulett GBR 26 Aug 2001 INEOS Grenadiers 2
Elia Viviani ITA 07 Feb 1989 INEOS Grenadiers 3
Ethan Hayter GBR 18 Sep 1998 INEOS Grenadiers 1
Jhonatan Manuel Narvaez Prado ECU 04 Mar 1997 INEOS Grenadiers 1
Magnus Sheffield USA 19 Apr 2002 INEOS Grenadiers 1
Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 29 May 1993 INEOS Grenadiers 2
Salvatore Puccio ITA 31 Aug 1989 INEOS Grenadiers 1
Alessandro De Marchi ITA 19 May 1986 Israel - Premier Tech 2
Alex Dowsett GBR 03 Oct 1988 Israel - Premier Tech 2
Mads Würtz Schmidt DEN 31 Mar 1994 Israel - Premier Tech 1
Matthias Brandle OOS 07 Dec 1989 Israel - Premier Tech 3
Reto Hollenstein ZWI 22 Aug 1985 Israel - Premier Tech 1
Sebastian Berwick AUS 15 Dec 1999 Israel - Premier Tech 1
Taj Jones AUS 26 Jul 2000 Israel - Premier Tech 1
Boy van Poppel NED 18 Jan 1988 Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 1
Gerben Thijssen BEL 21 Jun 1998 Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 1
Hugo Page FRA 24 Jul 2001 Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 1
Julius Johansen DEN 13 Sep 1999 Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 1
Laurens Huys BEL 24 Sep 1998 Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 1
Quinten Hermans BEL 29 Jul 1995 Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 2
Jarrad Drizners AUS 31 May 1999 Lotto - Soudal 1
Kamil Malecki POL 02 Jan 1996 Lotto - Soudal 2
Roger Kluge DUI 05 Feb 1986 Lotto - Soudal 2
Steff Cras BEL 13 Feb 1996 Lotto - Soudal 2
Sylvain Moniquet BEL 14 Jan 1998 Lotto - Soudal 1
Thomas De Gendt BEL 06 Nov 1986 Lotto - Soudal 2
Abner Gonzalez Rivera PUR 09 Oct 2000 Movistar Team 1
Juri Hollmann DUI 30 Aug 1999 Movistar Team 1
Max Kanter DUI 22 Oct 1997 Movistar Team 2
Oscar Rodriguez Garaicoechea SPA 06 May 1995 Movistar Team 1
William Barta USA 04 Jan 1996 Movistar Team 1
Jakub Kaczmarek POL 27 Sep 1993 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Marcin Budzinski POL 24 Apr 1998 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Piotr Brozyna POL 17 Feb 1995 HRE - Mazowsze Serce Polski 3
Bert Van Lerberghe BEL 29 Sep 1992 Quick Step - Alpha Vinyl Team 1
Josef Cerny CZE 11 May 1993 Quick Step - Alpha Vinyl Team 1
Mark Cavendish GBR 21 May 1985 Quick Step - Alpha Vinyl Team 3
Mauri Vansevenant BEL 01 Jun 1999 Quick Step - Alpha Vinyl Team 1
Mauro Schmid ZWI 04 Dec 1999 Quick Step - Alpha Vinyl Team 1
Rémi Cavagna FRA 10 Aug 1995 Quick Step - Alpha Vinyl Team 2
Zdenek Stybar CZE 11 Dec 1985 Quick Step - Alpha Vinyl Team 2
Edoardo Zambanini ITA 21 Apr 2001 Bahrain Victorious 1
Filip Maciejuk POL 03 Sep 1999 Bahrain Victorious 2
Heinrich Friedrich Haussler AUS 25 Feb 1984 Bahrain Victorious 3
Jonathan Milan ITA 01 Oct 2000 Bahrain Victorious 1
Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA 25 Feb 1990 Bahrain Victorious 1
Phil Bauhaus DUI 08 Jul 1994 Bahrain Victorious 3
Stephen Williams GBR 09 Jun 1996 Bahrain Victorious 1
Antonio Tiberi ITA 24 Jun 2001 Trek - Segafredo 2
Daan Hoole NED 22 Feb 1999 Trek - Segafredo 1
Edward Theuns BEL 30 Apr 1991 Trek - Segafredo 3
Emils Liepins LAT 29 Oct 1992 Trek - Segafredo 3
