Giro della Campania

Giro della Campania 1993
08 Mar 1993
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Stefano Della Santa ITA 25-290
2 VEN Leonardo Sierra Sepulveda VEN ZG Mobili 24-149
3 MDA Andrei Tchmil MDA GB - MG Maglificio 30-045
Giro della Campania 1993
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
08.03 Eindstand Stefano Della Santa
Startlijst Giro della Campania 1993
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Stefano Della Santa ITA 22 May 1967 1
Andrei Tchmil MDA 22 Jan 1963 GB - MG Maglificio 1
Leonardo Sierra Sepulveda VEN 10 Oct 1968 ZG Mobili 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1993 08.03 1.3 ITA Stefano Della Santa VEN Leonardo Sierra Sepulveda MDA Andrei Tchmil
1992 09.03 1.3 ITA Davide Cassani ITA Franco Ballerini ITA Maurizio Fondriest
1991 28.03 1.3 ITA Dario Nicoletti ITA Danilo Gioia ITA Dario Mariuzzo
1990 23.04 1.2 ITA Franco Ballerini ITA Stefano Colage ITA Antonio Fanelli
1989 07.03 Cat 4 ITA Luciano Rabottini ITA Franco Ballerini ITA Alberto Volpi
1988 09.03 ITA Adriano Baffi ITA Angelo Canzonieri ITA Maurizio Fondriest
1987 10.03 Cat 1 ITA Giuseppe Petito ITA Maurizio Rossi ITA Alessandro Paganessi
1986 27.03 Cat 1 DUI Rolf Golz ITA Roberto Visentini ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1985 21.03 Cat 1 ITA Daniele Caroli ITA Moreno Argentin ITA Silvestro Milani
1984 22.03 Cat 1 BEL Roger De Vlaeminck NOR Dag Erik Pedersen ZWI Jürg Bruggmann
1983 24.03 Cat 1 ITA Francesco Moser ITA Gianbattista Baronchelli ITA Mario Noris
1982 25.03 Cat 1 ITA Francesco Moser ITA Vittorio Algeri ITA Wladimiro Panizza
1981 26.03 ITA Leonardo Mazzantini ITA Giovanni Mantovani (1955) ITA Francesco Moser
1980 21.03 ITA Giuseppe Saronni ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Silvano Contini
1979 29.03 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Giuseppe Saronni ITA Francesco Moser
1978 29.03 ITA Giuseppe Saronni ITA Wladimiro Panizza ITA Vittorio Algeri
1977 26.06 ITA Enrico Paolini ITA Marcello Bergamo ITA Francesco Moser
1976 01.04 BEL Rik Van Linden ITA Marino Basso BEL Roger De Vlaeminck
1975 26.03 ITA Giancarlo Bellini ITA Wladimiro Panizza ITA Costantino "Tino" Conti
1974 28.03 ITA Marcello Bergamo ITA Wladimiro Panizza ITA Enrico Paolini
1972 29.03 ITA Franco Bitossi ITA Marcello Bergamo ITA Italo Zilioli
1971 25.03 ITA Claudio Michelotto BEL Patrick Sercu ITA Marino Basso
1970 26.03 ITA Franco Bitossi ITA Gianfranco Bianchin ITA Giancarlo Polidori
1969 03.04 ITA Marino Basso ITA Flaviano Vicentini ITA Wladimiro Panizza
1968 28.03 ITA Italo Zilioli ITA Franco Bitossi ITA Ugo Colombo
1967 19.04 ITA Dino Zandegu ITA Vittorio Adorni DUI Rudi Altig
1966 07.04 ITA Guido De Rosso FRA Jacques Anquetil ITA Luciano Sambi
1965 01.04 ITA Michele Dancelli ITA Roberto Poggiali ITA Gianni Motta
1964 25.03 ITA Vito Taccone ITA Italo Zilioli ITA Michele Dancelli
1963 28.03 ITA Adriano Durante ITA Pierino Baffi ITA Vittorio Casati
1962 29.03 ITA Silvano Ciampi BEL Jos Hoevenaers ITA Vincenzo Meco
1961 30.03 ITA Livio Trapè ITA Noè Conti ITA Pierino Baffi
1960 30.03 ITA Dino Liviero ITA Gastone Nencini ITA Pierino Baffi
1959 05.04 ITA Rino Benedetti ITA Bruno Monti ITA Pierino Baffi
1958 10.04 ITA Alfredo Sabbadin ITA Nello Fabbri ITA Guido Carlesi
1957 14.04 ITA Giorgio Albani ITA Michele Gismondi ITA Gastone Nencini
1956 29.03 ITA Angelo Conterno ITA Giancarlo Astrua ITA Gastone Nencini
1955 03.04 ITA Fausto Coppi ITA Fiorenzo Magni ITA Giancarlo Astrua
1954 04.04 ITA Fausto Coppi ITA Michele Gismondi FRA Bernard Gauthier
1953 29.03 ITA Adolfo Grosso ITA Loretto Petrucci ITA Fiorenzo Magni
1952 25.04 ITA Giuseppe Minardi ITA Nino Defilippis ITA Luciano Frosini
1950 . ITA Luciano Ciancola ITA Enrico Pizzingrilli ITA Arcangelo Bove
1948 28.03 ITA Luciano Maggini ITA Vito Ortelli ITA Severino Canavesi
1945 14.10 ITA Gino Bartali ITA Primo Volpi ITA Quirino Toccacelli
1942 09.10 ITA Pierino Favalli ITA Antonio Bevilacqua (1918) ITA Vasco Bergamaschi
1941 . ITA Olimpio Bizzi ITA Mario De Benedetti ITA Osvaldo Bailo
1940 . ITA Gino Bartali ITA Pietro Rimoldi ITA Osvaldo Bailo
1939 25.06 ITA Cino Cinelli ITA Gino Bartali ITA Pietro Rimoldi
1938 21.04 ITA Giuseppe Olmo ITA Vasco Bergamaschi ITA Learco Guerra
1935 . ITA Learco Guerra ITA Giuseppe Olmo ITA Giuseppe Martano
1934 . ITA Learco Guerra ITA Mario Cipriani FRA Giuseppe "Joseph" Soffietti
1932 . ITA Learco Guerra ITA Alfredo Binda ITA Michele Mara (1903)
1931 . ITA Luigi Barral ITA Francesco Camusso ITA Enrico Eboli
1929 . ITA Leonida Frascarelli ITA Felice Gremo ITA Raffaele Di Paco
1927 . ITA Alberto Temponi ITA Colombo Neri ITA Settimo Innocenti
1926 . ITA Leonida Frascarelli ITA Battista Giuntelli ITA Raffaele Perna
1922 . ITA Italiano Lugli ITA Angiolo Marchi ITA Antonio Tecchio
1921 . ITA Angelo Gremo ITA Giuseppe Santhia ITA Giacchino Tatta
1913 . ITA Giuseppe Pifferi ITA Ezio Cortesia ITA Umberto Romano
1911 . ITA Emmanuele Garda ITA Angelo Gremo ITA Mario Bonalanza