G.P. Camaiore

G.P. Camaiore 2014
06 Mar 2014
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Diego Ulissi ITA Lampre - Merida 24-234
2 ITA Matteo Montaguti ITA AG2R - La Mondiale 30-060
3 COL Julian David Arredondo Moreno COL Trek Factory Racing 25-219
G.P. Camaiore 2014
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
06.03 Eindstand Diego Ulissi
Startlijst G.P. Camaiore 2014
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Matteo Montaguti ITA 06 Jan 1984 AG2R - La Mondiale 1
Diego Ulissi ITA 15 Jul 1989 Lampre - Merida 2
Julian David Arredondo Moreno COL 30 Jul 1988 Trek Factory Racing 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2014 06.03 1.1 ITA Diego Ulissi ITA Matteo Montaguti COL Julian David Arredondo Moreno
2013 28.02 1.1 SVK Peter Sagan ITA Diego Ulissi ITA Rinaldo Nocentini
2012 11.08 1.1 COL Jhoan Esteban Chaves Rubio RUS Sergey Chernetskiy ITA Franco Pellizotti
2011 06.08 1.1 ITA Fabio Taborre ITA Simone Stortoni ITA Davide Rebellin
2010 07.08 1.1 SLO Kristjan Koren ITA Giovanni Visconti ITA Francesco Ginanni
2009 08.08 1.1 ITA Vincenzo Nibali ITA Leonardo Bertagnolli ITA Massimo Giunti
2008 07.08 1.1 ITA Leonardo Bertagnolli BLR Vasil Kiryienka ITA Maurizio Biondo
2007 09.08 1.1 ITA Fortunato Baliani ITA Gabriele Bosisio BLR Kanstantsin Sivtsov
2006 . ITA Luca Paolini UKR Ruslan Pidgornyy ITA Mirko Celestino
2005 04.08 1.1 KAZ Maxim Iglinskiy ITA Franco Pellizotti ITA Rinaldo Nocentini
2004 04.08 1.2 ITA Paolo Bettini ITA Danilo Di Luca ITA Luca Paolini
2003 06.08 1.2 ITA Marco Serpellini ITA Danilo Di Luca ITA Luca Mazzanti
2002 07.08 1.2 ITA Davide Rebellin ITA Gabriele Missaglia ITA Francesco Casagrande
2001 08.08 1.2 ITA Michele Bartoli BUL Ivailo Gabrovski ITA Gianni Faresin
2000 02.08 1.2 ITA Wladimir Belli ITA Michele Bartoli ITA Francesco Casagrande
1999 04.08 1.2 ITA Massimo Donati ITA Francesco Casagrande ITA Luca Belluomini
1998 05.08 1.2 ITA Andrea Tafi ITA Massimo Podenzana ITA Alessio Galletti
1997 06.08 1.2 UKR Alexandre Gontchenkov GBR Maximilian Sciandri RUS Viatcheslav Djavanian
1996 07.08 1.3 ITA Alberto Elli ITA Paolo Fornaciari ITA Alessandro Baronti
1995 09.08 1.3 ITA Luca Scinto ITA Francesco Casagrande ITA Massimo Podenzana
1994 10.08 1.3 ITA Gianluca Bortolami ITA Massimo Ghirotto ITA Gianni Faresin
1993 11.08 1.3 ITA Massimo Podenzana ITA Giancarlo Perini ITA Fabio Roscioli
1992 05.08 1.3 ITA Davide Cassani ITA Gianni Faresin ITA Marco Lietti
1991 13.07 1.3 ITA Gianni Faresin ITA Bruno Leali ITA Ivan Gotti
1990 24.06 ITA Giorgio Furlan ITA Roberto Pelliconi ITA Flavio Giupponi
1989 15.07 Cat 4 ITA Franco Ballerini ITA Maurizio Fondriest ITA Rodolfo Massi
1988 16.07 DEN Rolf Sörensen ITA Gianbattista Baronchelli ITA Stefano Tomasini
1987 18.07 Cat 1 ITA Gianni Bugno DEN Jesper Worre ITA Claudio Savini
1986 19.07 Cat 1 ITA Claudio Corti ITA Fabrizio Vannucci ITA Gianni Bugno
1985 13.07 Cat 1 ITA Alberto Volpi ITA Marino Amadori ITA Stefano Colage
1984 21.07 Cat 1 ITA Roberto Ceruti ITA Francesco Moser ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1983 25.06 ITA Moreno Argentin ITA Giovanni Battaglin ITA Alessandro Paganessi
1982 23.06 BEL Jean-Marie Wampers ITA Sergio Santimaria ITA Gianbattista Baronchelli
1981 16.06 ITA Giuseppe Saronni ITA Giovanni Mantovani (1955) ITA Simone Fraccaro
1980 17.06 ITA Silvano Contini ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Carmelo Barone
1979 22.09 ITA Giuseppe Saronni GBR Phil Edwards ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1977 23.09 ITA Franco Bitossi ITA Valerio Lualdi ITA Alfio Vandi
1976 16.06 ITA Walter Riccomi AUS Gary Clively ITA Arnaldo Caverzasi
1975 18.06 ITA Francesco Moser ITA Donato Giuliani ITA Davide Boifava
1974 19.06 ITA Giacinto Santambrogio ITA Sigfrido Fontanelli ITA Roberto Poggiali
1973 20.06 COL Martin Emilio "Cochise" Rodriguez Gutierez ITA Italo Zilioli BEL Roger Swerts
1972 21.06 BEL Roger De Vlaeminck ITA Wilmo Francioni ITA Wladimiro Panizza
1971 16.06 BEL Eddy Merckx ITA Felice Gimondi ITA Enrico Paolini
1970 03.05 ITA Mauro Simonetti ITA Ugo Colombo ITA Adriano Passuello
1969 17.08 ITA Enrico Paolini ITA Alberto Della Torre BEL Julien Van Lint
1968 18.08 ITA Giampiero Macchi ITA Roberto Ballini ITA Pietro Campagnari
1967 16.08 ITA Luciano Dalla Bona ITA Tommaso De Pra ITA Roberto Ballini
1966 28.07 ITA Bruno Mealli ITA Marino Vigna ITA Luciano Armani