Jacopo Mosca ITA 29 Aug 1993 Trek - Segafredo 1
Michel Hessmann DUI 06 Apr 2001 Jumbo - Visma 1
Mick van Dijke NED 15 Mar 2000 Jumbo - Visma 1
Mike Teunissen NED 25 Aug 1992 Jumbo - Visma 1
Olav Kooij NED 17 Oct 2001 Jumbo - Visma 2
Tosh Van Der Sande BEL 28 Nov 1990 Jumbo - Visma 1
Andrea Peron (1988) ITA 28 Oct 1988 Team Novo Nordisk 3
David Lozano Riba SPA 21 Dec 1988 Team Novo Nordisk 2
Peter Kusztor HUN 27 Dec 1984 Team Novo Nordisk 2
Davide Formolo ITA 25 Oct 1992 UAE Team Emirates 4
Diego Ulissi ITA 15 Jul 1989 UAE Team Emirates 6
Juan Sebastian Molano Benavides COL 04 Nov 1994 UAE Team Emirates 2
Oliviero Troia ITA 01 Sep 1994 UAE Team Emirates 2
Pascal Ackermann DUI 17 Jan 1994 UAE Team Emirates 4
Rui Felipe Alves Oliveira POR 05 Sep 1996 UAE Team Emirates 2
Vegard Stake Laengen NOR 07 Feb 1989 UAE Team Emirates 1
Anders Skaarseth NOR 07 May 1995 Uno-X Pro Cycling Team 1
Idar Andersen NOR 30 Apr 1999 Uno-X Pro Cycling Team 1
Jonas Abrahamsen NOR 20 Sep 1995 Uno-X Pro Cycling Team 1
Jonas Gregaard Wilsly DEN 30 Jul 1996 Uno-X Pro Cycling Team 3
Syver Westgaard Waersted NOR 08 Aug 1996 Uno-X Pro Cycling Team 1
Jakub Murias POL 20 Mar 1998 Voster - ATS Team 1
Mateusz Grabis POL 24 Aug 1994 Voster - ATS Team 1
Patryk Stosz POL 15 Jul 1994 Voster - ATS Team 3
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 04.08 2.WT SLO Matej Mohoric POR João Pedro Gonçalves Almeida POL Michal Kwiatkowski
2022 05.08 2.WT GBR Ethan Hayter NED Thymen Arensman SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia
2021 15.08 2.WT POR João Pedro Gonçalves Almeida SLO Matej Mohoric POL Michal Kwiatkowski
2020 09.08 2.WT BEL Remco Evenepoel DEN Jakob Fuglsang GBR Simon Yates
2019 09.08 2.WT RUS Pavel Sivakov AUS Jai Hindley ITA Diego Ulissi
2018 10.08 2.WT POL Michal Kwiatkowski GBR Simon Yates FRA Thibaut Pinot
2017 04.08 2.WT BEL Dylan Teuns POL Rafal Majka NED Wout Poels
2016 18.07 2.WT BEL Tim Wellens ITA Fabio Felline ITA Alberto Bettiol
2015 08.08 2.WT SPA Jon Izagirre Insausti BEL Bart De Clercq BEL Ben Hermans
2014 09.08 2.WT POL Rafal Majka SPA Jon Izagirre Insausti SPA Benat Intxausti Elorriaga
2013 03.08 2.WT NED Pieter Weening SPA Jon Izagirre Insausti FRA Christophe Riblon
2012 16.07 2.WT ITA Moreno Moser POL Michal Kwiatkowski COL Sergio Luis Henao Montoya
2011 06.08 2.WT SVK Peter Sagan IRL Daniel Martin ITA Marco Marcato
2010 07.08 2.PT IRL Daniel Martin SLO Grega Bole NED Bauke Mollema
2009 08.08 2.PT ITA Alessandro Ballan SPA Daniel Moreno Fernandez NOR Edvald Boasson Hagen
2008 20.09 2.PT DUI Jens Voigt DEN Lars Ytting Bak ITA Franco Pellizotti
2007 15.09 2.PT BEL Johan Vansummeren NED Robert Gesink LUX Kim Kirchen
2006 10.09 2.PT DUI Stefan Schumacher AUS Cadel Evans ITA Alessandro Ballan
2005 18.09 2.PT LUX Kim Kirchen NED Pieter Weening NED Thomas Dekker
2004 12.09 2.2 CZE Ondrej Sosenka POR Hugo Rafael Madeira Sabido ITA Franco Pellizotti
2003 14.09 2.2 POL Cezary Zamana ITA Andrea Noè BEL Dave Bruylandts
2002 15.09 2.2 FRA Laurent Brochard POL Tomasz Brozyna POL Marek Rutkiewicz
2001 09.09 2.3 CZE Ondrej Sosenka DUI Jens Voigt POL Piotr Przydzial
2000 10.09 2.3 POL Piotr Przydzial POL Piotr Wadecki RUS Serguei Ivanov
1999 12.09 2.4 POL Tomasz Brozyna POL Cezary Zamana DUI Jens Voigt
1998 13.09 2.4 RUS Serguei Ivanov FRA Jacky Durand ITA Fabio Malberti
1997 14.09 2.5 ZWI Rolf Jaermann POL Zenon Jaskula SLO Sasa Sviben
1996 15.09 2.5 RUS Viatcheslav Djavanian ITA Maurizio Fondriest ITA Andrea Noè
1995 10.09 POL Zbigniew Spruch ITA Fabrizio Guidi POL Dariusz Baranowski
1994 11.09 ITA Maurizio Fondriest ITA Marco Lietti POL Tomasz Brozyna
1993 11.09 POL Dariusz Baranowski POL Marek Lesniewski LTU Jonas Romanovas
1992 . POL Dariusz Baranowski LTU Raimundas Rumsas RUS Igor Pastukowitsj
1991 . POL Dariusz Baranowski POL Mariusz Bilewski POL Marek Kaminski
1990 . POL Mieczyslaw Karlowicz Grigory Ishtsjenko POL Tomasz Brozyna
1989 . POL Marek Wrona POL Slawomir Krawkzyk POL Robert Krzyzostaniak
1988 . POL Andrzej Mierzejewski Arvi Tammesalu POL Mieczyslaw Karlowicz
1987 . POL Zbigniew Piatek POL Marek Lesniewski POL Czeslaw Lukaszwicz
1986 . POL Marek Kulas POL Zbigniew Ludwiniak POL Miroslaw Uryga
1985 . POL Marek Lesniewski POL Zdzislaw Wrona POL Dariusz Zakrzewski
1984 . POL Andrzej Mierzejewski POL Tadeusz Krawczyk POL Tadeusz Piotrowicz
1983 . POL Tadeusz Krawczyk POL Andrzej Serediuk POL Andrzej Mierzejewski
1982 . POL Andrzej Mierzejewski Jan Schur Stanislaw Masiar
1981 . POL Jan Brzezny POL Ronam Cieslak POL Slawomir Podwojniak
1980 . POL Czeslaw Lang POL Tadeusz Wojtas POL Jan Jankiewicz
1979 . POL Henryk Charucki POL Janusz Kowalski POL Jan Krawczyk
1978 . POL Jan Brzezny POL Tadeusz Wojtas POL Jan Jankiewicz
1977 . POL Lechoslaw Michalak POL Tadeusz Skrzypek Michael Schiffner
1976 . POL Janusz Kowalski POL Jan Brzezny Hans-Joaquim Vogel
1975 . POL Tadeusz Mytnik Hans-Joachim Hartnick POL Marian Majowski
1974 . BEL André Delcroix BEL Ludo Peeters POL Wojciech Matusiak
1973 . POL Lucjan Lis POL Ryszard Szurkowski POL Tadeusz Mytnik
1972 . SPA José Luis Viejo POL Tadeusz Mytnik POL Stanislaw Gazda
1971 . POL Stanislaw Szozda POL Jan Smyrak FRA Ladislav Zakretta
1970 . POL Jan Stachura POL Czeslaw Polewiak POL Tadeusz Szpak
1969 . POL Wojciech Matusiak POL Zyfmunr Hanusik POL Ryszard Szurkowski
1968 . POL Jan Kudra POL Marian Forma POL Tadeusz Zadrozny
1967 . POL Andrzej Blawdwzin POL Aleksiej Kulibin POL Jozef Mikolajczyk
1966 . POL Jozef Gawliczek POL Jan Magiera POL Tadeusz Zadrozny
1965 . POL Jozef Beker POL Jerzy Mikolajczyk POL Wladislaw Kozlowski
1964 . POL Rajmund Zielinski POL Wladislaw Kozlowski POL Jan Magiera
1963 . POL Stanislaw Gazda POL Stanislaw Pawlowski POL Jozef Beker
1962 . POL Jan Kudra BEL Roger Swerts POL Sylvester Goral
1961 . POL Henryk Kowalski POL Boguslaw Fornalczyk Eberhard Butzke
1960 . BEL Roger Diercken POL Jan Kudra Anatoly Olizarenko
1959 . POL Wieslaw Podobas POL Stanislaw Gazda NED Dick Enthoven
1958 . POL Boguslaw Fornalczyk BEL Constant Goossens POL Stanislaw Gazda
1957 . POL Henryk Kowalski POL Waclaw Wrzesinski Ivan Levacic
1956 . POL Marian Wieckowski POL Stanislaw Bugalski POL Wieslaw Podobas
1955 02.10 POL Marian Wieckowski POL Wieslaw Podobas POL Adam Wisniewski
1954 . POL Marian Wieckowski POL Stanislaw Bugalski POL Adam Wisniewski
1953 . POL Mieczyslaw Wiczewski POL Waclaw Wojcik POL Grzegorz Chwiendacz
1952 . POL Waclaw Wojcik POL Jozef Kapiak POL Mieczyslaw Ulik
1949 . ITA Francesco Locatelli ROU Marin Niculesu DEN Kaj-Allan Olsen
1948 . POL Waclaw Wojcik POL Lucjan Pietraszewski POL Waclaw Wrzesinski
1947 . POL Stanislaw Grzelak POL Zdzislaw Stolarczyk POL Boleslaw Napierala
1939 . POL Boleslaw Napierala POL Marian Rzeznicki POL Mieczyslaw Jaskolski
1937 07.07 POL Boleslaw Napierala POL Stanislaw Wasilewski POL Jozef Kapiak
1933 . POL Jerzy Lipinski POL Wiktor Olecki POL Stanislaw Wasilewski
1929 . POL Jozef Stefanski POL Eugeniusz Michalak POL Waclaw Kolodziejczyk
1928 . POL Feliks Wiecek POL Wiktor Olecki POL Stanislaw Klosowicz
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Andrzej Mierzejewski POL 1982 - 1988
2 Ondrej Sosenka CZE 2001 - 2004
2 Dariusz Baranowski POL 1991 - 1992
1 Matej Mohoric SLO 2023 - 2023
1 Ethan Hayter GBR 2022 - 2022
1 João Pedro Gonçalves Almeida POR 2021 - 2021
1 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2020
1 Pavel Sivakov RUS 2019 - 2019
1 Michal Kwiatkowski POL 2018 - 2018
1 Dylan Teuns BEL 2017 - 2017
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2023
4 Tomasz Brozyna POL 1990 - 2002
4 Dariusz Baranowski POL 1991 - 1995
4 Andrzej Mierzejewski POL 1982 - 1988
3 Jon Izagirre Insausti SPA 2013 - 2015
3 Jens Voigt DUI 1999 - 2008
3 Marek Lesniewski POL 1985 - 1993
2 João Pedro Gonçalves Almeida POR 2021 - 2023
2 Matej Mohoric SLO 2021 - 2023
2 Simon Yates GBR 2018 - 2020
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Rafal Majka POL 2014 - 2023
5 Jon Izagirre Insausti SPA 2013 - 2020
4 Edward Theuns BEL 2020 - 2023
4 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2023
4 Patryk Stosz POL 2020 - 2023
4 Piotr Brozyna POL 2020 - 2023
4 Ryan Mullen IRL 2020 - 2023
4 Tim Wellens BEL 2016 - 2023
4 Diego Ulissi ITA 2019 - 2022
4 Tomasz Brozyna POL 1990 - 2002
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-197 Remco Evenepoel BEL 2020
21-192 Peter Sagan SVK 2011
21-203 Moreno Moser ITA 2012
22-029 Pavel Sivakov RUS 2019
23-010 João Pedro Gonçalves Almeida POR 2021
23-192 Serguei Ivanov RUS 1998
23-321 Ethan Hayter GBR 2022
23-352 Daniel Martin IRL 2010
24-331 Rafal Majka POL 2014
25-051 Stefan Schumacher DUI 2006
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-003 Jens Voigt DUI 2008
35-305 Cezary Zamana POL 2003
34-173 Laurent Brochard FRA 2002
32-120 Pieter Weening NED 2013
31-226 Rolf Jaermann ZWI 1997
29-276 Alessandro Ballan ITA 2009
28-358 Tomasz Brozyna POL 1999
28-289 Matej Mohoric SLO 2023
28-278 Ondrej Sosenka CZE 2004
28-069 Michal Kwiatkowski POL 2018
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Rafal Majka POL 2013 - 2023
6 Diego Ulissi ITA 2013 - 2022
6 Zbigniew Spruch POL 1993 - 2000
5 Davide Formolo ITA 2016 - 2023
5 Maciej Paterski POL 2014 - 2023
5 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2023
5 Pascal Ackermann DUI 2018 - 2023
5 Jon Izagirre Insausti SPA 2013 - 2020
5 Luka Mezgec SLO 2014 - 2020
5 Jaan Kirsipuu EST 1997 - 2005
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-092 Quinn Simmons USA 2020
19-154 Marcin Gebka POL 1993
19-298 Olav Kooij NED 2021
19-327 Andrzej Sypytkowski POL 1993
19-342 Marco Brenner DUI 2022
19-349 Ben Tulett GBR 2021
20-000 Andris Nauduzs LAT 1995
20-018 Lenny Martinez FRA 2023
20-049 Antonio Tiberi ITA 2021
20-059 Madis Mihkels EST 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-263 Imanol Erviti Ollo SPA 2023
39-107 Marcel Sieberg DUI 2021
39-051 William Bonnet FRA 2021
38-220 Peter Kusztor HUN 2023
38-163 Jos van Emden NED 2023
38-162 Heinrich Friedrich Haussler AUS 2022
38-161 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2021
38-140 Enrico Gasparotto ZWI 2020
38-127 Fumiyuki Beppu JPN 2021
38-119 Jack Bauer NZL 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
8 Jaan Kirsipuu EST 1997 - 2005
5 Pascal Ackermann DUI 2018 - 2022
5 Marcel Kittel DUI 2011 - 2015
5 Daniele Bennati ITA 2003 - 2006
4 Serguei Ivanov RUS 1998 - 2000
3 Rafal Majka POL 2014 - 2023
3 Fernando Gaviria Rendon COL 2016 - 2021
3 Peter Sagan SVK 2011 - 2017
3 André Greipel DUI 2009 - 2010
3 Angelo Furlan ITA 2001 - 2009
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-196 Remco Evenepoel BEL 2020
20-282 Alberto Contador Velasco SPA 2003
20-286 Olav Kooij NED 2022
21-012 Thomas Dekker NED 2005
21-189 Peter Sagan SVK 2011
21-190 Peter Sagan SVK 2011
21-197 Moreno Moser ITA 2012
21-202 Moreno Moser ITA 2012
21-288 Olav Kooij NED 2023
21-324 Alvaro Hodeg Chagui COL 2018
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-002 Jens Voigt DUI 2008
36-088 Fabio Baldato ITA 2004
36-085 Fabio Baldato ITA 2004
36-059 Jaan Kirsipuu EST 2005
35-304 Cezary Zamana POL 2003
35-195 Thor Hushovd NOR 2013
35-193 Thor Hushovd NOR 2013
35-088 Fabio Baldato ITA 2003
34-305 Cezary Zamana POL 2002
34-173 Laurent Brochard FRA 2002
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
8 Cezary Zamana POL 1999 - 2003
7 Peter Sagan SVK 2011 - 2017
7 Piotr Wadecki POL 1998 - 2000
6 Matej Mohoric SLO 2023 - 2023
6 João Pedro Gonçalves Almeida POR 2021 - 2021
6 Pascal Ackermann DUI 2018 - 2019
6 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2018
6 Marcel Kittel DUI 2011 - 2015
6 Maurizio Fondriest ITA 1994 - 1994
5 Rafal Majka POL 2013 - 2014
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-327 Andrzej Sypytkowski POL 1993
20-196 Remco Evenepoel BEL 2020
20-286 Olav Kooij NED 2022
21-080 Dariusz Baranowski POL 1993
21-189 Peter Sagan SVK 2011
21-197 Moreno Moser ITA 2012
21-282 Steven de Jongh NED 1995
21-324 Alvaro Hodeg Chagui COL 2018
21-328 Fernando Gaviria Rendon COL 2016
21-343 Wouter Weylandt BEL 2006
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-003 Jens Voigt DUI 2008
36-085 Fabio Baldato ITA 2004
35-305 Cezary Zamana POL 2003
34-305 Cezary Zamana POL 2002
34-173 Laurent Brochard FRA 2002
34-146 Fabrizio Guidi ITA 2006
33-186 Max van Heeswijk NED 2006
32-286 Martin Hvastija SLO 2002
32-267 Zbigniew Spruch POL 1998
32-197 Christophe Riblon FRA 2013